Numeroloģijas prognoze

UZ SĀKUMA LAPU

2023. gada numeroloģiskais skatījums

Numeroloģiski šis ir gads, kas var likt daudz pārdomāt, šaubīties un pilnveidoties. Nav viennozīmīgu jautājumu un vēl jo vairāk, nav viennozīmīgu atbilžu. Šis gads var dot daudz iemeslus pārdomām un pārmaiņām. Šoreiz ne tik daudz kā praktiskajām, kā cilvēcīgajām, kas skar vairāk intelektuālo līmeni. Tiem, kas mācās, apzināti vai neapzināti aug intelektuālajā plānā, būs daudz vienkāršāk visu notiekošo saprast un tulkot. Atbildes nāks, bet ne viss būs vienkārši skaidrojams. Daudzus var skart nedrošības sajūta, nepārliecinātība par sevi un šaubas par pareizajiem lēmumiem. Visa pamatā būs ticība sev, dabai un tam, cik katrs esam sevī ieguldījuši tieši garīgajās un intelektuālajās zināšanās. No vienas ceļa puses uz otru. Māka savienot un līdzsvarot visas dzīves jomas. Ja vēlme ir augt un attīstīties, pat neatkarīgi no jomas, tad tas ir jādara visos plānos vienlaicīgi. Ja mācāmies garīgas lietas, tad jādomā arī par fiziskā ķermeņa pilnveidošanu, un materiālo lietu nostabilizēšanu. Nevajadzētu iet galējībās, bet dot priekšroku līdzsvaram. Attiecīgi tad, gada enerģijas radītās šaubas būs izprast daudz vienkāršāk. Jautājumi viennozīmīgi būs vairāk kā atbildes. Mācies, izzini un pilnveidojies, bet tā šis gads nebūs vienkāršs.

Numeroloģijas prognoze aprīlim.

Duālas sajūtas ir neizbēgamas. Vai patiesi īstā informācija ir tā, kas šobrīd virmo visapkārt? Laiks, kad vajadzīga juteklība, delikātums un kompromiss. Svarīgi nepazaudēt mērķi. Nav vairs tās enerģijas, kas iepriekšējā mēnesī, un tas var novest pat līdz depresijai. Nepieciešams pārvarēt šķēršļus, saglabājot arī mieru. Par saviem plāniem pārāk nevajag pārāk daudz runāt. Jābūt gudriem draugu un partneru izvēlē. Ja kāds sola neiespējamo, jābūt modriem. Intuīcija ir stiprā puse, uz to ir jāpaļaujas, lai arī dažreiz māc šaubas. Pretrunu vadīti varam gan šaubīties citos, gan likt citiem šaubīties par sevi. Nepiedomājot pie pareizās nostājas, var iedzīvoties iespaida sabojāšanā. Viedokļa nesakrišana var būt kā trausla nots, ko spēlēt. Vai būs perfekti, vai pilnīgi meli.

Numeroloģijas prognoze maijam.

Personālās izaugsmes un pastiprinātas pašizteikšanās laiks. Nav tālu jāmeklē pēc īstā vārda un pārliecības. Solījumi paliek pieņemamāki un ticamāki. Šaubas var mazināt uz pierādījumu pamata. Laiks novērtēt to, kas ir apzinātā rīcība. Jaunu radošu ideju izvirzīšana, ievērojot disciplīnu un pašiedziļināšanos. Ja esi pilns entuziasma, tad to vajag izmantot reālajā darbā. Lielisks laiks patiesai draudzībai un mīlestībai. Savā ziņā, var pārliecināties par tās patiesumu. Pie apvāršņa parādās vairāk tie, kas īsti. Arī teiktajiem vārdiem ir jāatbilst ar domām un darbiem. Ieklausoties dziļākajā patiesībā, var uzzināt pietiekami daudz, lai saprastu svarīgāko. Mācīties no katra vārda, bet pieņemt tikai to, ko iespējams pašam pārbaudīt. Akla uzticība var pievilkt.

Numeroloģijas prognoze jūnijam.

