Mēness dienu kalendārs

UZ SĀKUMA LAPU

Mēness dienu kalendārs 2024. gadam.

Ikdienā veicot dažādus darbus, mēs varam paļauties arī uz dabas palīdzību. Mēness ir tas, kas ietekmē dabas ritmus un arī cilvēkus. Vai mēs to zinām vai nē, pieņemam vai tomēr nē, mēness pie debesīm tik un tā pastāvēs un ietekmēs mūsu ikdienu. Tiem, kuri to ir to sapratuši un paļaujas uz mēness palīdzību, izveidots Mēness dienu kalendārs. Izmantojiet to savā labā un veidojiet savu dzīvi harmoniskāku!

Skaidrojumi mēness dienām un mēness zīmēm, atrodas zemāk.

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 septembris

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 augusts

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 jūlijs

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 jūnijs

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 maijs

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 aprīlis

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 marts

Mēness dienu kalendārs. Mēness fāzes un zīmes 2024 februāris

Meness_dienas_kalendars_janvaris2024

Skaidrojumi mēness dienām

Pirmā mēness diena –

Padomājam par to, ko vēlētos darīt nākamās trīsdesmit dienas. Varbūt darbā tiek gatavots projekts? Vai arī jau sen vēlamies sākt apmeklēt sporta zāli? Vai arī uzrakstīt grāmatu? Apsveram visus savus plānus un ieskicējam to īstenošanas virzienus. Tikai plānojam, vēl neveidot nekādas rīcības. Mēness dienu mēnesis ir tikko sācies, var nepietikt enerģijas tūlītējai plāna īstenošanai.

Šajā dienā:
+ plānojam
+ veicam mazās ikdienas maģijas
+ dedzinām čekus

Otrā mēness diena –

Šajā dienā visi mūsu vārdi un darbības var kļūt par pamatu turpmākajiem notikumiem, tāpēc skatāmies, ko darām un ko sakām. Izturamies pret cilvēkiem ar iecietību, pat pret visaugstprātīgākajiem un pat, ja negribas. Ja liekas, ka tomēr mostas kāda agresija, tad labāk sevi mēģināt kontrolēt. Strīdi var izraisīt neparedzamo, un visi plāni tiks izjaukti.

Šajā dienā:
+ iedzīvinām vakar rakstītos plānus
+ meklējam jaunu informāciju
+ uzsākam dažādus braucienus

Trešā mēness diena –

Tukši vārdi un runas var būt pamats nepamatotai agresijai pašam pret sevi. Rīkojamies aktīvi un pārliecinoši. Lai nerastos sevis žēlošanas sajūta, ir vajadzīga spēcīga un patiesa argumentācija. Modru garu rīkojamies, jo tieši bezdarbība vai bezmērķība liks pasliktināties jebkāda veida pašsajūtai. Visu var uztvert, kā augsnes gatavošanu savu mērķu realizēšanai. Ja sirds sāp, tad gan jāmeklē iemesli.

Šajā dienā:
+ aizstāvam savus plānus un ieceres
+ rīkojamies aktīvi mērķu labā
+ izvairāmies no konfliktiem, nevēlamām sarunām

Ceturtā mēness diena – 

Diena vienādos daudzumos nes sev līdzi labo un ne tik labo. Var nākties izdarīt izvēles starp dažāda rakstura lietām. Tāpēc rūpīgi jāizsver un jāapsver savi lēmumi, rīcība un arī vārdi. Lietderīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un apciemot sen neredzētus radus. Diena piemērota informācijas meklēšanai un pat nejaušu lietu atrašanai.

Šajā dienā:
+ izdarām izvēli, pieņemam lēmumus
+pavadām laiku ar ģimeni vai radiniekiem
+ veicam pirkumus, ieguldām

Piektā mēness diena –

Vajadzētu vairāk aizstāvēt savu viedokli un principus, un neslēpt savas jūtas. Ja esam pārliecināti par patiesu taisnīgumu, var veiksmīgi iegūt vēlamo rezultātu. Var teikt, ka novērtēti tiks cīnītāji un aizstāvji. Visas krāpšanas, pat vismazākās, tiks ātri atklātas, tāpēc tās ir lemtas neveiksmei. Diena būs veiksmīga apņēmīgiem un drosmīgiem cilvēkiem.

Šajā dienā:
+ atļaujamies būt izlēmīgi
+ darām iesāktus darbus
+ esam patiesi un atklāti

Sestā mēness diena –

Pastiprinās intuīcija, tāpēc īpaši vajadzētu ieklausīties savā iekšējā balsī. Varam vērot dabas zīmes un simbolus. Laba zīme ir, ja mākoņi debesīs ir reti, balti un gaiši. Šodien pat skaņas un smaržas var kļūst simboliskas. Cilvēka oža ir saasināta, tāpēc ieskauj sevi ar patīkamiem aromātiem. Var doties dabā un atpūsties. Emocionāli jums jāpaliek līdzsvarotam un mierīgam.

Šajā dienā:
+ veicam mazās ikdienas maģijas
+ dedzinām čekus
+ ļaujamies mīlestībai un baudai

Septītā mēness diena –

Dienā pār mums valda vārda spēks. Var teikt, ka visi vārdi iegūst maģisku spēku, viss, ko sakām, piepildās. Galvenais, kam šodien būtu jāpievērš īpaša uzmanība, ir tieši tas, ko mēs ne tikai domājam, bet arī pasākam. Lai izvairītos no nepatikšanām, jābūt uzmanīgiem par izteikto. Meli un tenkas ir destruktīvas, izvairāmies no tiem. Nedodam tukšus solījumus, nevēlam nevienam ļaunu un nesākam bezjēdzīgu pļāpāšanu.

Šajā dienā:
+ domājām, ko runājam (vārda spēks)
+ organizējam dažādas tikšanās, prezentācijas
+ pievēršam īpašu uzmanību apkārtējiem, ko tie saka

Astotā mēness diena –

Diena piemērota tādai kā pašpārbaudei. Var izvērtēt visas nepatīkamās emocijas, kā arī nepatikšanas, kas bija pagātnē un apzināti izvērtēt, kā no tā atbrīvoties. Ne viss ir zelts, kas spīd. Atceramies, ka katrs pats rada savu ikdienu.  Var iekurt sveces un kamīnus, kurināt ugunskurus. Pastiprināts uguna var kļūt par sava veida attīrīšanas procedūru apziņai.

Šajā dienā:
+ padomājam par notiekošo mums apkārt
+ esam aktīvi un rīkojamies
+ mainām to, kas nepatīk uz to, kas patīk

Devītā mēness diena –

Šodien jābūt uzmanīgiem. Ne viss, ko dzīve piedāvā, ir mums nepieciešams. Labāk vairāk apdomāt, bet negrimt izmisumā. Mēreni ar savām ambīcijām, jo pārmērīga lepnība un pašpārliecinātība var vērsties pret mums pašiem. Pār mums var lidinās daudzas ilūzijas, maldi, piedzīvojumi, apšaubāmi kārdinājumi. Neļaujamies dienas negatīvajai enerģijai un provokācijām.

Šajā dienā:
+ atbrīvojamies no krāmiem, tīram māju
+ darām iesāktas un nenozīmīgas lietas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko 

Desmitā mēness diena –

Šī ir aktīva diena. Šodien varam iegūt garīgu neatkarību, iedziļināties sevis izzināšanā, taču nav nepieciešams palikt vienam. Pārveidot savu iekšējo pasauli vislabāk var ar skatu no malas. Iespējamas pēkšņas atklāsmes, iespējams, uzzināt ko tādu, ko iepriekš nezinājām, var atrisināsies kādi sen slēpti noslēpumi vai ieilgušas problēmas. Īstenojam visu, ko reiz atlikām, bet nepārslogojot savu ķermeni.

