Numeroloģijas prognoze

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģijas prognoze 2022

2022. gada numeroloģijas prognoze.

Numeroloģiski šis ir gads, kas radīs ģimeniskāku, praktiskāku un drošāku vidi. Cilvēki mainīs savas vērtības uz uzskatus, no nestabilā pāries uz stabilāku un drošāku. Daudzas lietas iegūs pavisam citu skatījumu. Ja mainās vērtības, mainās vēlmes un to iespējas. Nevieni mērķi var nebūt tik nozīmīgi, cik labi ir justies drošībā un mierā. Tā nav samierināšanās, tā ir ieguvumu izbaudīšana. Lai kādas vēlmes ir apkārt, tomēr labākās ir iegūtās. Cilvēks sāk vairāk saprast, cik patiesi ir vērtīgs. Lielu lomu spēlēs apkārtējie, tāpēc, jo tuvāki būs, jo vienkāršāk viss liksies. Labs laiks, lai atrastu daudz jaunus hobijus, kas iespējams nākotnē aizstās darbu. Vislabāk, ja var veikt ko praktisku ar rokām, izbaudīt darīšanas procesu un jau pēc iespējas ātrāk ieraudzīt taustāmu rezultātu. Arī naudai palielinās vērtība, kas nav tikai maksāšanas līdzeklis, bet iespēja sajusties arvien drošāk.

Numeroloģiski gads veidojas ļoti interesanti. Tajā akcents ir ciparam 2, kas mijoties ar vienu nulli, atkārtojas 3 reizes. Tas pastiprina divnieka dotās tēmas un enerģiju. Tātad, gadā uzsvars tiek likts uz sadarbību un diplomātiskumu. Lielu lomu spēlēs partnerība un attiecības. Ikviens vēlas sajusties mīlēts un mīlēt kādu. Emocijas virzās uz “ilgi un laimīgi” pusi, jo summā gads dod stabili ģimenisko sešinieku. Tas tikai liek cerēt uz prātīgu rezultātu no ik viena ieguldītā.

Kā jau ikvienai lietai, ir arī otra, negatīvā puse. Tā izpaudīsies tur, kur nespēsim rast saikni ar pozitīvo. Noteikti jārēķinās ar konfliktiem, viedokļu nesaprašanos un nepiemērotām piezīmēm. Lai kādas ir cilvēka domas, viņš var tikt virzīts tur, kur viņu nesapratīs. Konfliktu apmēri būs atkarīgi katra paša ambīcijām, principiem un spītīguma. Divnieks gaisā vizmos, mūsu izvēle – vai ņemam tā labās nianses, vai ļaujamies plūsmai.

Numeroloģijas prognoze jūnijam.

Iedvesmas mirklis. Nesagaidot saņemtās ziņas var būt kā mājiens, ka jāsāk aktīvāk ko darīt. Sēžot un gaidot, lielus rezultātus iegūt nevarēs. Dažreiz var palaimēties, ka nejauši kāds pie mājas durvīm pienesīs sen kāroto, bet visumā, ja kaut ko vēlamies, uz to pusi ir jāvirzās. Šoreiz īpaši, jo gaidīšana nedos neko. Jo vairāk darbosies, jo vairāk iegūs. Laiks jāsadala starp ģimeni un darbu pēc harmonijas un līdzsvara principa. Tikai tad, kad vienā vai otrā pusē sajutīs mieru, tikai tad ir vēlams paplašināt mērķus un vēlmes. Stabili pamati ir puse no visas attīstības. Nekavēties pie šaubām, rīkoties ar to, kur ir skaidras vīzijas. Vēlams pieņemt visu apkārtējo atbalstu, ko piedāvā. Lepnībai nav vietas, tas uzskatāms kā investīcija vai ieguldījums nākotnei. Raža novācama tikai tad, ja tā ir iesēta, tāpēc vien ir rūpīgi jāizvēlas tas virziens, ko sasniegt. Atslēgas vārdi ir harmonija ģimenes vidē.

Numeroloģija. Prognozes. 2022. jūnijs

Numeroloģijas prognoze jūlijam.