Savs laiks jāvelta mērķu sasniegšanai. Vislabāk būt praktiskiem un izlēmīgiem. Svarīgi ir izmantot tieši savas darbaspējas, jo tās krasi pieaugs. Var likties, ka darbu ir daudz, novērtējuma maz. Ja drošs pamats un zināma visa nepieciešamā informācija, iespējams realizēt atliktus lēmumus. Šis var būt viens no gada grūtāk izskaidrojamiem mēnešiem. Sajūtas duālas, tad vairāk prāts dominē, tad atkal fiziskais. Apvienot var būt grūtāk, toties, padarot neiespējamo par iespējamu, gandarījums garantēts. Apkārt var sastapt daudz apmaldījušos cilvēkus, kas sākuši šaubīties. Uzklausot un atgādinot, ka vislabāk enerģiju smelties pie dabas būs labākais lēmums. Maksimāli pavadītais laiks dabā, var uzlādēt un virzīt pareizajā virzienā. Nevajag klausīties tos, kas nepatīk, viņi noteikti pateiks to, kas nepatiks.

Numeroloģijas prognoze jūlijam.

Tagad ir laiks, kad var rasties lielas un neprognozējamas pārmaiņas. Ja esi gatavs izmantot savas iespējas un virzīties uz priekšu, varētu būt mazāka nepieciešamība pēc piesardzības. Tomēr ir svarīgi rīkoties ar gudrību un saprātību jebkurā situācijā. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, ir svarīgi izvairīties no pašaizliedzības un sīkumainības. Ļaujoties pārmaiņām un piedodoties plūsmai, tu vari atklāt, ka redzesloks paplašinās, pat paliekot tur, kur jau esi. Lai arī neviens nespēs tev dot pareizo formulu, ir vērts pievērst uzmanību tiem signāliem, kas tev tiek sūtīti. Globāli tas var izpausties dažādos veidos, un svarīgi ir, kur tu esi un ar ko tu esi. Iespējams, ka tiem, kuri ir apkārt, pārņem šaubas, būs grūtāk. Tāpēc ir svarīgi stiprināt šādus cilvēkus, jo tas ir izdevīgs arī tev pašam. Neko nevar prognozēt, ne rītdienai, ne nākamajām dienām. Sāc uzklausīt citus, pārbaudi un rīkojies ar prātu.

Numeroloģijas prognoze augustam.

Procesi gatavi, lai tos saliktu savos rāmjos un piešķirtu praktisku un stabilu nozīmi. Var būt svarīgas izmaiņas karjerā, kas var būt netiešas pašam, bet arī kādam, kas līdzās. Lielu nozīmi spēlēs tas, ka protam novērtēt un priecāties arī par līdzās esošiem. Ja kādu esam pieradinājuši, tad par to ir jānes atbildība. Pārbaudījumi neizbēgami. Vajag vairāk pievērst uzmanību ģimenes un draugu vajadzībām. Liela māksla būs tajā, kā savienot garīgo ar materiālo. Var būt sajūta, ka kaut kas apgriezies kājām gaisā un lietām mainās to vērtības. Svarīgāks paliek tas, kas iepriekš nelikās tik svarīgs. Jānotur, ja sajūta, kas slīd no rokām prom. Pieķerties var, bet saprāta robežās. Zaudēs tas, kas nenovērtēs. Lielākās grūtības var sagādāt pārāk liela neticība tuvajiem cilvēkiem.

Numeroloģijas prognoze septembrim.

Šis septembris dubulta slogu uzliks intelektuālajam. Cilvēki tieksies uz produktīvu vientulību, sevis izzināšanu. Nevajag nodoties sabiedriskajai darbībai un aktīvam biznesam, bet vairāk sev, savai redzesloka paplašināšanai. Lai kā vienmēr bijis, tomēr šobrīd var teikt, ka, jo mazāk rūpēsieties par materiālajiem panākumiem, jo labāk tiks apmierinātas jūsu ikdienas vajadzības. Tas ir pamata – iekšējā spēka iegūšanas laiks. Daba un dabā esošais kā prioritāte. Daudz var smelties un censties uzkrāt. Gan zināšanu jomā, gan enerģiju no visa labā, ko daba dod. Šaubas var sēt tie, kas neapzinās patiesās vērtības, mēģinot pārliecināt par apšaubāmām un nedrošām lietām. Uzmanīgi ar pārlieku materiālu jautājumu kārtošanu.

