Īpašie piedāvājumi un mēneša akcijas

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Laiks dāvināt! Vērtīgākā dāvana gadu mijai tuvojoties!

Katru reizi, kad tuvojas gadu mija, mēs daudz pārdomājam par to, ko devis esošais gads, un ko varētu vēlēties nākamajā. Tāpēc īpaši noderīga būtu savu dzimšanas datu doto iespēju izzināšana. Līdz ar to, visu decembri būs iespēja iegādāties numeroloģijas e-konsultāciju tematiskās dāvanu kartes par labākajām cenām. Tā būtu lieliska dāvana ikvienam, gan draugam, gan vecākiem, gan bērniem, gan kolēģiem, gan darbiniekiem, vai arī sev, ja vēl neesi izmantojis šo lielisko iespēju izzināt sevi.

Piedāvājums – tikai decembrī!

  • Dāvanu karte “Izzini sevi pēc numeroloģijas + prognozes 2023. gadam un mēnešiem” – 50 eiro (standarta cena 90 eiro) + būs arī bonusiņš.
  • Dāvanu karte “Izzini sevi pēc numeroloģijas” – 40 eiro (standarta cena 72 eiro)
  • Dāvanu karte “Tavs 2023. gads un mēneši” – 15 eiro (standarta cena 39 eiro)

Dāvanu kartes ir elektroniskā veidā un tiek noformētas uz noteiktas personas vārdu un varēs izmantot līdz pat 1. martam 2023. gadā. Dzimšanas datus iesūta pēc tam persona, kas saņēmis dāvanu karti.

Dāvanu karte. Numeroloģija.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu simboli@simboli.lv

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Tavs izaugsmes ceļš, uzsākot pilnveidi 2022. gada rudenī? 

Septembris tradicionāli ir jauna mācību gada sākums. Izglītošanās un pilnveidošanās nav aktuāla tikai skolēniem un studentiem. Ne tikai mācībās varam uzsākt ko jaunu, bet arī darba un karjeras vidē. Tas var būt noderīgi visu mūžu. Tikai ne katru gadu tas ir vajadzīgs. Svarīgi ir ieklausīties, ko daba Tev sagatavojusi. Viens no instrumentiem, kā to izdarīt, ir numeroloģija un cipari. 

Katru gadu tas var būt ar citām domām un vēlmēm. Ja arī Tu esi nolēmis uzsākt mācības, tad aprēķini, kam vairāk pievērst uzmanību, kas padosies vieglāk un pie kā vairāk jāpiedomā. 

Aprēķināšana

Lai uzzinātu, ko šī gada septembrī darīt, jāsaskaita tikai dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Meklē savu ciparu un seko norādēm. 

Piemēram, ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16; 1+6=7.

Ja sanāk cipars 1:

Ja šaubas māc jau labu laiku, tad vēl nedaudz jāpaciešas. Domāt, lūgties, meditēt. Tas ir savā ziņā moto tam, ko iesākoties rudenim jāņem vērā. Neskaties uz darbiem, bet gan uz domām. Pat, ja rodas sajūta, ka neviens darbs neizdodas, nevajag mest visu pie malas. Ja piezogas aizdomas par kaut ko nevēlamu, nepieņem lēmumus nepārbaudot un nepārliecinoties. Turpini mācīties, pilnveidoties, domāt un lasīt. Jebkuras intelektuālas darbības var dot spēku un iedvesmu. Pēc jauna gada varēs kārtot praktiskos jautājumus. Un jau no februāra ik pa laikam, ja ir doma par darba vai pat karjeras maiņu, tad tam var ļauties un to izmantot. Var saņemt arī negaidītus piedāvājumus no malas un pat sajusties novērtēts. Tieši balvas un atalgojums būs par visu, kas būs no sirds izdarīts un galvenais, pabeigts. Pie tā jāpiedomā. 

Ja sanāk cipars 2:

Tas, kas notiek ikdienā, ir sava veida atalgojums par paveikto. Citam laimes un prieka pilna sauja, citam tas viss ar vezumu vedams. Starp lieliem darbiem un aktīvai rīcībai der aizdomāties par to, vai saņemtais no dzīves ir tas, kas liek justies novērtētam. Secinājumus izdarot, nākotnē iespējams pieņemt labākus lēmumus savas dzīves pārmaiņām. Ja rudenī parādās iespējas uz kādām pārmaiņām, tad tas jāapsver nopietni. Gan mācīties darba dēļ, gan braukt komandējumos, gan arī mainīt darbu. Pēc tam kādu laiku labāk domāt tikai par to, kas iesākts un jāpabeidz. Jau pēc jaunā gada labāk uzsākt tikai īslaicīgas lietas, maksimums gada periodam. Vairāk jāvērtē un jāatsakās no pilnīgi visa, kas traucē iet uz priekšu, mainīties un attīstīties.

