Ziemas saulgrieži 2022

UZ SĀKUMA LAPU

astroloģija un tās virzieni

Ziemas saulgrieži. Rituāli un tradīcijas.

Maģiskais svētku gaidīšanas laiks.

Laiks pirms un pēc gadumijas enerģētiski ir ļoti spēcīgs. Kosmoss atvērts domu, sapņu, lūgšanu, plānu un vēlējumu pieņemšanai. Tas ir laiks, kad, pārskatot pagātni, tu vari veidot jaunu nākotni.

Lai Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšana būtu harmoniskāka un no šī enerģētiski piesātinātā laika gūtu maksimālu labumu sev, nevis tas  uzdzītu stresu un drebuļus, pamēģini svētkus svinēt, vadoties pēc dabas ritmiem, rīkoties saskaņā ar Visuma enerģijām.

Ziemas saulgrieži, kad gada īsākajai dienai seko garākā nakts, šogad iestājas 21. decembrī pulksten  23:47.

Tas ir laiks, kad visa pasaule atdzimst jaunai dzīvei. Ja esi nolēmusi Ziemas saulgriežus svētīt pēc mūsu senči tradīcijām:

·      mājokli rotā ar no salmiem vai niedrēm veidotiem puzuriem, kas simboliski attīra telpu un dāvā dzīvības spēka pieplūdumu;

·      svinot gaismas uzvara pār tumsu var dedzināt sveces;

·      svētku galdam piestāv cūkas šņukurs, graudu putras ar ceptu šķiņķi, diedzēti graudi;

·      šai kosmiskajai Saules atgriešanās mistērijai piedien masku gājiens un bluķa vilkšana. To sadedzinot, tu atbrīvosies no ļaunuma un sliktām domām;

·      tā kā Ziemas saulgrieži šogad sakrīt ar 28. Mēness dienu, tā ir kā garīgās atklāsmes un nemirstības diena. Jācenšas apvaldīt emocijas, saglabāt harmoniju un labu garastāvokli. Apceres, esības augstākās jēgas apzināšanās un pārdomu diena. Iespējama dažāda veida enerģijas aktivizēšanās. Jāpievērš uzmanība savām domām un rīcībai. Vēlams apkopot visa Mēness cikla rezultātus. Jācenšas būt vērīgiem, izvairīties no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas. Šai dienā iespējama Augstāko spēku un partneru atbalsta saņemšana, kā arī iespēja uzlabot likteni un atbrīvoties no ienaidniekiem.