Šajā dienā:
+ varam uzsākt vai mainīt kādus darbus
+ slēdzam līgumus, darījumus
+ kārtojam finanses, ieguldām

Vienpadsmitā mēness diena –

Šodien var redzēt, kā sāk piepildīties viss ieplānotais vai iesāktais mēness cikla sākumā. Esam aktīvi, neatslābstam un turpinām darīt to, ko esam plānojuši. Ir ļoti augsts enerģijas koncentrācijas līmenis. Varam sasniegt daudz, sevišķi, ja uzņemamies līdera īpašības. Enerģijas uzplūdiem ir jābūt pašu kontrolē, pretējā gadījumā viss milzīgais spēks aizies nebūtībā vai pat pret mums. Apzināta enerģijas plūsmas vadīšana.

Šajā dienā:
+ esam līderi, izrādām iniciatīvu
+ varam uzstāties, prezentēt sevi
+ darām iesāktus darbus

Divpadsmitā mēness diena –

Mīlestības un gudrības diena. Sirdis atvērtas žēlastībai un dievišķām atklāsmēm. Šodien pasaule ir īpaši jutīga pret lūgšanām. Var apmeklēt reliģiskas vietas. Tomēr nevajadzētu raudāt vai žēlot sevi, jo tā var iestrēgt šajā stāvoklī uz ilgu laiku. Jāapslāpē visi netikumi sevī, nevajag būt ļaunam un mantkārīgam. Bez lepnuma un augstprātības. No sirds uz sirdi. Katram sava meditācija.

Šajā dienā:
+ varam lūgt palīdzību citiem
+ dāvinām, ziedojam citiem no sirds, arī tāpat vien
+ darām iesāktus darbus

Trīspadsmitā mēness diena –

Diena ir maģiska un tai pat laikā arī nedaudz neskaidra. Var rasties sajūta, ka pagātne un tās pieredzes ir par daudz. Iespējams atkārtosies tie paši notikumi, kurus jau esam novērojuši pagātnē. Pastāv iespēja atkārtot savas kļūdas, jeb “uzkāpt uz tā paša grābekļa”. Pagātnes atgriešanās atgādina kādu nepabeigtu darbu. Mēģinām atbrīvoties no tās.  Paveicam kas paveicams, pārējo izvērtējam jaunai pieredzei.

Šajā dienā:
+ veicam mazās ikdienas maģijas
+ dedzinām čekus
+ ļaujamies pārmaiņām, darbojamies aktīvi

Četrpadsmitā mēness diena –

Ļoti spēcīga enerģijas diena, kas var būt ļoti veiksmīga. Viss atkarīgs no nodoma. Laba diena jauniem sākumiem, izšķirošiem soļiem kāda mērķa sasniegšanā. Aktīvi un mērķtiecīgi cilvēki var jutīsies mierīgi. Visas šodien iesāktās lietas var būt veiksmīgas. Visas darbības, kas vērstas uz pozitīviem mērķiem var izdoties. Enerģijas plūsma ir lieliska, izmantojam šodienas spēku maksimāli.

Šajā dienā:
+ uzsākam iepriekš izplānotus pasākumus
+ pievēršamies garīgām vērtībām
+ varam uzstāties, prezentēt sevi

Piecpadsmitā mēness diena –

Pilnmēness priekšvakars. Apkārt ir daudz kārdinājumu. Fiziskās vēlmes kļūst vissvarīgākās, instinkti saasinās. Dienas negatīvā ietekme var būt ļoti liela. Esam piesardzīgi, jo varam viegli tikt maldināti. Nepieņem apšaubāmas dāvanas. Valdām pār savām emocijām, un esam pacietīgi pret citiem. Nesākam strīdus un neiesaistāmies citu cilvēku konfliktos. Tādu varam novērot daudz.

Šajā dienā:
+ cenšamies būt mierīgi un savaldīties
+ uzmanāmies no kārdinājumiem
+ atvēlam laiku vienatnei, mazāk ejam sabiedrībā

Sešpadsmitā mēness diena 

Pēc spraiguma, ko dod pilnmēness, šodiena jau būs vieglāka un harmoniskāka. Varam atslābināties un atpūsties. Lasām, izglītojamies, izbaudām apzināto mieru. Nebūtu ieteicams krist galējībās. Pieturamies pie zelta vidusceļa. Atstājam aktīvo darbu citām, produktīvākām dienām. Ir labi, ja šodien ir brīva diena vai arī varam pilnībā atlikt darbu un atpūsties mājās. Ja nē, tad saudzīgi un mierīgi.

Šajā dienā:
+ varam atpūsties un atslābināties
+ cītīgi izvērtējam visu, ko mums piedāvā
+ lasām grāmatas, mācāmies, uzņemam jaunu informāciju

Septiņpadsmitā mēness diena 

Aktīva diena. Iegūstam iekšējo miera sajūtu, ievelkam dziļi elpu un saglabājam šo sajūtu uz visu dienu. Var organizēt svētkus un ballītes. Lielas emocijas starp pretējiem dzimumiem. Iedziļinoties var izmantot savā labāk. Harmonija veidojas, kur ir īstas sajūtas. Jebkurām mākslīgi uzturētām attiecībām agri vai vēlu var pienākt beigas. Radām sajūtas un emocijas. No komunikācijas var sajust patiesu prieku.

Šajā dienā:
+ laba diena randiņiem
+ organizējam romantisku pasākumu
+ kontaktējamies ar pretējo dzimumu

Astoņpadsmitā mēness diena 

Dienas fons ir pasīvāks. Cilvēks var atslābināties, tāpēc jāskatās, lai nonāk kāda cita ietekmē. Redzētais ir kā atspulgs, kas atstaro mūs pašus. Nevajag pieņemt kāda cita dzīvesveidu. Cilvēki neapzināti var pievilt un maldināt viens otru. Lai izvairītos no nepatikšanām, vajadzētu objektīvi novērtēt arī sevi no malas. Saglabāt mierīgu prātu. Labi pievērst uzmanību saviem sliktajiem ieradumiem, neļauties egoismam un iedomībai.  Laimīga diena būs tiem, kas ir apdomīgi un atturīgi.

Šajā dienā:
+ ieklausāmies, ko citi saka par mums
+ uzmanāmies no melīgiem cilvēkiem
+ darām iesāktus darbus

Deviņpadsmitā mēness diena

Samērā drūma diena, kas tiek uzskatīta par melnāku nekā citas. Nav laba jauniem plāniem un darbiem. Viegli var padoties kārdinājumam, kas ir liels risks, jo šodien tieši akcents ir uz nevēlamo. Komunikācija var būt sarežģītāka. Cilvēki var slikti ietekmēt ne tikai sevi, bet arī viens otru. Lai vieglāk pārlaistu šo dienu, ir jātaupa enerģija. Ideāli, ja vari pabūt viens, veltīt laiku dvēseles, domu, sirdsapziņas vai fiziskās telpas tīrīšanai. Laba diena, lai atbrīvotos no krāmiem un kārtotu visu, kas aizsākts.

Šajā dienā:
+ atbrīvojamies no krāmiem, tīram māju
+ darām iesāktas un nenozīmīgas lietas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko

Divdesmitā mēness diena 

No fiziskās tīrības pie garīgās. Ir jāatrod laiks tādiem kā garīgiem meklējumiem. Atbilstoša literatūra, semināri vai citāda veida informācijas uzklausīšana ir viena no tām, kas var palīdzēt. Jābeidz tērēt enerģija šaubās un neizlēmībā. Liels solis ir iekšējā miera sajūtas rašana, kurā var palīdzēt noslēgšanās no burzmas, lai pabūtu ar savām domām. Pavēro sev nozīmīgus līdzcilvēkus, ja jūti, ka viņi nespēj koncentrēties, vari būt īstais, kas to pamana un palīdz.  Nepadodies lepnumam un augstprātībai.

