Īpašie piedāvājumi un mēneša akcijas

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Maija akcijas piedāvājums “Kaķis maisā”?!

Simboli.lv pēdējo gadu visvairāk novērtētākā akcija “Kaķis maisā!?” būs noderīga ikvienam, kas vēl nezina kā numeroloģija var palīdzēt ikdienā un par to pārliecināties iegūstot labāko īstajā laikā!

Simboli.lv pieprasītākā, visvairāk iemīļotā un kopumā lieliskā akcija atkal priecēs mūs šajā pavasarī! Šoreiz būs divi kaķi maisā!  Viens lielais un otrs mazais.

Tāpēc ir īstais laiks, lai ieliktu atbilstošus pamatus un varēsi darboties pareizajā virzienā daudz harmoniskās un motivētāks.

🐱Kaķis maisā!?🐱

Bieži pie manis konsultējas cilvēki, kas zina, ka kaut ko grib, bet īsti nesaprot ko. Sakrītot ar piemērotu periodu, piedāvāju arī šoreiz zināmi nezināmo akciju “Kaķis maisā”, kur attiecīgi saņemot datus, es izvērtēju, kas būtu tas, kas šobrīd cilvēkam būtu vairāk vajadzīgs… Tas var būt gan izzināt sevi, gan prognozes, gan dzīves vietas, gan citi, dažāda veida ieteikumi. Tas paliek manā ziņā, ko saskatu pēc dzimšanas datiem. Jebkurā gadījumā, ieguvējs būs ikviens!

🐱Maksa mazajam “kaķim maisā” 30 eiro

🐱Maksa lielajam “kaķim maisā” 60 eiro

🐱Ieguvums būs daudz lielāks, kā izvēloties pašam noteiktu tēmu, tāpēc akcijas ilgums tikai maijā! Nenokavē!

Tiem, kas nekad nav skatījušies neko pēc dzimšanas datiem, noteikti ieteiktu “lielo kaķi maisā”. Tiem, kas jau ir kādreiz ko skatījušies, cenšos pārbaudīt, kas jau ir skatīts, lai būtu vērtīgāk un kaut kas jauns.

P.s. Akcijas piedāvājumā neietilpst papildus jautājumi, tos var apskatīt papildus, ja būs pēc tam vēlme.

Nepieciešami:

  • Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads.
  • Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja mainīti, tad tos.

🐱Pieteikumu sūti uz simboli@simboli.lv

🐱Tā būs ļoti vērtīga personīgā lasāmviela, kas liks padomāt un aizdomātos.

Noderīgs materiāls visu mūžu un pieejams ikvienam, neatkarīgi no dzīves vietas.

Šaubies? Gūsti pārliecību par savām iespējām, ko dod dzimšanas dati.

Aprakstus veidoju es, Dita Blūma – Balinska. Numerologs ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi šajā jomā.

Saziņai, jautājumiem, pieteikumiem e-pasts: simboli@simboli.lv

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Bieži, kad rodas jautājumi, neliels skats no malas ir tieši laikā. Numeroloģija ir tā, kas var pateikt Taviem datiem dotas iespējas. Ne velti mēs katrs piedzimstam noteiktā datumā un tiek piešķirts konkrētais vārds un uzvārds. Svarīgākais ir mūsu dzīves ceļš, dzimšanas datu dotie resursi, vārda un uzvārda dotās iespējas un periods kādā cilvēks šobrīd ir.

Visuma vēstule caur cipariem, kura tulkojumu uzraksta numerologs.

Es, Dita Blūma – Balinska, konsultēju jau kopš 2010. gada. Pieredzē gan kursu un semināru vadīšana daudzviet Latvijā, gan klātienes konsultācijas, gan publikācijas žurnālos un citos mēdijos, gan dažādu projektu un pasākumu pieredze. Šajā periodā e-konsultācijas, ar paliekošu un regulāri pārlasāmu informāciju.

Vairāk informācijas www.simboli.lv vai rakstot e-pastu uz simboli@simboli.lv

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Atsauksme:

Paldies, Dita! Jāsaka godīgi, saņemot atbildi, nebiju gaidījusi tik izsmeļošas, vienlaicīgi vienkārši izskaidrotas un saprotamas lietas. Mana pirmā doma,- kur es biju agrāk, kāpēc jau agrāk nebiju pasūtījusi vārda, uzvārda, dzimšanas datumu analīzi? Bet tad sevi mierināju, ka viss notiek tā un tajā laikā, kad to visvairāk vajag.
Zinu, ka savu aprēķinu lasīšu un pārlasīšu vēl neskaitāmas reizes un ieskatīšos tajā visa gada garumā, jo tas ir kā špikeris(ja tā var teikt) dzīvei un ikdienai.
Paldies, Dita! Paldies par Jūsu zināšanām un devumu mums citiem!
Un, jā, vienu zinu noteikti, ka manī bija aizdomas, ka dzīvē esmu tāda vai šitāda, ka jāvirzās vienā vai otrā virzienā, bet vienmēr bija kaut kāds iekšējs bet, kas neļāva realizēt, mainīt sevi. Tomēr viss notiek un saņemot Jūsu aprēķinu, radās drošības sajūta, apstiprinājās aizdomas un šobrīd saprotu, ka ir jātic sev, jāsaprot un jāizvērtē simbolos ietērptais, paslēptais un atklātais!
Ir fantastiska sajūta apzināt, iepazīt, izzināt un analizēt sevi iekš simboliem, manā gadījumā skaitļiem. Vēlreiz, PALDIES Dita!

Citas atsauksmes lasi šeit.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.