Atsauksmes

UZ SĀKUMA LAPU

Atsauksmes parāda to, ka numeroloģija ir tas instruments, kas palīdz izprast sevi, pilnveidoties un labāk saprasties ar apkārtējiem. Tādā veidā uzlabojot attiecības ar tuvajiem.

Šajā sadaļā ir tikai dažas, kas piefiksētas, lai padalītos ar lasītājiem.


Paldies, Dita!

Jāsaka godīgi, saņemot atbildi, nebiju gaidījusi tik izsmeļošas, vienlaicīgi vienkārši izskaidrotas un saprotamas lietas. Mana pirmā doma,- kur es biju agrāk, kāpēc jau agrāk nebiju pasūtījusi vārda, uzvārda, dzimšanas datumu analīzi? Bet tad sevi mierināju, ka viss notiek tā un tajā laikā, kad to visvairāk vajag.
Zinu, ka savu aprēķinu lasīšu un pārlasīšu vēl neskaitāmas reizes un ieskatīšos tajā visa gada garumā, jo tas ir kā špikeris(ja tā var teikt) dzīvei un ikdienai.
Paldies, Dita! Paldies par Jūsu zināšanām un devumu mums citiem!
Un, jā, vienu zinu noteikti, ka manī bija aizdomas, ka dzīvē esmu tāda vai šitāda, ka jāvirzās vienā vai otrā virzienā, bet vienmēr bija kaut kāds iekšējs bet, kas neļāva realizēt, mainīt sevi. Tomēr viss notiek un saņemot Jūsu aprēķinu, radās drošības sajūta, apstiprinājās aizdomas un šobrīd saprotu, ka ir jātic sev, jāsaprot un jāizvērtē simbolos ietērptais, paslēptais un atklātais!
Ir fantastiska sajūta apzināt, iepazīt, izzināt un analizēt sevi iekš simboliem, manā gadījumā skaitļiem. Vēlreiz, PALDIES Dita!

Dita! Tik viegla un operatīva sadarbība, vienmēr pretimnākoša un atsaucīga! Apbrīnojami, ka neredzot cilvēku, var izveidot tik precīzu aprakstu, tik no dažiem skaitļiem. Noteikti iesaku, jo brīžos, kad nevar izlemt, numeroloģiskais apraksts ir ļoti vērtīgs, jo saliek visu pa plauktiņiem, un atliek tik izvēlēties atbilstošāko! Nezinu kā tas ir iespējams, bet tas strādā! 🙂 Esmu ļoti pateicīga!

Patiesībā varētu vēl un vēl teikt labus vārdus, jo tik tiešām tik profesionāli, operatīvi un precīzi.
Lasīju vīram, sākumā teica, ka gan jau, ka apraksts ir tāds, ko var piedēvēt jebkuram, bet kad izlasīju viena bērna raksturojumu, otra bērna raksturojumu, sāka domāt – pilnīgi katrs vārds trāpīts uz visiem 100%!
Izklausās neticami, bet tā tas ir!
Liels paldies! K.

DITA!Jūs esat brīnums! Paldies par aprakstiem. Lasīju tos un man vienkārši zods ar katru teikumu atkarājās arvien vairāk un domās šaudījās -kā to vispār var zināt?! It sevišķi bērna apraksts- ļoti sakrīt ar manām domām par to, kāds viņš ir un te man priekšā apraksts ar visu. Tas man ļaus labāk pašai izprast savu bērnu, izprast kāpēc katra situācija ir tāda kāda viņa ir.

Paldies, apraksti ļaus plānot savus plānus un līdz galam atrast pareizo pieeju savam bērnam, jo reizēm šķita, ka varbūt daru kaut ko nepareizi, bet izlasot aprakstus saprotu, ka tomēr pareizi vien ir.

