Īpašie piedāvājumi un mēneša akcijas

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Augusta īpašais piedāvājums.

Iespējas vai šķēršļi? Esi tas, kas izprot un saprot to, ko dzimšanas dati ir devuši! Izmanto atbilstoši un gudri! 

Tas ir pamats, kas būtu jāzina katram. 

Informācija, kura dos izpratni par dzīves jomām. 

Augusts, kā vasaras noslēgums, jeb kā ķirsītis uz kūkas!

Pateicoties labajām atsauksmēm un izrādītajai vēlmei, augustā turpinās īpašais piedāvājuma. Tas vasarā, kā jau vasarā ir īpaši labs. Pilnveidojot svarīgāko, visu augustu e-konsultācijas “sevis izzināšana” ar papildinātu bonusu saturu un īpašu cenu! 

Iegūsti ne tikai vairāk kā 25 eiro atlaidi no standarta maksas, kas ir 75 eiro, bet arī vairāk satura. Speciālā piedāvājuma cena 50 eiro. 

Piedāvājumā Tu saņemsi:

  • Savu datu doto iespēju pamatus. Gan dzimšanas datu, gan vārdu un uzvārdu izanalizēšanu
  • Prognozes 2022. gadam un mēnešiem – bonusā arī visa 2023. gada un mēnešu prognozes.
  • Informāciju par to, kā saskatīt un izprast līdzās esošo. Gan cilvēkus, gan vietas, gan lietas.

Apjomīgi! Vērtīgi! Tikai līdz 1. septembrim!

Iespējams noformēt kā dāvanu karti, ko varēs izmantot līdz pat 31.12.2022! (Apdomā, kam vari uzdāvināt tādu vērtīgu un gudru dāvanu!) 

Speciālā cena attiecas tikai uz konkrēto piedāvājumu. Papildus jautājumi un citas tēmas tiek aprēķinātas pēc standarta maksas. 

Lai saņemtu šo piedāvājumu, nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

E-konsultācijas ir ērtas un izdevīgas, jo aprastu var saņemt nekur nebraucot, tajā iekļautā informācija ir vairāk, nekā iespējams izrunāt klātienes konsultācijā, tās informācija saglabājas uz visiem laikiem, un daļa var noderēt jebkurā laikā arī nākotnē.

Numeroloģijas konsultante: Dita Blūma – Balinska, sertificēta numeroloģe, projekta www.simboli.lv autore, viena no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājām, žurnāla Citādā Pasaule un citu laikrakstu regulāru publikāciju autore.

p.s. arī Simboli.lv no 1.09.2022 nedaudz mainīsies cenas, tāpēc, ķer momentu! Izmanto! 

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Atsauksme:

Paldies, Dita! Jāsaka godīgi, saņemot atbildi, nebiju gaidījusi tik izsmeļošas, vienlaicīgi vienkārši izskaidrotas un saprotamas lietas. Mana pirmā doma,- kur es biju agrāk, kāpēc jau agrāk nebiju pasūtījusi vārda, uzvārda, dzimšanas datumu analīzi? Bet tad sevi mierināju, ka viss notiek tā un tajā laikā, kad to visvairāk vajag.
Zinu, ka savu aprēķinu lasīšu un pārlasīšu vēl neskaitāmas reizes un ieskatīšos tajā visa gada garumā, jo tas ir kā špikeris(ja tā var teikt) dzīvei un ikdienai.
Paldies, Dita! Paldies par Jūsu zināšanām un devumu mums citiem!
Un, jā, vienu zinu noteikti, ka manī bija aizdomas, ka dzīvē esmu tāda vai šitāda, ka jāvirzās vienā vai otrā virzienā, bet vienmēr bija kaut kāds iekšējs bet, kas neļāva realizēt, mainīt sevi. Tomēr viss notiek un saņemot Jūsu aprēķinu, radās drošības sajūta, apstiprinājās aizdomas un šobrīd saprotu, ka ir jātic sev, jāsaprot un jāizvērtē simbolos ietērptais, paslēptais un atklātais!
Ir fantastiska sajūta apzināt, iepazīt, izzināt un analizēt sevi iekš simboliem, manā gadījumā skaitļiem. Vēlreiz, PALDIES Dita!

Citas atsauksmes lasi šeit.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Kas ir svarīgi? Numeroloģija, mēness dienu kalendārs un dažādas izzinošas tēmas.

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.