Dzimšanas dienas nedēļas dienās.

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģija. Mācies pats. Aizstāj numerologa konsultāciju

Dzimšanas dienas nedēļas dienās.

Vēl kāds variants par dzimšanas dienu. Katrs no mums ir dzimis noteiktā datumā. Katrs datums iekrīt kādā noteiktā dienā. Apskati kādā dienā esi dzimis un uzzini, ko noteiktā diena Tev ir devusi.

Pirmdienas cilvēki

Pirmdienā dzimušos pārvalda Mēness. Pirmdienas cilvēki – nemierīgas dvēseles, kā arī bieži ir šaubu pilni. Lai kaut ko dzīvē vairāk sasniegtu ir nepieciešams tikt ar sevi skaidrībā pārvarot iekšējās pretrunas. Tie ir emocionāli atvērti, sabiedriski cilvēki, lai arī salīdzinoši viegli padodas citu cilvēku ietekmei. Ārēji šie cilvēki var neparādīt savu emocionālo dabu, jo labi prot slēpt savas patiesās jūtas un bagātās fantāzijas. Viņi ļoti viegli piemērojas apkārtējai videi un dzīves pārmaiņām. Ļoti nemīl, cīnīties un pārvarēt šķēršļus, labāk izvēlas palikt tā teikt maliņā, jeb otrajā plānā, stiprākajam aiz muguras. Mēness ietekmē dzimuši cilvēki ir vieni no maigākajiem un rūpīgākajiem dzīves partneriem. Ģimenes dzīvē viņi ir labi: mīl ērtības, rada mājīguma sajūtu un ir līdz galam uzticīgi savam izvēlētajam. Ģimene – tas ir viņu galvenais uzdevums.

Otrdienas cilvēki

Visi otrdienā dzimušie dzīvo zem Marsa, kas ir cīnītāju planēta. Un arī raksturs atbilstoši aktīvs, neatlaidīgs, uzstājīgs, reizēm var būt pat nedaudz agresīvs un nevadāms. Ja cilvēkam ar šādu raksturu iespējams pārliecināties, ka ir sava taisnība, tad tas ir labākais gandarījums par paveikto. Ja ir šaubas par to, tad tas reizēm rada vilšanos sevī un savas rīcības pareizumā. Tādēļ apkārtējo atbalsts otrdienas cilvēkiem ir ļoti nepieciešams. Tomēr viņi bieži ir impulsīvi, ka no sākuma dara un tad tikai domā. Steigā var arī nenovest visus darbus līdz galam vai arī ar ļoti lielu piespiešanos to var izdarīt. Vislabāk, ja par šo cilvēku dzīvesbiedru var kļūt cilvēks, kas ir labvēlīgs un drošs padomdevējs, kurš prot maigi un neuzbāzīgi novirzīt viņu lielo enerģiju un pūles. Tieši tad otrdienas cilvēki var daudz sasniegt dažādās dzīves sfērās. Labākās rakstura īpašības – spēja cīnīties, drosme, tai pat laikā nepatīk baumas un intrigas.

Trešdienas cilvēki

Trešdienas cilvēku aizgādnis ir Merkurs, kas atbild par tirdzniecību, zināšanām, intelektu. Šajādienā dzimušajiem cilvēkiem Merkurs piešķir papildus zinātkāri, rada interesi par informācijas, valodu apguvi, nosaka viņu iekšējās pasaules bagātību un aizraušanās plašo informāciju. Parasti viņi veiksmīgi nodarbojas ar marketingu, žurnālistiku, zinātni, reklāmu, kā arī mācās visu dzīvi, iegūst plašu pieredzi. Jau no agras bērnības plāno savu dzīvi, sapņojot par panākumiem kādā noteiktā profesijā. Labi, ja viņiem līdzās ir cilvēks, kurš laiku pa laikam atļaus mazus piedzīvojumus, izturēsies pret tiem ar sapratni, tad ilga un laimīga laulības dzīve būs nodrošināta. Jaunas informācijas uzzināšana vai nodošana tālāk citiem, viņiem ir kā ikdienas nepieciešamība.

Ceturtdienas cilvēki

Šo cilvēku aizbildnis ir Jupiters, kas mitoloģiski ir kā Dievu tēvs, pasaules valdnieks. Tāpēc bieži vien šie cilvēki, sasniedzot savu briedumu, kļūst par talantīgiem organizatoriem, vadītājiem un līderiem. Viņi gūst panākumus politikā, reliģijā, biznesā, menedžmentā. Pie viņiem tiecas cilvēki, kam vajadzīga palīdzība un rūpēšanās par viņiem. Daudziem var būt arī dotas gaišredzības spējas. Reizēm tas biedē pat viņus pašus, un viņi pat cenšas šīs spējas sevī apspiest. Bieži no teiktās tēmās viņiem izrādās taisnība, jo vadās no savas loģikas, kas apkārtējiem bieži vien ir neizprotama. Viņi cenšas izvairīties no strīdiem un skandāliem, mēģina visu atrisināt mierīgā ceļā. Labumu var atnest tikai tādiem cilvēkiem, kuri mīl saņemt atbalstu no spēcīgākā partnera. Šie cilvēki ir spēcīgas personības un labi ģimenes cilvēki. Viņi bieži piekāpjas un saviem partneriem piedod aizvainojumus un arī kādus nelielus pāri darījumus.

