Mēness dienu kalendārs

UZ SĀKUMA LAPU

Mēness dienu kalendārs 2022. gadam.

Ikdienā veicot dažādus darbus, mēs varam paļauties arī uz dabas palīdzību. Mēness ir tas, kas ietekmē dabas ritmus un arī cilvēkus. Vai mēs to zinām vai nē, pieņemam vai tomēr nē, mēness pie debesīm tik un tā pastāvēs un ietekmēs mūsu ikdienu. Tiem, kuri to ir to sapratuši un paļaujas uz mēness palīdzību, izveidots Mēness dienu kalendārs. Izmantojiet to savā labā un veidojiet savu dzīvi harmoniskāku!

Skaidrojumi mēness dienām un mēness zīmēm, atrodas zemāk.


Mēness dienu kalendārs 2022 septembris


Mēness dienu kalendārs 2022 augusts


Mēness dienu kalendārs 2022 jūlijs


Mēness dienu kalendārs 2022 jūnijs


Mēness dienu kalendārs 2022 maijs


Mēness dienu kalendārs 2022 aprīlis


Mēness dienu kalendārs 2022 marts

Skaidrojumi mēness dienām

Pirmā mēness diena

Mēness cikla sākums. Nozīmīgs moments, lai ieliktu labas domas, plānus un mērķus. Ļoti gaiša un tīra diena. Kā iespēja iet uz vēlamo. Viss atkarīgs no mums pašiem. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, čeku dedzināšanai, simorona rituālu veikšanai. Viss, kas aizsākts šajā dienā, ir ar lielākām iespējām uz piemērotu realizēšanos.

Otrā mēness diena

Aktīvai darbības diena, nav vērts nosēdēt mierā, atpūsties varēs vēlāk. Svarīgi pievērst uzmanību visam ko dzird, jaunai informācijai, jo vēlāk tā noderēs. Parādās izlēmība un spēja darboties, cilvēki kļūst gatavi realizēt arī pašas drosmīgākās idejas. Diena laba braucieniem, komandējumiem un jebkura veida ceļojumiem, var pārvākties arī uz citu dzīves vietu.

Trešā mēness diena

Enerģijas uzkrāšana, laiks, kad sākt realizēt un cīnīties par savām iecerēm, vēlmēm un plāniem. Diena kā atspēriens pirms lielā lēciena un darbu realizēšanas. Jārīkojas aktīvi, enerģiski un sparīgi. Pēc iespējas vairāk jāizvairās no negatīvām domām un darbiem, kas rada nepatiku. Jebkuri konflikti var ievest dziļākos strīdos. Piesardzīgi, bet aktīvi.

Ceturtā mēness diena

Laba diena dažādu darbu uzsākšanai. Ja pie tā vairāk apzināti piedomās, tad viennozīmīgi būs ar paredzamu veiksmīgu turpinājumu. Nevajag pārsteigties, bet padomāt, kas ir tas, ko īsti vēlamies attīstīt. Labi pievērsties arī garīgām praksēm, pašanalīzei un informācijas meklēšanai. Viss darbojas pēc cēloņu un seku principa „ko sēsi – to pļausi”

Piektā mēness diena –

Neliela atpūtas diena no jauniem darbiem, kad jāturpina iesāktais. Var izjust pretestību, ko vērtīgi ielāgot, – ja ko dara un tas neizdodas, tad jāapsver, vai vērts vispār turpināt. Ja parādās neuzmanības kļūdas, tās atspēlēsies vēlāk. Līdz ar to vieglprātībai īpaši jāpieseko, lai tā netraucētu. Var vērot notikumus un sekot to attīstībai. Uzmanīgi ar dažādu lietu nozaudēšanu.

Sestā mēness diena

Vērošanas un dažādu zīmju diena. Esam moži un acīgi, vērojam notiekošo, skatāmies zīmēs – ja ejam pretrunā ar dabu un likumu, rezultāts nebūs labs. Pozitīva un veiksmīga diena dažādiem darbiem. Var izdoties praktiski viss, ko ir vēlamies. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, čeku dedzināšanai, maku iekārtošanai, simorona rituālu veikšanai.

