Mēness dienu kalendārs

UZ SĀKUMA LAPU

Mēness dienu kalendārs 2023. gadam.

Ikdienā veicot dažādus darbus, mēs varam paļauties arī uz dabas palīdzību. Mēness ir tas, kas ietekmē dabas ritmus un arī cilvēkus. Vai mēs to zinām vai nē, pieņemam vai tomēr nē, mēness pie debesīm tik un tā pastāvēs un ietekmēs mūsu ikdienu. Tiem, kuri to ir to sapratuši un paļaujas uz mēness palīdzību, izveidots Mēness dienu kalendārs. Izmantojiet to savā labā un veidojiet savu dzīvi harmoniskāku!

Skaidrojumi mēness dienām un mēness zīmēm, atrodas zemāk.

Mēness dienu kalendārs 2023 decembris

Mēness dienu kalendārs 2023 novembris

Mēness dienu kalendārs 2023 oktobris

Mēness dienu kalendārs 2023 septembris

Mēness dienu kalendārs 2023 augusts

Mēness dienu kalendārs 2023 jūlijs

Mēness dienu kalendārs 2023 jūnijs

Mēness dienu kalendārs 2023 maijs

Mēness dienu kalendārs 2023 aprīlis

 

Skaidrojumi mēness dienām

Pirmā mēness diena

Kad pēc tumsas nāk gaisma. Radošu ideju un plānošanas laiks. Visu mierīgi, aktīvi skriet vēl nevajag. Lielos lēmumus nedaudz atlikt. Koncentrējamies uz tiem mērķiem, uz kuriem vēlamies iet. Galvenais tos apzināties un sarakstīt. 

Šodien plānotais vēlāk tiek veiksmīgi īstenots. Viss, kas ir iecerēts šajā dienā, piepildās – ja ne tekošajā Mēness ciklā, tad iespējams nākamajos. Tāpēc šajā dienā jābūt uzmanīgiem ar domām par kaut ko sliktu. Vēlams padomāt par ko gaišu un labu. Nepārslogojiet sevi ne fiziski ne emocionāli.

Darbus vēl uzsākt nevajag, tikai atcerēties, piedomāt un pierakstīt. Cilvēka uzvedība šajā dienā nosaka viņa uzvedību visa Mēness cikla garumā. Esi piesardzīgs savās domās: ja šajā dienā neviļus kādam novēlēsiet ļaunu, šis ļaunums var atgriezties. Domu spēks. 

Šajā dienā:
+ plānojam
+ veicam mazās ikdienas maģijas
+ dedzinām čekus

Otrā mēness diena

Šajā dienā jau varat pāriet no plāniem uz rīcību. Durvis atveras uz iespējām. Ļauties ne tikai darbiem, bet arī ieprieciniet sevi. Vislabāk sabalansēt, lai harmonisks līdzsvars. Svarīgi pievērst uzmanību visam ko dzird, jaunai informācijai, jo vēlāk tā noderēs. 

Parādās izlēmība un spēja darboties, cilvēki kļūst gatavi realizēt arī pašas drosmīgākās idejas. Jāklausa sajūtām, tās pateiks, kas mums noderīgs un, kas kaitīgs. Vislabāk esi pēc iespējas aktīvāks, iedod sev slodzi. Šāda slodze var būt fiziskais darbs svaigā gaisā, treniņi un sports.

Ļoti labi ir uzsākt jebkurus aktivitāšu ciklus: svara normalizēšanas kursus, fiziskus vingrinājumus, ķermeņa attīrīšanu. 

Šajā dienā:
+ iedzīvinām vakar rakstītos plānus
+ meklējam jaunu informāciju
+ uzsākam dažādus braucienus

Trešā mēness diena

Aktīvas rīcības laiks. Lielāks labums, ja tā ir mērķtiecīga rīcība. Ieteicams celties agri, lai nepalaistu garām šo dienu un paveiktu pēc iespējas vairāk noderīgas lietas. Jau tagad ir pietiekami daudz enerģijas, lai uzņemtos jebkuru darbu. 

Ļoti enerģiska diena. Ir pienācis laiks rīkoties, pasivitāte var būt nopietni traucējoša. Ja enerģija netiek realizēta ārpusē, lai veiktu nozīmīgus darbus, tad tā sāk darboties no iekšpuses, savā ziņā, iznīcinot ķermeni. Uzmanieties tikai no agresivitātes.

Šajā dienā izlijis piens var nozīmēt, ka esat novirzījies no sava ceļa. Sagriezt sevi, redzēt asinis, iespējams, nav labvēlīga zīme. Dariet labus darbus un neaizmirstiet par domu tīrību, vērojiet apkārt notiekošo un zīmes. Ja domas būs labas, neviena negatīvā zīme nekaitēs.

Šajā dienā:
+ aizstāvam savus plānus un ieceres
+ rīkojamies aktīvi mērķu labā
+ izvairāmies no konfliktiem, nevēlamām sarunām

Ceturtā mēness diena – 

Stabilitātes sajūta uz drošām lietām. Ja jūtams kārdinājums, ir jāizvērtē. Pirms svarīga lēmuma pieņemšanas labāk pārdomāt desmit reizes. 

Laiks, ko var labi pavadīt pie dabas, puķu dārzā, mājas darbos, vai vienkārši pastaigājoties dabā. Vienam vai ar ģimeni, neļaujoties lielām tautas masām iekārdināt uz nelietderīgi pavadītu laiku. Stabili ieguldījumi vēlāk labāk atmaksāsies. Jāpiedomā pie tā ko runā, jo var pateikt ko nepiemērotu, tāpēc vien, labāk pabūt vienam vai ar tuvajiem. 

Ja pie tā vairāk apzināti piedomās, tad viennozīmīgi būs ar paredzamu veiksmīgu turpinājumu. Nevajag pārsteigties, bet padomāt, kas ir tas, ko īsti vēlamies attīstīt. Labi pievērsties arī garīgām praksēm, pašanalīzei un informācijas meklēšanai. Viss darbojas pēc cēloņu un seku principa „ko sēsi – to pļausi”

Šajā dienā:
+ izdarām izvēli, pieņemam lēmumus
+pavadām laiku ar ģimeni vai radiniekiem
+ veicam pirkumus, ieguldām

Piektā mēness diena –

Šajā dienā viss izdodas tikai tad, ja skaidri ievērosi savus dzīves principus, uzskatus un ideālus. Ir ļoti svarīgi skaidri definēt savus mērķus un atbilstoši strādāt, lai tos sasniegtu. Atklāto emociju izpausmes diena. Neierobežo sevi, ja nevēlaties iegūt lieku stresu.

Viss ir iespējams, ja izrādīsi radošu darbību un centīsies sasniegt vēlamo mērķi. Noteikti aizstāvi savus principus, kā arī aktīvi izrādi savas emocijas un jūtas. Jebkas, kas šodien uzņemts, lieliski asimilējas, tai skaitā gan zināšanas, gan domas, gan arī pārtika. 

Ja šajā dienā esi pašpārliecināts, mērķtiecīgs un aktīvs – tev veiksies! Turies pie sava iekšējā kodola un dvēselei nozīmīgām lietām. Ja parādās neuzmanības kļūdas, tās atspēlēsies vēlāk. Līdz ar to vieglprātībai īpaši jāpieseko, lai tā netraucētu. Var vērot notikumus un sekot to attīstībai. Uzmanīgi ar dažādu lietu nozaudēšanu.