Linda


Liels paldies! Nezināju, ka tik daudz var par sevi izzināt tik no vārda un dzimšanas datiem. Ir ko padomāt, piedomāt un jāliek lietā! Jana


Superīga pieredze vairāku gadu garumā, nekad nav atteikta palīdzība, vienmēr rezultāti saņemti ātrāk, kā solīts. Kā arī profesionāla un cilvēcīga pieeja. Pateicoties Ditai pati esmu iemācījusies rēķināt un censties izzināt lietas/notikumus.

Pateicībā, Lelde


Virtuālā konsultācija. Paldies Ditai! Ātra un raita savstarpēja komunikācija. Saņēmu gaidīto aprakstu ātrāk kā solīts. Biju pārsteigta, cik daudz laika tajā Dita bija ieguldījusi un vēl pie tam, atbildējusi uz maniem jautājumiem.


Gribu pateikt paldies par konsultācijām dažādos manas dzīves posmos, gan lai labāk izprastu sevi, gan gaidot bērniņu un izvēloties viņas vārdu. Numeroloģija noteikti ir interesanta un vesela pasaule, kas ļauj mums paskatīties uz savu dzīvi no citas puses.

Zane


Konsultācija bija sen, un tikai tāpēc, ka man vajag visu pārbaudīt dzīvē, kā tas darboja. Gāju ar domu: nu pierādi, ka tas nav sviests. Pēc 3 teikumiem, apklusu. 😀 Ha, ha, ha… darbojas, un kā vēl darbojas

Sanita


Konsultācijā pārliecinājos, ka cipariņi strādā tik pat labi,(spēcīgi), kā astroloģija! Gribēju vēlreiz pārliecināties, vai rīkojos pareizi:)))) ļoti krasi mainīju savu dzīvi! Paldies Dita!:)

Endija


Lieliska pieredze. Pirms precējos, nezināju ko darīt ar uzvārdu, mainīt, atstāt. Pēc konsultācijas viss bija skaidrs! Bērna vārda izvēle (kaut sms veidā no dzemdību palātas), bērnu dārza izvēle – konsultācija deva iespēju to visu apdomāt savādākā līmenī. Nekad netika atteikts kaut vismazākajā jautājumā – kad parakstīt, lauzt līgumus, kad uzsākt diētu utt 🙂 ! Paldies Ditai!

Viktorija


Ļoti laba attieksme un komunikācija. Konsultācija abās reizēs ir noderējusi. Noteikti konsultēšos vēl. Iesaku vismaz pamēģināt, jo nožēlot nebūs ko.

Anete


Vienmēr, kad šaubos – tā vai šitā, zinu, kur rakstīt vai zvanīt, lai saņemtu atbildi uz sev šaubīgo jautājumu.
Paldies par individuālā gada prognozi, tas ir kā špikeris un atbilde, kāpēc šai mēnesī tik veiksmīgi notiek pārrunas ar klientiem un gaisā virmo romantika.
Vēlreiz paldies par tavu atsaucību un zināšanām šai ciparu plūsmā!

Agita


Milzīgs paldies par individuālo raksturojumu un saderības raksturojumu. Numeroloģija tikai apstiprina manas iekšējās sajūtas uz daudz lietām, it īpaši uz Uzvārdu ko nēsāju :). Paldies!

Signe


Objektīva un sirsnīga konsultācija, kas palīdzēja daudz ko “salikt pa plauktiņiem”. Noderīgi. Iesaku!

Kristīne


Esmu bezgala pateicīga liktenim, kas savedis mani kopā ar Dita!
Jo tagad man ir stipri vieglāk saprast sevi un man tuvos cilvēkus! Nespēju vien nobrīnīties par to, cik ļoti viss dzirdētais atbilst realitātei!
No sirds iesaku!