Septītā mēness diena

Vārda spēka diena, jeb kad izteiktajam ir liels spēks. Izdosies citus veiksmīgāk pārliecināt, reklamēties un informēt par nepieciešamo. Nesoliet to, ko nevarat pildīt, piedomājiet pie katra teikuma, tādā veidā izvairoties no nepatikšanām. Arī tukšas runas ir uzskatāmas par nelāgu iezīmi. Jebkurš negatīvi izteiktais nāk atpakaļ. Laba ir aktīva darbība pārliecinot citus.

Astotā mēness diena

Izmaiņu laiks, kad mijas domu, jūtu un darbu pasaules. Savā ziņā transformācija, kurā gatavojamies uz pārmaiņām un pārvērtībām. Var būt negaidīti pārsteigumi, dažādi notikumi, kuriem neesam vēl gatavi. Viss ir tikai procesā. Nav vēlams izvairīties no atbildības. Jāievēro noteiktumi un jāizvairās no lēnīguma un gausuma. Var turpināt iesāktos darbus, aktīvi darboties.

Devītā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Nevajag sākt jaunus darbus, pirkt kaut ko, iet milzīgās publiskās vietās vai vienkārši aktīvi darboties. Labākais ir mierīgi turpināt iesākto, kārtot un tīrīt māju. Atpūsties no ikdienas steigas, kārtot apkārt esošo un pārdomāt ierastos darbus.

Desmitā mēness diena

Ļoti laba un aktīva diena, kad var uzsākt vai mainīt dažāda veida darbus. Labi pieņemt lēmumus, mainīt ikdienu, uzsākt kaut ko jaunu vai ieplānot, ko vēlētos sākt nākotnē. Jādarbojas aktīvi, vairāk pievēršoties izaugsmei. Iepriekš uzsāktās lietas var sākt parādīties jau ar kādu rezultātu. Laba diena reklāmai, prezentācijām, dažādām sarunām un citu pārliecināšanai.

Vienpadsmitā mēness diena

Lielas aktivitātes diena, viss koncentrējas uz mūsu plāniem un to realizēšanu. Var parādīties pirmie rezultāti mūsu ieplānotajam pirmajā mēness dienā. Ja kaut kas maināms, var mainīt. Jābūt aktīviem un jādarbojas pie iesāktā. Svarīgi ir saprast, ko īsti vēlamies. Ja domas sakrīt ar vārdiem un rīcību – plāns ir īstais un varam darboties. Jākontrolē negatīvās emocijas.

Divpadsmitā mēness diena

Mīlestības un gudrības diena. Visu darām, nedomājot tikai ar prātu, bet arī ar sirdi. Esam atvērti arī žēlsirdībai un dievišķiem atklājumiem gan par sevi, gan apkārtējiem. Apdāviniet tuvākos, atzīstieties mīlestībā, runājiet par jūtām. Jebkuru darbu darot, pieslēdzam sajūtas. Galvenais izvairīties no negatīvā, kašķiem un ļaunām domām.

Trīspadsmitā mēness diena

Veiksmīga aktīvai komunikācijai un notikumu plūsmai. Esot aktīviem un sabiedriskiem būs vairāk panākumu. Laba diena komunikācijai, sarunām, debatēm, reklāmai, sevis prezentēšanai. Jādarbojas komandā vai kopā ar kolektīvu. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, čeku dedzināšanai, maku iekārtošanai, simorona rituālu veikšanai

Četrpadsmitā mēness diena

Diena, kad prioritāri jāvelta laiks tieši nozīmīgiem un svarīgiem darbiem. Labi darboties ar informācijas plūsmu. Derīga sarunām, prezentācijām, reklamēšanai. Pat nejauši uzzinātai informācijai ir liela nozīme. Jebkurai sarunai ir jābūt pamatotai, nevis tukšai. Ir vērts ieklausīties citu cilvēku padomos. Labi uzsākt arī kaut ko jaunu, agrāk ieplānotu.

Piecpadsmitā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām. Ļoti sarežģīta un smaga diena, kas pamatā saistās ar tuvu stāvošo kritisko punktu – pilnmēnesi. Cilvēki paliek ļoti jūtīgi, impulsīvi, aizdomīgi, saasinās negatīvās emocijas un spriedze. Mazāk precīzu darbu, vairāk emocionālu, nedomā, ko runā, sarunā lieku, Labāk nogaidīt un censties izvairīties no jebkādiem strīdiem.