Šajā dienā:
+ atļaujamies būt izlēmīgi
+ darām iesāktus darbus
+ esam patiesi un atklāti

Sestā mēness diena

Šī diena ir ļoti laba visādām prognozēm, simbolu skaidrošanai un mazajām ikdienas maģijām, jo sestajā Mēness dienā mūsu intuīcija saasinās un varam ieskatīties arī nākotnē. Tomēr ar nosacījumu: šīs dienas laikā jāsaglabā mierīgs, harmonisks stāvoklis, ja iespējams, jānomierina domas, jāpārtrauc iekšējais dialogs un jāieklausās sevī. 

Diena jāpavada vientulībā, jāatpūšas un jādomā par neko traucējošu un nemierīgu. Un tad iespējamas dažādas atziņas, iespējams, sajutīsi savu attiecību patieso jēgu ar kādu cilvēku vai iepriekš slēptu notikumu un tā nozīmi.

Lasot simbolus apkārt, var uztvert visu dabisko. Zīmīgi un nejauši ievērotas debesis, kas pilnībā pārklātas ar mākoņiem, var liecināt par harmonijas trūkumu aizsāktajās lietās. 

Šajā dienā:
+ veicam mazās ikdienas maģijas
+ dedzinām čekus
+ ļaujamies mīlestībai un baudai

Septītā mēness diena

Vārdam ir liels spēks. Tāpēc uzmaniet visu, ko runājiet, sekojiet vārdu tīrībai. Labāk visiem vēlēt tikai labu. Ja nav ko teikt, tad šajā dienā vislabāk ir klusēt, pretēji nepareizi izteikti vārdi kaitēs pašam, sliktais vēlējums noteikti atgriezīsies kā bumerangs… Vārdi iegūst maģisku spēku kā nekad agrāk. Visa apkārtējā daba ļoti jūtīgi reaģē uz katru vārdu, pat nejauši izteiktu.

Šodien ir viena no veiksmīgajām dienām darbā un biznesā. Dienas spēks apveltī cilvēku ar lielu daudzumu aktīvas enerģijas un vitalitātes. Negaidīts un pozitīvs piedzīvojums šajā dienā ir laba zīme.

Septītajā Mēness dienā neko nevar noslēpt. Tāpēc tiek uzskatīts, ka šodien veiksme pavada gudros un godīgos. Var pievērsties arī lūgšanām, afirmācijām, lasīt labas grāmatas un arī svētos tekstus. 

Šajā dienā:
+ domājām, ko runājam (vārda spēks)
+ organizējam dažādas tikšanās, prezentācijas
+ pievēršam īpašu uzmanību apkārtējiem, ko tie saka

Astotā mēness diena

Mēness otrās fāzes sākums ir pārmaiņu diena – atbildīga un saspringta. Izmaiņu laiks, kad mijas domu, jūtu un darbu pasaules. Savā ziņā transformācija, kurā gatavojamies uz pārmaiņām un pārvērtībām. Aktīva diena, kurā var notikt neparedzēti notikumi.

Piemērotākais laiks, lai paskatītos uz lietām citādāk, padomātu par dzīvi, atcerētos pagātnes notikumus. Uguns ir attīrīšanās simbols, tāpēc šajā dienā jūs varat attīrīties no apvainojumiem, pagātnes nepatikšanām, neveiksmēm un likstām.  Ar domu, lai visas neveiksmes, nepatikšanas, nevēlamās darbības un melnās domas izdeg kā ugunī.

Tagad var sākt piedomāt par gatavošanos jauniem posmiem savā dzīvē. Visas šajā dienā jaunās iesāktās un iecerētās lietas tiek īstenotas daudz lēnāk, nekā mēs vēlētos. Aktīvāk pie jau aizsāktā. Šis ir kā pārejas posms, kas atsijās lieko. 

Šajā dienā:
+ padomājam par notiekošo mums apkārt
+ esam aktīvi un rīkojamies
+ mainām to, kas nepatīk uz to, kas patīk

Devītā mēness diena

Mēness dienas enerģija cilvēkiem skaitās nelabvēlīga. Iespējamas nepamatotas bažas, bailes, drūmas domas. Vajadzētu apzināti uzmanīties no maldināšanas, kārdinājuma, nepatīkamiem cilvēkiem un negatīvām ziņām. 

Šajā dienā nav ieteicams sākt kaut ko jaunu, nav vēlams doties tālā ceļojumā un uzņemties kādus svarīgus darbus. Atliec uz labāku laiku visu, ko var atlikt, jo pastāv iespējamas neveiksmes, nevēlams risks.

Šo dienu labāk pavadīt klusumā un vienatnē. Centies neizrādīt jūtas, savaldi emocijas, pat ja kāds vai kaut kas tevi provocē uz konfliktu, dusmu un agresijas izpausmēm. Dažādas provokācijas šajā dienā nav izslēgtas. Necenties kādam kaut ko pierādīt, aizstāvēt savu viedokli – šodien tas var būt kļūdains, un rīt tu nožēlosi savu vakardienas uzvedību. Mierīgi veiciet parastās lietas un saglabā mieru.

Šajā dienā:
+ atbrīvojamies no krāmiem, tīram māju
+ darām iesāktas un nenozīmīgas lietas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko

Desmitā mēness diena

Šī ir aktīva diena. Enerģijas plūsma ķermenī palielinās, bet šos spēkus nevajadzētu lieki tērēt. Vislabāk to koncentrēt uz kādu vērtīgu darbu, kas saistās ar karjeru vai mājas labiekārtošanu. Stiprini savu māju – neaizmirsti savas saknes. Atceries par darbu – neaizmirstot savas vērtības. 

Ir jāsakopo spēki, lai stiprinātu attiecības ģimenē, uzturētu ģimenes tradīcijas kā arī uzlabotu esošo mājvietu. Var iegādāties jaunas lietas mājai, pārkārtot mēbeles. Jebkuras praktiskās un stabilās vērtības ir jāstiprina. 

Daudzas dzīves jomas šodien pavada veiksme. Tā palielina iespēju uzlabot profesionālos panākumus. Ir jāsaprot mērķi, lai tos sasniegtu. Patīkamas komunikācijas darba vietā, īpaši saliedētā kolektīvā. Visas sliktās lietas ātri pazūd.

Šajā dienā:
+ varam uzsākt vai mainīt kādus darbus
+ slēdzam līgumus, darījumus
+ kārtojam finanses, ieguldām

Vienpadsmitā mēness diena

Šajā Mēness dienā ir ļoti spēcīga enerģija, kas tiek uzskatīta par spēcīgāko no visa Mēness cikla. Cilvēka ķermenī tiek aktivizēti iekšējie spēki. Galvenais uzdevums ir tos pareizi izmantot. Iespējams virzīt uz kādu praktisku mērķu sasniegšanu, savu garīgo pilnveidošanos, jaunu zināšanu un prasmju apgūšanu.

Šodien paredzētajām lietām nepieciešama plānveida sagatavošanās, tāpēc, sākoties jaunam mēness ciklam ir ārkārtīgi svarīga plānošana. Esi uzmanīgs un saglabā līdzsvaru it visā. Šodien labāk savu enerģiju virzīt nevis uz rezultātu, bet gan uz procesu un pielikt pūles, lai iesākto pabeigtu.

Ir svarīgi, lai darbībām būtu pozitīvs virziens, pretējā gadījumā spēcīga enerģija var iznīcināt visu savā ceļā. Nav ieteicams pamest iesākto, viss jānoved līdz galam. Šodien var redzēt, kā tiek realizēts Mēness mēneša sākumā domātais vai ieskicētais.

