Īpašie piedāvājumi un mēneša akcijas

UZ SĀKUMA LAPU

Paplašini savas zināšanas.

Tas nav tas pats ko raksta mēdijos. Tas ir daudz precīzāks, patiesāks un uz 15 gadu pieredzi balstīts.

Pārbaudīts, lai Tev nav jātērē vairs laiks, lai lasītu daudz literatūras, apmeklētu kursus un konspektētu svarīgāko.

Tā ir atslēga sevis un savu tuvo iepazīšanai, viņu vērtību izprašanai un attiecību uzlabošanai.

Informācijas esence no numeroloģijas, kā vienkārši aprēķināt un ātrāk uzzināt vērtīgāko.

Jebkurā laikā, vietā un tempā.

Nav nevienam jāizpauž dati. Rēķini pats, izzini un uzlabo savu numeroloģisko redzējumu saistībā ar cilvēku saistību ar datiem.

Galvenā cilvēku datu sniegtā informācija vienviet. Numeroloģijas svarīgākais aprēķins un skaidrojumi, kas noderēs visu mūžu. Investīcija sevī, kas atvērs jaunu skatījumu un notikumu izprašanu.

Dzīves ceļš un vārds/uzvārds.

Numeroloģija ir zinātne, kas balstās uz aprēķiniem. Rēķināt var ārkārtīgi daudz lietas. Un katra parāda noteiktas tēmas. Visapkārt visu var izteikt ciparos. Tas būs kā fons. Ja vēlme personalizēt, tad viss jāmij kopā ar konkrētas personas dzimšanas datiem.

Arī datos būs dažādas prioritātes no cipariem, ko kura liecina un ko kura atbalsta vai bremzē. Kā elementu kopums, ko skatās kā puzli un liek kopskatā.

Datums parādīs vienas tēmas (pat vairākas, jo datumu skatās 3 dažādos veidos)

Mēnesis parādīs citas un gads atkal citas. Tas viss veido kopskatu, virzību un izaugsmi.

Mēs visi labi zinām, ka pasaulē viss plūst un mainās. Numeroloģija ir laba metode tam, lai zinātu kāds ir tas individuālas kodols un stiprinātu to ar tam nepieciešamo. Tas viss tiek izteikts ciparos.

Lai cik puzles gabaliņi būtu nozīmīgi, interesanti un pamācoši, galvenais ir tas, ko mēs no tā varam salikt. Un numeroloģijā tas vienmēr pamatu pamatos būs cilvēka Dzīves ceļš un iedotais vārds un uzvārds. Tas ir tas pirmais un svarīgākais, kas jāizdzīvo. Tāpēc tieši šo divu ciparu zināšana, izzināšana, pētīšana, izdzīvošana, realizēšana būs nozīmīgākais ko darīt sev.

Nepietiek, ka zini, kas esi. Izzini un izmanto. Tas būs noderīgākais.

Nav jālasa lieku vai vispārinātu. Nav jātērē laiku pārlasot dažādas grāmatas, konspektējot un pārbaudot, kas no tā ir noderīgs. PDF e-kursi ir kā jau gatavas konspekts ar galveno un svarīgāko.

Ir izveidots PDF e-kurss par galveno. Dzīves ceļš un vārds/uzvārds.

Materiālā ietilpts:

 • Galvenie apraksti visiem Dzīves ceļa skaitļiem (12 apraksti)
 • apraksti par katru vārda un uzvārda kombināciju, gan minot, kas ir, ja der Dzīves ceļam, gan par to, kādas ir negatīvās iezīmes, ja kombinācija neder. (9 apraksti)
 • tabula ar katras kombinācijas atbilstību noteiktam Dzīves ceļam.

Tas noderēs ne tikai vārda vai uzvārda maiņas gadījumā, bet arī sevis izzināšanai, savu draugu iepazīšanai, savu līdzcilvēku izprašanai. Zinot savas un otra galvenās vērtības uz kurām jātiecas, varam ievērto kā paši sevi stiprinām.