Šajā dienā:
+ labi noslēgties, palikt vairāk vienatnē
+ piedomājam pie tā, ko darām, jo tas var būt liktenīgi
+ atdodam parādus

Divdesmit pirmā mēness diena 

Dienai piemīt spēcīga enerģija, kas cilvēkā modina taisnīguma sajūtu, apņēmību, drosmi. Nepieciešams atmest šaubas un saglabāt domu tīrību. Paliec taisnības pusē un aizstāvi savu viedokli. Nemelo un neļauj citiem sevi maldināt. Var parādīties spēcīgāka vēlme pēc kārtības, stabilitātes vai krasām pārmaiņām. Tas ir zīmīgs rādītājs, ka kaut ko patiesi vajag mainīt. Dažādu jautājumu analizēšana ir labs līdzeklis, lai iegūtu papildus virzienus kādai jaunai atklāsmei.

Šajā dienā:
+ rīkojamies radoši un aktīvi
+ rīkojam lielus pasākumus
+ kontaktējamies vairāk ar apkārtējiem

Divdesmit otrā mēness diena 

Laiks, lai mācītos ne tikai sev, nākotnei vai pieredzei. Iedvesmas var pagriezt lietām otru pusi un ļaut saskatīt vērtīgas norādes. Cilvēki kļūst jūtīgi pret jaunu informāciju. Cits uztver ar spēcīgām emocijām, cits krasi novēršas. Tas vienmēr var likt aizdomāties par teiktā būtību. Jaunu zināšanu meklējumi vainagosies panākumiem. Var pats meklēt slepenas zināšanas vai tās nosapņot. Lasi starp rindām. Maksimāli uzreiz jācenšas labāk jāizmanto visa iegūtā informācija.

Šajā dienā:
+ ieskatāmies zīmēs un simbolos
+ varam zīlēt, uzņemt neparastu informāciju
+ atrisinām vecās problēmas

Divdesmit trešā mēness diena 

Ārējie apstākļi un pūļi ir tāda kā tabu tēma šodienai. Var rasties kārdinājums iesaistīties kādos piedzīvojumos, bet jāuzmanās, lai tie nepāraug kā pārbaudījums strīdiem. Viegli iesaistīties konfliktos. Fāžu maiņa ir kā papīra lapas locījuma vieta. Tā var gan palīdzēt, gan arī traucēt. Jāsāk realizēt un tērēt uzkrātā enerģija daudz straujāk, bet bez steigas. Provokācijas neizbēgamas. Ja ne no citiem, tad arī sevis maldināšana var būt samērā intensīva. Mieru un viss būs kārtībā.

Šajā dienā:
+ nepadodamies provokācijām
+ uzmanāmies no avantūrām un strīdiem
+ piedodam cilvēkiem, un viņi piedos mums

Divdesmit ceturtā mēness diena 

Šodien varat sākt likt pamatus lieliem, iepriekš ieplānotiem projektiem. Jāizpēta apkārt esošā informācija, jo tā var būt svarīga. Pastāv iespēja, ka tā būs kā sen gaidīta atklāsme. Agrāk cilvēki šādā dienā praktizēja dažādu elementu rituālus un vēroja dabas spēkus. Diena veiksmīga visiem aktīvajiem un mērķtiecīgajiem cilvēkiem. Neesam slinki, izmantojam visu savu enerģiju arī sava biznesa veikšanai vai karjerai. Jo vairāk šodien darīsim, jo labāk.

Šajā dienā:
+ liekam visdažādākā veida pamatus
+ sākam sen plānotas lielas lietas, projektus
+ cik vien varam, ejam pie dabas

Divdesmit piektā mēness diena 

Pasīvāka diena, laiks atpūtai un pārdomām. Enerģija izsīkst un kļūst blāvāka. Cilvēki kļūst slinki un apātiski. Bet nevajag krist depresīvā noskaņojumā. Labāk laiku veltīt garīgai attīstībai un darbībai. Var apkopot pēdējā laikā padarīto darbu pārskatu. Jaunus projektus nevajag uzsākt. Iesaistāmies cītīgāk aktivitātēs, kas prasa koncentrēšanos un neatlaidību. Lai to izdarītu, varam veltīt dienu meditācijai vai doties pie dabas. Jebkurā gadījumā labāk ir būt vienam.

Šajā dienā:
+ labi atpūsties no visa
+ varam pārdomāt dzīvi
+ darām tikai iesāktus darbus

Divdesmit sestā mēness diena 

Nejauka, negatīva un nepatīkama diena. Vai nu pašiem vai novērojumā par citiem. Cilvēki ir pakļauti konfliktiem, saspringti un dara arī muļķīgas lietas. Apkārtējie ir spējīgi uz pilnīgi neparedzamu rīcību. Neiesaistāmies strīdos, neatbalstām tukšu pļāpāšanu. Labākais ir nedzīt sevi izmisumā un jau laicīgi padomāt par rezerves variantiem, ko darīt dienās, kad nevajadzētu neko darīs. Lielisks brīdis kādai gudrai grāmatai vai filmai. Nevajag likt mērķus, bet vienkārši novērst domas no konfliktiem.

Šajā dienā:
+ rūpīgāk pieskatām savas mantas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko
+ izvairāmies no konfliktiem, nevēlamām sarunām

Divdesmit septītā mēness diena 

Laiku var pavadīt iepazīstot pasauli vēl no kādas neizdibinātas puses. Atklājumu, atziņu, patiesības noskaidrošana, viss, kas ir sajūtās nepiedzīvots. Ja vēlamies, lai pār mums nolaižas apgaismība, atbrīvojamies no ikdienas lietu risināšanas. Ikdiena un nelieli jautājumi tikai novērsīs uzmanību. Lai diena noritētu labi, saglabājam sevī apzinātu prieku. Neapslogojam sevi ar liekām raizēm. Esam laipni un optimistiski. Tādā veidā atbrīvosimies no liekām ilūzijām un pat atrisināsim kādas iekšējās problēmas.

Šajā dienā:
+ lasām grāmatas, mācāmies
+ varam uzņemt neparastu informāciju
+ sadzīviskus sīkumus atliekam uz citu dienu

Divdesmit astotā mēness diena 

Diena ir ļoti harmoniska un gaiša. Šodien viss var izdosies. Jebkuri darbi un apņemšanās, ja tie ir vērsti uz labiem mērķiem, novedīs pie panākumiem. Cilvēka dvēselē un dabā valda harmonija. To nedrīkst salauzt. Izvairāmies no sliktiem vārdiem, destruktīvām darbībām, negatīvām domām. Nedusmojamies, nedomājam par slikto, neturam sevī ļaunu prātu. Ar cieņu jāizturas ne tikai pret cilvēkiem, bet arī pret apkārtējo pasauli. Īpaša gudrība atklāsies tiem, kas visu mēnesi dzīvojuši harmonijā ar Mēnesi.

Šajā dienā:
+ izdosies viss, ko darīsim no sirds
+ labi veidot dažādus pasākumus, kas iepriekš izplānoti
+ pozitīvi notikumi tiem, kas iekļāvušies šajā mēness ciklā 

Divdesmit devītā mēness diena 

Mēness slēpj seju, jo tuvu nāk jauns mēness. Enerģijas ir mazs, cilvēki jūtas daudz sliktāk. Var izjust nepamatotu trauksmi vai paniku. Tas viss ir enerģijas trūkuma rezultāts. Maksimāli visu iesākto ir jāpabeidz. Jāveltī laiks mājas sakopšanai. Īpaši labi ir tikt vaļā no visa, kas ir uzkrājies un traucē. Nav vēlami pirkumi un investīcijas. Ūdens nomierinās ķermeni un izskalos no tā negatīvo un tumšo enerģiju. Esam prātīgi un saudzējam ne tikai sevi, bet arī savus tuvos. Ja mieru, tad mieru.

