E-instrukcijas, jeb izzini pats

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģija. Mācies pats. Aizstāj numerologa konsultāciju

E-instrukcijas, jeb izzini pats

Numeroloģija ir zinātne, kas prasa ļoti daudz apgūt, pārbaudīt un izvērtēt, kas ir tas atbilstošākais un noderīgākais. Izmantojot vairāk kā 10 gadu pieredzi, esmu izveidojusi e-instrukcijas par dažādām, ļoti svarīgām tēmām, ar kuru palīdzību ikviens var būt kā konsultants sev. Ērti un ātri. Jebkurā laikā, kad vien vēlas!

Tematiskās e-mācības / instrukcijas ir izveidotas kā drukājams materiāls, lai katrs pats varētu iegūt vajadzīgo informāciju, ietaupot laiku un resursus, braucot uz mācībām, pērkot grāmatas vai konsultācijās ar speciālistu.

Viss, atbilstoši minētai tēmai ir apkopots vienuviet, atzīmējot un aprakstot svarīgāko, lai lēmumu varētu pieņemt patstāvīgi. Attiecīgajā tēmā materiāls var aizstāt konsultāciju pie numerologa, lai izvēlētos sev jaunu uzvārdu, bērnam liekot vārdu vai meklējot piemērotāku dzīves vietu.

Ieguvumi:

  • Izzini kad un kur vien vēlies
  • Materiāls ir kā instrukcija ar neierobežotu termiņu, un noder jebkurā laikā, kad tas paliek aktuāli
  • Instrukcija, kas palīdz pieņemt lēmumus sev un arī saviem tuviniekiem
  • Nav jāpārlasa daudz grāmatas vai materiālus, kur jāizanalizē, kas īsti noteiktā tēmā būs svarīgākais, kas ir patiess vai kas ir mums piemērotākais. Būtiskākie apraksti – konkrēti, pa punktiņiem.
  • Nav jātērē laiks un nauda braucot uz semināriem.

Šobrīd pieejamas tēmas:

Numeroloģija. Mācies pats. Aizstāj numerologa konsultāciju

Vārda uz uzvārda piemērotība. Kā izvēlēties piemērotāko uzvārdu tā maiņas gadījumā.

Noder ikvienam, kas vēlas zināt vai viņa vārds ir atbilstošs un ko izvēlēties, ja ir vēlme mainīt. Piemēram, precoties. Aprakstā ietilpst informācija par aprēķināšanu, norādes par labākajām izvēlēm, katras vārda un uzvārda rezultāta kombinācijas apraksts un personas būtisko dzimšanas datu, jeb dzīves ceļa (1-12) apraksti, kas jāņem vērā, kā arī piezīmes par niansēm. Ar materiāla palīdzību iespējams saprast gan savu, gan arī ģimenes locekļu vārda un uzvārda atbilstību.

Materiāls paredzēts, lai cilvēks pats var iemācīties izvēlēties atbilstošāko vārdu vai uzvārdu. Tas informācijas ziņā līdzīgi kā seminārs, kur visu izstāsta, tikai šeit aprakstīts pa punktiem.

Numeroloģija. Mācies pats. Aizstāj numerologa konsultāciju

Bērnu iepazīšana un vārdu izvēle.

Noder gan vecākiem, gan vecvecākiem, gan krustvecākiem bērniņa ienākšanai ģimenē, lai vieglāk pieņemt lēmumu par vārdu un līdz ar to arī par likteni. Materiālā ir aprakstīts, kas ir būtisks aprēķinos, kā un ko rēķina. Tad – kā izvēlās labākos variantus, kas kam vislabāk der. Apraksti, ko dod vārda izvēle, kas raksturīgs parādās dzīvē ar noteiktām kombinācijām, dzimšanas datu jeb dzīves ceļa (1-12) apraksti un ieteikumi, kas jāņem vērā, kā arī piezīmes, par dažādām niansēm.

Materiāls ir lielisks palīgs arī tiem, kam jau bērniņi piedzimuši un vārdiņš piešķirts. Tas ne tikai parādīs, ko dod esošais vārds, bet lieliski iezīmēs bērna dzimšanas datu dotās iesējas, lai redzētu kam pievērst vairāk uzmanības!

Numeroloģija. Mācies pats. Aizstāj numerologa konsultāciju

Materiāli paredzēti ikvienam interesentam, kurš vēlas iepazīt dažādus nozīmīgus numeroloģijas instrumentus, kas ietekmē mūsu ikdienu. Katram no tiem ir sava loma dzīvē. Viens ietekmē vairāk, cits mazāk.

Ērti un noderīgi visam mūžam. Rēķini un izzini pats, jebkurā laikā un vietā.

Un tas aizstāj arī individuālo konsultāciju pie numerologa par noteikto tēmu, iedodot bonusā ne tikai personai būtisko, kas viņam šajā momentā attiecas, bet arī pārējos variantus, kas var palīdzēt nākamajā reizē, kad aktualizējas līdzīgs jautājums.

Materiāli ir piemēroti gan tiem, kuriem jau ir kādas pamatzināšanas numeroloģijā, gan arī iesācējiem bez zināšanām numeroloģijā, lai spētu izrēķināt, saprast un iepazīt. Informācija balstās uz zināšanām un pieredzi, kas iegūta kopš 2008. gada. Materiālu autore sertificēta numeroloģe, konsultante jau vairāk kā 10 gadus: Dita Blūma – Balinska

Katras tēmas e-instrukcijas/materiāla maksa 60 eiro.

Iegādāties var rakstot vēlmes uz simboli@simboli.lv , kur attiecīgi saņemsiet norādes kas jādara tālāk un kur jāveic apmaksa!

Ja interesē vēl kādas citas tēmas, droši sūti ziņu! Pamazām tiks strādāts pie nākamajām tēmām, lai pēc iespējas labāk varētu noformēt un pasniegt jums šo būtisko informāciju.

Numeroloģija. Mācies pats. Aizstāj numerologa konsultāciju

Papildus iespējams iegādāties arī ļoti noderīgu konspektu, kas ir prognozēšana.

Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus. Prognozes gada un mēnešu apraksts tekošajam gadam 30 eiro. Tā, kā ir deviņu gadu tēmas, kas iet uz riņķi, tad iespējams iegūt savā īpašumā arī visu 9 gadu aprakstus. Liels materiāls, kas būtu kā ceļvedis visam mūžam. Mazāk šķēršļu, vairāk sasniegumu!

Prognozes tēmas gadam 30 eiro, deviņiem gadiem (visam ciklam) 210 eiro.
(Materiāls noderīgs pilnīgi visu mūžu un ir kā ceļvedis veiksmīgākai plānošanai un rezultātiem.