Vasaras cena vēl 60 eiro. (no septembra 90 eiro)

Pieteikties var rakstot uz simboli@simboli.lv

Vienkāršs, ērts un noderīgs gan izzinot sevi, gan iepazīstot citus.

Nezūdoša vērtība uz mūžu.

Vēl pieejams:

Savs numeroloģiskais kalendārs. E-kurss. 60€

Informatīvi apjomīgi materiāli, kas veidoti kā instrukcijas jeb e-kursi PDF, ko ērti izprintēt.

Tas ir numeroloģijas izdzīvošanas minimums, kas ir daudz vairāk nekā minimums. Informācijas vērtība, kas nezaudēs savu nozīmi ne rīt ne parit, ne ari pēc 10 un vairāk gadiem. Un iepazīstot katru jaunu cilvēku savādākā skatījumā.

Pērkot abus dāvanā īpašais liktenīgo kodu materiāls, kas palīdzēs iemācīties aprēķināt un saskatīt burvīgas nianses. Jo ir noteikti kodi, kas vieno neredzamā plānā. Pievelk vai atgrūžu un viss. Vienaldzības nav. Darba vidē tas ir ļoti interesanti, kad redzi, ka tur ir kaut kas interesants. Kā pievelkas un atgriežas dzīvē kādi noteikti cilvēki utt. Un protams, tas parāda arī cilvēkus, kas apzināti vai neapzināti ir kā skolotājs vai skolnieks.

numeroloģija. mēness dienas. kalendārs

Sava Dzīves ceļa un vārda/uzvārda izziņa. Īsais apraksts.

Špikeris, kas palīdzēs izrēķināt, izvēlēties un pieņemt piemērotāko lēmumu. Personificēts PDF materiāls, kurā ietilpst esošā vārda un uzvārda, dzimšanas datu aprēķins. Īss skaidrojums par galveno, kāds ir Dzīves ceļš, ko dod katra iespējamā kombinācija no vārda un uzvārda, lai redzētu kāda ir tagad un kādu labāk izvēlēties. Maksa 30 eiro.

Sava Dzīves ceļa un vārda/uzvārda izziņa. Plašāks apraksts.

Plašāks aprakts par esošo/bijuši/iespējamo vārdu un uzvārdu, kā arī špikeris, kas palīdzēs izrēķināt, izvēlēties un pieņemt piemērotāko lēmumu. Personificēts PDF materiāls, kurā ietilpst esošā vārda un uzvārda, dzimšanas datu aprēķins. Īss skaidrojums par galveno, kāds ir Dzīves ceļš, skaidrojumi par esošo/bijušo/iespējamo vārda un uzvārdu, kā arī ko dod katra iespējamā kombinācija no vārda un uzvārda, lai redzētu kāda ir tagad un kādu labāk izvēlēties. Maksa 50 eiro.

Vārda un uzvārda izvēle. E-kurss.  

E-instrukcija, kas noderēs ilgtermiņā sevis izzināšanai, vārda un uzvārda izprašanai un līdzcilvēku iepazīšanai. Galvenie apraksti visiem Dzīves ceļa skaitļiem, apraksti par katru vārda un uzvārda kombināciju, gan minot, kas ir, ja der Dzīves ceļam, gan par to, kādas ir negatīvās iezīmes, ja kombinācija neder. Kā arī tabula ar katras kombinācijas atbilstību noteiktam Dzīves ceļam. Vienkāršs, ērts un noderīgs gan izzinot sevi, gan iepazīstot citus. Maksa 60 eiro.

numeroloģija. mēness dienas. kalendārs

Savs numeroloģiskais kalendārs.

Man ir jaunums! Ir tapis jauns materiāls, jeb e-kurss instrukcijas veidā.

Unikāls produkts ar milzīgu vērtību.