Sešpadsmitā mēness diena

Vēl pilnmēness dod dienai aktīvu enerģiju, tomēr tā ir jau nedaudz piezemināta. Var darboties adekvātāk, pieņemt lēmumus, runāt ar cilvēkiem. Labi reklamēt, prezentēt sevi. Laba diena, lai sāktu attīrīšanos, darbu pie sevis. Nevajag iet galējībās, tieši līdzsvars un harmonija būs labākie.

Septiņpadsmitā mēness diena

Laba un aktīva diena. Liels spēks vārdam. Prieks, kas gūts no sarunām, attiecībām. Var veiksmīgi sadarboties ar pretējo dzimumu. Laba diena, lai tiktos ar mīļotajiem, pavērstu attiecības jaunā līmenī, pievērstos mīlestībai un tuvībai. Piemērota randiņiem un romantikai. Arī darba attiecībās var būt veiksmīgas sarunas ar pretējo dzimumu.

Astoņpadsmitā mēness diena

Viss, kas notiek, atstaro jūs pašus. Nav nozīmes izlikties. Esat, kas esat un, vērojot dienas notikumus, sapratīsiet, kas ir sevī jāmaina. No cilvēkiem uzzināsiet, kādus viņi jūs redz no malas. Ja nonāksiet strupceļā, laiks būs ko mainīt. Lai izvairītos no nepatikšanām, nepieciešami sevi objektīvi novērtēt no malas.

Deviņpadsmitā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Nav vēlams ticēt visam, kas notiek. Šodien labāk ne ar vienu neiepazīties, jo saskarsme var būt smaga. Dienu labāk pavadīt, kārtojot vecas lietas, atbrīvojoties no krāmiem un tīrot māju. Izvairieties no nozīmīgiem pirkumiem, nesāciet neko jaunu un neparakstiet dokumentus.

Divdesmitā mēness diena

Nedaudz no materiālās pasaules uz garīgo plānu. Var noslēgties sevī, ieņemt nogaidīšanas pozīciju. Pēc iespējas jāizvairās no sabiedrības un burzmas, dienu labi pavadīt mājās, uzņemt spēkus un enerģiju. Nav ieteicams ķerties pie svarīgiem un jauniem darbiem. Jebkura aktīva rīcība var izrādīties liktenīga.

Divdesmit pirmā mēness diena

Laba un aktīva diena kolektīvām lietām. Sadarbība būs labākais trumpis jūsu rokās. Izvairieties no egoistiskas rīcības un lepnības. Tā agri vai vēlu nodarīs pāri jums pašiem. Neesiet sīkumaini, dalieties gan praktiskās lietās un dāvanās, gan arī informācijā. Ja jautā padomu, noteikti palīdziet. No iegūtās pieredzes būs iespējas kvalitatīvāk virzīties uz nākotni.

Divdesmit otrā mēness diena

Zinību un intelekta diena, kad jāpievēršas teorijai, informācijai un padomiem. Labi mācīties, uzkrāt zināšanas, veidot pieredzi. Vērojiet zīmes, notikumus un likumsakarības, kas ir visapkārt. Nepieņemiet neuzmanīgus un nepārdomātus lēmumus. Var mācīt arī citus, nodot savas zināšanas.

Divdesmit trešā mēness diena

Nepadodieties citu cilvēku spiedienam, centieties apspiest sevī jebkādas negatīvās emocijas. Labāk izvairīties no sabiedriskiem pasākumiem un neļaut citiem ietekmēt jūsu viedokli. Tas var būt neprognozējami un ar nezināmām sekām. Labāk būt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Turpiniet mierīgi iesāktos darbus.

Divdesmit ceturtā mēness diena

Pamatu likšanas diena. Tieši tas, kas vērsts uz stabilitāti un ilgtermiņu. Labi, ja šīs lietas ir iepriekš jau ieplānotas. Laba diena arī mājas celtniecības uzsākšanai un pamatu likšanai lielajiem projektiem. Var būt jauni enerģijas pieplūdumi un spars uzņemties vairāk darbu. Izmantojiet to radošiem procesiem.