Diāna


Man ļoti patika šis kurss. Es pat nedomāju, ka mani tas tā ievilks.
Tava pasniegšanas maniere – brīva, mierīga, izzināšana, skaidrojoša, ar humoru – bija saprotama. Patika tevis sniegtie piemēri ar reāliem cilvēkiem. Arī anekdotes, ko stāstīji, lai raksturotu kādu no skaitļiem.
Izsniegtais materiāls arī bija labs un, ja vēl klāt pieliek nopirktās grāmatas, tad ir pietiekami daudz informācijas.
Ir problēma ar ko saskāros arī astroloģijā – mēs ļoti daudz pārrakstām informāciju, kura ir jau uzrakstīta (vai nu nopirktajā grāmata vai arī tevis izsniegtajos materiālos). Saprotu, ka ne visi pirks grāmatas, bet.. Ja ir izdales materiāls, tad forši jau to uzreiz izmantot un pierakstīt kaut ko klāt kā piemēru, papildinājumu. Un man liekas, ka tad vairāk paliek laika vēl paanalizēt skaitļus, matricas.
Man problēmu sagādā tā visa salikšana kopā. Es varbūt tik ātri nesaprotu visu. Man gribētos vairāk papraktizēties ar cilvēku datiem, ar matricām. Kā tie skaitļi savā starpā darbojas un kas pastiprina vienu, bet samazina cita darbību (kā tu stāstīji par 3 un 5)? Man to piemēru gribējās vairāk.
Es ļoti labi jutos šai skaitļu burziņā, kā savējā. Paldies, ka ievedi šai īpašajā pasaulē!
Un arī visām nākamajām kolēģēm – topošajām numeroloģēm – paldies. Ar jums bija jauki būt kopā piektdienu vakaros!
Man tiešām viss ļoti patika, bet gribās vēl…

Sandra


Numeroloģiju kursos pie Ditas Blūmas-Balinskas esmu apguvusi divas reizes. Patīkama atmosfēra kursu laikā, tiek izskatītas konkrētu personu dati piemēros, līdz ar to kursi nav tikai teorija. Kursu laikos var iegādāties papildus izglītojošu literatūru. Patīk iespēja dalīties pieredzē, kā arī informācijas apjoms. Pasniedzējai numeroloģija ir sirdslieta, to var just un tas saista.
Nedaudz pietrūkst iespējas praktiskajam treniņam pasniedzēja uzraudzībā, bet ceru, ka Dita šo trūkumu drīz izlabos.
Numeroloģiju izmantoju, lai iepazītu sevi un cilvēkus (tas tiešām strādā, pašai ir interesanti saprast, kādēļ kāds cilvēks tevi ir sākumā piesaistījis, vēlāk sācis kaitināt; kādēļ darbinieks, kurš ir pieņemts un šķitis ļoti atbilstošs, vairāk traucē kā atbalsta, ir interesanti saprast, kādēļ dažas lietas veicas, dažas diemžēl ne).
Ja ir interese apgūt ko jaunu un iepazīt sevi- šī ir interesanta iespēja!

Arta


Gāju pie Ditas uz konsultāciju ar jau diezgan konkrētiem jautājumiem vairāk tieši par darba sfēru. Lai arī Dita teica 2011. gadā neko jaunu neuzsākt, jo tas nenesīs ilgtermiņā nekādus panākumus, tomēr uzsāku un pēc diviem mēnešiem sapratu, ka tomēr otrajā gadā tiešām neko nevajadzēja neuzsākt, un tā nu atlikušo gada daļu vienkārši lēnām un klusām čubinājos ar margaritas glāzi rokā īpaši nestresojot un uzsākot apgūt vācu valodu. Un tad nāca šis gads, kad kā Dita teica, šis būs tas reklāmas gads. Un tā arī ir, gads ir knapi sācies, bet viss notiek. Nezinu visu to numeroloģijas vēsturi un visas tās lietas, un tas man arī īsti nav jāzina, bet Dita koncentrēti un ļoti pārskatāmi izstāstīja visus principus, kā darboties un kā numeroloģiju izmantot savā labā. Pati esmu ļoti skeptiska pret visām šīm lietām, taču šī lieta darbojas. un “Stellā” publicēto Ditas rakstu par gada skaitļiem esmu saglabājusi, lai ik pa laikam tajā ieskatītos. Lai izdodas Ditai!

