Vārda un uzvārda atbilstība pēc numeroloģijas

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģija vārds un uzvārds

Numerologa konsultācija par vārda un uzvārda atbilstību dzimšanas datiem.

Numeroloģija ir zinātne par to, kā izprast dzīvi pētot skaitļu simboliku, vērtību un attiecības starp tiem.

Arvien vairāk apstiprinās, ka nepiemērota vārda vai uzvārda kombinācija dzīvē ir labi pamanāma…

Ja kāds stāsta, ka kādam patiesi nav viegli, tad parēķinot cipari to apstiprina. Gan jauniem, gan vecākiem cilvēkiem…

Citi to sauc par sakritību, citi par muļķībām, citi par atstrādātu karmu, ja reiz tas uzzināts un var ko darīt lietas labā… jebkurā gadījumā, tic tam vai nē, cilvēks pats to atspoguļo.

Dzimšanas dati – parāda, kādi cilvēkam iedoti resursi piedzimstot, kas ir viņa Dzīves ceļš un kādas ir raksturīgākās īpašības, spēcīgās puses, ko var dzīvē izmantot utt.

Numeroloģijā vārds un uzvārds parāda, kādas cilvēkam ir iespējas sevi realizēt, kā ietekmējas esošā vide, izdodas vai neizdos sevi realizēt utt. Tas ir Liktenis, kas parāda, vai cilvēkam dzīvē ir viegli sevi realizēt vai nē. Mainot vārdu vai uzvārdu, mēs mainām likteni. Citreiz uz labāku, citreiz neitrāli, bet citreiz iegūstam ļoti grūtu. Numeroloģija ir tas instruments, ar kura palīdzību var pateikt, kāds vārds un uzvārds no esošajiem, vēlamajiem vai citiem ir cilvēkam piemērotāks, lai varētu sevi realizēt un sasniegt daudz vairāk.

numeroloģija vārds un uzvārdsE-konsultāciju piedāvājums.

Vārda un uzvārda izvēle. Īsais apraksts. Maksa 30 eiro. (no 01.09.2024 – 39 eiro)

Špikeris, kas palīdzēs izrēķināt, izvēlēties un pieņemt piemērotāko lēmumu. Personificēts PDF materiāls, kurā ietilpst esošā vārda un uzvārda, dzimšanas datu aprēķins. Īss skaidrojums par galveno, kāds ir Dzīves ceļš un ko dod katra iespējamā kombinācija no vārda un uzvārda, lai redzētu kāda ir tagad un kādu labāk izvēlēties.

Aprēķiniem nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

Vārda un uzvārda izvēle. Pilnais apraksts. Maksa 50 eiro. (no 01.09.2024 – 60 eiro)

Plašāks aprakts par esošo/bijuši/iespējamo vārdu un uzvārdu, kā arī špikeris, kas palīdzēs izrēķināt, izvēlēties un pieņemt piemērotāko lēmumu. Personificēts PDF materiāls, kurā ietilpst esošā vārda un uzvārda, dzimšanas datu aprēķins. Īss skaidrojums par galveno, kāds ir Dzīves ceļš, skaidrojumi par esošo/bijušo/iespējamo vārda un uzvārdu, kā arī ko dod katra iespējamā kombinācija no vārda un uzvārda, lai redzētu kāda ir tagad un kādu labāk izvēlēties.

  • Skaidrojumu, vai pašreizējais vārds un uzvārds atbilst, ko tas dod.
  • Ja ir iepriekšējie vai potenciālais – tad skaidrojumu, kurš variants būtu labāks dzīvē.
  • Negatīvas situācijas variantā ieteikumu, ko darīt un kādus ciparus meklēt, lai uzlabotu savu dzīvi. (varbūt ir iespēja mainīt uz citu, vecāku pirmslaulību, dzimtas utt uzvārdu)
  • Bonusā informācija kā pats sev un savai ģimenei var aprēķināt un izzināt vārda un uzvārda dziļāko būtību jeb Sirds skaitli un Personības skaitli.

Aprēķiniem nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

Vārda un uzvārda izvēle. E-kurss.  Maksa 60 eiro. (no 01.09.2024 – 90 eiro)

Galvenie apraksti visiem Dzīves ceļa skaitļiem, apraksti par katru vārda un uzvārda kombināciju, gan minot, kas ir, ja der Dzīves ceļam, gan par to, kādas ir negatīvās iezīmes, ja kombinācija neder. Kā arī tabula ar katras kombinācijas atbilstību noteiktam Dzīves ceļam. Vienkāršs, ērts un noderīgs gan izzinot sevi, gan iepazīstot citus.

  • Bonusā informācija kā pats sev un savai ģimenei var aprēķināt un izzināt vārda un uzvārda dziļāko būtību jeb Sirds skaitli un Personības skaitli.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

numeroloģija vārds un uzvārds

Sadzīve – salīdzinājums.

Numeroloģija ir maģiski brīnumaina zinātne. Ir dažādi salīdzinājumi, kā tā ietekmē dzīvi. Sadzīves piemērs par zupu labi parāda kā tas darbojas dzīvē.

Galvenajā lomās:

  • Zupa – katram cilvēkam savs, jeb Dzīves ceļš.
  • Zupā esošais sastāvs – matrica, jeb dzimšanas datos ietvertie cipari.
  • Instruments ēšanai – piešķirtais vārds un uzvārds.

Tātad, ja vēlamies pilnvērtīgi baudīt savu zupu, izmantojot un izbaudot visu brīnišķīgo sastāvu, ir svarīgi ar ko varam to darīt. Tāpēc instruments ir tik svarīgs. Citam tā būs karote, citam dakša, bet citam irbulītis… Paēst, ja pierasts, var ar jebkuru, bet, ar ko būs vispilnvērtīgāk? Tieši karote ir piemērotākais rīks zupas ēšanai.

Ja dzīvē maina šos instrumentus, tad svarīgi ir zināt uz ko. Ja visu mūžu bijusi karote un saņem dakšu vai irbulīti? Cik labi realizēsies zupas ēšana, sevišķi, ja nesaprotam, kas pēkšņi notika? Pat, ja esam ieguvuši neatbilstošu rīku, ir labi zināt tā instrukciju, vai apgūtu tā darbību. Vismaz zināt, ja nav iespēja mainīt.

Tieši tas pats ir ar datiem. Lai vislabāk ietu uz savu Dzīves ceļu, izbaudītu visus piešķirtos datus un to īpašības, vispilnvērtīgāk būt ar piemērotu vārdu un uzvārdu. Arī ar nepiemērotu kombināciju var dzīvot, iemācīties, saprast. Tāpēc svarīgi ir zināt, kādu tēmu dzīvē aktualizē Tavs vārds un uzvārds. Ko izdzīvot, lai būtu patiesi Tu pats, dzīvotu savu dzīvi atbilstoši tādā veidā būt harmonijā un saskaņā ar sevi.

Izvēlies zināt! Numeroloģija ir fantastiska zinātne, kas atver priekškaru un ļauj ieskatīties sev dotajos datos.