Šajā dienā:
+ esam līderi, izrādām iniciatīvu
+ varam uzstāties, prezentēt sevi
+ darām iesāktus darbus

Divpadsmitā mēness diena

Mīlestības un gudrības diena. Visu darām, nedomājot tikai ar prātu, bet arī ar sirdi. Tās gudrība uzvar pār seklām jūtām. Esam atvērti arī žēlsirdībai un dievišķiem atklājumiem gan par sevi, gan apkārtējiem. 

Šīs dienas enerģija ir labestīga un žēlsirdīga, kā arī klusa un mierīga. Šajā dienā ir ļoti svarīgi būt mierā ar sevi un apkārtējo realitāti. Šodien vairāk nekā jebkad agrāk jāatceras: viss, kas tiek darīts, ir uz labu. Nevajadzētu salīdzināt sevi un citus. Katram ir sava dzīve un savi ceļi šajā dzīvē. 

Esi laimīgs ar to, kas Tev ir. Un nekādā gadījumā neizrādi dusmas un naidu. Iegremdējieties miera stāvoklī, paskatieties uz sevi it ​​kā no malas. Saproti, ka visas sociālās maskas, ko paši sev uzliekam, ir nekas vairāk kā sēnalas. Tava patiesā būtība ir noslēpumaina būtne, sadzīviska un kosmiska vienlaikus, visspēcīgāko dabas enerģiju krustpunkts, kas rada spožu Dieva dzirksti – dvēseles mirdzumu. Vienmēr atcerieties to, ka nevajag spēlēt pārāk bieži sociālās lomas, atcerieties, ka tā ir tikai spēle. 

Šajā dienā:
+ varam lūgt palīdzību citiem
+ dāvinām, ziedojam citiem no sirds, arī tāpat vien
+ darām iesāktus darbus

Trīspadsmitā mēness diena

Lieliska diena pagātnes izpratnei un analīzei, jaunas informācijas iegūšanai, izglītības līmeņa celšanai. Šodien esi starp cilvēkiem – kolektīvais darbs un radošums ir labvēlīgi. Veiksmīga diena aktīvai komunikācijai un notikumu plūsmai. 

Esot aktīviem un sabiedriskiem, būs vairāk panākumu. Laba diena komunikācijai, sarunām, debatēm, reklāmai, sevis prezentēšanai. Jādarbojas komandā vai kopā ar kolektīvu. 

Enerģijas kustība ķermenī var izcelt arī dažus dziļus senus psiholoģisko problēmu slāņus. Galvenais neuztraukties, uztvert to mierīgi – ja pēkšņi sāk mocīt kādas ilgstošas, šķietami aizmirstas problēmas un nepatīkamas atmiņas, tas nozīmē tikai to, ka ir pienācis laiks atbrīvoties no šiem vecajiem ieradumiem. Kā zīme, kas dod vēstījumu. 

Šajā dienā:
+ veicam mazās ikdienas maģijas
+ dedzinām čekus
+ ļaujamies pārmaiņām, darbojamies aktīvi

Četrpadsmitā mēness diena

Diena, kad prioritāri jāvelta laiks tieši nozīmīgiem un svarīgiem darbiem. Labi uzsākt arī kaut ko jaunu, agrāk ieplānotu. Šādu iespēju nevar palaist garām. Īpaši labi ir uzsākt vērienīgu ieceru īstenošanu, jo šajā dienā iesāktajām lietām ir tendence veiksmīgi attīstīties un tikt pie veiksmīgiem rezultātiem. 

Četrpadsmitā Mēness diena ir viena no mēneša spēcīgākajām un varenākajām dienām, kā arī tiek atzīta par vienu no laimīgākajām. Šis ir aktīvākās un izlēmīgākās darbības laiks. Ar dienas sākumu mēs ieejam periodā, kad iespējas sāk realizēties.

Labi darboties ar informācijas plūsmu. Derīga sarunām, prezentācijām, reklamēšanai. Pat nejauši uzzinātai informācijai ir liela nozīme. Jebkurai sarunai ir jābūt pamatotai, nevis tukšai. Ir vērts ieklausīties citu cilvēku padomos. 

Šajā dienā:
+ uzsākam iepriekš izplānotus pasākumus
+ pievēršamies garīgām vērtībām
+ varam uzstāties, prezentēt sevi

Piecpadsmitā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām, kas ir sarežģīta un smaga diena. Tas tāpēc, ka saistās ar tuvu stāvošo kritisko punktu – pilnmēnesi. Cilvēki paliek ļoti jūtīgi, impulsīvi, aizdomīgi, saasinās negatīvās emocijas un spriedze. 

Cilvēks ir pakļauts dažādiem kārdinājumiem, un tā prāts ir novājināts, līdz ar to, ne vienmēr spēj izturēt apkārtējās vides negatīvo ietekmi. Jācenšas stiprināt pašdisciplīnu un nepakļauties nikniem instinktiem, lai izvairītos no nepatīkamām sekām. 

Mazāk precīzu darbu, vairāk emocionālu, nedomā, ko runā, sarunā lieku, Labāk nogaidīt un censties izvairīties no jebkādiem strīdiem. Centieties bez īpašas vajadzības dienas laikā neko neteikt un vēl jo vairāk neielaisties ilgstošos strīdos un tukšās sarunās. Tas palīdzēs ietaupīt milzīgu nervu enerģijas daudzumu.

Šajā dienā:
+ cenšamies būt mierīgi un savaldīties
+ uzmanāmies no kārdinājumiem
+ atvēlam laiku vienatnei, mazāk ejam sabiedrībā

Sešpadsmitā mēness diena

Vēl pilnmēness dod dienai aktīvu enerģiju, tomēr tā ir jau nedaudz piezemināta. Var darboties adekvātāk, pieņemt lēmumus, runāt ar cilvēkiem. Labi reklamēt, prezentēt sevi. Laba diena, lai sāktu attīrīšanos, darbu pie sevis. Nevajag iet galējībās, tieši līdzsvars un harmonija būs labākie.

Šajā dienā:
+ varam atpūsties un atslābināties
+ cītīgi izvērtējam visu, ko mums piedāvā
+ lasām grāmatas, mācāmies, uzņemam jaunu informāciju

Septiņpadsmitā mēness diena

Laba un aktīva diena. Liels spēks vārdam. Prieks, kas gūts no sarunām, attiecībām. Var veiksmīgi sadarboties ar pretējo dzimumu. Laba diena, lai tiktos ar mīļotajiem, pavērstu attiecības jaunā līmenī, pievērstos mīlestībai un tuvībai. Piemērota randiņiem un romantikai. Arī darba attiecībās var būt veiksmīgas sarunas ar pretējo dzimumu.

Šajā dienā:
+ laba diena randiņiem
+ organizējam romantisku pasākumu
+ kontaktējamies ar pretējo dzimumu

Astoņpadsmitā mēness diena

Viss, kas notiek, atstaro jūs pašus. Nav nozīmes izlikties. Esat, kas esat un, vērojot dienas notikumus, sapratīsiet, kas ir sevī jāmaina. No cilvēkiem uzzināsiet, kādus viņi jūs redz no malas. Ja nonāksiet strupceļā, laiks būs ko mainīt. Lai izvairītos no nepatikšanām, nepieciešami sevi objektīvi novērtēt no malas.

Šajā dienā:
+ ieklausāmies, ko citi saka par mums
+ uzmanāmies no melīgiem cilvēkiem
+ darām iesāktus darbus

Deviņpadsmitā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Nav vēlams ticēt visam, kas notiek. Šodien labāk ne ar vienu neiepazīties, jo saskarsme var būt smaga. Dienu labāk pavadīt, kārtojot vecas lietas, atbrīvojoties no krāmiem un tīrot māju. Izvairieties no nozīmīgiem pirkumiem, nesāciet neko jaunu un neparakstiet dokumentus.