Šajā dienā:
+ atbrīvojamies no krāmiem, tīram māju
+ darām iesāktas un nenozīmīgas lietas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko

Trīsdesmitā mēness diena 

Trīsdesmitā Mēness diena nav katru mēnesi. Ja ir, tad visbiežāk tā ir ļoti īsa. Tomēr pat šo mazo laika periodu var labi izmantot. Tā vienmēr nes harmonisku enerģiju, līdzsvaro labo un ļauno spēku daudzumu. Šajā dienā svarīgi būt pacilātā noskaņojumā, atbalstīt citus cilvēkus, būt dāsnam un godīgam. Iemācieties apcerēt skaistumu, būt atvērtam un sirsnīgam. Piepildiet savu sirdi ar tīru, harmonisku mēneša pēdējās dienas enerģiju. Vienlaicīgi ar domu attīrīšanos var savest kārtībā arī lietas mājās.

Šajā dienā:
+ izdarām mēneša kopsavilkumu
+ atslābināmies un veltām laiku atpūtai
+ pavadām laiku ar saviem mīļajiem

Skaidrojumi mēness zīmēm.

Mēness tranzīts auna zīmē

Kas mēness šķērso Auna zīmi, priekšroka tiek dota aktīvajiem principiem. Drosme un ātrums nosaka panākumus. Ir jākļūst apņēmīgākiem, atvērtākiem un jācenšas izvairīties no konfliktiem. 

Šajās dienās palielinās fiziskā un garīgā aktivitāte, cilvēki kļūst impulsīvāki un uzņēmīgāki, parādās vēlme izcelties, kā arī palielinās azarts. Spontānas darbības periods, kam raksturīga vēlme nekavējoties realizēt visas idejas un plānus. Personīgās intereses ir pirmajā vietā. Pieaug vēlme uzspiest citiem savu gribu, kas var izraisīt strīdus un nepārdomātas darbības.

Ar impulsīvu rīcību var paveikt lielu darba apjomu uzreiz, bet jāuzmanās no pārslodzes. Cilvēks mazāk sevi kontrolē, līdz ar to, var būt arī strīdi un agresīvākas izpausmes. Daudz priekšlikumu, iniciatīvas, bet nepietiek praktiskās puses un iejūtības. 

Noskaņu palīdz radīt jaukās trakulības, kāds pēkšņs izbrauciens. Jebkurā gadījumā, ne tas kas ilgi plānots, bet tas, kas ienāk prātā uzreiz un uz vietas. 

Bērni kļūst kustīgāki, nerātnāki un mēdz ignorēt jebkādas pavēles un aizliegumus. Viņiem ir palielinājusies interese par jauno, nezināmo. Lielākas problēmas ar ierobežojumiem un disciplīnu. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Cilvēki kļūst uzbudināmāki, nervozāki, jebkura kavēšanās viņus kaitina. Neapmierinātība ar pastāvošo kārtību vai tās trūkums. Savtīga domāšana un tieksme uz diktatūru. Pārāk ekstrēmu lēmumu pieņemšana. 

Mēness tranzīts vērša zīmē

Laiks, kad dvēsele atmaigst, parādās maigums, pastiprinās mīlestības sajūta, izsmalcinās estētiskā garša, palielinās gastronomiskās vēlmes un arī palielinās apetīte. Cilvēki kļūst mierīgāki, detalizētāki, piezemētāki un piesardzīgāki, bet tajā pašā laikā palēnināti, it kā miegaini un pat nedaudz slinki.

Paaugstināta jutība un uzņēmība pret apkārtējās pasaules skaistumu, tieksme pēc mazajiem dzīves priekiem. Mēness Vērsī rada cilvēkos vēlmi baudīt komfortu, sakārtot māju, kopt ziedus, strādāt dārzā, zīmēt, klausīties mūziku.

Vēlme pēc skaistām sadzīves lietām ir pastiprināta un kāre uz iepirkšanos paliek izteiktāka, tāpēc bieži šajā laikā ir nosliece vairāk tērēt naudu. Izteikti pastiprinās vēlme pēc kā noderīga, saturīga, baudāma un skaista. Svarīgi, ka visu dara ar pareizo attieksmi, rezultāts vienmēr ir pamanāms un noturīgs.

Noskaņu palīdz radīt skaista ziedu vāze, mazie un jaukie pirkumiņi, garšīgs ēdiens, ērts dīvāns un miers.  

Bērni parasti kļūst mierīgāki un centīgāki, taču viņiem ir nepieciešama uzmanība un kā arī kāds, kam pieķerties. Papildus uzmanība ne tikai vārdos, bet arī darbos.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

cilvēki kļūst spītīgāki, kaprīzāki, aizkustinošāki vai apātiskāki. Var būt grūti viņus pārliecināt kaut ko darīt, jo cilvēki kļūst aizdomīgi un neuzticīgāki. Bieži vien šajā periodā apetīte palielinās, un cilvēks nevar pretoties vēlmei apēst kaut ko garšīgu.

Mēness tranzīts dvīņu zīmē

Mēness Dvīņu zīmē padara cilvēkus sabiedriskākus, aktīvākus, mobilākus un ar lielāku vēlmi pēc kontaktiem un sarunām. Pieaug vajadzība saņemt un nodot informāciju, apmainīties ar idejām un domām. Cilvēki vēlas zināt, kas notiek apkārt, ko dara citi.

Mēness stāvoklis šajā zīmē vairo iztēles un atjautības bagātību. Prāts kļūst kustīgāks, rokas izveicīgākas un cilvēki kļūst daudz pļāpīgāki. Intelektuālā darbība šajā laikā ir tik aktīva, ka var izraisīt arī bezmiegu. Uzmanība parasti tiek izkliedēta uz daudzām lietām vienlaikus, ir vēlme visu uzņemties uzreiz.

Parasti šajā periodā palielinās korespondences apjoms, tālruņa zvanu skaits, taču biežāk rodas arī tālruņa savienojuma kļūdas. Kļūst bieža kavēšanās noteiktajā laikā, skaidri parādās tendence izvairīties no pienākumiem.

Noskaņu palīdz radīt sarunas un draugi, sevišķi, kas gatavi dalīties ar informāciju, jeb uzsist kādu klačiņu. Visu vienkārši un ar interesi.

Bērni šajā laikā ir nemierīgi un izklaidīgi, mēdz kavēties. Atvērti sarunām, bet tikai uz interesantām, jo ātri viss apnīk. Tie ir īpaši rūpīgi jāuzrauga, tāpat kā mājdzīvnieki, jo var pazust.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Skaidrāk izpaužas vieglprātība un paviršība. Daudz enerģijas tiek iztērēts sīkumiem. Pieaug aizmāršība un izklaidība, rodas vairāk pārpratumu. Vairāk vieglprātība, tieksme uz nepārdomātiem lēmumiem un izteikumiem. Var būt kavēšanās, sakaru traucējumi, satiksmes grafiku kļūdas

Mēness tranzīts vēža zīmē

Tas mūsdienās pastiprina mātišķās jūtas un visas sievišķās īpašības, atspoguļojas sadzīves un ģimenes lietās, kā arī pastiprina intuīciju un iztēli. Mēness vēzī uzlabo romantiskas noskaņas, padara cilvēkus jūtīgākus, sentimentālākus, ar noslieces uz sapņainību un atmiņām.

