Ezotērika

UZ SĀKUMA LAPU

Kripatiņa informācijas, kas ir tikai neliels ieskats lielajā Pasaulē…

Luīzes Heijas “Pateicībaslūgšana”

Manas būtības dziļumos ir bezgalīgspateicībasavots. Pašlaik es ļauju pateicībai piepildīt manu sirdi, manu ķer­meni, manu saprātu, manu apziņu un visu mani.Pateicībaplūst no manis visos virzienos, pieskaras visam šajā pasaulē un atgriežas pie manis, lai man būtu vairāk, par ko pateik­ties. Jo lielākupateicībues izjūtu, jo spēcīgāk apzinos, ka plūsma ir bezgalīga. Ieradums pateikties liek man labi jus­ties.Pateicība ir mana iekšējā prieka izpausme, ar neatveramu siltumu tā silda manu dzīvi. Esmu pateicīga par sevi un savu ķermeni. Esmu patei­cīga par savu spēju redzēt un dzirdēt, just, sajust un sa­taustīt. Esmu pateicīga par savu māju, par kuru es rūpējos ar mīlestību. Esmu pateicīga par savu ģimeni un draugiem un priecājos par viņu sabiedrību. Esmu pateicīga par savu darbu un vienmēr cenšos to darīt labi. Esmu pateicīga par savu talantu un spējām un vienmēr tās izmantoju. Esmu pateicīga par saviem ienākumiem un zinu, ka gūstu peļņu visā, ko uzsāku. Esmu pateicīga visai dabai un cienu jebkuru dzīvu radību. Esmu pateicīga par šo dienu un pateicīga par visām tām dienām, kas vēl nāks.
Esmu pateicīga par dzīvi tagad un vienmēr!

Luīzes Heijas “Mīlestībaslūgšana”

Manas dvēseles dziļumos ir neizsmeļams mīlestības avots. Es ļauju tam izplūst ārpusē, un mīlestība piepilda manu sirdi, manu ķermeni, manu prātu, manu apziņu, visu manu būtni. Es izstaroju mīlestību — un tā atgriežas pie manis, kļuvusi daudz­kārt spēcīgāka. Jo vairāk mīlestības es saņemu, jo vairāk at­dodu. Šī krātuve ir neizsmeļama. Man ir labi, kad es mīlu. Mīlestība pauž prieku, kas dzīvo manī. Es mīlu sevi, tāpēc maigi rūpējos par savu ķermeni. Es to lutinu un kopju, garšī­gi ēdinu, dzirdinu, labi apģērbju – un ķermenis man atbild ar stipru veselību un enerģiju. Es mīlu sevi, tāpēc man ir ērta māja, kurā ir viss, kas man vajadzīgs, un kurā ir patīkami atrasties. Es piepildu savu māju ar mīlestības fluīdiem, un ik­viens cilvēks – to skaitā arī es -, kas tajā ienāks, sajutīs mīlestību, kas viņu sasildīs. Es mīlu sevi, tāpēc man ir darbs, kas man patīk un ļauj atklāt manus talantus un radošās spē­jas. Es strādāju to cilvēku labā un kopā ar tiem cilvēkiem, kurus es mīlu un kuri mīl mani, turklāt es labi nopelnu. Es mīlu sevi, tāpēc domāju par visiem ar mīlestību un pret visiem izturos ar mīlestību, jo zinu, ka tas, ko es atdodu, atgriezīsies pie manis simtkāršojies. Savā pasaulē es piesaistu tikai mīlošus cilvēkus, jo tajos atspoguļojos es pats. Es mīlu sevi, tāpēc pilnībā atbrīvojos no pagātnes sloga, visa piedzīvotā un jū­tos brīvs. Es mīlu sevi, tāpēc dzīvoju tikai tagadnē, izjūtot katra mirkļa burvību, un zinu, ka mani gaida gaiša, prieka pilna un mierīga nākotne. Es esmu Visuma iemīļotais bērns. Visums rūpējas par mani, un tas tā būs vienmēr.