Numeroloģijas prognoze oktobrim.

Cilvēkos var pamosties godkāre un parādīties spēcīga vēlēšanās uzlabot savu finansiālo stāvokli, tādēļ jācenšas jābūt ļoti lietišķam un praktiskam. Var būt arī zaudējumi, bet bailēm padoties nevajag. Svarīgs ir intelekts, un ieteicams jau no paša sākuma sev izvirzīt mērķi un tikt skaidrībā ar visiem vēl neatrisinātiem jautājumiem gan darbā, gan mājās. Panākumu atslēga darba vides uzlabošanai ir organizācija un reorganizācija. Tieši pārliecība ir tā, kurai jāsaskan gan vārdos un solījumos, gan reālā darbībā. Viegli var nebūt. Var rasties sajūtas, ka kaut kas tiek atņemts un slīd no rokām ārā. Konstruktīvi jāizvērtē tā visa nepieciešamība. Ja kāds sola zelta kalnus, tas īpaši jāuzmana. Apkārt esošā situācija var nedod drošu pārliecību par notiekošo.

Numeroloģijas prognoze novembris.

Laiks noslēgt visas nepabeigtās lietas biznesā, sadzīvē, mīlestībā, darbā. Gada kopsavilkums jāizdara tagad. Var sajutīsies nedaudz vairāk atjaunots, tāpēc svarīgi pievērsīsiet uzmanību apkārtējiem un viņu vajadzībām. Nepieciešams atvieglot šaubu nastu, ko radījuši esam gan paši, gan tuvu stāvošie. Var teikt, ka šis ir piepildīšanās laiks – jāpieliek punkts visām problēmām. Centieties būt pēc iespējām sabiedriski, baudiet dzīvi. Radošās spējas var paaugstināties, bet nav vienkāršas. Būs grūtības un pārbaudījumi, bet rezultātā būs pelnītais atelpas brīdis. Šis laiks nav sevišķi piemērots kaut kā jauna uzsākšanai. Var būt novērojams drīzāk atplūdums, nevis pieplūdums. Nodarbojieties ar savām lietām un variet izmantot labvēlīgas iespējas, ja tādas parādīsies. Nevajadzētu pārpūlieties un raizēties par to, ko tā pat nevar mainīt.

Numeroloģijas prognoze decembris.

Gada noslēgumu būtu vēlams pavadīt maksimāli gudri un zinoši. Ja viss gads tomēr devis tādu kā mācību stundu, kas var būt dažāda raksta, tad šobrīd ir jāizvirza priekšplānā tas, kas dod lielāko labumu no mazākas piepūles. Nepieciešams būt drosmīgam, sastādīt sevis pilnveides turpināšanas plānus un izvairīties no bezdarbības vai neizlēmības. Šajā laikā drosmīgāk pašiem jāskatās nākotnē un jābūt gataviem mainīties savas attīstības un laimes labā. Iespējams, ka vajadzēs atteikties no kaut kā, kas saistīts ar pagātni, lai pilnībā varētu izmantot jaunās iespējas, tādēļ jābūt izlēmīgiem. Var paplašināt arī savu darbības sfēru, likt lietā savu oriģinālo domāšanu un prasmi vadīt, ja rodas negaidīti nosacījumi vai apstākļi. Dzīve pašreiz pārbauda ikviena cilvēka raksturu un drosmi. Tāpēc ir jānodemonstrē viss, kas ir un uz ko esat spējīgs.


Numeroloģijas prognozes, kas parāda virzienu. Tas ir fons. Lielāka nozīme ir individuālajai prognozei, kuru ieteicams veikt katru gadu pie numerologa.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska, konsultante ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.