Piektdienas cilvēki

Šie cilvēki dzīvo Veneras aizgādniecībā. Šī planēta viņus apdāvina ar spēju mīlēt un tikt mīlētiem. Praktiski var teikt, ka viņi it kā dzimuši, lai gūtu dzīvē baudu, kā arī apdāvinātu savus tuvākos. Viņiem ļoti nepatīk skumjas, bēdas un ciešanas. Jebkurā situācijā viņi cenšas ienest prieku un optimismu. Viņi ir ļoti valdzinoši un magnētiski cilvēki. Visu uztver ar vieglumu, kas var arī parādīt nenopietnību. Pat koķetēšana viņiem ir nevis līdzeklis savaldzināšanai, bet vienkārši spēle, no kuras gūst lielu apmierinājumu. Piektdienas cilvēki mīl savu māju, ģimeni, prot radīt siltu mājīgu atmosfēru, kā arī saliedēt ģimeni. Tomēr viņus grūti noturēt šauros ģimenes rāmjos. Viņiem nemitīgi jāpaplašina savi horizonti, jāiepazīst pasaule un pašiem sevi, un tikai tad viņu dzīve kļūs pilnvērtīga, kad savu laimi ar prieku varēs dāvāt visiem mājiniekiem un draugiem. Nav iespējams viņus iesaistīt sadzīves problēmu risināšanā. Viņiem ir komfortabli tikai ar tiem, kas dod brīvības laimi, rada ērtību, bet nenomoka ar greizsirdību un aizdomām. Salīdzinoši labi viņiem veicas arī naudas lietās.

Sestdienas cilvēki

Sestdienā dzimušie ir Saturna cilvēki. Šī ir diena, kas cilvēkiem dod salīdzinoši vislielāko smagumu un nopietnību. Savā veidā šo sauc par karmisko uzdevumu un tikai sestdienas cilvēki ir tik stipri, lai to izturētu. Ar savām lielajām darbaspējām, prātu un talantu, jau kopš dzimšanas attīstīto atbildības sajūtu šie cilvēki spējīgi pacelties nepieredzētās meistarības un karjeras virsotnēs. Bet viņu ceļš tomēr vienmēr paliek pakāpenisks un grūts, bez īpašiem negaidītiem uzplaukumiem. Var teikt, ka dzīves moto ir darbs, gods un pienākums, prasme un pacietība kā darbā, tā ģimenē.

Šiem cilvēkiem salīdzinoši bieži ne visai veicas ģimenes dzīvē, jo viņi iekšēji cer, ka dzīve saistoties laulībās pati sakāroties un nodrošinās arī personīgo laimi, tomēr paši negrib daudz piepūlēties, lai šo laimi sasniegtu. Sestdienas cilvēkiem arī mājās vajadzētu uzvesties kā darbā: lēni un pakāpeniski, soli pa solim veidot savu ģimeni, un tikai tad viņi laulībā varēs gūt laimi un apmierinājumu. Šiem cilvēkiem ir svarīgi visu mūžu strādāt un strādāt, bet pēc cieņas sasniegšanas sabiedrībā un stipras ģimenes radīšanas viņi vecumā var kļūt daudz laimīgāki, nekā bija jaunībā.

Svētdienas cilvēki

Atrodas Saules aizbildniecībā. Tādēļ viņi vienkārši dzīvo no neizsīkstošās enerģijas, kas līst pāri malām. Viņiem pārsvarā veicas it visā un visur. Tomēr tieši viņiem, ja nespēj novērtēt likteņa dāvanu pēcāk visbiežāk uzbrūk neveiksmes. Viņiem viss tiek dots pilnā mērā – prāts, talants, dzīvības spēks, veiklība, skaistums un labestība, tādēļ viņi bieži vien tiecas dzīvot bezatbildīgi, gulēt uz lauriem un nepielikt pietiekošas pūles savas laimīgās nākotnes nodrošināšanai. Viņu daudzie talanti spējīgi ar laiku izsīkt, bet nevēlēšanās cītīgi strādāt savas karjeras un ģimenes dēļ noved pie vilšanās un nevēlama rezultāta. Saules cilvēkiem jau no bērnības vajadzīga stingra disciplīna un laba izglītība, lai spētu izmantot sev doto labumu un sasniegt gandarījumus. Viņiem ir liela laime, ja ir satikts gudrs dzīvesbiedrs, kas dzimis ceturtdienā, ar valdonīgu un prasīgu raksturu. Tieši tāds cilvēks daudz labāk spēs ievirzīt viņa talantu ģimenes un sabiedrības labā.