Pozitīva attieksme

…Pozitīvā attieksme… Kāda ir mūsu attieksme pret savu – vistuvāko? Sevi pašu? Kamēr mēs nemīlam sevi, mēs nespējam mīlēt citus… Kāda ir mūsu attieksme? Vai mēs pastāvīgi sevi kritizējam un rājam? Vai slikti izturamies pret savu ķermeni, pārlieku aizraujoties ar ēšanu, alkoholu vai cigaretēm? Vai iegalvojam, ka mūs neviens nemīl, ka neesam nevienam vajadzīgi? Vai baidāmies pienācīgi sevi novērtēt? Vai dzīvojam haosā un nekārtībā? Vai taisām parādus un apgrūtinām sevi ar maksājumiem un rēķiniem? Vai dibinām attiecības ar mīļotajiem cilvēkiem un partneriem, kas mūs savā veidā pazemo? Un protams, vai mēs provocējam sevī slimības un sāpes? Mēs paši sev nosakām savas jūtas, dzīvi. Vai tiešām viss, iepriekš minētais ir tas ko patiesi vēlaties piedzīvot katrs savas dzīves laika? Sāciet ar to, ka iemīliet sevi. Protams, ka uzreiz rodas jautājums kā? Pāris lietas, ko variet jau tagad darīt sevis pašas labā ir: beidziet sevi kritizēt! Kritika, nekas neko nemaina. Atsakieties no paškritikas. Pieņemiet sevi tieši tādu kāda esiet, jo ja turpināsiet sevi kritizēt, mainīsieties tikai uz slikto pusi. Vai tas ir vajadzīgs? Atzinīgi vērtējiet sevi un jūs mainīsieties uz labi pusi. Tāpat arī, beidziet sevi biedēt ar savām domām. Domu kontrole ir tikai jūsu pašu spēkos. Neviens cits tās nevar koriģēt un mainīt, tikai jūs paši. Atbalstiet sevi. Kontaktējieties ar cilvēkiem, kas jums patīk, ar ko jūtaties labi. Tie var būt jūsu ģimene, draugi, domubiedri. Izziniet sevi. Gūstiet prieku. Un dariet to tūlīt pat. Izmantojiet afermācijas (pozitīvās un iedvesmojošās frāzes), klausieties patīkamu mūziku, izbaudiet patīkamu gaismu, krāsu, aromātus. Radiet sev apkārt harmoniju. Baudiet dzīvi. Tikai visu šo faktoru kopums var nodrošināt labākos rezultātus. Katrs pats sev izvēlas īsto ceļu, kā iemācīties sevi mīlēt, būt laimīgam. Izvēlieties piemērotākās mācību vai labākais, izvēlieties domu pēc domas vācot kopā „savu gudrību” no visām mācībām, nevis fanātiski pieķerieties tikai vienai. Izziniet, kas īsti ir tas, kas jūs dara laimīgus? Mainies un arī pasaule mainīsies un kļūs tieši tāda, kādu Tu to vēlies! Viss ir Tavās rokās.

Iedvesmojoties no Luīzes Heijas / Dita Blūma – Balinska

DZIMŠANAS DIENAS /// NEDĒĻAS DIENAS

Vēl kāds variants par dzimšanas dienu. Katrs no mums ir dzimis noteiktā datumā. Katrs datums iekrīt kādā noteiktā dienā. Apskati kādā dienā esi dzimis un uzzini, ko noteiktā diena Tev ir devusi.

Pirmdienas cilvēki

Pirmdienā dzimušos pārvalda Mēness. Pirmdienas cilvēki – nemierīgas dvēseles, kā arī bieži ir šaubu pilni. Lai kaut ko dzīvē vairāk sasniegtu ir nepieciešams tikt ar sevi skaidrībā pārvarot iekšējās pretrunas. Tie ir emocionāli atvērti, sabiedriski cilvēki, lai arī salīdzinoši viegli padodas citu cilvēku ietekmei. Ārēji šie cilvēki var neparādīt savu emocionālo dabu, jo labi prot slēpt savas patiesās jūtas un bagātās fantāzijas. Viņi ļoti viegli piemērojas apkārtējai videi un dzīves pārmaiņām. Ļoti nemīl, cīnīties un pārvarēt šķēršļus, labāk izvēlas palikt tā teikt maliņā, jeb otrajā plānā, stiprākajam aiz muguras. Mēness ietekmē dzimuši cilvēki ir vieni no maigākajiem un rūpīgākajiem dzīves partneriem. Ģimenes dzīvē viņi ir labi: mīl ērtības, rada mājīguma sajūtu un ir līdz galam uzticīgi savam izvēlētajam. Ģimene – tas ir viņu galvenais uzdevums.