Divdesmit piektā mēness diena

Atpūtas un pārdomu diena. Turpinām lēnā garā iesāktos darbus, tomēr, lai kā gribētos slinkot, cenšamies savilkt sevi grožos, vismaz uz minimumu. Radies tāds kā atslābums. Aktīva rīcībai var pietrūkt spēka. Veltiet laiku garīgajai attīstībai, intelektuālajai darbībai. Nav ieteicams sākt jaunas lietas, labāk turpināt iesākto.

Divdesmit sestā mēness diena

Viena no negatīvajām dienām, kad cilvēki noskaņoti uz konfliktiem, saspringti un pasaka daudz muļķību. Labāk izvairīties no sabiedriskām vietām un cilvēku pūļiem. Var būt neparedzamas darbības no apkārtējiem. Neprognozējami. Neiesaistieties strīdos, neatbalstiet tukšu pļāpāšanu. Atturieties arī no iepirkšanās, jo izdosiet naudu par nevajadzīgām lietām.

Divdesmit septītā mēness diena

Informācijas diena intelektuālām darbībām. Pastiprinās intuīcija, cilvēks sevī var atklāt slēptākus talantus un tikt vairāk klāt nezināmajam. Var būs apgaismības sajūta. Ikdienas praktiskās lietas labāk atstāt otrajā plānā un pievērsties informācijas izzināšanai. Neapgrūtiniet sevi ar liekām rūpēm. Esiet labvēlīgi un optimistiski.

Divdesmit astotā mēness diena

Harmoniska un gaiša diena, ko dēvē par mīlestības dienu. Izdosies viss, ko darām patiesi un aiz mīlestības. Ja cilvēkā valda harmonija, jebkuri darbi ies kā no rokas. Viss, kas vērsts uz labiem nodomiem, nesīs tikai panākumus. Izvairieties no sliktiem vārdiem, graujošām darbībām, negatīvām domām. Labi pavadīt laiku pie dabas, smelties enerģiju.

Divdesmit devītā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Jāizvairās no jebkādu jaunu darbu darīšanas, labāk tīrīt māju, atbrīvoties no krāmiem, darīt tikai pašu nepieciešamāko. Nav ieteicams kaut ko pirkt. Diena prasa milzīgu uzmanību, tādēļ jāizvairās no visa, kas prasa koncentrēšanos. Labi no kaut kā atbrīvoties.

Trīsdesmitā mēness diena

Šī diena nav katru mēnesi, bet to var uzskatīt par mīlestības dienu. Vēlams izdarīt mēneša kopsavilkumus, pārdomāt notikumus un rīcību. Uzsākt ko jaunu nevajag. Jācenšas saglabāt prieku, jāpabeidz iesāktie darbi. Uzturot mieru, diena dos viegluma sajūtu. Nesteidzieties, izbaudiet to, kas jums jau ir. Ja ir 30. mēness diena, tā atvieglo 29. mēness dienas negatīvo pusi.

Skaidrojumi mēness zīmēm.

Mēness auna zīmē

Dinamiski un strauji. Rīcība iet domām pa priekšu. Notikumi mijas ar ātrumu, steigu, nepārdomātību. Visu gribas tepat un tūlīt. Cilvēki daudz ātrāk aizsvilstas un kļūst nepacietīgi. Miera nav, vēlme iet, skriet, joņot. Grūtāk koncentrēties pamatlietām un darbiem. Labi laiku pavadīt aktīvi, aizsākot lietas, ko grib nākotnē turpināt.

Mēness vērša zīmē

Visa pamatā ir stabilitāte, maigums un dāsnums. Asās emocijas var pārtapt baudā un jūtās. Izteikti pastiprinās vēlme pēc kā noderīga, saturīga, baudāma un skaista. Svarīgi, ka visu dara ar pareizo attieksmi, rezultāts vienmēr ir pamanāms un noturīgs. Labs un auglīgs laiks cītīgam darbam, kas prasa vairāk piedomāšanu, rūpību un laika ieguldījumu.

Mēness dvīņu zīmē

Interesantas domas, atklāsmes un sarunas. Idejas nāk un iet, atliek tikai piefiksēt, lai visu atcerētos. Daudz teorijas, sarunas un informācijas. Labs laiks rīkot tikšanās, dažādas prezentācijas, sarunas un debates. Praktiskās tēmas var palikt otrajā plānā. Labi dibināt kontaktus, prezentēt sevi, reklamēties, kā arī mācīties un pamācīt citus.