Inga


A. Einšteins ir teicis: “Dzīve ir kā riteņbraukšana – lai noturētu līdzsvaru, visu laiku jābūt kustībā”. Šo zinātnieka izteikumu gribu attiecināt ne tikai uz fizisko spēku, bet arī uz katra cilvēka garīgā un emocionālā līmeņa attīstību. Ir jāmācās dzīvi nevis noskriet, bet dzīvot, un dzīvot – gudri.

Arī es savas dzīves lielāko daļu to vien darīju, kā strādāju, rūpējos par ģimeni, bērnu, vecākiem, līdz kādā brīdī attapos, ka man pašai dzīve paiet it kā garām. Par to atgādināja veselība, emocionālais stāvoklis, iekšējā spriedze, dvēseles nepiepildījums un bieži neizpratne, kādēļ notiek tas, kas notiek… Sapratu, ka man, pirmkārt, jāmācās dziļāk iepazīt un izprast pašai sevi. Nonācu pie pirmā posma – astroloģijas kursa apgūšanas, pēc kura daudzas lietas kļuva vieglāk izprotamas. Apstāties šo zinību apguvē vairs nevēlējos. Un tā, meklējot iespējas, nonācu pie numeroloģijas kursa apguves. Esmu ļoti pateicīga kursa pasniedzējai Ditai Blūmai, kura ar savu jaunības degsmi, labestību, atsaucību, atraktivitāti sniedza daudz jaunas, interesantas un maģiskas informācijas. Caur šo kursu ir kļuvis vieglāk izprast, cik dažādi esam, cik dažādi domājam un rīkojamies dažādās situācijās. Domāju, ka arī ar šī kursa beigšanu mana vēlēšanās būs apgūt vēl kaut ko jaunu. Labprāt vēlētos vēl dziļāk papildināt zināšanas numeroloģijas noslēpumos. Būtu jauki, ja tās būtu praktiskas nodarbības pasniedzēja klātbūtnē. Šīs zināšanas var tikai palīdzēt veidot dzīvi, jo katrs no mums ir vērtība, un katram cilvēkam jābūt iespējai izvēlēties, ko un kā darīt ar savu dzīvi un attiecībām.

Tādēļ gribu novēlēt arī centra pasniedzējiem radoša darba sparu un izaugsmi, lai turpmāk arvien vairāk viņu skolnieku varētu teikt paldies par iespēju mācīties dzīvi!

Anita


Vai esat braukuši laivā pa mierīgu ūdeņu virsmu? Nekas Jūs vairs nepiesien pie ierastās vides, un Jūs to vērojat no attāluma. Krastā paliek Jūsu skumjas un raizes, satraukumi un rūpes. Jūs esat Jūs paši, bet kļūstat attālināti no ikdienas un spējat ieraudzīt pasauli savādāku. Jūs saredzat to, kas paliek krastā, bet tas uz mirkli ir palicis nesvarīgs. Jūs skaidri saredzat to, cik maznozīmīgs tas tagad ir, no cita mēroga vērojot. Laivā var pasīvi sēdēt, ļauties straumei un vēja glāstiem, vērot līčus vai horizontu vai arī mākoņus debesīs, retus ūdensputnus un vienkārši klusēt. Var arī aktīvi piedalīties airēšanā, viss ir atkarīgs no Jūsu temperamenta. Pats galvenais – Jūs labi zināt, ka braucienam reiz pienāks beigas, bet tas netraucēs Jūs atgriezties laivā kaut kad nākotnē. Un kad Jūs būsiet atpakaļ krastā, šis brauciens paliks kā mazs mirdzošs dārgums Jūsu atmiņu lādītē.