Šajā dienā:
+ atbrīvojamies no krāmiem, tīram māju
+ darām iesāktas un nenozīmīgas lietas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko

Divdesmitā mēness diena

Nedaudz no materiālās pasaules uz garīgo plānu. Var noslēgties sevī, ieņemt nogaidīšanas pozīciju. Pēc iespējas jāizvairās no sabiedrības un burzmas, dienu labi pavadīt mājās, uzņemt spēkus un enerģiju. Nav ieteicams ķerties pie svarīgiem un jauniem darbiem. Jebkura aktīva rīcība var izrādīties liktenīga.

Šajā dienā:
+ labi noslēgties, palikt vairāk vienatnē
+ piedomājam pie tā, ko darām, jo tas var būt liktenīgi
+ atdodam parādus

Divdesmit pirmā mēness diena

Laba un aktīva diena kolektīvām lietām. Sadarbība būs labākais trumpis jūsu rokās. Izvairieties no egoistiskas rīcības un lepnības. Tā agri vai vēlu nodarīs pāri jums pašiem. Neesiet sīkumaini, dalieties gan praktiskās lietās un dāvanās, gan arī informācijā. Ja jautā padomu, noteikti palīdziet. No iegūtās pieredzes būs iespējas kvalitatīvāk virzīties uz nākotni.

Šajā dienā:
+ rīkojamies radoši un aktīvi
+ rīkojam lielus pasākumus
+ kontaktējamies vairāk ar apkārtējiem

Divdesmit otrā mēness diena

Zinību un intelekta diena, kad jāpievēršas teorijai, informācijai un padomiem. Labi mācīties, uzkrāt zināšanas, veidot pieredzi. Vērojiet zīmes, notikumus un likumsakarības, kas ir visapkārt. Nepieņemiet neuzmanīgus un nepārdomātus lēmumus. Var mācīt arī citus, nodot savas zināšanas.

Šajā dienā:
+ ieskatāmies zīmēs un simbolos
+ varam zīlēt, uzņemt neparastu informāciju
+ atrisinām vecās problēmas

Divdesmit trešā mēness diena

Nepadodieties citu cilvēku spiedienam, centieties apspiest sevī jebkādas negatīvās emocijas. Labāk izvairīties no sabiedriskiem pasākumiem un neļaut citiem ietekmēt jūsu viedokli. Tas var būt neprognozējami un ar nezināmām sekām. Labāk būt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Turpiniet mierīgi iesāktos darbus.

Šajā dienā:
+ nepadodamies provokācijām
+ uzmanāmies no avantūrām un strīdiem
+ piedodam cilvēkiem, un viņi piedos mums

Divdesmit ceturtā mēness diena

Pamatu likšanas diena. Tieši tas, kas vērsts uz stabilitāti un ilgtermiņu. Labi, ja šīs lietas ir iepriekš jau ieplānotas. Laba diena arī mājas celtniecības uzsākšanai un pamatu likšanai lielajiem projektiem. Var būt jauni enerģijas pieplūdumi un spars uzņemties vairāk darbu. Izmantojiet to radošiem procesiem.

Šajā dienā:
+ liekam visdažādākā veida pamatus
+ sākam sen plānotas lielas lietas, projektus
+ cik vien varam, ejam pie dabas

Divdesmit piektā mēness diena

Atpūtas un pārdomu diena. Turpinām lēnā garā iesāktos darbus, tomēr, lai kā gribētos slinkot, cenšamies savilkt sevi grožos, vismaz uz minimumu. Radies tāds kā atslābums. Aktīva rīcībai var pietrūkt spēka. Veltiet laiku garīgajai attīstībai, intelektuālajai darbībai. Nav ieteicams sākt jaunas lietas, labāk turpināt iesākto.

Šajā dienā:
+ labi atpūsties no visa
+ varam pārdomāt dzīvi
+ darām tikai iesāktus darbus

Divdesmit sestā mēness diena

Viena no negatīvajām dienām, kad cilvēki noskaņoti uz konfliktiem, saspringti un pasaka daudz muļķību. Labāk izvairīties no sabiedriskām vietām un cilvēku pūļiem. Var būt neparedzamas darbības no apkārtējiem. Neprognozējami. Neiesaistieties strīdos, neatbalstiet tukšu pļāpāšanu. Atturieties arī no iepirkšanās, jo izdosiet naudu par nevajadzīgām lietām.

Šajā dienā:
+ rūpīgāk pieskatām savas mantas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko
+ izvairāmies no konfliktiem, nevēlamām sarunām

Divdesmit septītā mēness diena

Informācijas diena intelektuālām darbībām. Pastiprinās intuīcija, cilvēks sevī var atklāt slēptākus talantus un tikt vairāk klāt nezināmajam. Var būs apgaismības sajūta. Ikdienas praktiskās lietas labāk atstāt otrajā plānā un pievērsties informācijas izzināšanai. Neapgrūtiniet sevi ar liekām rūpēm. Esiet labvēlīgi un optimistiski.

Šajā dienā:
+ lasām grāmatas, mācāmies
+ varam uzņemt neparastu informāciju
+ sadzīviskus sīkumus atliekam uz citu dienu

Divdesmit astotā mēness diena

Harmoniska un gaiša diena, ko dēvē par mīlestības dienu. Izdosies viss, ko darām patiesi un aiz mīlestības. Ja cilvēkā valda harmonija, jebkuri darbi ies kā no rokas. Viss, kas vērsts uz labiem nodomiem, nesīs tikai panākumus. Izvairieties no sliktiem vārdiem, graujošām darbībām, negatīvām domām. Labi pavadīt laiku pie dabas, smelties enerģiju.

Šajā dienā:
+ izdosies viss, ko darīsim no sirds
+ labi veidot dažādus pasākumus, kas iepriekš izplānoti
+ pozitīvi notikumi tiem, kas iekļāvušies šajā mēness ciklā

Divdesmit devītā mēness diena

Viena no enerģētiski negatīvajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Jāizvairās no jebkādu jaunu darbu darīšanas, labāk tīrīt māju, atbrīvoties no krāmiem, darīt tikai pašu nepieciešamāko. Nav ieteicams kaut ko pirkt. Diena prasa milzīgu uzmanību, tādēļ jāizvairās no visa, kas prasa koncentrēšanos. Labi no kaut kā atbrīvoties.

Šajā dienā:
+ atbrīvojamies no krāmiem, tīram māju
+ darām iesāktas un nenozīmīgas lietas
+ atliekam pirkumus, neplānojam neko

Trīsdesmitā mēness diena

Šī diena nav katru mēnesi, bet to var uzskatīt par mīlestības dienu. Vēlams izdarīt mēneša kopsavilkumus, pārdomāt notikumus un rīcību. Uzsākt ko jaunu nevajag. Jācenšas saglabāt prieku, jāpabeidz iesāktie darbi. Uzturot mieru, diena dos viegluma sajūtu. Nesteidzieties, izbaudiet to, kas jums jau ir. Ja ir 30. mēness diena, tā atvieglo 29. mēness dienas negatīvo pusi.

Šajā dienā:
+ izdarām mēneša kopsavilkumu
+ atslābināmies un veltām laiku atpūtai
+ pavadām laiku ar saviem mīļajiem

Skaidrojumi mēness zīmēm.

Mēness tranzīts auna zīmē

Kas mēness šķērso Auna zīmi, priekšroka tiek dota aktīvajiem principiem. Drosme un ātrums nosaka panākumus. Ir jākļūst apņēmīgākiem, atvērtākiem un jācenšas izvairīties no konfliktiem. 