Mēness vēža zīmē

Mierīgi, sensitīvi un emocionāli. Pastiprinās ģimeniskās vērtības un domas par to. Cilvēki paliek noslēgtāki, aizdomājas par savām jūtām, domā par ģimeni un ģimeniskām vērtībām. Emocijas var parādīties uz āru, bet rīcība – uz iekšu. Jāatceras par ģimenes tradīcijām un vērtībām. Steigai nav vietas, laiks apdomāt un sajust jau padarīto.

Mēness lauvas zīmē

Enerģiski, spilgti un aktīvi. Ja kaut ko dara, tad visu ar vērienu. Tikai jāatceras, ka uznācienam pretim var būt ne tikai skatītāji, bet arī citi, kas vēlas būt pamanāmi. Visi grib vairāk vai mazāk gūt uzmanību. Labs laiks efektīviem un skaistiem pasākumiem, publiskajām runām un sevis prezentēšanai. Vajag visu skaistu, spilgtu un redzamu.

Mēness jaunavas zīmē

Reāli un praktiski darbi kļūst par aktualitāti ikvienā nodarbē. Rūpes par un ap visu. Cilvēki pievēršas daudz vairāk dažādām ikdienišķām lietām un sīkumiem. Redzamas kļūst vairāk detaļas un nianses. Var būt grūtāk visu uztvert kā vienotu un veselu. Labi ieviest kārtību savā ikdienā, visu salikt pa plauktiņiem ieviešot tādu kā ģenerālo tīrīšanu. Jo uzmanīgāk, jo labāk.

Mēness svaru zīmē

Daudz līdzsvarotāks un patīkamāks. Viss liekas skaistāks, harmoniskāks un labāk saprotams. Cilvēki tiecas pēc skaistā un sakārtotā. Labs laiks veidot dažādas sarunas, publiskas tikšanās, pārdošanas kampaņas. Jebkurus darbus risinot sarunu ceļā, parādās vairāk iespējas. Tikai jāizvairās no strīdiem. Svarīgākais ir spēt ieraudzīt, izvērtēt un izdarīt izvēli.

Mēness skorpiona zīmē

Kaisles un emociju laiks. Cilvēki paliek aktīvāki, uzvilktāki un stipri jūtīgāki. Daudz ko uztver vairāk uz sevi vērstu, divdomīgi un var pāršaut pār strīpu. Apkārt var būt daudz kārdinājumu un cilvēki var aizrauties ar ko azartiskāku un neierastāku. Viss liekas vairāk vilinošāks, kārdinošāks un kaislīgāks. Grūti būt vienaldzīgam, bailes no vilšanās.

Mēness strēlnieka zīmē

Domām ir liels spēks. Jo skaidrāk sapratīsim, ko vēlamies, jo ātrāk tas realizēsies. Labi pievērsties sevis pilnveidošanai, mācībām, ceļošanai un domām par eksistenciālo. Galvenais ir virzīties uz priekšu un neskatīties atpakaļ. Ja ne darbos, tad vismaz domās un plānos. Tieši virzība ir tā, kas nosaka toni. Vērtīgi tikties ar gudriem cilvēkiem, skolotājiem, pievērsties izzinošai literatūrai.

Mēness mežāža zīmē

Katram savi noteikumi un likumi. Viss var sakārtoties un var saredzēt labāk virzienu, uz kuru mērķtiecīgi doties. Ja ir ambīcijas, būs vēlmes rīkoties un radīsies nopietnāka atmosfēra it visā. Šoreiz ar jokiem tālu netiks. Laiks un iespēja apdomāt, koriģēt un sakārtot visas domas, par kurām iepriekš esam tikai sapņojuši. Tā teikt, no idejām un plāniem pie reāliem darbiem.

Mēness ūdensvīra zīmē

Apkārt esošais parāda to, ko mēs gribam redzēt. Ir vērts ieskatīties neierastāk uz jau ierasto. Kur ir, tur rodas – ideju vārdā radām, domājam un darām. Vēlme pēc kā jauna, nezināma, nekonkrēta. Var iepazīt ko jaunu un atļauties eksperimentēt. Paliek aktuāls viss, kas saistās ar informācijas tehnoloģijām, aplikācijām un sociāliem tīkliem.