Šajā laikā var rasties vēlme šķirstīt fotoalbumus, apmeklēt vietas, kur pagāja bērnība, satikt vecākus. Attiecības ar pretējo dzimumu kļūst sirsnīgākas un emocionāli piepildītākas. Cilvēki kļūst neaizsargātāki un jūtīgāki, biežāk nekā parasti rodas garastāvokļa svārstības un kaprīzes. Viņi vēlas, lai pret viņiem izturas laipni, nomierinoši, viņi mēdz ticēt solījumiem.

Noskaņu palīdz radīt sveču gaisma, salda mūzika, sentimentāls kino.

Bērni šajā laikā ir jūtīgāki, maigāki un vairāk pieķeras kādam no vecākiem, tādā veidā prasot vairāk uzmanības un kopā pavadīto laiku.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?
Cilvēki kļūst jūtīgāki, neaizsargātāki, aizkustinošāki, bet tajā pašā laikā viņi var būt viltīgi un mēdz izvairīties no atbildības. Garastāvoklis ir nestabilāks, iespējamas kaprīzes, kas patiesībā runā par vēlmi piesaistīt uzmanību. Pastāv iespēja nonākt spēcīgas svešas ietekmes varā, jo jebkura līdzjūtības un līdzdalības izpausme rada uzticību personai, kas tās izrāda.

Mēness tranzīts lauvas zīmē

Mēness Lauvā padara cilvēkus aktīvākus, optimistiskākus, ar vēlmi pēc uzmanības un komplimentiem. Viņi mēdz izgreznot realitāti, redzēt visu rožainā gaismā, viņiem ir spēcīga tieksme pēc baudām, viņi vēlas brīvdienas un izklaidi. Vēlas piesaistīt uzmanību savai personai, atstāt iespaidu, iemīlēties, flirtēt.

Svētki šajā periodā ir jautri un liela mēroga. Nauda tiek tērēta luksusa precēm un visādiem liekiem sīkumiem. Šis ir labākais laiks izklaidēm un atpūtai. Šajā periodā viss norit labi, jo Mēness Lauvas zīmē uzlabo organizatoriskās prasmes un tieksmi pēc darbības.

Galva darbojas labi. Cilvēki viegli uztver idejas, priekšlikumus kaut ko darīt vai organizēt. Bieži vien ir uztraukums, cilvēks ir gatavs riskēt, ja jūt, ka var uzvarēt. Cilvēkus iespaido kontaktu un darbu dinamisms, viņi ar pateicību pieņem laipnības un cēluma izpausmes.

Noskaņu palīdz radīt dažādi ievērības cienīgi koncerti, spilgtas emocijas, radošas aktivitātes. 

Bērni sabiedrībā var kļūt vairāk aktīvi, radoši, ar vēlmi pēc uzslavas un uzmundrinājuma. Taču mājās bērni bieži saceļas pret vecāku despotismu.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Šantāža, tenkas, intrigas. Periods izraisa vēlmi parādīt sevi visā tās krāšņumā, kas var izpausties lepnībā un augstprātībā. Tas noved pie kļūdainiem secinājumiem un neapdomīgas rīcības. Cilvēki kļūst jutīgāki pret to, kā citi pret viņiem izturas. Viņus aizvaino neuzmanība pret savu personu, ko viņi uztver kā nolaidību. Tajā pašā laikā viņi paši var būt augstprātīgi pret citiem.

Mēness tranzīts jaunavas zīmē

Reāli un praktiski darbi kļūst par aktualitāti ikvienā nodarbē. Rūpes par un ap visu. Cilvēki pievēršas daudz vairāk dažādām ikdienišķām lietām un sīkumiem. Redzamas kļūst vairāk detaļas un nianses. Var būt grūtāk visu uztvert kā vienotu un veselu.

Mēness Jaunavas zīmē cilvēkus var padara arī kritiskākus, nervozākus, dažreiz pat strīdīgākus. Dažādu izpriecu un baudas vietā, priekšroka tiek dota efektīvām un praktiskām lietām. Sapņošanu nomaina koncentrēšanās, vēlme sakārtot lietas, nolikt visu savās vietās, iegūt jaunu informāciju un atrast tai vietu. Kairina mazākā nolaidība, neprecizitāte.

Tie, kuri ir pedantiska rakstura, kļūst vēl kontrolējošāki un precīzāki. Dažbrīd pat traucējoši. Pieaug vēlme dot padomus un iejaukties citu cilvēku lietās. Labi ieviest kārtību savā ikdienā, visu salikt pa plauktiņiem ieviešot tādu kā ģenerālo tīrīšanu. Jo uzmanīgāk, jo labāk.

Noskaņu palīdz radīt sīkumi, krikumi un pat pedantiski sakārtota vāze. Jebkura uzmanība tiks ievērota un iespējams arī izanalizēta. Našķīšu laiks.

Bērnu uzvedība ir kā skolas dzīvē. Skolotāji kļūst prasīgāki pret skolēnu teikto. Savukārt skolēni mēdz šaubīties par skolotāja pareizību un precizitāti.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?
Cilvēki kļūst aizdomīgāki, izvēlīgāki, kritiskāki, īgnāki, kā arī apdomīgāki, sīkumaini, viņi var sarīkot skandālu viesmīlim vai istabenei viesnīcā. Iespējamas skaudības izpausmes. Šis nav labākais laiks romantiskām attiecībām, jo partnera kļūdas ir uzkrītošākas, kas nozīmē, ka kļūst biežāki savstarpējie pārmetumi.

Mēness tranzīts svaru zīmē

Mēness Svaros nes labu garastāvokli, cilvēki tiecas pēc kontaktiem, patīk izklaide, sarunas un dažādi pasākumi. Labi pavadīt laiku labā kompānijā, satikt draugus, aiziet uz teātri vai izstādi, jebkurā gadījumā, būt radošam.

Cilvēki vēlas dzirdēt tikai patīkamas lietas. Šajā laikā liela cieņā ir skaistums, izteiktāka ir arī interese par pretējo dzimumu. Var uzlabot attiecības ar ģimeni, draugiem un kolēģiem. Parādās vēlme pēc jauniem kontaktiem un komunikācijas, taču ne vienmēr šajā laikā uzsāktās attiecības var būt nopietnas. Ja cilvēks tendēts uz konfliktu, parasti šajā laikā tas tiek nogludināts, jo Svari veicina izlīgumu un apdomību, vēlmi pēc mierīgām sarunām. 

Noskaņu palīdz radīt ziedi uz galda, sveces, maiga mūzika, viegls vīns, saldumi.

Bērni gan var būt izklaidīgi un viņiem ir nepieciešama mierīga virzība. Šīs ir skaistuma, harmonijas un veselības laiks. Arī bērniem lielisks laiks teātra, kino vai koncerta apmeklējumam. Vairāk mēģiniet staigāt, sarunāties, kopā pavadīt laiku. Pretēji virmos vieglprātība, sāncensības sajūta, skaudība un neizpratne. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Intrigas, strīdi, baumu izplatīšana, var nonākt citu cilvēku ietekmē un sadursmēs ar konkurentiem.

Mēness tranzīts skorpiona zīmē

Mēness Skorpionā uzliek kaisles zīmogu visam, kas ir plānots un iecerēts. Cilvēki pat neapzināti kļūst aktīvāki nekā citās dienās, izpaužas agresivitāte, kritika, neiecietība, kaprīzes, paaugstināta jutība pret visu apkārtējo darbiem un vārdiem. Biežāk tiek izteiktas asas, sarkastiskas piezīmes un dzēlības. Mēness Skorpionā vairo šaubas, neuzticēšanos un aizdomas.

Šajā laikā cilvēkus pārņem spēcīgi mirkļa pārdzīvojumi, parādās uztraukums un gatavība vairāk strīdēties, bet, ja savalda šos impulsus, var mērķtiecīgāk ieskatīties savos dziļākajos resursos un apslēptajos spēkos. Šajā laikā var saasināties arī seksuālā vēlme, taču visu vajag saprāta robežās. No vienas puses līdz galējībām var būt tikai viens solis. 