Šajās dienās palielinās fiziskā un garīgā aktivitāte, cilvēki kļūst impulsīvāki un uzņēmīgāki, parādās vēlme izcelties, kā arī palielinās azarts. Spontānas darbības periods, kam raksturīga vēlme nekavējoties realizēt visas idejas un plānus. Personīgās intereses ir pirmajā vietā. Pieaug vēlme uzspiest citiem savu gribu, kas var izraisīt strīdus un nepārdomātas darbības.

Ar impulsīvu rīcību var paveikt lielu darba apjomu uzreiz, bet jāuzmanās no pārslodzes. Cilvēks mazāk sevi kontrolē, līdz ar to, var būt arī strīdi un agresīvākas izpausmes. Daudz priekšlikumu, iniciatīvas, bet nepietiek praktiskās puses un iejūtības. 

Noskaņu palīdz radīt jaukās trakulības, kāds pēkšņs izbrauciens. Jebkurā gadījumā, ne tas kas ilgi plānots, bet tas, kas ienāk prātā uzreiz un uz vietas. 

Bērni kļūst kustīgāki, nerātnāki un mēdz ignorēt jebkādas pavēles un aizliegumus. Viņiem ir palielinājusies interese par jauno, nezināmo. Lielākas problēmas ar ierobežojumiem un disciplīnu. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Cilvēki kļūst uzbudināmāki, nervozāki, jebkura kavēšanās viņus kaitina. Neapmierinātība ar pastāvošo kārtību vai tās trūkums. Savtīga domāšana un tieksme uz diktatūru. Pārāk ekstrēmu lēmumu pieņemšana. 

Mēness tranzīts vērša zīmē

Laiks, kad dvēsele atmaigst, parādās maigums, pastiprinās mīlestības sajūta, izsmalcinās estētiskā garša, palielinās gastronomiskās vēlmes un arī palielinās apetīte. Cilvēki kļūst mierīgāki, detalizētāki, piezemētāki un piesardzīgāki, bet tajā pašā laikā palēnināti, it kā miegaini un pat nedaudz slinki.

Paaugstināta jutība un uzņēmība pret apkārtējās pasaules skaistumu, tieksme pēc mazajiem dzīves priekiem. Mēness Vērsī rada cilvēkos vēlmi baudīt komfortu, sakārtot māju, kopt ziedus, strādāt dārzā, zīmēt, klausīties mūziku.

Vēlme pēc skaistām sadzīves lietām ir pastiprināta un kāre uz iepirkšanos paliek izteiktāka, tāpēc bieži šajā laikā ir nosliece vairāk tērēt naudu. Izteikti pastiprinās vēlme pēc kā noderīga, saturīga, baudāma un skaista. Svarīgi, ka visu dara ar pareizo attieksmi, rezultāts vienmēr ir pamanāms un noturīgs.

Noskaņu palīdz radīt skaista ziedu vāze, mazie un jaukie pirkumiņi, garšīgs ēdiens, ērts dīvāns un miers.  

Bērni parasti kļūst mierīgāki un centīgāki, taču viņiem ir nepieciešama uzmanība un kā arī kāds, kam pieķerties. Papildus uzmanība ne tikai vārdos, bet arī darbos.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

cilvēki kļūst spītīgāki, kaprīzāki, aizkustinošāki vai apātiskāki. Var būt grūti viņus pārliecināt kaut ko darīt, jo cilvēki kļūst aizdomīgi un neuzticīgāki. Bieži vien šajā periodā apetīte palielinās, un cilvēks nevar pretoties vēlmei apēst kaut ko garšīgu.

Mēness tranzīts dvīņu zīmē

Mēness Dvīņu zīmē padara cilvēkus sabiedriskākus, aktīvākus, mobilākus un ar lielāku vēlmi pēc kontaktiem un sarunām. Pieaug vajadzība saņemt un nodot informāciju, apmainīties ar idejām un domām. Cilvēki vēlas zināt, kas notiek apkārt, ko dara citi.

Mēness stāvoklis šajā zīmē vairo iztēles un atjautības bagātību. Prāts kļūst kustīgāks, rokas izveicīgākas un cilvēki kļūst daudz pļāpīgāki. Intelektuālā darbība šajā laikā ir tik aktīva, ka var izraisīt arī bezmiegu. Uzmanība parasti tiek izkliedēta uz daudzām lietām vienlaikus, ir vēlme visu uzņemties uzreiz.

Parasti šajā periodā palielinās korespondences apjoms, tālruņa zvanu skaits, taču biežāk rodas arī tālruņa savienojuma kļūdas. Kļūst bieža kavēšanās noteiktajā laikā, skaidri parādās tendence izvairīties no pienākumiem.

Noskaņu palīdz radīt sarunas un draugi, sevišķi, kas gatavi dalīties ar informāciju, jeb uzsist kādu klačiņu. Visu vienkārši un ar interesi.

Bērni šajā laikā ir nemierīgi un izklaidīgi, mēdz kavēties. Atvērti sarunām, bet tikai uz interesantām, jo ātri viss apnīk. Tie ir īpaši rūpīgi jāuzrauga, tāpat kā mājdzīvnieki, jo var pazust.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Skaidrāk izpaužas vieglprātība un paviršība. Daudz enerģijas tiek iztērēts sīkumiem. Pieaug aizmāršība un izklaidība, rodas vairāk pārpratumu. Vairāk vieglprātība, tieksme uz nepārdomātiem lēmumiem un izteikumiem. Var būt kavēšanās, sakaru traucējumi, satiksmes grafiku kļūdas

Mēness tranzīts vēža zīmē

Tas mūsdienās pastiprina mātišķās jūtas un visas sievišķās īpašības, atspoguļojas sadzīves un ģimenes lietās, kā arī pastiprina intuīciju un iztēli. Mēness vēzī uzlabo romantiskas noskaņas, padara cilvēkus jūtīgākus, sentimentālākus, ar noslieces uz sapņainību un atmiņām.

Šajā laikā var rasties vēlme šķirstīt fotoalbumus, apmeklēt vietas, kur pagāja bērnība, satikt vecākus. Attiecības ar pretējo dzimumu kļūst sirsnīgākas un emocionāli piepildītākas. Cilvēki kļūst neaizsargātāki un jūtīgāki, biežāk nekā parasti rodas garastāvokļa svārstības un kaprīzes. Viņi vēlas, lai pret viņiem izturas laipni, nomierinoši, viņi mēdz ticēt solījumiem.

Noskaņu palīdz radīt sveču gaisma, salda mūzika, sentimentāls kino.

Bērni šajā laikā ir jūtīgāki, maigāki un vairāk pieķeras kādam no vecākiem, tādā veidā prasot vairāk uzmanības un kopā pavadīto laiku.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?
Cilvēki kļūst jūtīgāki, neaizsargātāki, aizkustinošāki, bet tajā pašā laikā viņi var būt viltīgi un mēdz izvairīties no atbildības. Garastāvoklis ir nestabilāks, iespējamas kaprīzes, kas patiesībā runā par vēlmi piesaistīt uzmanību. Pastāv iespēja nonākt spēcīgas svešas ietekmes varā, jo jebkura līdzjūtības un līdzdalības izpausme rada uzticību personai, kas tās izrāda.

Mēness tranzīts lauvas zīmē

Mēness Lauvā padara cilvēkus aktīvākus, optimistiskākus, ar vēlmi pēc uzmanības un komplimentiem. Viņi mēdz izgreznot realitāti, redzēt visu rožainā gaismā, viņiem ir spēcīga tieksme pēc baudām, viņi vēlas brīvdienas un izklaidi. Vēlas piesaistīt uzmanību savai personai, atstāt iespaidu, iemīlēties, flirtēt.

