Ezotērika

UZ SĀKUMA LAPU

Čeku dedzināšanas dienas un laiki kalendārs 2022

Noderīgas tēmas tradīcijās un rituālos.

Dzīvē ir daudz dažādas tēmas, kas ir nozīmīgas. Mana doma ir apskatīt dažādas, lai dotu ieskatu un radītu vēlmi tās izzināt vairāk.

Ziemas saulgrieži
Vasaras saulgrieži
Pavasara saulgrieži
Dzimšanas dienas nedēļas dienās
Lieko prom. Atbrīvojies no krāmiem.
Kosmiskā taisnīguma likums – cēloņu un seku likums – karmas likums

Čeku dedzināšanas dienas un laiki kalendārs 2022

Ezotērika – kripatiņa informācijas, kas ir tikai neliels ieskats lielajā Pasaulē…

Luīzes Heijas “Pateicībaslūgšana”

Manas būtības dziļumos ir bezgalīgspateicībasavots. Pašlaik es ļauju pateicībai piepildīt manu sirdi, manu ķer­meni, manu saprātu, manu apziņu un visu mani.Pateicībaplūst no manis visos virzienos, pieskaras visam šajā pasaulē un atgriežas pie manis, lai man būtu vairāk, par ko pateik­ties. Jo lielākupateicībues izjūtu, jo spēcīgāk apzinos, ka plūsma ir bezgalīga. Ieradums pateikties liek man labi jus­ties.Pateicība ir mana iekšējā prieka izpausme, ar neatveramu siltumu tā silda manu dzīvi. Esmu pateicīga par sevi un savu ķermeni. Esmu patei­cīga par savu spēju redzēt un dzirdēt, just, sajust un sa­taustīt. Esmu pateicīga par savu māju, par kuru es rūpējos ar mīlestību. Esmu pateicīga par savu ģimeni un draugiem un priecājos par viņu sabiedrību. Esmu pateicīga par savu darbu un vienmēr cenšos to darīt labi. Esmu pateicīga par savu talantu un spējām un vienmēr tās izmantoju. Esmu pateicīga par saviem ienākumiem un zinu, ka gūstu peļņu visā, ko uzsāku. Esmu pateicīga visai dabai un cienu jebkuru dzīvu radību. Esmu pateicīga par šo dienu un pateicīga par visām tām dienām, kas vēl nāks.
Esmu pateicīga par dzīvi tagad un vienmēr!

Luīzes Heijas “Mīlestībaslūgšana”

Manas dvēseles dziļumos ir neizsmeļams mīlestības avots. Es ļauju tam izplūst ārpusē, un mīlestība piepilda manu sirdi, manu ķermeni, manu prātu, manu apziņu, visu manu būtni. Es izstaroju mīlestību — un tā atgriežas pie manis, kļuvusi daudz­kārt spēcīgāka. Jo vairāk mīlestības es saņemu, jo vairāk at­dodu. Šī krātuve ir neizsmeļama. Man ir labi, kad es mīlu. Mīlestība pauž prieku, kas dzīvo manī. Es mīlu sevi, tāpēc maigi rūpējos par savu ķermeni. Es to lutinu un kopju, garšī­gi ēdinu, dzirdinu, labi apģērbju – un ķermenis man atbild ar stipru veselību un enerģiju. Es mīlu sevi, tāpēc man ir ērta māja, kurā ir viss, kas man vajadzīgs, un kurā ir patīkami atrasties. Es piepildu savu māju ar mīlestības fluīdiem, un ik­viens cilvēks – to skaitā arī es -, kas tajā ienāks, sajutīs mīlestību, kas viņu sasildīs. Es mīlu sevi, tāpēc man ir darbs, kas man patīk un ļauj atklāt manus talantus un radošās spē­jas. Es strādāju to cilvēku labā un kopā ar tiem cilvēkiem, kurus es mīlu un kuri mīl mani, turklāt es labi nopelnu. Es mīlu sevi, tāpēc domāju par visiem ar mīlestību un pret visiem izturos ar mīlestību, jo zinu, ka tas, ko es atdodu, atgriezīsies pie manis simtkāršojies. Savā pasaulē es piesaistu tikai mīlošus cilvēkus, jo tajos atspoguļojos es pats. Es mīlu sevi, tāpēc pilnībā atbrīvojos no pagātnes sloga, visa piedzīvotā un jū­tos brīvs. Es mīlu sevi, tāpēc dzīvoju tikai tagadnē, izjūtot katra mirkļa burvību, un zinu, ka mani gaida gaiša, prieka pilna un mierīga nākotne. Es esmu Visuma iemīļotais bērns. Visums rūpējas par mani, un tas tā būs vienmēr.