Ja reiz kādam kas ir apsolīts, tad pie tā jāpieķeras. Tukši solījumi var dārgi maksāt. Ja jūtams kāds caurums, tad tas ir jāaizpilda. Atstājot iesāktus darbus ilgstoši nepabeigtus, tie zaudē vērtību un nozīmi. Ja jūti, ka vairs iesāktais nav aktuāls, izvērtē, vai pabeigt pabeigšanas dēļ ir vērts. Plaisas nepadarītājā nepaliks mazas, tās augs tikai un vienīgi dziļākas. Redzot kādu problēmu ir jāmācās saskatīt risinājumu. Ja nevar ar gudrību, jāņem palīgā praktiskās iemaņas. Dažreiz darīt vienkārši darīšanas pēc ir labākais risinājums. Vislabāk darboties tikai pie tā, kas ir apsolīts un iesākts iepriekšējos mēnešos. Starp darbiem laiks jāatrod sev, atpūtai un veselības profilaksei. Lai cik nesavienojami ir cītīgi strādāt un cītīgi rūpēties par veselību, tomēr tas ir svarīgi. Negaidiet novērtējumu vai atalgojumu par paveikto, tas nāks pēc tam. Atslēgas vārdi ir darbs un veselība.

Numeroloģija. Prognozes. 2022. augusts

Numeroloģijas prognoze augustam.

Nedaudz pamats zūd zem kājām un ritms dejā velk. Rūpes nedaudz jāatliek, lai var izbaudīt jau to, kas ir. Jo labāki pamati likti, jo labākas iespējas būt uzradušās. Tieši neliela pauze no ikdienas rutīnas iedvesmos tālākiem darbiem. Maksimāli daudz laika var pavadīt ar tuvajiem, ar bērniem, ar ģimeni un ar mājdzīvniekiem. Pat, ja ikdienas sadzīvē tie neatrodas blakus, saņemies, piecelies un sameklē. Rūpes paliks daudz nesvarīgāks un blāvākas. Priekšplānā var būt tikai tas, kas ir pamanāms. Viss mīsies ar nelielu risku, tomēr noderīgi. Galvenais nepieķerties nekam, tikai baudīt to, kas ir un kas varētu būt. Smiekli, joki, dāvanas un komplimenti. Darbs tikai tik, cik iztikas minimums. Ja uzrodas iespējas, tās jāizmanto. Izlases veidā ņemt labāko un praktiski noderīgāko no visa lielā piedāvājuma. Atļauties būt izvēlīgam uz kvalitāti. Atslēgas vārdi ir kas riskē, tas iegūst.

Numeroloģija. Prognozes. 2022. septembris

Numeroloģijas prognoze septembrim.

Nepieciešamība līdzsvarot brīvību, laiku, enerģijas un iekšējo rezervju ierobežotos resursus. Mērķa un metožu harmonizēšana vēlamā sasniegšanai. Progresa un finansiālu sasniegumu laiks. Var būt svarīgas izmaiņas karjerā. Īpaši vajadzētu pievērst uzmanību ģimenes un draugu vajadzībām. Jebkura veida risks var neattaisnoties. Jāizvairās no aktīvām situācijām un negatīvām emocijām. Faktiski tas ir ne tikai kā ieguvums, bet arī pienākums. Nevar bēgt no atbildības, sevišķi, ja tas koncentrējas uz tuviniekiem. Rūpes par tiem, par kuriem esam atbildīgi tiks īpaši pieskatītas un pēcāk atalgotas. Nevar bēgt no tā, par ko esam atbildīgi. Lai cik neieraksti tas liktos, tomēr paužot mīlestību un simpātiju, var uzlaboties arī finansiālais stāvoklis. Jebkurš labi padarīts darbs tiks atalgots arī materiāli. Atslēgas vārdi ir ģimene un harmonija tajā.


Numeroloģijas prognozes, kas parāda virzienu. Tas ir fons. Lielāka nozīme ir individuālajai prognozei, kuru ieteicams veikt katru gadu pie numerologa.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska, konsultante ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.