Svētki šajā periodā ir jautri un liela mēroga. Nauda tiek tērēta luksusa precēm un visādiem liekiem sīkumiem. Šis ir labākais laiks izklaidēm un atpūtai. Šajā periodā viss norit labi, jo Mēness Lauvas zīmē uzlabo organizatoriskās prasmes un tieksmi pēc darbības.

Galva darbojas labi. Cilvēki viegli uztver idejas, priekšlikumus kaut ko darīt vai organizēt. Bieži vien ir uztraukums, cilvēks ir gatavs riskēt, ja jūt, ka var uzvarēt. Cilvēkus iespaido kontaktu un darbu dinamisms, viņi ar pateicību pieņem laipnības un cēluma izpausmes.

Noskaņu palīdz radīt dažādi ievērības cienīgi koncerti, spilgtas emocijas, radošas aktivitātes. 

Bērni sabiedrībā var kļūt vairāk aktīvi, radoši, ar vēlmi pēc uzslavas un uzmundrinājuma. Taču mājās bērni bieži saceļas pret vecāku despotismu.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Šantāža, tenkas, intrigas. Periods izraisa vēlmi parādīt sevi visā tās krāšņumā, kas var izpausties lepnībā un augstprātībā. Tas noved pie kļūdainiem secinājumiem un neapdomīgas rīcības. Cilvēki kļūst jutīgāki pret to, kā citi pret viņiem izturas. Viņus aizvaino neuzmanība pret savu personu, ko viņi uztver kā nolaidību. Tajā pašā laikā viņi paši var būt augstprātīgi pret citiem.

Mēness tranzīts jaunavas zīmē

Reāli un praktiski darbi kļūst par aktualitāti ikvienā nodarbē. Rūpes par un ap visu. Cilvēki pievēršas daudz vairāk dažādām ikdienišķām lietām un sīkumiem. Redzamas kļūst vairāk detaļas un nianses. Var būt grūtāk visu uztvert kā vienotu un veselu.

Mēness Jaunavas zīmē cilvēkus var padara arī kritiskākus, nervozākus, dažreiz pat strīdīgākus. Dažādu izpriecu un baudas vietā, priekšroka tiek dota efektīvām un praktiskām lietām. Sapņošanu nomaina koncentrēšanās, vēlme sakārtot lietas, nolikt visu savās vietās, iegūt jaunu informāciju un atrast tai vietu. Kairina mazākā nolaidība, neprecizitāte.

Tie, kuri ir pedantiska rakstura, kļūst vēl kontrolējošāki un precīzāki. Dažbrīd pat traucējoši. Pieaug vēlme dot padomus un iejaukties citu cilvēku lietās. Labi ieviest kārtību savā ikdienā, visu salikt pa plauktiņiem ieviešot tādu kā ģenerālo tīrīšanu. Jo uzmanīgāk, jo labāk.

Noskaņu palīdz radīt sīkumi, krikumi un pat pedantiski sakārtota vāze. Jebkura uzmanība tiks ievērota un iespējams arī izanalizēta. Našķīšu laiks.

Bērnu uzvedība ir kā skolas dzīvē. Skolotāji kļūst prasīgāki pret skolēnu teikto. Savukārt skolēni mēdz šaubīties par skolotāja pareizību un precizitāti.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?
Cilvēki kļūst aizdomīgāki, izvēlīgāki, kritiskāki, īgnāki, kā arī apdomīgāki, sīkumaini, viņi var sarīkot skandālu viesmīlim vai istabenei viesnīcā. Iespējamas skaudības izpausmes. Šis nav labākais laiks romantiskām attiecībām, jo partnera kļūdas ir uzkrītošākas, kas nozīmē, ka kļūst biežāki savstarpējie pārmetumi.

Mēness tranzīts svaru zīmē

Mēness Svaros nes labu garastāvokli, cilvēki tiecas pēc kontaktiem, patīk izklaide, sarunas un dažādi pasākumi. Labi pavadīt laiku labā kompānijā, satikt draugus, aiziet uz teātri vai izstādi, jebkurā gadījumā, būt radošam.

Cilvēki vēlas dzirdēt tikai patīkamas lietas. Šajā laikā liela cieņā ir skaistums, izteiktāka ir arī interese par pretējo dzimumu. Var uzlabot attiecības ar ģimeni, draugiem un kolēģiem. Parādās vēlme pēc jauniem kontaktiem un komunikācijas, taču ne vienmēr šajā laikā uzsāktās attiecības var būt nopietnas. Ja cilvēks tendēts uz konfliktu, parasti šajā laikā tas tiek nogludināts, jo Svari veicina izlīgumu un apdomību, vēlmi pēc mierīgām sarunām. 

Noskaņu palīdz radīt ziedi uz galda, sveces, maiga mūzika, viegls vīns, saldumi.

Bērni gan var būt izklaidīgi un viņiem ir nepieciešama mierīga virzība. Šīs ir skaistuma, harmonijas un veselības laiks. Arī bērniem lielisks laiks teātra, kino vai koncerta apmeklējumam. Vairāk mēģiniet staigāt, sarunāties, kopā pavadīt laiku. Pretēji virmos vieglprātība, sāncensības sajūta, skaudība un neizpratne. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Intrigas, strīdi, baumu izplatīšana, var nonākt citu cilvēku ietekmē un sadursmēs ar konkurentiem.

Mēness tranzīts skorpiona zīmē

Mēness Skorpionā uzliek kaisles zīmogu visam, kas ir plānots un iecerēts. Cilvēki pat neapzināti kļūst aktīvāki nekā citās dienās, izpaužas agresivitāte, kritika, neiecietība, kaprīzes, paaugstināta jutība pret visu apkārtējo darbiem un vārdiem. Biežāk tiek izteiktas asas, sarkastiskas piezīmes un dzēlības. Mēness Skorpionā vairo šaubas, neuzticēšanos un aizdomas.

Šajā laikā cilvēkus pārņem spēcīgi mirkļa pārdzīvojumi, parādās uztraukums un gatavība vairāk strīdēties, bet, ja savalda šos impulsus, var mērķtiecīgāk ieskatīties savos dziļākajos resursos un apslēptajos spēkos. Šajā laikā var saasināties arī seksuālā vēlme, taču visu vajag saprāta robežās. No vienas puses līdz galējībām var būt tikai viens solis. 

Var pieaugt interese par visu noslēpumaino, mistisko un aizliegto. Cilvēki kļūst aizkustinoši, bet tajā pašā laikā kareivīgi, neiecietīgi, sarkastiski un greizsirdīgi. Turklāt greizsirdība izpaužas ne tikai attiecībā uz tuviniekiem, bet var izpausties kā neiecietība pret citiem veltītas uzmanības pazīmēm vai kā skaudība pret citu sasniegumiem utt.

Noskaņu palīdz radīt spilgtas krāsas, degsme acīs, aizrautīgas nodarbes, mīļākā un stiprākā kafija un tumšā šokolāde.

Bērni ir pakļauti nekaunībai un varas izpausmēm. Jāuzmanās, lai tie nekaitinātu jaunākos un vājos, kā arī netiktu pie lietām, kas nav paredzētas viņu acīm.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Konflikti no pārmērīga tiešuma, sarkasms, aizkaitinājuma. Problēmas no pārmērīgas alkohola lietošanas, kas var izraisīt postošus rezultātus gan morāli gan fiziski, kā saindēšanās.