Otrdienas cilvēki

Visi otrdienā dzimušie dzīvo zem Marsa, kas ir cīnītāju planēta. Un arī raksturs atbilstoši aktīvs, neatlaidīgs, uzstājīgs, reizēm var būt pat nedaudz agresīvs un nevadāms. Ja cilvēkam ar šādu raksturu iespējams pārliecināties, ka ir sava taisnība, tad tas ir labākais gandarījums par paveikto. Ja ir šaubas par to, tad tas reizēm rada vilšanos sevī un savas rīcības pareizumā. Tādēļ apkārtējo atbalsts otrdienas cilvēkiem ir ļoti nepieciešams. Tomēr viņi bieži ir impulsīvi, ka no sākuma dara un tad tikai domā. Steigā var arī nenovest visus darbus līdz galam vai arī ar ļoti lielu piespiešanos to var izdarīt. Vislabāk, ja par šo cilvēku dzīvesbiedru var kļūt cilvēks, kas ir labvēlīgs un drošs padomdevējs, kurš prot maigi un neuzbāzīgi novirzīt viņu lielo enerģiju un pūles. Tieši tad otrdienas cilvēki var daudz sasniegt dažādās dzīves sfērās. Labākās rakstura īpašības – spēja cīnīties, drosme, tai pat laikā nepatīk baumas un intrigas.

Trešdienas cilvēki

Trešdienas cilvēku aizgādnis ir Merkurs, kas atbild par tirdzniecību, zināšanām, intelektu. Šajādienā dzimušajiem cilvēkiem Merkurs piešķir papildus zinātkāri, rada interesi par informācijas, valodu apguvi, nosaka viņu iekšējās pasaules bagātību un aizraušanās plašo informāciju. Parasti viņi veiksmīgi nodarbojas ar marketingu, žurnālistiku, zinātni, reklāmu, kā arī mācās visu dzīvi, iegūst plašu pieredzi. Jau no agras bērnības plāno savu dzīvi, sapņojot par panākumiem kādā noteiktā profesijā. Labi, ja viņiem līdzās ir cilvēks, kurš laiku pa laikam atļaus mazus piedzīvojumus, izturēsies pret tiem ar sapratni, tad ilga un laimīga laulības dzīve būs nodrošināta. Jaunas informācijas uzzināšana vai nodošana tālāk citiem, viņiem ir kā ikdienas nepieciešamība.

Ceturtdienas cilvēki

Šo cilvēku aizbildnis ir Jupiters, kas mitoloģiski ir kā Dievu tēvs, pasaules valdnieks. Tāpēc bieži vien šie cilvēki, sasniedzot savu briedumu, kļūst par talantīgiem organizatoriem, vadītājiem un līderiem. Viņi gūst panākumus politikā, reliģijā, biznesā, menedžmentā. Pie viņiem tiecas cilvēki, kam vajadzīga palīdzība un rūpēšanās par viņiem. Daudziem var būt arī dotas gaišredzības spējas. Reizēm tas biedē pat viņus pašus, un viņi pat cenšas šīs spējas sevī apspiest. Bieži no teiktās tēmās viņiem izrādās taisnība, jo vadās no savas loģikas, kas apkārtējiem bieži vien ir neizprotama. Viņi cenšas izvairīties no strīdiem un skandāliem, mēģina visu atrisināt mierīgā ceļā. Labumu var atnest tikai tādiem cilvēkiem, kuri mīl saņemt atbalstu no spēcīgākā partnera. Šie cilvēki ir spēcīgas personības un labi ģimenes cilvēki. Viņi bieži piekāpjas un saviem partneriem piedod aizvainojumus un arī kādus nelielus pāri darījumus.

