Mēness fāzes

Katrai mēness fāzei sava nozīme

Mēness un cilvēka savstarpējā mijiedarbība ir viens no tiem maģiskajiem jautājumiem, kas vieno seno gudrību ar mūsdienu izpratni. Mēness fāzes jau izsenis ir kalpojušas kā ceļvedis ikdienas ritmos – gan dabas, gan cilvēka dzīvē. Mēs redzam, kā tas ietekmē plūdmaiņas, augus, dzīvniekus, un nešaubīgi arī mūs pašus.

Ikdienas darbības pēc Mēness nav mistika, bet drīzāk prasme ieklausīties un harmonizēt savu dzīvi ar dabas cikliem. Jaunmēness laikā – sākums, idejas, tīrība. Pilnmēness laikā – enerģijas kulminācija, emocionāla intensitāte. Dilstošs mēness aicina atlaist un atbrīvoties no liekā. Katram no šiem posmiem ir savs ritms, sava dāvana, ko varam izmantot gan garīgai, gan praktiskai izaugsmei.

Cilvēka pirmsākumi un dabas ritmi ir cieši saistīti – mēs esam daļa no viena veseluma. Kad atceramies šo saikni, mēs ne tikai piedzīvojam dziļāku mieru un skaidrību, bet arī spējam saskaņot savus mērķus un rīcību ar lielāku, universālu plūsmu. Vai tas nav skaisti – dzīvot ne tikai “pret straumi”, bet sadarbībā ar to?

Šajā ceļā nav pareizi vai nepareizi – tikai Tavs ritms un Tavs veids, kā just un saprast. Atrodi brīdi, lai paskatītos uz mēnesi un pajautātu sev: “Ko es šodien varu darīt, lai būtu tuvāk dabai un sev pašam?” Atbildes nāks tieši īstajā laikā.

Papildus par Mēness fāzēm lasi blogā