Numeroloģijas prognoze

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģijas prognoze 2022

2022. gada numeroloģijas prognoze.

Numeroloģiski šis ir gads, kas radīs ģimeniskāku, praktiskāku un drošāku vidi. Cilvēki mainīs savas vērtības uz uzskatus, no nestabilā pāries uz stabilāku un drošāku. Daudzas lietas iegūs pavisam citu skatījumu. Ja mainās vērtības, mainās vēlmes un to iespējas. Nevieni mērķi var nebūt tik nozīmīgi, cik labi ir justies drošībā un mierā. Tā nav samierināšanās, tā ir ieguvumu izbaudīšana. Lai kādas vēlmes ir apkārt, tomēr labākās ir iegūtās. Cilvēks sāk vairāk saprast, cik patiesi ir vērtīgs. Lielu lomu spēlēs apkārtējie, tāpēc, jo tuvāki būs, jo vienkāršāk viss liksies. Labs laiks, lai atrastu daudz jaunus hobijus, kas iespējams nākotnē aizstās darbu. Vislabāk, ja var veikt ko praktisku ar rokām, izbaudīt darīšanas procesu un jau pēc iespējas ātrāk ieraudzīt taustāmu rezultātu. Arī naudai palielinās vērtība, kas nav tikai maksāšanas līdzeklis, bet iespēja sajusties arvien drošāk.

Numeroloģiski gads veidojas ļoti interesanti. Tajā akcents ir ciparam 2, kas mijoties ar vienu nulli, atkārtojas 3 reizes. Tas pastiprina divnieka dotās tēmas un enerģiju. Tātad, gadā uzsvars tiek likts uz sadarbību un diplomātiskumu. Lielu lomu spēlēs partnerība un attiecības. Ikviens vēlas sajusties mīlēts un mīlēt kādu. Emocijas virzās uz “ilgi un laimīgi” pusi, jo summā gads dod stabili ģimenisko sešinieku. Tas tikai liek cerēt uz prātīgu rezultātu no ik viena ieguldītā.

Kā jau ikvienai lietai, ir arī otra, negatīvā puse. Tā izpaudīsies tur, kur nespēsim rast saikni ar pozitīvo. Noteikti jārēķinās ar konfliktiem, viedokļu nesaprašanos un nepiemērotām piezīmēm. Lai kādas ir cilvēka domas, viņš var tikt virzīts tur, kur viņu nesapratīs. Konfliktu apmēri būs atkarīgi katra paša ambīcijām, principiem un spītīguma. Divnieks gaisā vizmos, mūsu izvēle – vai ņemam tā labās nianses, vai ļaujamies plūsmai.

Numeroloģijas prognoze aprīlim.

Ļoti tematiski iezīmējas pavasaris, atbilstoši dabai un tās likumiem. Ieteicams pēc iespējas aktīvāk pavadīt laiku ar ģimeni pie dabas. Citam tas ir savs dārziņš, citam piemājas teritorija, citam lauki un pļavas. Nav nozīmes tam, ko sola pilsēta, svarīgāk ir atrast laiku, lai saplūstu ar dabas ritmiem. Ne tā, ka klusi, kaut kur slēpjoties, bet no sirds un ar vērienu. Apkārt esošais paver domu plūsmu, jaunus plānus, idejas un esošo lietu jauninājumus. Ķert mirkļus, pierakstīt tēzes un ļauties pasaules valdzinājumam. Lieliski padomi no līdzcilvēkiem palīdzēs atrast savu patieso būtību. Nenokārt degunu pirms laika. Ir cilvēki, kam nepieciešams, ka nesteidzina, tāpēc visu, kas liekas pārāk aktīvs, var novērtēt pēc savām vēlmēm. Notikumi var skriet pa priekšu, jāpieņem tikai tos, kurus ir vēlme pilnveidot. Visu nevajag, tikai labāko. Atslēgas vārdi ir – atrast jaunas iesējas.

Numeroloģijas prognoze maijam.

Sacensība var izvērsties par sadarbību. Klausīties padomos var ikviens, bet tos uzklausīt ir jāmāk. Vērtīgas atziņas no gados vecākiem cilvēkiem. Lai iegūtu daudz pozitīvā, ir svarīgi ne tikai ņemt, bet arī dot. Novērtējums ir laba balva, bet, lai to saņemtu paši, ir jāsniedz arī otram. Dažreiz pietiek ar mazo, bet tik spēcīgo vārdiņu “pateicos”, lai sajustos labāk. Labs ir viss, kas mierīgs, pārdomāts un izzināts. Ieklausīties gudros vārdos, tos praktiski ieviest dzīvē un sakārtot apkārtējo vidi. Lai celtu labus pamatus, ir jāsakārto esošais. Nospodrināt visu, kas jau pieder, nevis slinki atteikties un tiekties pēc visa jauna. Vērtības ir jāiemācās un tās ir jāmāca nākamām paaudzēm. Ikviens var būt kā dzīves skolotājs, kurā ieklausās. Ja zini ko teikt, tad radi iespējas apkārtējo jautājumiem, lai vari izteikties. Samīļo savus tuvos, šis ir patiesās mīlestības laiks. Atslēgas vārdi ir mīlestība kā vērtība.

Numeroloģijas prognoze jūnijam.

Iedvesmas mirklis. Nesagaidot saņemtās ziņas var būt kā mājiens, ka jāsāk aktīvāk ko darīt. Sēžot un gaidot, lielus rezultātus iegūt nevarēs. Dažreiz var palaimēties, ka nejauši kāds pie mājas durvīm pienesīs sen kāroto, bet visumā, ja kaut ko vēlamies, uz to pusi ir jāvirzās. Šoreiz īpaši, jo gaidīšana nedos neko. Jo vairāk darbosies, jo vairāk iegūs. Laiks jāsadala starp ģimeni un darbu pēc harmonijas un līdzsvara principa. Tikai tad, kad vienā vai otrā pusē sajutīs mieru, tikai tad ir vēlams paplašināt mērķus un vēlmes. Stabili pamati ir puse no visas attīstības. Nekavēties pie šaubām, rīkoties ar to, kur ir skaidras vīzijas. Vēlams pieņemt visu apkārtējo atbalstu, ko piedāvā. Lepnībai nav vietas, tas uzskatāms kā investīcija vai ieguldījums nākotnei. Raža novācama tikai tad, ja tā ir iesēta, tāpēc vien ir rūpīgi jāizvēlas tas virziens, ko sasniegt. Atslēgas vārdi ir harmonija ģimenes vidē.


Numeroloģijas prognozes, kas parāda virzienu. Tas ir fons. Lielāka nozīme ir individuālajai prognozei, kuru ieteicams veikt katru gadu pie numerologa.>

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska, konsultante ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.