Mēness tranzīts strēlnieka zīmē

Mēness Strēlniekā vairo optimismu, tāpēc rodas arī tieksme pārspīlēt un pārvērtēt savas spējas un spēkus. Ir tendence riskēt, demonstrēt savu drosmi.  Vieglāk aizraut līdz cilvēkus radot tajos entuziasmu, kaut īslaicīgi un virspusēji, bet tomēr. Šajā laikā uzlabojas pašsajūta, kas labāk ietekmē arī fizisko ķermeni. Nepieciešamība pēc kustībām, sporta, fiziskā darba.

Grūtāk pārdzīvot jebkura veida ierobežojumus. Tā kā intuīcija palielinās, var būt labas priekšnojautas par tālredzīgākiem mērķiem. Cilvēkus raksturo rīcības ātrums, kas mijiedarbojas ar neapdomību. Tiek saasināta taisnīguma izjūta, kas rada vēlmi iestāties par draugiem, tos aizsargāt.

Lielākā daļa veiktie pasākumi ir veiksmīgi, bet to veidu vairāk parādīs mēness fāzes un dienas. Vai tas ir, lai aizsāktu, vai veiksmīgi pieliktu punktus. Jo skaidrāk sapratīsim, ko vēlamies, jo ātrāk tas realizēsies. Labi pievērsties sevis pilnveidošanai, mācībām, ceļošanai un domām par eksistenciālo. Galvenais ir virzīties uz priekšu un neskatīties atpakaļ.

Noskaņu palīdz radīt dziesmas, dejas, fantastikas sarunas, dažādi ceļojumi, ārvalstu gardumi un foršas, gudras filmas. 

Bērni šajā laikā ir sapņaināki, runā vairāk neiedomājamas lietas, biežāk aizbēg no mājām, aizklīst. Ir lietderīgi pamācīt un mācīt bērnus, lai viņi uz ielas uzturētos saprotoši, zinoši un mierīgi.

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Solījumu vairāk, nekā ir iespējams izpildīt, domas nepamatotas un izteikta tendence pārspīlēt. Neapdomāti lēmumi, saasina jūtība un rīcība. Cilvēki bieži kļūst lētticīgāki.

Mēness tranzīts mežāža zīmē

Mēness Mežāzī samazina emocionalitāti, cilvēki kļūst atturīgāki un ne pārāk tiecas izrādīt emocijas. Izteiktāka paliek pienākuma, atbildības sajūta, pašdisciplīna, cilvēku uzmanība tiek vērsta uz lietu materiālo pusi. Pieaug vēlme saglabāt savu prestižu un godu, saglabāt nevainojamu reputāciju.

Katram savi noteikumi un likumi. Viss var sakārtoties un var saredzēt labāk virzienu, uz kuru mērķtiecīgi doties. Ja ir ambīcijas, būs vēlmes rīkoties un radīsies nopietnāka atmosfēra it visā. Efektivitāte un kodolīgums ir raksturīgs jebkurai darbībai, jauns un neparasts tiek pieņemts piesardzīgi, vairāk tiek vērtēta uzticamība un kārtība. Šis ir periods, kad noteikumi, likumi un noteikumi tiek pārkāpti vismazāk. Cilvēki paši cenšas mazāk riskēt.

Lietišķu lietu apspriešanai un sapulcēm piemērots laiks. Tikšanās neievilksies, un visi runās īsāk un konkrētāk. Šoreiz ar jokiem tālu netiks. Tā teikt, uzreiz pie lietas.  Laiks un iespēja apdomāt, koriģēt un sakārtot visas domas, par kurām iepriekš esam tikai sapņojuši. Tā teikt, no idejām un plāniem pie reāliem darbiem.

Noskaņu palīdz radīt viss, kas ir saturisks un nobriedis. Vērtība uz kvalitāti, ne kvantitāti. Izcils vīns, delikateses un sarunas. 

Bērni kļūst centīgāki un apzinīgāki. Var rasties vēlme būt starp pieaugušajiem, vairāk klausīties viņu sarunas. To nevajadzētu aizliegt, jo viņiem tā nav tikai zinātkāre, bet gan zemapziņas nepieciešamība papildināt savu dzīves pieredzi. Skolā ar disciplīnu mazāk problēmas, mācību materiāls tiek fiksēts lēnāk, vairāk ar grūtībām, bet kopumā daudz stabilāk. Vispiemērotāk eksaktām zinātnēm un vēsturei. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Var pastiprināties vientulības sajūta, var justies pamests un nelaimīgs. Var pievilkt nepatikšanas darbā, biežāk notiek kaitinošas kļūdas, kavēšanās, neveiksmes. Vadītājiem un pārstāvjiem šķiet, ka padotie ir nolaidīgi un lēni, bet padotajiem – ka priekšnieks ir pārāk izvēlīgs.

Mēness tranzīts ūdensvīra zīmē

Mēness Ūdensvīrā padara cilvēkus jūtīgākus un arī nervozākus. Zemapziņā viņi vēlas brīvību, pārmaiņas, tāpēc var rasties vēlme mainīt ierasto lietu stāvokli, labi vismaz veikt pārkārtojumu mājā, ko var izdarīt, kamēr Mēness pārvietojas Ūdensvīra zīmē.

Rutīnas darbi neveicas, ikdienas problēmu risinājumi ir sarežģīti, vairāk piesaista jauni, interesanti, neparasti. Labs laiks zinātniskam darbam, izgudrojumiem un jaunas idejas nes rezultātus. Lietderīgi koncentrēties uz nākotni, taču ir reāli jānovērtē savas izredzes un iespējas, neļaujot iztēlei ņemt virsroku. Pirms runāšanas jums rūpīgi jāpārdomā.

Mēness Ūdensvīrā bieži sagādā pārsteigumus, tikšanos ar interesantiem cilvēkiem, seniem draugiem. Prognozes un priekšnojautas piepildās. Gan pašu rīcība, gan citu cilvēku uzvedība var būt ļoti negaidīta un neparasta. Rodas vēlme būt draugu lokā, runāt par politiku, reformām, zinātnes problēmām, pavadīt laiku intelektuālās izklaidēs.

Labi var izdoties dažādi jauninājumi, pārvērtības, piedzīvojumu projekti. Labvēlīgs periods, lai aktīvi un jaudīgi iesaistītos zinātniskās darbībās, pētniecībā, uzrunātu plašāku sabiedrību. Cilvēkos izpaužas tādas īpašības kā neatkarības slāpes, ekstravagance, sabiedriskums, tieksme uz eksperimentiem, kā arī atjautība. Šis ir piemērots laiks arī draudzībai un flirtam.

Noskaņu palīdz radīt jaunrade un nepieradinātais. Ja vajag atļauties brīvāk, tad noteikti šajā laikā. Draugi būs īstajā laikā un vietā. Laiks ballītei. Piemērots laiks, lai konsultētos pie numerologiem un astrologiem.

Bērni var pārsteigt ar negaidītiem trikiem, šajā laikā viņi ir zinātkārāki nekā parasti un biežāk vēršas pie pieaugušajiem ar jautājumiem. Tieksme uz neierastu jaunradi, apģērbu un sarunas veidu. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Aktīvāka iesaistīšanās nemieros. cilvēki atslābinās un vieglāk pakļaujas provokācijām, izdara neprātības un pat ir spējīgi uz huligānismu, bīstamības sajūta notrulinās, un pašapziņa, gluži pretēji – pieaug, tāpēc šajās dienās krasi palielinās arī traumu skaits.