Ja sanāk cipars 3:

Tāds zemā stara uzņemšanas laiks. Iekšēji jau rudenī parādās liela vēlme pēc kaut kā jauna. Gribas skriet, lēkt un rikšot uz priekšu. Tomēr labāk lai tas paliek uz iesāktām lietām, nevis uz ko jaunu. Jāsaņemas salikt pēdējos punktiņus uz i, atbrīvoties no visa liekā, jo jau pamazām varēs pārslēgties uz kaut ko pilnīgi jaunu. Jānokārto parādi, jāpabeidz apsolītais un jāizdara iesāktais, bet pēc tam no februāra var sākt likt jaunu bildi iekšā. Tieši tad jāļauj vaļa tam, kas rudeni tirdīja, lai sāktu ko jaunu. Idejas nevajag savaldīt, bet gan likt uz papīra un realizēt. Nevar gaidīt uzreiz rezultātus, bet likt uzsvaru uz visu jauno. Plānot, sākt, mainīt, papildināt. Visu, kas maina esošo. Tieši aktīva rīcība būs ļoti piemērota. Var mainīt sevi, savus darbus un arī pienākumus. Labs laiks statusa maiņai, skolu uzsākšanai un jaunu darbu meklēšanai. 

Ja sanāk cipars 4:

Ķeram iespējas, kamēr tās ir. Ideāls laiks, lai uzsāktu ko pilnīgi jaunu, aktīvi plānotu un maksimāli daudz padomātu par investīcijām sevī. Pat, ja visu fiziski nevar uzspēt, raksti plānus, runā ar citiem, stāsti par saviem sapņiem un palaid pasaulē visas tās domas, ko vēlies pamainīt. Tieši īstajā brīdī var sadzirdēt īstā auss un radīt iespējas sapņiem realizēties. Jo vairāk sēsi, jo labākus augļus pēcāk ievāksi. Nevar gaidīt, ka uzreiz saņemsi atalgojumu, bet par to arī nav jādomā. Kad plāni salikti, tad atliek mierīgi pie tā visa pierast, turpināt iesākto un papildus censties ievākt informāciju, lai attīstītu vēlamo. Ja rudens aktīvs, tad ziemā un pavasarī labāk piebremzēt un mierīgi izdarīt visu, ko var, lai plāni augtu aizvien lielāki un varenāki. Mācīties un vēlreiz mācīties. Tas attiecas arī uz ieklausīšanos citos. Labi padomi būs. 

Ja sanāk cipars 5:

Ja esam iemācījušies ieklausīties, tad noteikti sadzirdēsim daudz vērtīgu padomu. Skola var būt ne tikai skola, bet arī nejaušs garāmgājējs, kas pasaka to, kas vajadzīgs. Miers dod skaidru prātu. Ja nesaklausi ikdienā ieteikumus, tad var pameklēt tos pie kādiem speciālistiem, pamācīties ko jaunu un turpināt to, kas aizsākts. Laba komanda līdzās ir kā atbalsts nākotnes lēmumiem, jo drīzumā kā reiz būs īstais laiks, lai spertu aktīvāku soli pretim tam, ko vēlies realizēt. Reklāmas laiks ir tuvu. Jau februāris dos iespējas mainīties, mainīt darbu, uzsākt ko jaunu un aktīvāk visus informēt par to, ko vēlies. Vajag uzdrīkstēties, lai ko iegūtu. Te nepalīdzēs nogaidīšanas taktika. Vai nu esi, vai neesi. Ja iepriekš jau kaut kas uzsākts, tad nav īstais laiks padoties pat tad, ja rezultāta vēl nav. Labi darbi atmaksāsies, bet vēl jāpagaida. 

Ja sanāk cipars 6:

Ir tāds savāds periods. Kad liekas, ka beidzot kaut kas var sākties, tad laiks paskriet tik ātri, ka aizmirstas svarīgas lietas. Vienmēr jāatceras – lai kaut kas labi ietu uz priekšu, par to vajag parūpēties. Nevar būt tikai darba aktīvā puse. Tas viss ik pa laikam jānostabilizē. Rudens periods noteikti nav tas, kad jāapstājas, bet pēc tam domās jāmaina uzstādījums un jādarbojas tikai pie tā, kas ir aizsākts. Aktivizējas darba jautājumi. Kā saka, darba paliek vairāk, novērtējuma mazāk. Labākais, ko darīt, ir atrast laiku sev un novērtēt sevi pašam. Ja vēlme ir bijusi ko mainīt, tad nav ko vilkt garumā. Labi piedāvājumi negaidīs, kamēr uz tiem ilgi skatīsies. Jāķer mirklis un jāliek tas rāmītī. Labi un skaidri saskatāmais būs labākais rezultāts un ieguvums. Darbs var palikt kā ikdienas lielākā aktualitāte. 