Tas dod iespēju iemācīties un sekot līdz savām prognozēm caur cipariem. Individuālais gads ir gads, kas veidojas 1-9 gadu ciklā. Tas veidojas secīgi un iet uz riņķi kā dabas cikls. Tas tematiski ir salīdzināms ar augšanas procesu no sēklas līdz ražai.

Uzdāvini sev, izzini un esi tas, kas iepriecina arī ģimeni un draugus svētkos, izstāstot viņu nākamā gada iespējas!

Informācija, kas noderīga ne tikai gadu mijā, bet arī visu gadu un katru gadu!

Informatīvi apjomīgs e-kurss, kas ir kā drukājams PDF ar visām darba lapām sava kalendāra veidošanai!

Tas palīdzēs sajust savus piemērotos ciparus un iepazīt ne tik piemērotos. Materiālā iekļauti visu Dzīves ceļu varianti, ar cipariem, kas kuram der dabiskāk un, kas vairāk jāiepazīst.

Uzdāvini sev jaunu skatījumu ne tikai ar notikumiem savā apkārtnē, bet arī cipariem un to nozīmei Tavā dzīvē.

Tā nav prognozēšana kā apsolījums. Tā ir iespēja saprast un izzināt notikumus caur cipariem. Vienkārša, ērta un izcila plānošanas metode pēc numeroloģijas.

Vislabākais ir iekļaušanās šajā ciklā. Izdzīvot tam atbilstošu katra gada tēmu. Neskriet ar galvu sienā pretojoties tam, kas paredzēts. Mēģināt kaut ko jaunu laikā, kad tam nav īstais brīdis, var būt daudz grūtāk. Var palaist garām arī labu prognozi, aizbildinoties “es jau mēģināju, man nesanāca”. Cilvēki bieži ir slinki, un, kad ir labs periods, tad jau arī jūtas labi, un, ja jūtas labi, tad noslinko. Ir taču labi, kāpēc ko darīt… un palaiž garām savu iespēju.

Noderēs gan tiem, kas prot numeroloģiju, gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir savas prognozes, gan tiem, kam vēl nav! Unikāls materiāls, kas ir kā atslēga numeroloģijas metodes svarīgajā plānošanā. Zināt un izmantot ir daudz vērtīgāk, nekā skriet ar galvu sienā, nesaprotot, kāpēc vienu lietu darot citreiz izdodas, bet citreiz nē. Esi gudrāks!

Lai pēc iespējams vairāk cilvēkiem būtu iespējas šo informāciju veiksmīgi ieviest savā dzīvē, tā maksa ir mazāka par tā vērtību. Šis unikālais kurss, kas ērti lietojams, jo ir kā printējams PDF maksā 60€. Vērtība daudz lielāka un noderīgs visu mūžu gan sev, gan savai ģimenei!

Materiālā ietilpst:

 • Individuālo gadu, mēnešu un dienu aprēķināšana.
 • Apraksti par gada vibrācijām, to pielietojums uz gadu, mēnesi, dienu.
 • Individuālo dienu atslēgas vārdi ērtākai lietošanai.
 • Dzīves ceļš un ieskats tajā.
 • Ciparu atbilstība katram Dzīves ceļam.
 • Bonusā. Saderības ieskats, kā ir, kad otram cita gada tēma. Akcenti, kas jāņem vērā.
 • Ērtībai arī paraugi. Darba lapas.

Ieguvums? – Milzīgs!

Instrukcija uz visu mūžu. Gan izskaidrojot nopietnas lietas, gan iespēja izmantot mājas ballītēs saviem draugiem. Kolosāla un ārkārtīgi noderīga informācija, ja to izzina un izmanto dzīvē! Tā ir atslēga, kas atslēgs daudz vairāk piemērotu lietu piemērotā laikā!

Pasūti sev šo fantastisko dāvanu! Raksti savu pieteikumu uz simboli@simboli.lv un saņem savu e-kursa PDF jau dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Ja kādi jautājumi – droši raksti 🙂

Seko līdz sociālajos tīklos. Katru dienu kaut kas jauns un interesants.

https://www.instagram.com/simboli.lv/
https://www.facebook.com/simboli.lv

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Kā atšķiras konsultācijas?

