Īpašie piedāvājumi un mēneša akcijas

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Jūnija īpašais piedāvājums par partnerattiecībām.

Saprotam no pus vārda, mācāmies vai arī viens otru neizprotam…

Pēc dzimšanas datiem varam saskatīt saikni starp cilvēkiem, to mijiedarbību, patiku, varbūt nepatiku vienam pret otru. Cipari parāda, kāda ir saderība, cik liela ir iespēja, ka attiecības var būt veiksmīgas un tendētas uz ilgtermiņu. Palīdz saprast arī saderību starp radiniekiem, ģimenes locekļiem un draugiem. Arī problēmsituācijās iespējams redzēt, kam jāpievērš uzmanība, lai attiecības uzlabotos.

E-konsultācija paredzēta ikvienam interesentam, kam aktuālas attiecības, saprast, kas ir galvenais uz kā balstās tās un kas ir tas, kas bremzē un pie kā jāpiedomā, lai tās uzlabotu.

Parasti šādu konsultāciju izmanto:

  • iepazīstoties ar jaunu partneri, lai izprastu otru;
  • pirms lēmuma pieņemšanas, lai saistītos laulībās;
  • attiecību krīzes gadījumos
  • u.c.

Tāpēc visu jūniju e-konsultācijas -20%, jeb akcijas cena 36 eiro (standarta cena 45 eiro)

E-konsultācijas aprakstā ietilpst:

  • Aprakstā ietilpst kopējās tendences un iespējas, tēmas, pie kurām jāpiedomā, kas varbūt ir jūtīgākās. Kā arī katra partnera galvenās un būtiskākās īpašības, kas svarīgas kopā būšanai.
  • Apraksti nav privātu detaļu atklāšana par partneri, līdz ar to, abi var iepazīties ar saderības aprakstu, lai kopā veidotu skaistu, interesantu un atbilstošu nākotni.

Lai saņemtu aprakstu, nepieciešami: pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos. Kā arī partnera dati.

E-konsultācijas ir ērtas un izdevīgas, jo aprastu var saņemt nekur nebraucot, tajā iekļautā informācija ir vairāk, nekā iespējams izrunāt klātienes konsultācijā, tās informācija saglabājas uz visiem laikiem, un daļa var noderēt jebkurā laikā arī nākotnē.

Izmanto izdevību un piesaki par šo īpašo cenu! Šī akcija būs pieejama visu maija mēnesi! Izmanto izdevību un ieguldi gudri!

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti – simboli@simboli.lv

Numeroloģijas konsultante: Dita Blūma – Balinska, sertificēta numeroloģe, projekta www.simboli.lv autore, viena no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājām, žurnāla Citādā Pasaule un citu laikrakstu regulāru publikāciju autore.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Kas ir svarīgi? Numeroloģija, mēness dienu kalendārs un dažādas izzinošas tēmas.

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.