Tādas ir manas asociācijas par “Jauno psiholoģiju centra” kursiem. Es nācu žurnāla “Citāda pasaule” ierosināta, un tiešām šeit, Stabu ielā 58, atradu citādu – mierpilnu pasauli, kas dāvā atklājumus katrā apmeklējuma reizē. Mana profesija ir saistīta ar skaitļiem un kalkulācijām, tāpēc ir likumsakarīgi, ka “Jauno psiholoģiju centrā” es izvēlējos numeroloģijas kursus pie Ditas Blūmas, par kuru lasīju jau pieminētajā žurnālā.

Pirmā nodarbība notika, kad temperatūras stabiņš bija noslīdējis līdz viszemākai atzīmei šajā ziemā. Tā ietekmē pat ūdensvads bija aizsalis, bet kuru gan tas varētu traucēt? Telpas gaišos toņos, klausītāji sēž pie maziem jaukiem galdiņiem, malko kafiju. Aiz loga barga ziema, bet iekšā siltums.

Man šķiet, ka piedaloties Ditai Blūmai, jebkuros apstākļos cilvēks spēs justies mājīgi un siltumā. Tas tāpēc, ka tur nostrādā ne tikai fizikālais, bet arī sirds siltums. Klausītājs ir atnācis un jūtas gaidīts. Kursi sniedz pārsteidzošu informāciju pirmām kārtām pašam par sevi un par saviem tuviniekiem. Ja esi gana uzmanīgs, vari iegūt informāciju par likteņa dāvanām un iespējamiem šķēršļiem. Ja būsi paškritisks, izvērtēsi savas dzīvē pieļautās kļūdas no cita skata punkta, un pats galvenais – sapratīsi, ka pašam apzinoties savas vājības tu vari tās savaldīt, nevis būt to upuris.

Līga


Mans ikdienas darbs ir saistīts ar maziem un lieliem cilvēkiem. Bieži mēdzu aizdomāties: “Kas esmu Es? Kas esi Tu? Kas esam Mēs? Kā visiem kopā dzīvot un justies brīviem, laimīgiem, saprastiem?”

Vēlme izzināt sevi un citus ir tā, kas mudina mani meklēt aizvien jaunas mācību iespējas, lai apmierinātu savu zinātkāri. Iegādājoties žurnālu “Citādā pasaule” mani uzrunāja smaidīgā jauniete Dita un vārds numeroloģija. Izlasot rakstu sapratu, ka numeroloģija būtu viena no iespējām iemācīties palīdzēt sev un citiem, rast skaidrojumu dažādiem dzīves notikumiem. Uzzinot par dažādām iespējām mācīties numeroloģiju, es izvēlējos Jauno psiholoģiju centru.

Jau ienākot telpā es nonācu patīkamā, sakoptā vidē, kuru piepilda jaunas meitenes, ziedi, sveču siltums, ūdens strūklaka, radot pozitīvu – pat maģisku – enerģētiku un noskaņu. Mani pārņēma sajūta, ka esmu īstajā vietā un īstajā laikā.

Par numeroloģiju līdz šim zināju ļoti maz. Jutos pārsteigta par to, ko dzimšanas datums, matricas un citi skaitļi var pavēstīt par cilvēku raksturiem, īpašībām, attieksmi pret darbu, dabu, līdzcilvēkiem un dzīvi kopumā. Informācija, kuru ieguvu, man tagad palīdz saprast apkārtējos cilvēkus. Pat mans personiskais viedoklis par dažām personībām mainījās, jo es iemācījos palūkoties uz viņiem ar numeroloģijas palīdzību. Cilvēks jau nemainās, bet mainījās mana attieksme. Un manuprāt pamatnoteikums saskanīgai dzīvei un saskarsmei ir sapratne.

Dzīve kļūst skaidrāka, mierīgāka un piepildītāka ar katru dienu.

Paldies visiem jaukajiem cilvēkiem, kuri darbojas Jauno Psiholoģiju centrā, palīdzot citiem apgūt dzīvesmākslu.

Daira