 • e-konsultācija

Dažādas tematiskās konsultācijas, ko saņemsi kā atbildi rakstiskā veidā PDF formātā. Tas būs pēc Taviem datiem veidots materiāls, kas ērti būs pārlasāms pēc nepieciešamības.

Ļoti noderīgs lēmumu pieņemšanā, kas saistās ar vārda vai uzvārda iespēju izzināšanu vai maiņas procesā, saprast savu datu nianses un tēmas, uzzināt dažādas sadzīves lietu aprēķināšanas metodes, lai pielāgotu sev, kā arī izprast prognozes un periodus savai dzīvei.

Populārākā e-konsultācija ir par sevis izzināšanu, kas ir kā Visuma vēstule vēstule, atgādinot par to, kas ir Tavas stiprās puses. Ieguldot savās zināšanās vari pacelt arī savu dzīves kvalitāti.

Vēl nozīmīgas ir e-konsultācijas, kas atsevišķi izceļ vārda un uzvārda aprēķināšanu, prognozes, saderību apskatus, par karjeru un darbu.

Maksas atšķiras no izvēlētā pakalpojuma.

 • online konsultācija.

Saziņa video zvanā. (whatapp vai zoom pēc izvēles)

Pirms tam ir jāatsūta dati aprēķinam un jāsaskaņo zvana laiks. Tas būs pilnīgi nedalīts laiks Tev, kad izrunāsim par visiem interesējošiem jautājumiem, meklēsim atbildes un izstāstīšu par to, kā labāk šo informāciju izmantot tālāk.

Pirms konsultācijas saņemsi savu darba lapu. Sazinoties, kopā apskatīsim Tavus datus, vārda un uzvārda dotās iespējas, piemērotos ciparus sadzīvē un resursu matricu. Tāpat arī atbildēšu uz jautājumiem, kuri būs radušies un būs saskatāmi ciparos.

Konsultācijas ilgumu iespējams dalīt.

Mazākiem jautājumiem: līdz 30 min maksa 36 eiro.

Līdz 60 min maksa 69 eiro.

Līdz 30 min maksa 99 eiro.

 • klātienes konsultācija

Individuāla tikšanās ar nedalītu laiku Tev. Iespēja pārrunāt visus jautājumus, kas saistās ar Taviem datiem un lēmumiem. Pirms tam jāiesūta dzimšanas dati, lai sagatavotu aprēķinus. Tiekoties iespējams izrunāt visu interesējošo saistībā ar sevi, saviem datiem un jautājumiem.

Konsultācijas ilgums līdz 1 stunda.

Norises vieta Ādaži. Maksa 75 eiro.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Sadzīve – salīdzinājums.

Numeroloģija ir maģiski brīnumaina zinātne. Ir dažādi salīdzinājumi, kā tā ietekmē dzīvi. Sadzīves piemērs par zupu labi parāda kā tas darbojas dzīvē.

Galvenajā lomās:

Zupa – katram cilvēkam savs, jeb Dzīves ceļš.

Zupā esošais sastāvs – matrica, jeb dzimšanas datos ietvertie cipari.

Instruments ēšanai – piešķirtais vārds un uzvārds.

Tātad, ja vēlamies pilnvērtīgi baudīt savu zupu, izmantojot un izbaudot visu brīnišķīgo sastāvu, ir svarīgi ar ko varam to darīt. Tāpēc instruments ir tik svarīgs. Citam tā būs karote, citam dakša, bet citam irbulītis… Paēst, ja pierasts, var ar jebkuru, bet, ar ko būs vispilnvērtīgāk? Tieši karote ir piemērotākais rīks zupas ēšanai.