Var pieaugt interese par visu noslēpumaino, mistisko un aizliegto. Cilvēki kļūst aizkustinoši, bet tajā pašā laikā kareivīgi, neiecietīgi, sarkastiski un greizsirdīgi. Turklāt greizsirdība izpaužas ne tikai attiecībā uz tuviniekiem, bet var izpausties kā neiecietība pret citiem veltītas uzmanības pazīmēm vai kā skaudība pret citu sasniegumiem utt.

Noskaņu palīdz radīt spilgtas krāsas, degsme acīs, aizrautīgas nodarbes, mīļākā un stiprākā kafija un tumšā šokolāde.

Bērni ir pakļauti nekaunībai un varas izpausmēm. Jāuzmanās, lai tie nekaitinātu jaunākos un vājos, kā arī netiktu pie lietām, kas nav paredzētas viņu acīm.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Konflikti no pārmērīga tiešuma, sarkasms, aizkaitinājuma. Problēmas no pārmērīgas alkohola lietošanas, kas var izraisīt postošus rezultātus gan morāli gan fiziski, kā saindēšanās.

Mēness tranzīts strēlnieka zīmē

Mēness Strēlniekā vairo optimismu, tāpēc rodas arī tieksme pārspīlēt un pārvērtēt savas spējas un spēkus. Ir tendence riskēt, demonstrēt savu drosmi.  Vieglāk aizraut līdz cilvēkus radot tajos entuziasmu, kaut īslaicīgi un virspusēji, bet tomēr. Šajā laikā uzlabojas pašsajūta, kas labāk ietekmē arī fizisko ķermeni. Nepieciešamība pēc kustībām, sporta, fiziskā darba.

Grūtāk pārdzīvot jebkura veida ierobežojumus. Tā kā intuīcija palielinās, var būt labas priekšnojautas par tālredzīgākiem mērķiem. Cilvēkus raksturo rīcības ātrums, kas mijiedarbojas ar neapdomību. Tiek saasināta taisnīguma izjūta, kas rada vēlmi iestāties par draugiem, tos aizsargāt.

Lielākā daļa veiktie pasākumi ir veiksmīgi, bet to veidu vairāk parādīs mēness fāzes un dienas. Vai tas ir, lai aizsāktu, vai veiksmīgi pieliktu punktus. Jo skaidrāk sapratīsim, ko vēlamies, jo ātrāk tas realizēsies. Labi pievērsties sevis pilnveidošanai, mācībām, ceļošanai un domām par eksistenciālo. Galvenais ir virzīties uz priekšu un neskatīties atpakaļ.

Noskaņu palīdz radīt dziesmas, dejas, fantastikas sarunas, dažādi ceļojumi, ārvalstu gardumi un foršas, gudras filmas. 

Bērni šajā laikā ir sapņaināki, runā vairāk neiedomājamas lietas, biežāk aizbēg no mājām, aizklīst. Ir lietderīgi pamācīt un mācīt bērnus, lai viņi uz ielas uzturētos saprotoši, zinoši un mierīgi.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Solījumu vairāk, nekā ir iespējams izpildīt, domas nepamatotas un izteikta tendence pārspīlēt. Neapdomāti lēmumi, saasina jūtība un rīcība. Cilvēki bieži kļūst lētticīgāki.

Mēness tranzīts mežāža zīmē

Mēness Mežāzī samazina emocionalitāti, cilvēki kļūst atturīgāki un ne pārāk tiecas izrādīt emocijas. Izteiktāka paliek pienākuma, atbildības sajūta, pašdisciplīna, cilvēku uzmanība tiek vērsta uz lietu materiālo pusi. Pieaug vēlme saglabāt savu prestižu un godu, saglabāt nevainojamu reputāciju.

Katram savi noteikumi un likumi. Viss var sakārtoties un var saredzēt labāk virzienu, uz kuru mērķtiecīgi doties. Ja ir ambīcijas, būs vēlmes rīkoties un radīsies nopietnāka atmosfēra it visā. Efektivitāte un kodolīgums ir raksturīgs jebkurai darbībai, jauns un neparasts tiek pieņemts piesardzīgi, vairāk tiek vērtēta uzticamība un kārtība. Šis ir periods, kad noteikumi, likumi un noteikumi tiek pārkāpti vismazāk. Cilvēki paši cenšas mazāk riskēt.

Lietišķu lietu apspriešanai un sapulcēm piemērots laiks. Tikšanās neievilksies, un visi runās īsāk un konkrētāk. Šoreiz ar jokiem tālu netiks. Tā teikt, uzreiz pie lietas.  Laiks un iespēja apdomāt, koriģēt un sakārtot visas domas, par kurām iepriekš esam tikai sapņojuši. Tā teikt, no idejām un plāniem pie reāliem darbiem.

Noskaņu palīdz radīt viss, kas ir saturisks un nobriedis. Vērtība uz kvalitāti, ne kvantitāti. Izcils vīns, delikateses un sarunas. 

Bērni kļūst centīgāki un apzinīgāki. Var rasties vēlme būt starp pieaugušajiem, vairāk klausīties viņu sarunas. To nevajadzētu aizliegt, jo viņiem tā nav tikai zinātkāre, bet gan zemapziņas nepieciešamība papildināt savu dzīves pieredzi. Skolā ar disciplīnu mazāk problēmas, mācību materiāls tiek fiksēts lēnāk, vairāk ar grūtībām, bet kopumā daudz stabilāk. Vispiemērotāk eksaktām zinātnēm un vēsturei. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Var pastiprināties vientulības sajūta, var justies pamests un nelaimīgs. Var pievilkt nepatikšanas darbā, biežāk notiek kaitinošas kļūdas, kavēšanās, neveiksmes. Vadītājiem un pārstāvjiem šķiet, ka padotie ir nolaidīgi un lēni, bet padotajiem – ka priekšnieks ir pārāk izvēlīgs.

Mēness tranzīts ūdensvīra zīmē

Mēness Ūdensvīrā padara cilvēkus jūtīgākus un arī nervozākus. Zemapziņā viņi vēlas brīvību, pārmaiņas, tāpēc var rasties vēlme mainīt ierasto lietu stāvokli, labi vismaz veikt pārkārtojumu mājā, ko var izdarīt, kamēr Mēness pārvietojas Ūdensvīra zīmē.

Rutīnas darbi neveicas, ikdienas problēmu risinājumi ir sarežģīti, vairāk piesaista jauni, interesanti, neparasti. Labs laiks zinātniskam darbam, izgudrojumiem un jaunas idejas nes rezultātus. Lietderīgi koncentrēties uz nākotni, taču ir reāli jānovērtē savas izredzes un iespējas, neļaujot iztēlei ņemt virsroku. Pirms runāšanas jums rūpīgi jāpārdomā.

Mēness Ūdensvīrā bieži sagādā pārsteigumus, tikšanos ar interesantiem cilvēkiem, seniem draugiem. Prognozes un priekšnojautas piepildās. Gan pašu rīcība, gan citu cilvēku uzvedība var būt ļoti negaidīta un neparasta. Rodas vēlme būt draugu lokā, runāt par politiku, reformām, zinātnes problēmām, pavadīt laiku intelektuālās izklaidēs.

Labi var izdoties dažādi jauninājumi, pārvērtības, piedzīvojumu projekti. Labvēlīgs periods, lai aktīvi un jaudīgi iesaistītos zinātniskās darbībās, pētniecībā, uzrunātu plašāku sabiedrību. Cilvēkos izpaužas tādas īpašības kā neatkarības slāpes, ekstravagance, sabiedriskums, tieksme uz eksperimentiem, kā arī atjautība. Šis ir piemērots laiks arī draudzībai un flirtam.

