Īpašie piedāvājumi un mēneša akcijas

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Maija īpašais piedāvājums par bērniem.

Maija mēnesis ir skaists un sirsnīgs. Šajā laikā ir arī īpaši svētki, kas ir Māmiņdiena. Tāpēc visu šo mēnesi, kā īpašais piedāvājums būs bērnu izzināšana pēc dzimšanas datiem. Izprasts bērns, jebkurus vecākus padarīs daudz laimīgākus. Ja redzēsim, ka mūsu lolojumi sasniedz visu daudz veiksmīgāk, sajutīsimies vēl vairāk gandarīti un priecīgi.

Bērni katrs ir personība. Un katram ir savs dzīves ceļš. Tas var nesakrist ar vecāku iedomāto, tāpēc zinot, var palīdzēt bērnam daudz labāk un harmoniskāk sasniegt viņam paredzēto.

Tāpēc visu maiju e-konsultācijas par bērniem akcijas cenā. 39 eiro vietā 30 eiro.

Tas ir tas pamats, ko būtu jāzina ikvienam vecākam par bērnu, pamats, kas tiek jau iedots cilvēkam piedzimstot, viņa dzīves ceļš, sniegtās iespējas, esošie resursi un ieteikumi.

E-konsultācijā par šo akcijas maksu Tu iegūsi:

  • bērna dzīves ceļa domās iespējas un ieteikumus atbilstoši tam
  • vārda un uzvārda atbilstību, tā nozīmi un ieguvumus
  • ieskats par bērna horoskopu, lai izzinātu vairāk.

Lai saņemtu aprakstu, nepieciešami: pilni bērna dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

E-konsultācijas ir ērtas un izdevīgas, jo aprastu var saņemt nekur nebraucot, tajā iekļautā informācija ir vairāk, nekā iespējams izrunāt klātienes konsultācijā, tās informācija saglabājas uz visiem laikiem, un daļa var noderēt jebkurā laikā arī nākotnē.

Izmanto izdevību un piesaki par šo īpašo cenu! Šī akcija būs pieejama visu maija mēnesi! Izmanto izdevību un ieguldi gudri!

Bērnu izzināšana pēc numeroloģijas. Vairāk informācija šeit.

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti – simboli@simboli.lv

Numeroloģijas konsultante: Dita Blūma – Balinska, sertificēta numeroloģe, projekta www.simboli.lv autore, viena no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājām, žurnāla Citādā Pasaule un citu laikrakstu regulāru publikāciju autore.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Kas ir svarīgi? Numeroloģija, mēness dienu kalendārs un dažādas izzinošas tēmas.

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.