Pozitīva attieksme

…Pozitīvā attieksme… Kāda ir mūsu attieksme pret savu – vistuvāko? Sevi pašu? Kamēr mēs nemīlam sevi, mēs nespējam mīlēt citus… Kāda ir mūsu attieksme? Vai mēs pastāvīgi sevi kritizējam un rājam? Vai slikti izturamies pret savu ķermeni, pārlieku aizraujoties ar ēšanu, alkoholu vai cigaretēm? Vai iegalvojam, ka mūs neviens nemīl, ka neesam nevienam vajadzīgi? Vai baidāmies pienācīgi sevi novērtēt? Vai dzīvojam haosā un nekārtībā? Vai taisām parādus un apgrūtinām sevi ar maksājumiem un rēķiniem? Vai dibinām attiecības ar mīļotajiem cilvēkiem un partneriem, kas mūs savā veidā pazemo? Un protams, vai mēs provocējam sevī slimības un sāpes? Mēs paši sev nosakām savas jūtas, dzīvi. Vai tiešām viss, iepriekš minētais ir tas ko patiesi vēlaties piedzīvot katrs savas dzīves laika? Sāciet ar to, ka iemīliet sevi. Protams, ka uzreiz rodas jautājums kā? Pāris lietas, ko variet jau tagad darīt sevis pašas labā ir: beidziet sevi kritizēt! Kritika, nekas neko nemaina. Atsakieties no paškritikas. Pieņemiet sevi tieši tādu kāda esiet, jo ja turpināsiet sevi kritizēt, mainīsieties tikai uz slikto pusi. Vai tas ir vajadzīgs? Atzinīgi vērtējiet sevi un jūs mainīsieties uz labi pusi. Tāpat arī, beidziet sevi biedēt ar savām domām. Domu kontrole ir tikai jūsu pašu spēkos. Neviens cits tās nevar koriģēt un mainīt, tikai jūs paši. Atbalstiet sevi. Kontaktējieties ar cilvēkiem, kas jums patīk, ar ko jūtaties labi. Tie var būt jūsu ģimene, draugi, domubiedri. Izziniet sevi. Gūstiet prieku. Un dariet to tūlīt pat. Izmantojiet afermācijas (pozitīvās un iedvesmojošās frāzes), klausieties patīkamu mūziku, izbaudiet patīkamu gaismu, krāsu, aromātus. Radiet sev apkārt harmoniju. Baudiet dzīvi. Tikai visu šo faktoru kopums var nodrošināt labākos rezultātus. Katrs pats sev izvēlas īsto ceļu, kā iemācīties sevi mīlēt, būt laimīgam. Izvēlieties piemērotākās mācību vai labākais, izvēlieties domu pēc domas vācot kopā „savu gudrību” no visām mācībām, nevis fanātiski pieķerieties tikai vienai. Izziniet, kas īsti ir tas, kas jūs dara laimīgus? Mainies un arī pasaule mainīsies un kļūs tieši tāda, kādu Tu to vēlies! Viss ir Tavās rokās.

Iedvesmojoties no Luīzes Heijas / Dita Blūma – Balinska