Piektdienas cilvēki

Šie cilvēki dzīvo Veneras aizgādniecībā. Šī planēta viņus apdāvina ar spēju mīlēt un tikt mīlētiem. Praktiski var teikt, ka viņi it kā dzimuši, lai gūtu dzīvē baudu, kā arī apdāvinātu savus tuvākos. Viņiem ļoti nepatīk skumjas, bēdas un ciešanas. Jebkurā situācijā viņi cenšas ienest prieku un optimismu. Viņi ir ļoti valdzinoši un magnētiski cilvēki. Visu uztver ar vieglumu, kas var arī parādīt nenopietnību. Pat koķetēšana viņiem ir nevis līdzeklis savaldzināšanai, bet vienkārši spēle, no kuras gūst lielu apmierinājumu. Piektdienas cilvēki mīl savu māju, ģimeni, prot radīt siltu mājīgu atmosfēru, kā arī saliedēt ģimeni. Tomēr viņus grūti noturēt šauros ģimenes rāmjos. Viņiem nemitīgi jāpaplašina savi horizonti, jāiepazīst pasaule un pašiem sevi, un tikai tad viņu dzīve kļūs pilnvērtīga, kad savu laimi ar prieku varēs dāvāt visiem mājiniekiem un draugiem. Nav iespējams viņus iesaistīt sadzīves problēmu risināšanā. Viņiem ir komfortabli tikai ar tiem, kas dod brīvības laimi, rada ērtību, bet nenomoka ar greizsirdību un aizdomām. Salīdzinoši labi viņiem veicas arī naudas lietās.

Sestdienas cilvēki

Sestdienā dzimušie ir Saturna cilvēki. Šī ir diena, kas cilvēkiem dod salīdzinoši vislielāko smagumu un nopietnību. Savā veidā šo sauc par karmisko uzdevumu un tikai sestdienas cilvēki ir tik stipri, lai to izturētu. Ar savām lielajām darbaspējām, prātu un talantu, jau kopš dzimšanas attīstīto atbildības sajūtu šie cilvēki spējīgi pacelties nepieredzētās meistarības un karjeras virsotnēs. Bet viņu ceļš tomēr vienmēr paliek pakāpenisks un grūts, bez īpašiem negaidītiem uzplaukumiem. Var teikt, ka dzīves moto ir darbs, gods un pienākums, prasme un pacietība kā darbā, tā ģimenē.

Šiem cilvēkiem salīdzinoši bieži ne visai veicas ģimenes dzīvē, jo viņi iekšēji cer, ka dzīve saistoties laulībās pati sakāroties un nodrošinās arī personīgo laimi, tomēr paši negrib daudz piepūlēties, lai šo laimi sasniegtu. Sestdienas cilvēkiem arī mājās vajadzētu uzvesties kā darbā: lēni un pakāpeniski, soli pa solim veidot savu ģimeni, un tikai tad viņi laulībā varēs gūt laimi un apmierinājumu. Šiem cilvēkiem ir svarīgi visu mūžu strādāt un strādāt, bet pēc cieņas sasniegšanas sabiedrībā un stipras ģimenes radīšanas viņi vecumā var kļūt daudz laimīgāki, nekā bija jaunībā.

Svētdienas cilvēki

Atrodas Saules aizbildniecībā. Tādēļ viņi vienkārši dzīvo no neizsīkstošās enerģijas, kas līst pāri malām. Viņiem pārsvarā veicas it visā un visur. Tomēr tieši viņiem, ja nespēj novērtēt likteņa dāvanu pēcāk visbiežāk uzbrūk neveiksmes. Viņiem viss tiek dots pilnā mērā – prāts, talants, dzīvības spēks, veiklība, skaistums un labestība, tādēļ viņi bieži vien tiecas dzīvot bezatbildīgi, gulēt uz lauriem un nepielikt pietiekošas pūles savas laimīgās nākotnes nodrošināšanai. Viņu daudzie talanti spējīgi ar laiku izsīkt, bet nevēlēšanās cītīgi strādāt savas karjeras un ģimenes dēļ noved pie vilšanās un nevēlama rezultāta. Saules cilvēkiem jau no bērnības vajadzīga stingra disciplīna un laba izglītība, lai spētu izmantot sev doto labumu un sasniegt gandarījumus. Viņiem ir liela laime, ja ir satikts gudrs dzīvesbiedrs, kas dzimis ceturtdienā, ar valdonīgu un prasīgu raksturu. Tieši tāds cilvēks daudz labāk spēs ievirzīt viņa talantu ģimenes un sabiedrības labā.

Vēl lasi:

Kosmiskā taisnīguma likums – cēloņu un seku likums – karmas likums