Numeroloģijas prognoze

UZ SĀKUMA LAPU

2023. gada numeroloģiskais skatījums

Numeroloģiski šis ir gads, kas var likt daudz pārdomāt, šaubīties un pilnveidoties. Nav viennozīmīgu jautājumu un vēl jo vairāk, nav viennozīmīgu atbilžu. Šis gads var dot daudz iemeslus pārdomām un pārmaiņām. Šoreiz ne tik daudz kā praktiskajām, kā cilvēcīgajām, kas skar vairāk intelektuālo līmeni. Tiem, kas mācās, apzināti vai neapzināti aug intelektuālajā plānā, būs daudz vienkāršāk visu notiekošo saprast un tulkot. Atbildes nāks, bet ne viss būs vienkārši skaidrojams. Daudzus var skart nedrošības sajūta, nepārliecinātība par sevi un šaubas par pareizajiem lēmumiem. Visa pamatā būs ticība sev, dabai un tam, cik katrs esam sevī ieguldījuši tieši garīgajās un intelektuālajās zināšanās. No vienas ceļa puses uz otru. Māka savienot un līdzsvarot visas dzīves jomas. Ja vēlme ir augt un attīstīties, pat neatkarīgi no jomas, tad tas ir jādara visos plānos vienlaicīgi. Ja mācāmies garīgas lietas, tad jādomā arī par fiziskā ķermeņa pilnveidošanu, un materiālo lietu nostabilizēšanu. Nevajadzētu iet galējībās, bet dot priekšroku līdzsvaram. Attiecīgi tad, gada enerģijas radītās šaubas būs izprast daudz vienkāršāk. Jautājumi viennozīmīgi būs vairāk kā atbildes. Mācies, izzini un pilnveidojies, bet tā šis gads nebūs vienkāršs.

Numeroloģijas prognoze martam.

Dziļu pārmaiņu un plānošanas laiks, jaunu garīgo un intelektuālo ideju dzimšana. Laiks, kad vajag paļauties tikai uz saviem spēkiem un pašam uz sevi. Labākais laiks pozitīvām izmaiņām, kas balstās uz zinātni un intuīciju: jauns intelektuālais darbs, projekti, diēta, mācības – viss var būs pieejams. Jāpiespiež sevi rosīties, izvairīties no bezmērķīgas laika tērēšanas un ideju izkaisīšanas. Atcerieties, ja atrodies izvēles situācijā, vajadzīgs skaidrs prāts un drosme, lai izvēlētos pareizo ceļu. Šis ir unikālo iespēju laiks, kas saudzē visu dvēselisko un patieso. Jāizvairās no visa, kas sēj šaubas, rada aizdomas un dod nepārliecinātību. Ja iecerei ir no sirds patiess nodoms, tad viss ir realizējams. Jāatceras tikai tas, ka rezultāts noteikti nāks tikai vēlāk. Uztver informāciju ar prātu, izvērtē un novērtē.

Numeroloģijas prognoze aprīlim.

Duālas sajūtas ir neizbēgamas. Vai patiesi īstā informācija ir tā, kas šobrīd virmo visapkārt? Laiks, kad vajadzīga juteklība, delikātums un kompromiss. Svarīgi nepazaudēt mērķi. Nav vairs tās enerģijas, kas iepriekšējā mēnesī, un tas var novest pat līdz depresijai. Nepieciešams pārvarēt šķēršļus, saglabājot arī mieru. Par saviem plāniem pārāk nevajag pārāk daudz runāt. Jābūt gudriem draugu un partneru izvēlē. Ja kāds sola neiespējamo, jābūt modriem. Intuīcija ir stiprā puse, uz to ir jāpaļaujas, lai arī dažreiz māc šaubas. Pretrunu vadīti varam gan šaubīties citos, gan likt citiem šaubīties par sevi. Nepiedomājot pie pareizās nostājas, var iedzīvoties iespaida sabojāšanā. Viedokļa nesakrišana var būt kā trausla nots, ko spēlēt. Vai būs perfekti, vai pilnīgi meli.

Numeroloģijas prognoze maijam.

Personālās izaugsmes un pastiprinātas pašizteikšanās laiks. Nav tālu jāmeklē pēc īstā vārda un pārliecības. Solījumi paliek pieņemamāki un ticamāki. Šaubas var mazināt uz pierādījumu pamata. Laiks novērtēt to, kas ir apzinātā rīcība. Jaunu radošu ideju izvirzīšana, ievērojot disciplīnu un pašiedziļināšanos. Ja esi pilns entuziasma, tad to vajag izmantot reālajā darbā. Lielisks laiks patiesai draudzībai un mīlestībai. Savā ziņā, var pārliecināties par tās patiesumu. Pie apvāršņa parādās vairāk tie, kas īsti. Arī teiktajiem vārdiem ir jāatbilst ar domām un darbiem. Ieklausoties dziļākajā patiesībā, var uzzināt pietiekami daudz, lai saprastu svarīgāko. Mācīties no katra vārda, bet pieņemt tikai to, ko iespējams pašam pārbaudīt. Akla uzticība var pievilkt.

Numeroloģijas prognoze jūnijam.

Savs laiks jāvelta mērķu sasniegšanai. Vislabāk būt praktiskiem un izlēmīgiem. Svarīgi ir izmantot tieši savas darbaspējas, jo tās krasi pieaugs. Var likties, ka darbu ir daudz, novērtējuma maz. Ja drošs pamats un zināma visa nepieciešamā informācija, iespējams realizēt atliktus lēmumus. Šis var būt viens no gada grūtāk izskaidrojamiem mēnešiem. Sajūtas duālas, tad vairāk prāts dominē, tad atkal fiziskais. Apvienot var būt grūtāk, toties, padarot neiespējamo par iespējamu, gandarījums garantēts. Apkārt var sastapt daudz apmaldījušos cilvēkus, kas sākuši šaubīties. Uzklausot un atgādinot, ka vislabāk enerģiju smelties pie dabas būs labākais lēmums. Maksimāli pavadītais laiks dabā, var uzlādēt un virzīt pareizajā virzienā. Nevajag klausīties tos, kas nepatīk, viņi noteikti pateiks to, kas nepatiks.


Numeroloģijas prognozes, kas parāda virzienu. Tas ir fons. Lielāka nozīme ir individuālajai prognozei, kuru ieteicams veikt katru gadu pie numerologa.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska, konsultante ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.