Numeroloģijas prognoze

UZ SĀKUMA LAPU

2024. gada numeroloģiskais skatījums

Izskaidrojot gada tematiku no numeroloģijas, vienā vārdā varētu teikt, ka tas ir novērtējuma gads. Laiks, kad jau atgriežas ieguldītais darbs, redzam vairāk konkrētu rīcību un mazāk šaubas. Tomēr, daudz jārēķinās arī ar to, ka ne viss ieliktais pamatos ir bijis pats stabilākais. Tāds kā algas saņemšanas gads, kad novērtē pēc padarītā. Iekļaušanās ciklā ir svarīgs faktors, jo rezultāts agri vai vēlu būs atkarīgs no mums pašiem. Vainīgo meklēšana var būt neizbēgama, tomēr gudri ir skatīties uz savu ieguldījumu, nevis uz citu neizdarību.

Svarīgi ir novērtēt un pārvērtēt savas spējas un robežas. Sevišķi uz tēmām, kas saistās ar biznesu, īpašumiem un arī naudu. Te jāizvairās no liekas sentimentalitātes un emocijām. Labāk būt praktiskiem visos savos darbos un pasākumos. Ar skaidru prātu jānovērtē sava enerģija, darbība un nodomi. Jādara tikai tik, cik var novest līdz galam. Pirkšana, pārdošana un reorganizēšana. Tas var būt gan kā ikdiena, gan arī fons, kas tieši vai netieši varēs ietekmēt arī ikdienu.

Interesanti, ka 2024. gads veido summā ciparu 8, kas ir arī vārdam “Latvija”. Tas ir viens no zīmīgiem cipariem, kas var atspoguļot patiesu, vērtīgu un nozīmīgu tēmu valsts kopējā virzienā. 

Numeroloģijas prognoze janvārim.

Izteiksmīgam rezultātam ir nepieciešama saskatāma forma. Ir labi apzināties, ka tas, ko redzam, ir arī sataustāms un iegūstams. Liekas ilūzijas pagaist, paliek realitāte. Katrs var saņemt tik, cik ir nopelnījis. Tāpēc ar vien svarīgāk ir apzināties kādi ir bijuši solījumi, kāda to pildīšana un kādas var būt rīcības sekas. Šobrīd īpaši gaisā var just vērtējumus. Sāk pozicionēt balto un melno. Ne vienmēr viss ir dalāms labajā un sliktajā, tomēr tagad tam var pievērst uzmanību arī no šāda skatu punkta. Ir jāizdara izvēle atbilstoši savai kompetencei un vēlmēm. Šķirošana un izvērtēšana dos lielāku skaidrību par esošo situāciju. Svarīgi ir pabeigt iesākto, izdarīt apsolīto un pieņemt lēmumus ar kritiskāku aci. Ne viss ir zelts, kas spīd.

Numeroloģijas prognoze februārim.

Mirkļi var tikt ietērpti vārdos un darbos. Ir ideja – tā jārealizē. Solījumiem nevajag laiku, ja ko saka, tas ir jādara. Neizdarība tiek pamanīta tūlītēji. Viss paliek ritmiskāks un ātrāks. Jo reālāka virzība, jo taustāmāks rezultāts. Pastiprinās vēlme uzlabot materiālo stāvokli vai statusu sabiedrības acīs. Vērtība iegūst taustāmas aprises. Zināšanas vienmēr tiek novērtētas, bet ir laiki, kad nepieciešams arī kāds finansiāls apliecinājums. Drosme ir pateikt īstās vēlmes un iet uz to. Nevajag gaidīt burvju zālītes vai to, ka kaut kas nokritīs no debesīm. Rīcība ir tā, kam var būt atbilstošas sekas. Plānu ieviešana ikdienā ne tikai sev, bet arī apkārtējiem. Datēts ir pateikts un pateikts ir kā solījums. Uzmanīties no tā, lai nav tukši vārdi, bez vēlmes rīkoties tā virzienā.

Numeroloģijas prognoze martam.

Attiecību pamats var balstīties uz izdevīgumu. Ir nauda, ir labi, nav naudas, nav labi. Nav slikti vai labi, bet ir brīži, kad otra apbalvošana var būt laba motivācija arī sev. Nevajag noslēgties no ārpasaules, attiecības ir jāveido. Slēpjoties no patiesības var iegūt tikai konfliktu. Diskusijas, sarunas, konferences, pārrunas. Visur ir laba informācija, kas var virzīt uz kādu jau aizsāktas idejas rezultātu. Cilvēks tiek vērtēts pēc darbiem, nevis tukšiem vārdiem. Harmonisks aspekts tiem, kas redz šo izdevīgumu vairāk kā vienpersonisku. Duālais ņems virsroku. Par jebkuru domu labi pakonsultēties ar attiecīgās jomas speciālistiem un profesionāļiem. Katram ir savs amats un joma, kuru pārzina vislabāk. Nav jāzina viss. Ieklausāmies patiesi pieredzējušos cilvēkos.

Numeroloģijas prognoze aprīlim.