Noskaņu palīdz radīt jaunrade un nepieradinātais. Ja vajag atļauties brīvāk, tad noteikti šajā laikā. Draugi būs īstajā laikā un vietā. Laiks ballītei. Piemērots laiks, lai konsultētos pie numerologiem un astrologiem.

Bērni var pārsteigt ar negaidītiem trikiem, šajā laikā viņi ir zinātkārāki nekā parasti un biežāk vēršas pie pieaugušajiem ar jautājumiem. Tieksme uz neierastu jaunradi, apģērbu un sarunas veidu. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Aktīvāka iesaistīšanās nemieros. cilvēki atslābinās un vieglāk pakļaujas provokācijām, izdara neprātības un pat ir spējīgi uz huligānismu, bīstamības sajūta notrulinās, un pašapziņa, gluži pretēji – pieaug, tāpēc šajās dienās krasi palielinās arī traumu skaits.

Mēness tranzīts zivs zīmē

Mēness Zivīs palielina jūtīgumu, cilvēki vairāk vēlas rūpes, uzmanību, sapratni un līdzjūtību. Tomēr, tajā pašā laikā viņi kļūst aizdomīgāki un noslēgtāki. Šis laiks var izraisīt arī žēlumu pret sevi, vēlmi pēc vientulības, vēlmi izbēgt no problēmām, dažkārt arī ar alkohola palīdzību. Tā pat arī var parādīties talanti, un vecām problēmām tiek atrasti negaidīti risinājumi.

Paceļoties sapņu spārnos, mēs varam ieraudzīt to, ko esot ikdienas rutīnā nemaz neredzam. Atraujoties no ierastā, ir iespēja atrast ceļu pie sevis. Pastiprinās emocijas, intuīcija. Cilvēki var palikt jūtīgāki un pievērsties vairāk ilūziju pasaulei. Grūtāk sevi saņemt rokās un koncentrēt uz praktiskām lietām. Var pastiprināties vēlme pēc garīgām tēmām.

Pavājinās realitātes sajūta, tāpēc labāk neuzņemties svarīgas lietas, taču šis periods ir labvēlīgs faktu noskaidrošanai. Nevajadzētu dot vaļu negatīvām emocijām, jo tas ne tikai nepalīdzēs izlādēties, bet, gluži pretēji, ilgu laiku satrauks. Labāk sazināties ar tiem cilvēkiem, kuri ir patīkami. Lietderīgi atrasties dabā, īpaši ūdenstilpju tuvumā – tas paaugstina tonusu, papildina garīgo spēku.

Noskaņu palīdz radīt neliels bohēmisks noskaņojums, mierīgs laiks pie dabas, emocionālais kino un kāda lubene. Var atļauties uz mirkli parādīt kādu savu vājības mirkli. 

Bērni kļūst jūtīgāki nekā parasti, kaprīzāki, raudulīgāki, viņiem ir grūti koncentrēties noteiktām lietām, vairāk lidinās kā mākoņos, runā muļķības un nespēj izlemt pat ierastas sadzīviskas lietas. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Solījumi daudz vairāk kā spēja tos realizēt, viltības, krāpšana, visa vaida pārmērības, gan ar pārtiku, gan visu citu. Sevis žēlošana var izraisīt panikas lēkmes, pat depresiju. Bieži vien ir vēlme bēgt no problēmām, līdz pat pilnīgai izolācijai un nevēlēšanās ar kādu sazināties. Iespējamas kaprīzes, pārmetumi, sūdzības, raudulība.

Numeroloģe Dita Blūma Balinska.

Izmanto mēness dienas, mēness zīmes, mēness fāzes.

Lieto mēness dienu kalendāru 2022. Kalendārs ir ērts instruments.

Caur to top arī atslodzes dienas un atslodzes laiki.


Ieskats par planētām

Visumā ir daudz planētas un dažas no tām ietekmē arī mūsu ikdienu. Astroloģija ir tā zinātne, kas pēta un skaidro to saikni ar cilvēkiem un to dzimšanas datiem. Jo planēta ir tuvāk, jo tā ir personīgāka un vairāk jūtama.

Tuvākie ir spīdekļi, jeb SAULE un MĒNESS

Tad tuvās planētas, jeb MERKURS, VENĒRA un MARSS

Tad tālākas, jeb saucamās sociālās planētas, kas ir JUPITERS un SATURNS

Un beigās ļoti tālās, kas ir lēnas, bet tomēr astroloģijā to ietekme tiek apskatīta, un tās ir NEPTŪNS, URĀNS un PLUTONS.

SAULE /// simboliski kā cipars 1

Saule ir sistēmas centrs un raksturo cilvēka kodolu. Tā raksturo patieso “es”, kas saistās ar cilvēka personību, vitalitāti un aktivitāti. Galvenā zīme, kuru kā pirmo raksturo astroloģijā, ikdienā bieži asociējas ar horoskopa zīmi.

MĒNESS /// simboliski kā cipars 2

Mēness ir spīdeklis, kas ietekmē cilvēka emocionālo pusi, emocionālās vajadzības, sniedz informāciju par cilvēka spējām adaptēties . Tieši mēness, tā fāzes, dienas un atrašanās noteiktā zīmē, parāda dienas galvenās iezīmes, ko sajūt cilvēki. Vērot sevi un vērot dabu. Viss saskaņā.

Atslēgas vārdi: emocionālas reakcijas, jūtas, instinkti, svārstības, uztveres spēja, pārdomas, ieradumi, bērnība, atbildes reakcija, cikli, māte, mātes instinkti, pagātne, senču mantojums, zemapziņa, garastāvoklis.

MERKURS /// simboliski kā cipars 5

Tas ir komunikācijas princips. Ja Merkurs jūtas labi, tad domas un sarunas rosīsies. Tas atbild arī par informāciju, cilvēka domāšanas un komunikācijas veidu, tehnikām, kā arī dažādu veidu dokumentiem. Cilvēki ļoti to izjūt tieši retrogrādā laikā.

Atslēgas vārdi: komunikācija, ceļojumi, mācīšanās, zināšanas, prāts, domas, pamatojums, loģika, daiļrunība, uztvere, viltība, koordinācija, intelekts, rakstīšana, runāšana, tenkas, ass prāts, apķērība, krāpšana, atjautība, izteiksmība, atmiņa.

VENĒRA /// simboliski kā cipars 6

Mīlas dieviete un baudas karaliene. Tā ir planēta, kas ļauj mums just, vēlēties un iegūt, norāda, kas mums patīk. Skar gan baudu, gan naudu, gan gaumi. Viss atkarīgs no zīmes, intensitātes un saiknes ar citām planētām.

Atslēgas vārdi: radniecība, mīlestība, iekāre, sabiedriskums, estētiskums, pievilcība, erotika, sievišķā seksualitāte, harmonija, šarms, iedomība, intimitāte, sāncensība, skaistums, nenovīdība, pateicība, jutekliskums, baudkāre.

MARSS /// simboliski kā cipars 9

Kareivīgākā un vīrišķīgākā planēta, kas simbolizē rīcību un drosmi. Tā ir atbildīga par transportiem un lielajām tehnikām. Visvairāk jūtams notikumos, kas saistās ar vīrišķo dabu.

Atslēgas vārdi: griba, rīcība, apliecināšana, agresija, vīrišķība, pašsaglabāšanās, iekāre, kaislība, vīrišķā seksualitāte, enerģija, karstums, dusmas, nemiers, niknums, mačisms, sparīgums, nepacietība, dedzīgums.

JUPITERS /// simboliski kā cipars 3

Lielais labvēlis, kas ceļ mūsu vīzijas un sapņus. Planēta, kas palīdz izaugsmei, attīstībai, pilnveidei, pasaules apceļošanai un izzināšanai. Attaisnosies ikdienas labvēlīgās attiecības, dod mums labvēlīgas iespējas.

