Ziemas saulgrieži 2023

UZ SĀKUMA LAPU

astroloģija un tās virzieni

Ziemas saulgrieži. Rituāli un tradīcijas.

Maģiskais svētku gaidīšanas laiks.

Laiks pirms un pēc gadumijas enerģētiski ir ļoti spēcīgs. Kosmoss atvērts domu, sapņu, lūgšanu, plānu un vēlējumu pieņemšanai. Tas ir laiks, kad, pārskatot pagātni, tu vari veidot jaunu nākotni.

Lai Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšana būtu harmoniskāka un no šī enerģētiski piesātinātā laika gūtu maksimālu labumu sev, nevis tas  uzdzītu stresu un drebuļus, pamēģini svētkus svinēt, vadoties pēc dabas ritmiem, rīkoties saskaņā ar Visuma enerģijām.

Ziemas saulgrieži, kad gada īsākajai dienai seko garākā nakts, 2023. gadā iestājas 22. decembrī pulksten 5:27.

Tas ir laiks, kad visa pasaule atdzimst jaunai dzīvei. Ja esi nolēmusi Ziemas saulgriežus svētīt pēc mūsu senči tradīcijām:

  • mājokli rotā ar no salmiem vai niedrēm veidotiem puzuriem, kas simboliski attīra telpu un dāvā dzīvības spēka pieplūdumu;
  • svinot gaismas uzvara pār tumsu var dedzināt sveces;
  • svētku galdam piestāv cūkas šņukurs, graudu putras ar ceptu šķiņķi, diedzēti graudi;
  • šai kosmiskajai Saules atgriešanās mistērijai piedien masku gājiens un bluķa vilkšana. To sadedzinot, tu atbrīvosies no ļaunuma un sliktām domām;

Ziemas saulgrieži šogad sakrīt ar 10. mēness dienu, kas ir vērša zīmē, tad šis būs ļoti skaists brīdis, kad domas un vēlmes var ietērpties darbos un rezultātos. Viss atkarīgs no mūsu rīcības un emocijām. Darot kaut ko no sirds, rezultāts būs ātri redzams un fantastisks. Izbaudīt vajadzētu katru mazo prieku, lietu un notikumu. Satiec savus tuvos, novēli labāko no iecerētā un novērtē to, kas Tev ir. Pateicība sev, tuvajiem un Visumam.