Kādas neatpazīstamas sajūtas var jaukties iekšā ikdienā ierastajos darbos. Tādi kā tauriņi, kas liek atrauties un sagādā grūtības koncentrēties. Arī tas ir jāizdzīvo. Ir jāuztver daudz kas vienkāršāk. Neanalizējot katru soli, katru vārdu un katru cilvēku. Nebūs visas situācijas un cilvēki vienādi. Var šķirot, bet uzmanīgi ar to, vai pareizi ir bijuši sākotnējie mērķi. Lielas bažas var radīt pēkšņā sajūta, ka pietrūkt nopietnības. Tāds kā neliels atslābums, ko ieteicams izmantot, jo darbu būs daudz tikai tad, kad tas viss būs paredzētā laikā. Ieteikumus vērts uzklausīt, pat, ja pirmā brīdī tie var šķist nepieņemami. Kaprīzes gan pašiem, gan apkārtējiem. Palutināt sevi vajag, tikai iztiekot bez galējībām un pārmērībām. Jebkurai rīcībai ir sekas. Mēs paši par tām atbildām.

Numeroloģijas prognoze maijam.

Bez darba nekādi. Šis pavasaris iezīmē nopietnu darbošanos ne tikai savā tuvākajā apkārtnē un darba vidē, bet arī globālāk. Detaļas iezīmējas ar neizdarīto, laiks labot, veidot un kārtot. Tie, kas mērķus sadalīs mazākos un reālāk sasniedzamos, varēs ātrāk nobaudīt rezultātu, kā algu par paveikto. Jebkurš izpildītais uzdevums tiks atbilstoši novērtēts. Tāpēc viss ir atkarīgs no pašiem. Mirklis, kad viss var būt kā atbilde uzreiz. Lai arī šobrīd steiga nav raksturīga, sasniegumi var būt daudziem. Kādam kā mācību stunda, bet kādam kā saldais ēdiens. Ieguvums būs, bet katram savā laikā. Vēsture var atkārtoties, tāpēc ieteicams padomāt par kļūdu labojumu. Nav iespēju, ja paši slinko un gaida debesmannā no gaisa. Darbs un vēlreiz darbs. Bizness un vēlreiz bizness.

Numeroloģijas prognoze jūnijam.

Var uzpūst lielāks vējš un gāzt no kājām nost. Bez pieķeršanās un noguldījumiem. Viss, kas nāk, ir jābauda uzreiz. Nevar gaidīt, kad būs baudāms izcils ēdiens, ja tas ir noglabāts atdzisis. Fonā var izskanēt solījumi, kas stipri jāizvērtē. Pārāk saldas maizes solīšana var būt aizdomīga. Rozā brilles var būt ātri iegūstamas. Visam pamatā ir jābūt kādiem reāliem aprēķiniem, bet bez pieķeršanās. Tieši fakti, to analizēšana un mirkļa baudīšana. Pārmaiņas var būt nepieciešamas daudz globālākā līmenī. Lai kaut kas droši varētu pastāvēt, tam ir arī ik pa laikam jāmainās. Vislabāk to darīt apzināti un uz augšu, ne tikai uz priekšu. Emocijas var būt spilgtākas nekā ieraksts, un tas nav tikai par individuālo, bet gan par visapkārt notiekošo. Nav dūmu bez uguns. Viss atkarīgs no pašiem.

Numeroloģijas prognoze jūlijam.

Drošības sajūta dod papildus spēkus. Jāizbauda miers, labsajūta un laime, kas jau katram ir. Nedomājot par to, kas nav. Katram savs labums pēc savas vērtības. Nav visiem viss līdzvērtīgi un vienādi. Spogulis atspoguļo to, ko paši radām. Ieguvumi var būt iespaidīgi, bet tikai tad, ja pašu rīcība ir bijusi ieguldījums. No augšas tā pat vien nekrīt. Paveiktais tiek pamanīts un novērtēts. Daudz nozīmēs taustāms un saredzams rezultāts, jo bez materiālā labuma var būt grūti. Lai cik stabili varētu likties, tas var dot arī dinamiskumu. Ģimenes dzīve un ģimeniskums aktualizējas no dažādiem skatu punktiem. Kopā var paveikt daudz vairāk un kopā var saņemt arī vairāk. Galvenais, lai ikviena ģimene apzinās savas kopīgās vērtības un vēlmes.

Numeroloģijas prognoze augustam.

Kad liekas daudz kas cerīgi, tad sajūta, ka varam tikt aplieti ar šaubu un jautājumu ēru. Kur ir, tur rodas. Izziņa, kas mijas ar neziņu. Var būt sajūta, ka kaut kas sakustējies un šobrīd pat nav saprotams, vai pareizajā virzienā. Kā neparedzama mistika, kas gan kalnus ceļ, gan grauj. Ar pasakām tālu tikt nevarēs. Melot jābeidz ne tikai citiem, bet arī sev. Vairāk atrasties dabā ir īstā atslēga uz nepieciešamo iekšējo mieru. Pretēji cilvēks var dedzināt kopā pats sevi. Informācijas var būt daudz un par daudz. Gan šaubīgas, gan tādas, kas liek aizdomāties, gan patiesi sirdi sildošas. Jo vairāk jautājumu, jo vairāk atbilžu. Grūtāk var būt ar finansiālo pusi, ja tā tiks uzskatīta par prioritāro tēmu. Ja ir sajūta, ka kaut kas pietrūkt, tad svarīgi ir atrast savu enerģijas devu.


Numeroloģijas prognozes, kas parāda virzienu. Tas ir fons. Lielāka nozīme ir individuālajai prognozei, kuru ieteicams veikt katru gadu pie numerologa.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska, konsultante ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.