Atslēgas vārdi: paplašināšanās, optimisms, veiksme, ticība, filosofija, rituāls, cerība, zināšanas, pārmērība, pārpilnība, ceļošana, inflācija, radoša vizualizēšana, dāsnums, zudumi, bagātība, devīgums, sirdsapziņa.

SATURNS /// simboliski kā cipars 8

Astroloģijā Saturns ir pazīstams kā karmisko uzdevuma vadītājs, tā ir ierobežojumu, atbildības, struktūras, pacietības, brieduma un sasniegumu planēta. Ja virzās pacietīgi, bez steigas un pēc noteikumiem, viss ir iespējams.

Atslēgas vārdi: ierobežojumi, kontrole, konsolidācija, struktūra, robežas, taupība, saglabāšana, spēks, disciplīna, virziens, gudrība, izturība, karma, ēna, sevis nosodīšana, laiks, bailes, noliegums, gudrība, atbilstība, mentors.

Simboliski 4 un 7 nav piedēvēti kādām no minētajām planētām, bet gan debesu punktiem, kas ir ziemeļu mezgls un dienvidu mezgls. Praktiskais un dvēseliskais.

URĀNS

Brīvību visiem un visur. Planēta, kas grib atbrīvoties no visiem ierobežojumiem. Radīt savu sistēmu. Te viss ir neprognozējams un vēl pastiprinātā līmenī. Radīt jaunas novitātes un attīstīt līdz nepazīšanai. Merkura augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: haoss, pārmaiņas, vibrācija, oriģinalitāte, neparedzamība, nepakļaušanās, novirze no normas, revolūcija, sacelšanās, augstākais saprāts, intuīcija, pārvaldības, atbrīvošana, pētniecība, sabrukums, ģēnijs, izgudrojums, tehnoloģija.

NEPTŪNS

Sapņi, ilūzijas, radošums un aizmirstība. Plūst bezrūpīgi pa straumi. Planētas ietekmē paaugstinās jūtīgums un saasinās uztveres spējas, aizvedot mūs uz sapņu pasauli un vilinot uz neierobežotajām iespējām. Venēras augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: neierobežotība, likvidēšana, iedvesma, ilūzija, ekstāze, romantiska mīlestība, bēgšana no īstenības, apgaismība, atkarība, nenoteiktība, šarms, maldināšana, misticisms, sairšana, ietekmējamība, neskaidrība, vaina, neatvairāmais, upurēšana, greznība.

PLUTONS

Transformēšanās, evolūcija un melno domu iznešana uz āru. Planētas uzdevums ir kaut ko atņemt un celt augšā pilnīgi citā gaismā – neatrisinātās dusmas, greizsirdību, skaudību un citus mošķus. Labi, ka planēta ir tālu un ikdienā reti jūtama. Marsa augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: vara, varmācība, piedzimšana-nāve-atdzimšana, iznīcināšana, tabu, piesārņojums, pārmaiņas, gāšana, apsēstība, piespiešana, zemapziņa, bojāeja, diktators, orgasms, reliģiska satura sarunas, psihoanalīze.

Astroloģija ir milzīga zinātne, kas var papildināt arī numeroloģiju. Tās pamati var noderēt gan ikdienā, gan plānošanā, gan daudz un dažādu lietu padziļinātākai izzināšanai.


Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi, citam vienādi pulksteņa cipari.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas, gan čika laiks. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Mēness fāzes zīmēs 2024.gadam.

4.01.2024 pl. 5:30 Svaru zīmē – Dilstošs mēness

11.01.2024 pl. 13:57 Mežāža zīmē – Jaunmēness

18.01.2024 pl. 5:52 Auna zīmē – Augošs mēness

25.01.2024 pl. 19:54 Lauvas zīmē – Pilnmēness

3.02.2024 pl. 1:17 Skorpiona zīmē – Dilstošs mēness

10.02.2024 pl. 0:58 Ūdensvīra zīmē – Jaunmēness

16.02.2024 pl. 17:00 Vērša zīmē- Augošs mēness

24.02.2024 pl. 14:30 Jaunavas zīmē – Pilnmēness

3.03.2024 pl. 17:23 Strēlnieka zīmē – Dilstošs mēness

10.03.2024 pl. 11:00 Zivs zīmē – Jaunmēness

17.03.2024  pl. 6:10 Dvīņu zīmē – Augošs mēness

25.03.2024 pl. 9:00 Svaru zīmē – Pilnmēness – Pusēnas Mēness aptumsums

2.04.2024 pl. 6:15 Mežāža zīmē – Dilstošs mēness

8.04.2024 pl. 21:21 Auna zīmē – Jaunmēness – Pilns Saules aptumsums

15.04.2024 pl. 22:13 Vēža zīmē – Augošs mēness

24.04.2024 pl. 2:49 Skorpiona zīmē – Pilnmēness

1.05.2024 pl. 14:27 Ūdensvīra zīmē – Dilstošs mēness

8.05.2024 pl. 6:21 Vērša zīmē – Jaunmēness

15.05.2024 pl. 14:47 Lauvas zīmē – Augošs mēness

23.05.2024 pl. 16:53 Strēlnieka zīmē – Pilnmēness

30.05.2024 pl. 20:12 Zivs zīmē – Dilstošs mēness

6.06.2024 pl. 15:37 Dvīņu zīmē – Jaunmēness

14.06.2024 pl. 8:18 Jaunavas zīmē – Augošs mēness

22.06.2024 pl. 4:07 Mežāža zīmē – Pilnmēness

29.06.2024 pl. 0:53 Auna zīmē – Dilstošs mēness

6.07.2024 pl. 1:57 Vēža zīmē – Jaunmēness

14.07.2024 pl. 1:48 Svaru zīmē – Augošs mēness

21.07.2024 pl. 13:17 Mežāža zīmē – Pilnmēness

28.07.2024 pl. 5:51 Vērša zīmē – Dilstošs mēness

4.08.2024 pl. 14:12 Lauvas zīmē – Jaunmēness

12.08.2024 pl. 18:18 Skorpiona zīmē – Augošs mēness

19.08.2024 pl. 21:25 Ūdensvīra zīmē – Pilnmēness

26.08.2024 pl. 12:25 Dvīņu zīmē – Dilstošs mēness

3.09.2024 pl. 4:55 Jaunavas zīmē – Jaunmēness

11.09.2024 pl. 9:05 Strēlnieka zīmē – Augošs mēness

18.09.2024 pl. 5:34 Zivs zīmē – Pilnmēness – Daļējs Mēness aptumsums

24.09.2024 pl. 21:49 Vēža zīmē – Dilstošs mēness

2.10.2024 pl. 21:49 Svaru zīmē – Jaunmēness – Gredzenveida Saules aptumsums

10.10.2024 pl. 21:54 Mežāža zīmē – Augošs mēness

17.10.2024 pl. 14:26 Auna zīmē – Pilnmēness

24.10.2024 pl. 11:02 Lauvas zīmē – Dilstošs mēness

1.11.2024 pl. 14:46 Skorpiona zīmē – Jaunmēness

9.11.2024 pl.  7:55 Ūdensvīra zīmē – Augošs mēness

15.11.2024 pl. 23:28 Vērša zīmē – Pilnmēness

23.11.2024 pl.  3:27 Jaunavas zīmē – Dilstošs mēness

1.12.2024 pl. 8:21 Strēlnieka zīmē – Jaunmēness

8.12.2024 pl. 17:26 Zivs zīmē – Augošs mēness

15.12.2024 pl. 11:01 Dvīņu zīmē – Pilnmēness

23.12.2024 pl. 0:18 Svaru zīmē – Dilstošs mēness

31.12.2024 pl. 0:26 Mežāža zīmē – Jaunmēness