Ja dzīvē maina šos instrumentus, tad svarīgi ir zināt uz ko. Ja visu mūžu bijusi karote un saņem dakšu vai irbulīti? Cik labi realizēsies zupas ēšana, sevišķi, ja nesaprotam, kas pēkšņi notika? Pat, ja esam ieguvuši neatbilstošu rīku, ir labi zināt tā instrukciju, vai apgūtu tā darbību. Vismaz zināt, ja nav iespēja mainīt.

Tieši tas pats ir ar datiem. Lai vislabāk ietu uz savu Dzīves ceļu, izbaudītu visus piešķirtos datus un to īpašības, vispilnvērtīgāk būt ar piemērotu vārdu un uzvārdu. Arī ar nepiemērotu kombināciju var dzīvot, iemācīties, saprast. Tāpēc svarīgi ir zināt, kādu tēmu dzīvē aktualizē Tavs vārds un uzvārds. Ko izdzīvot, lai būtu patiesi Tu pats, dzīvotu savu dzīvi atbilstoši tādā veidā būt harmonijā un saskaņā ar sevi.

Izvēlies zināt! Numeroloģija ir fantastiska zinātne, kas atver priekškaru un ļauj ieskatīties sev dotajos datos.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Bieži, kad rodas jautājumi, neliels skats no malas ir tieši laikā. Numeroloģija ir tā, kas var pateikt Taviem datiem dotas iespējas. Ne velti mēs katrs piedzimstam noteiktā datumā un tiek piešķirts konkrētais vārds un uzvārds. Svarīgākais ir mūsu dzīves ceļš, dzimšanas datu dotie resursi, vārda un uzvārda dotās iespējas un periods kādā cilvēks šobrīd ir.

Visuma vēstule caur cipariem, kura tulkojumu uzraksta numerologs.

Es, Dita Blūma – Balinska, konsultēju jau kopš 2010. gada. Pieredzē gan kursu un semināru vadīšana daudzviet Latvijā, gan klātienes konsultācijas, gan publikācijas žurnālos un citos mēdijos, gan dažādu projektu un pasākumu pieredze. Šajā periodā e-konsultācijas, ar paliekošu un regulāri pārlasāmu informāciju.

Vairāk informācijas www.simboli.lv sadaļā “piedāvājumi” vai rakstot e-pastu uz simboli@simboli.lv

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Atsauksme:

Paldies, Dita! Jāsaka godīgi, saņemot atbildi, nebiju gaidījusi tik izsmeļošas, vienlaicīgi vienkārši izskaidrotas un saprotamas lietas. Mana pirmā doma,- kur es biju agrāk, kāpēc jau agrāk nebiju pasūtījusi vārda, uzvārda, dzimšanas datumu analīzi? Bet tad sevi mierināju, ka viss notiek tā un tajā laikā, kad to visvairāk vajag.
Zinu, ka savu aprēķinu lasīšu un pārlasīšu vēl neskaitāmas reizes un ieskatīšos tajā visa gada garumā, jo tas ir kā špikeris(ja tā var teikt) dzīvei un ikdienai.
Paldies, Dita! Paldies par Jūsu zināšanām un devumu mums citiem!
Un, jā, vienu zinu noteikti, ka manī bija aizdomas, ka dzīvē esmu tāda vai šitāda, ka jāvirzās vienā vai otrā virzienā, bet vienmēr bija kaut kāds iekšējs bet, kas neļāva realizēt, mainīt sevi. Tomēr viss notiek un saņemot Jūsu aprēķinu, radās drošības sajūta, apstiprinājās aizdomas un šobrīd saprotu, ka ir jātic sev, jāsaprot un jāizvērtē simbolos ietērptais, paslēptais un atklātais!
Ir fantastiska sajūta apzināt, iepazīt, izzināt un analizēt sevi iekš simboliem, manā gadījumā skaitļiem. Vēlreiz, PALDIES Dita!

Citas atsauksmes lasi šeit.

Numeroloģijas izzināšanas īpašais piedāvājums

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.