Ja sanāk cipars 7:

Labas pārmaiņas var būt tikai tad, kad ir sakārtoti darbi un ielikti labi pamati. Rudenī vislabāk censties turpināt darīt iesākto un neveikt nekādas krasas izmaiņas dzīvē. Jo mierīgāk darbosieties, jo labākas un pilnvērtīgākas pārmaiņas atnesīs pavasara otra puse un vasara. Lielu uzsvaru var likt tieši uz kaut kā mainīšanu arī tad, ja tas prasīs ierastā  izmaiņas par 180 grādiem. Kad viss labi sakārtots, tas sākot no maija var ļauties vairāk kaut kam radikālākam un negaidītākam. Vēro, pēti, skaties un iedvesmojies no radošām lietām. Jo tieši tad dzīve var likties kā maza ballīte pēc labi padarīta darba. Ja sākumā visu vajag uztvert mierīgi, cītīgi strādājot un rūpējoties, tad jau no maija varēs ļoti labi just, ka dzīve paliek interesanta, nepiespiesta, bet uzvaras palīdz izcīnīt radoša pieeja. 

Ja sanāk cipars 8:

Nemiers tirda jau kādu laiciņu. Pēdējais brīdis ko grandiozu mainīt savā dzīvē, jo nākamos gadus būs vairāk tādu mazo tehnisko labojumu un darbošanās laiks. Pat, ja izvēle ir mainīt darbu, uzsākt augstskolu vai krasi mainīt profesiju, tad nevajag domāt daudz, bet sākt ar rīkošanos. Septembris īpaši tāds kā reklāmas laiks, kad visiem var paziņot par savu lēmumu uz atvērtību pārmaiņām. Jāļaujas arī dzīves plūsmai, un pat riskantus piedāvājumus ir vērts neizlaist no redzes loka. Kad jau idejas uz visām pusēm izšautas, tad sekos tāds stabilizēšanas laiks, kad vērts ieguldīt i ģimenē, i darbā, i nākotnē. Vērtīgi būs nostabilizēties, piedomāt par īpašumiem, to maiņu vai uzlabošanu, kā arī vairāk piedomāt un parūpēties par ģimenes locekļiem. Labs pamats ir stabila vērtība. 

Ja sanāk cipars 9:

Bieži lielākas un rūpīgākas investīcijas atmaksājas ilgtermiņā. Nevar vienmēr rezultātus gaidīt tepat un tūlīt. Ja ir kādu laiku doma par darbu maiņu, tad pēdējais laiks to darīt jau rudenī. Ja bijusi ideja un kaut kas jau uzsākts, tad vajag realizēt. Ar steigu jāpiedomā pie finanšu jautājumiem, jāveido uzkrājumi un jāpadomā par mācībām, kas nav tikai skola, bet var būt arī sevis izzināšana. Tieši pēc jaunā gada kā reiz laiks savām dvēseles lietām, mieram, izziņai un skolām. Der gan vairāk grāmatas palasīt, gan kādus kursus pameklēt. Tie var būt par dažādām tēmām, bet ar nosacījumu, ka rada prieku. Kārtējie darba kvalifikācijas celšanas kursi te neskaitās. Lielu nozīmi var piešķirt arī ezotērikai, jo jautājumu var būt vairāk nekā atbilžu. Saistībā ar darbu – ja rodas šaubas, šis nav īstais brīdis, lai risinātu materiālas dabas jautājumus. 

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Atsauksme:

Paldies, Dita! Jāsaka godīgi, saņemot atbildi, nebiju gaidījusi tik izsmeļošas, vienlaicīgi vienkārši izskaidrotas un saprotamas lietas. Mana pirmā doma,- kur es biju agrāk, kāpēc jau agrāk nebiju pasūtījusi vārda, uzvārda, dzimšanas datumu analīzi? Bet tad sevi mierināju, ka viss notiek tā un tajā laikā, kad to visvairāk vajag.
Zinu, ka savu aprēķinu lasīšu un pārlasīšu vēl neskaitāmas reizes un ieskatīšos tajā visa gada garumā, jo tas ir kā špikeris(ja tā var teikt) dzīvei un ikdienai.
Paldies, Dita! Paldies par Jūsu zināšanām un devumu mums citiem!
Un, jā, vienu zinu noteikti, ka manī bija aizdomas, ka dzīvē esmu tāda vai šitāda, ka jāvirzās vienā vai otrā virzienā, bet vienmēr bija kaut kāds iekšējs bet, kas neļāva realizēt, mainīt sevi. Tomēr viss notiek un saņemot Jūsu aprēķinu, radās drošības sajūta, apstiprinājās aizdomas un šobrīd saprotu, ka ir jātic sev, jāsaprot un jāizvērtē simbolos ietērptais, paslēptais un atklātais!
Ir fantastiska sajūta apzināt, iepazīt, izzināt un analizēt sevi iekš simboliem, manā gadījumā skaitļiem. Vēlreiz, PALDIES Dita!

Citas atsauksmes lasi šeit.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.