Mēness zivs zīmē

Paceļoties sapņu spārnos, mēs varam ieraudzīt to, ko esot ikdienas rutīnā nemaz neredzam. Atraujoties no ierastā, ir iespēja atrast ceļu pie sevis. Pastiprinās emocijas, intuīcija. Cilvēki var palikt jūtīgāki un pievērsties vairāk ilūziju pasaulei. Grūtāk sevi saņemt rokās un koncentrēt uz praktiskām lietām. Var pastiprināties vēlme pēc garīgām tēmām.

numeroloģe Dita Blūma Balinska.

Izmanto mēness dienas, mēness zīmes, mēness fāzes.

Lieto mēness dienu kalendāru 2022. Kalendārs ir ērts instruments.

Caur to top arī atslodzes dienas un atslodzes laiki.


Ieskats par planētām

Visumā ir daudz planētas un dažas no tām ietekmē arī mūsu ikdienu. Astroloģija ir tā zinātne, kas pēta un skaidro to saikni ar cilvēkiem un to dzimšanas datiem. Jo planēta ir tuvāk, jo tā ir personīgāka un vairāk jūtama.

Tuvākie ir spīdekļi, jeb SAULE un MĒNESS

Tad tuvās planētas, jeb MERKURS, VENĒRA un MARSS

Tad tālākas, jeb saucamās sociālās planētas, kas ir JUPITERS un SATURNS

Un beigās ļoti tālās, kas ir lēnas, bet tomēr astroloģijā to ietekme tiek apskatīta, un tās ir NEPTŪNS, URĀNS un PLUTONS.

SAULE /// simboliski kā cipars 1

Saule ir sistēmas centrs un raksturo cilvēka kodolu. Tā raksturo patieso “es”, kas saistās ar cilvēka personību, vitalitāti un aktivitāti. Galvenā zīme, kuru kā pirmo raksturo astroloģijā, ikdienā bieži asociējas ar horoskopa zīmi.

MĒNESS /// simboliski kā cipars 2

Mēness ir spīdeklis, kas ietekmē cilvēka emocionālo pusi, emocionālās vajadzības, sniedz informāciju par cilvēka spējām adaptēties . Tieši mēness, tā fāzes, dienas un atrašanās noteiktā zīmē, parāda dienas galvenās iezīmes, ko sajūt cilvēki. Vērot sevi un vērot dabu. Viss saskaņā.

Atslēgas vārdi: emocionālas reakcijas, jūtas, instinkti, svārstības, uztveres spēja, pārdomas, ieradumi, bērnība, atbildes reakcija, cikli, māte, mātes instinkti, pagātne, senču mantojums, zemapziņa, garastāvoklis.

MERKURS /// simboliski kā cipars 5

Tas ir komunikācijas princips. Ja Merkurs jūtas labi, tad domas un sarunas rosīsies. Tas atbild arī par informāciju, cilvēka domāšanas un komunikācijas veidu, tehnikām, kā arī dažādu veidu dokumentiem. Cilvēki ļoti to izjūt tieši retrogrādā laikā.

Atslēgas vārdi: komunikācija, ceļojumi, mācīšanās, zināšanas, prāts, domas, pamatojums, loģika, daiļrunība, uztvere, viltība, koordinācija, intelekts, rakstīšana, runāšana, tenkas, ass prāts, apķērība, krāpšana, atjautība, izteiksmība, atmiņa.

VENĒRA /// simboliski kā cipars 6

Mīlas dieviete un baudas karaliene. Tā ir planēta, kas ļauj mums just, vēlēties un iegūt, norāda, kas mums patīk. Skar gan baudu, gan naudu, gan gaumi. Viss atkarīgs no zīmes, intensitātes un saiknes ar citām planētām.

Atslēgas vārdi: radniecība, mīlestība, iekāre, sabiedriskums, estētiskums, pievilcība, erotika, sievišķā seksualitāte, harmonija, šarms, iedomība, intimitāte, sāncensība, skaistums, nenovīdība, pateicība, jutekliskums, baudkāre.

