Numeroloģijas prognoze

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģijas prognoze 2022

2022. gada numeroloģijas prognoze.

Numeroloģiski šis ir gads, kas radīs ģimeniskāku, praktiskāku un drošāku vidi. Cilvēki mainīs savas vērtības uz uzskatus, no nestabilā pāries uz stabilāku un drošāku. Daudzas lietas iegūs pavisam citu skatījumu. Ja mainās vērtības, mainās vēlmes un to iespējas. Nevieni mērķi var nebūt tik nozīmīgi, cik labi ir justies drošībā un mierā. Tā nav samierināšanās, tā ir ieguvumu izbaudīšana. Lai kādas vēlmes ir apkārt, tomēr labākās ir iegūtās. Cilvēks sāk vairāk saprast, cik patiesi ir vērtīgs. Lielu lomu spēlēs apkārtējie, tāpēc, jo tuvāki būs, jo vienkāršāk viss liksies. Labs laiks, lai atrastu daudz jaunus hobijus, kas iespējams nākotnē aizstās darbu. Vislabāk, ja var veikt ko praktisku ar rokām, izbaudīt darīšanas procesu un jau pēc iespējas ātrāk ieraudzīt taustāmu rezultātu. Arī naudai palielinās vērtība, kas nav tikai maksāšanas līdzeklis, bet iespēja sajusties arvien drošāk.

Numeroloģiski gads veidojas ļoti interesanti. Tajā akcents ir ciparam 2, kas mijoties ar vienu nulli, atkārtojas 3 reizes. Tas pastiprina divnieka dotās tēmas un enerģiju. Tātad, gadā uzsvars tiek likts uz sadarbību un diplomātiskumu. Lielu lomu spēlēs partnerība un attiecības. Ikviens vēlas sajusties mīlēts un mīlēt kādu. Emocijas virzās uz “ilgi un laimīgi” pusi, jo summā gads dod stabili ģimenisko sešinieku. Tas tikai liek cerēt uz prātīgu rezultātu no ik viena ieguldītā.

Kā jau ikvienai lietai, ir arī otra, negatīvā puse. Tā izpaudīsies tur, kur nespēsim rast saikni ar pozitīvo. Noteikti jārēķinās ar konfliktiem, viedokļu nesaprašanos un nepiemērotām piezīmēm. Lai kādas ir cilvēka domas, viņš var tikt virzīts tur, kur viņu nesapratīs. Konfliktu apmēri būs atkarīgi katra paša ambīcijām, principiem un spītīguma. Divnieks gaisā vizmos, mūsu izvēle – vai ņemam tā labās nianses, vai ļaujamies plūsmai.

Numeroloģijas prognoze septembrim.

Nepieciešamība līdzsvarot brīvību, laiku, enerģijas un iekšējo rezervju ierobežotos resursus. Mērķa un metožu harmonizēšana vēlamā sasniegšanai. Progresa un finansiālu sasniegumu laiks. Var būt svarīgas izmaiņas karjerā. Īpaši vajadzētu pievērst uzmanību ģimenes un draugu vajadzībām. Jebkura veida risks var neattaisnoties. Jāizvairās no aktīvām situācijām un negatīvām emocijām. Faktiski tas ir ne tikai kā ieguvums, bet arī pienākums. Nevar bēgt no atbildības, sevišķi, ja tas koncentrējas uz tuviniekiem. Rūpes par tiem, par kuriem esam atbildīgi tiks īpaši pieskatītas un pēcāk atalgotas. Nevar bēgt no tā, par ko esam atbildīgi. Lai cik neieraksti tas liktos, tomēr paužot mīlestību un simpātiju, var uzlaboties arī finansiālais stāvoklis. Jebkurš labi padarīts darbs tiks atalgots arī materiāli. Atslēgas vārdi ir ģimene un harmonija tajā.

Numeroloģijas prognoze oktobrim.

Rudens var iesoļot ar šaubīgākiem solījumiem, nepārliecinātību un arī neziņu. Jau atkal ir jāpaliek pie tā, ka nevar ticēt visam, ko kāds sola. Arī laika ziņas var būt mainīgas. Plūsma ir nemitīga. Visu izzināt, pārbaudīt, saprast. Tikai tad, kad informācija guvusi patiesu apstiprinājumu, tai var uzticēties. Nekas nemotivēs labāk, kā papildus iegūtā informācija. Zināšanas ir tas, ko nevienam nevar atņemt un tās vienmēr var paņemt līdz, lai kur arī mēs ietu. Teorijas pārbaudīšana praksē dod tik daudz atzinumus, cik tie ir nepieciešami. Jebkuram, kam bagāžā būs vairāk teorijas, būs pārbaudītāka prakse. Samīļojam savus mīļos, pavadām kopā laiku dažādu viktorīnu pavadībā un atrodam vērtīgās lietas, kas var kliedēt šaubas par visu apkārt notiekošo. Piemērots laiks kādu vēl nezināmu mācību ieviešanai dzīvē. Labas grāmatas un literatūra. Atslēgas vārdi ir dari visu, lai kliedētu šaubas.

Numeroloģijas prognoze novembrim.

Neierobežo sevi tikai ikdienas rutīnā. Laiks ķerties pie lielākiem plāniem. Cel visu, ko vien vari panest un vēl nedaudz. Ja jūties piekusis, apstājies, bet tikai uz mirkli un tad dodies tālāk. Ja kaut ko nevar paspēt, meklē ko uzņemties papildus, jo tieši darot vairāk, var izdarīt vairāk. Brīvais laiks liks domām novērsties no galvenajiem mērķiem. Uzņemies atbildību par saviem vārdiem un darbiem, un vēl labāk, ja arī domas pievienosies tiem un sakritīs. Paveic visu darbu praktisko daļu, izvērtēt varēsi jau nākamajā mēnesī. Ne pa labi, ne kreisi, nenovērsies uz kārdinājumiem. Jo katrs novērtējums būs tieši tik liels, cik liels būs paveiktais. Piemērots laiks dažādu darījumu sakārtošanai, ģimenes īpašumu izzināšanai, kā arī dzimtas nepadarīto lietu sakārtošanai. Vērtības nav tikai nākotne, bet arī no pagātnes mantotais. Atslēgas vārdi ir atalgojums par paveikto.

Numeroloģijas prognoze decembrim.

Ir gadu cikli, kad decembris nav ar noslēguma enerģiju, bet šoreiz ir. No visām pusēm liekam punktiņus uz i un izvērtējam gan esošo, gan iegūto, gan vēlamo. Uzsvars jāliek uz ģimeni un tās vērtībām. Šis nav gads, kad viens ir cīnītājs, tāpēc svarīgi ir, lai ko darītu, dari to ar tuvajiem, kas vienmēr zinās pareizos vārdus un noskaņu. Sagaidi gada noslēgumu ar patiesiem ģimeniskiem svētkiem, ne tikai kā svinības, bet kā sajūtu. Velti vairāk laika sarunām, otra uzklausīšanai un kopējām spēlēm. Nav nozīmes vai esat blakus, svarīgi, lai jūtat, ka otrs ir blakus. Mēs katrs pats radām sev svētkus. Katrs pats esam atbildīgi par to, ko izvēlamies. Klausāmies ko piedāvā citi, izvērtējam, ko vēlamies sev, un darbojamies, lai iegūtu gaidīto rezultātu. Pateicība par visu un ikvienu. Atslēgas vārdi ir izvērtē un novērtē visu, kas Tev ir.


Numeroloģijas prognozes, kas parāda virzienu. Tas ir fons. Lielāka nozīme ir individuālajai prognozei, kuru ieteicams veikt katru gadu pie numerologa.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska, konsultante ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.