MARSS /// simboliski kā cipars 9

Kareivīgākā un vīrišķīgākā planēta, kas simbolizē rīcību un drosmi. Tā ir atbildīga par transportiem un lielajām tehnikām. Visvairāk jūtams notikumos, kas saistās ar vīrišķo dabu.

Atslēgas vārdi: griba, rīcība, apliecināšana, agresija, vīrišķība, pašsaglabāšanās, iekāre, kaislība, vīrišķā seksualitāte, enerģija, karstums, dusmas, nemiers, niknums, mačisms, sparīgums, nepacietība, dedzīgums.

JUPITERS /// simboliski kā cipars 3

Lielais labvēlis, kas ceļ mūsu vīzijas un sapņus. Planēta, kas palīdz izaugsmei, attīstībai, pilnveidei, pasaules apceļošanai un izzināšanai. Attaisnosies ikdienas labvēlīgās attiecības, dod mums labvēlīgas iespējas.

Atslēgas vārdi: paplašināšanās, optimisms, veiksme, ticība, filosofija, rituāls, cerība, zināšanas, pārmērība, pārpilnība, ceļošana, inflācija, radoša vizualizēšana, dāsnums, zudumi, bagātība, devīgums, sirdsapziņa.

SATURNS /// simboliski kā cipars 8

Astroloģijā Saturns ir pazīstams kā karmisko uzdevuma vadītājs, tā ir ierobežojumu, atbildības, struktūras, pacietības, brieduma un sasniegumu planēta. Ja virzās pacietīgi, bez steigas un pēc noteikumiem, viss ir iespējams.

Atslēgas vārdi: ierobežojumi, kontrole, konsolidācija, struktūra, robežas, taupība, saglabāšana, spēks, disciplīna, virziens, gudrība, izturība, karma, ēna, sevis nosodīšana, laiks, bailes, noliegums, gudrība, atbilstība, mentors.

Simboliski 4 un 7 nav piedēvēti kādām no minētajām planētām, bet gan debesu punktiem, kas ir ziemeļu mezgls un dienvidu mezgls. Praktiskais un dvēseliskais.

URĀNS

Brīvību visiem un visur. Planēta, kas grib atbrīvoties no visiem ierobežojumiem. Radīt savu sistēmu. Te viss ir neprognozējams un vēl pastiprinātā līmenī. Radīt jaunas novitātes un attīstīt līdz nepazīšanai. Merkura augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: haoss, pārmaiņas, vibrācija, oriģinalitāte, neparedzamība, nepakļaušanās, novirze no normas, revolūcija, sacelšanās, augstākais saprāts, intuīcija, pārvaldības, atbrīvošana, pētniecība, sabrukums, ģēnijs, izgudrojums, tehnoloģija.

NEPTŪNS

Sapņi, ilūzijas, radošums un aizmirstība. Plūst bezrūpīgi pa straumi. Planētas ietekmē paaugstinās jūtīgums un saasinās uztveres spējas, aizvedot mūs uz sapņu pasauli un vilinot uz neierobežotajām iespējām. Venēras augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: neierobežotība, likvidēšana, iedvesma, ilūzija, ekstāze, romantiska mīlestība, bēgšana no īstenības, apgaismība, atkarība, nenoteiktība, šarms, maldināšana, misticisms, sairšana, ietekmējamība, neskaidrība, vaina, neatvairāmais, upurēšana, greznība.

PLUTONS

Transformēšanās, evolūcija un melno domu iznešana uz āru. Planētas uzdevums ir kaut ko atņemt un celt augšā pilnīgi citā gaismā – neatrisinātās dusmas, greizsirdību, skaudību un citus mošķus. Labi, ka planēta ir tālu un ikdienā reti jūtama. Marsa augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: vara, varmācība, piedzimšana-nāve-atdzimšana, iznīcināšana, tabu, piesārņojums, pārmaiņas, gāšana, apsēstība, piespiešana, zemapziņa, bojāeja, diktators, orgasms, reliģiska satura sarunas, psihoanalīze.

Astroloģija ir milzīga zinātne, kas var papildināt arī numeroloģiju. Tās pamati var noderēt gan ikdienā, gan plānošanā, gan daudz un dažādu lietu padziļinātākai izzināšanai.


Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi, citam vienādi pulksteņa cipari.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas, gan čika laiks. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.