Mēness tranzīts zivs zīmē

Mēness Zivīs palielina jūtīgumu, cilvēki vairāk vēlas rūpes, uzmanību, sapratni un līdzjūtību. Tomēr, tajā pašā laikā viņi kļūst aizdomīgāki un noslēgtāki. Šis laiks var izraisīt arī žēlumu pret sevi, vēlmi pēc vientulības, vēlmi izbēgt no problēmām, dažkārt arī ar alkohola palīdzību. Tā pat arī var parādīties talanti, un vecām problēmām tiek atrasti negaidīti risinājumi.

Paceļoties sapņu spārnos, mēs varam ieraudzīt to, ko esot ikdienas rutīnā nemaz neredzam. Atraujoties no ierastā, ir iespēja atrast ceļu pie sevis. Pastiprinās emocijas, intuīcija. Cilvēki var palikt jūtīgāki un pievērsties vairāk ilūziju pasaulei. Grūtāk sevi saņemt rokās un koncentrēt uz praktiskām lietām. Var pastiprināties vēlme pēc garīgām tēmām.

Pavājinās realitātes sajūta, tāpēc labāk neuzņemties svarīgas lietas, taču šis periods ir labvēlīgs faktu noskaidrošanai. Nevajadzētu dot vaļu negatīvām emocijām, jo tas ne tikai nepalīdzēs izlādēties, bet, gluži pretēji, ilgu laiku satrauks. Labāk sazināties ar tiem cilvēkiem, kuri ir patīkami. Lietderīgi atrasties dabā, īpaši ūdenstilpju tuvumā – tas paaugstina tonusu, papildina garīgo spēku.

Noskaņu palīdz radīt neliels bohēmisks noskaņojums, mierīgs laiks pie dabas, emocionālais kino un kāda lubene. Var atļauties uz mirkli parādīt kādu savu vājības mirkli. 

Bērni kļūst jūtīgāki nekā parasti, kaprīzāki, raudulīgāki, viņiem ir grūti koncentrēties noteiktām lietām, vairāk lidinās kā mākoņos, runā muļķības un nespēj izlemt pat ierastas sadzīviskas lietas. 

Ne viss ir balts un pūkains. Kas ir otra puse?

Solījumi daudz vairāk kā spēja tos realizēt, viltības, krāpšana, visa vaida pārmērības, gan ar pārtiku, gan visu citu. Sevis žēlošana var izraisīt panikas lēkmes, pat depresiju. Bieži vien ir vēlme bēgt no problēmām, līdz pat pilnīgai izolācijai un nevēlēšanās ar kādu sazināties. Iespējamas kaprīzes, pārmetumi, sūdzības, raudulība.

Numeroloģe Dita Blūma Balinska.

Izmanto mēness dienas, mēness zīmes, mēness fāzes.

Lieto mēness dienu kalendāru 2022. Kalendārs ir ērts instruments.

Caur to top arī atslodzes dienas un atslodzes laiki.


Ieskats par planētām

Visumā ir daudz planētas un dažas no tām ietekmē arī mūsu ikdienu. Astroloģija ir tā zinātne, kas pēta un skaidro to saikni ar cilvēkiem un to dzimšanas datiem. Jo planēta ir tuvāk, jo tā ir personīgāka un vairāk jūtama.

Tuvākie ir spīdekļi, jeb SAULE un MĒNESS

Tad tuvās planētas, jeb MERKURS, VENĒRA un MARSS

Tad tālākas, jeb saucamās sociālās planētas, kas ir JUPITERS un SATURNS

Un beigās ļoti tālās, kas ir lēnas, bet tomēr astroloģijā to ietekme tiek apskatīta, un tās ir NEPTŪNS, URĀNS un PLUTONS.

SAULE /// simboliski kā cipars 1

Saule ir sistēmas centrs un raksturo cilvēka kodolu. Tā raksturo patieso “es”, kas saistās ar cilvēka personību, vitalitāti un aktivitāti. Galvenā zīme, kuru kā pirmo raksturo astroloģijā, ikdienā bieži asociējas ar horoskopa zīmi.

MĒNESS /// simboliski kā cipars 2

Mēness ir spīdeklis, kas ietekmē cilvēka emocionālo pusi, emocionālās vajadzības, sniedz informāciju par cilvēka spējām adaptēties . Tieši mēness, tā fāzes, dienas un atrašanās noteiktā zīmē, parāda dienas galvenās iezīmes, ko sajūt cilvēki. Vērot sevi un vērot dabu. Viss saskaņā.

Atslēgas vārdi: emocionālas reakcijas, jūtas, instinkti, svārstības, uztveres spēja, pārdomas, ieradumi, bērnība, atbildes reakcija, cikli, māte, mātes instinkti, pagātne, senču mantojums, zemapziņa, garastāvoklis.

MERKURS /// simboliski kā cipars 5

Tas ir komunikācijas princips. Ja Merkurs jūtas labi, tad domas un sarunas rosīsies. Tas atbild arī par informāciju, cilvēka domāšanas un komunikācijas veidu, tehnikām, kā arī dažādu veidu dokumentiem. Cilvēki ļoti to izjūt tieši retrogrādā laikā.

Atslēgas vārdi: komunikācija, ceļojumi, mācīšanās, zināšanas, prāts, domas, pamatojums, loģika, daiļrunība, uztvere, viltība, koordinācija, intelekts, rakstīšana, runāšana, tenkas, ass prāts, apķērība, krāpšana, atjautība, izteiksmība, atmiņa.

VENĒRA /// simboliski kā cipars 6

Mīlas dieviete un baudas karaliene. Tā ir planēta, kas ļauj mums just, vēlēties un iegūt, norāda, kas mums patīk. Skar gan baudu, gan naudu, gan gaumi. Viss atkarīgs no zīmes, intensitātes un saiknes ar citām planētām.

Atslēgas vārdi: radniecība, mīlestība, iekāre, sabiedriskums, estētiskums, pievilcība, erotika, sievišķā seksualitāte, harmonija, šarms, iedomība, intimitāte, sāncensība, skaistums, nenovīdība, pateicība, jutekliskums, baudkāre.

MARSS /// simboliski kā cipars 9

Kareivīgākā un vīrišķīgākā planēta, kas simbolizē rīcību un drosmi. Tā ir atbildīga par transportiem un lielajām tehnikām. Visvairāk jūtams notikumos, kas saistās ar vīrišķo dabu.

Atslēgas vārdi: griba, rīcība, apliecināšana, agresija, vīrišķība, pašsaglabāšanās, iekāre, kaislība, vīrišķā seksualitāte, enerģija, karstums, dusmas, nemiers, niknums, mačisms, sparīgums, nepacietība, dedzīgums.

JUPITERS /// simboliski kā cipars 3

Lielais labvēlis, kas ceļ mūsu vīzijas un sapņus. Planēta, kas palīdz izaugsmei, attīstībai, pilnveidei, pasaules apceļošanai un izzināšanai. Attaisnosies ikdienas labvēlīgās attiecības, dod mums labvēlīgas iespējas.

Atslēgas vārdi: paplašināšanās, optimisms, veiksme, ticība, filosofija, rituāls, cerība, zināšanas, pārmērība, pārpilnība, ceļošana, inflācija, radoša vizualizēšana, dāsnums, zudumi, bagātība, devīgums, sirdsapziņa.

SATURNS /// simboliski kā cipars 8

Astroloģijā Saturns ir pazīstams kā karmisko uzdevuma vadītājs, tā ir ierobežojumu, atbildības, struktūras, pacietības, brieduma un sasniegumu planēta. Ja virzās pacietīgi, bez steigas un pēc noteikumiem, viss ir iespējams.

Atslēgas vārdi: ierobežojumi, kontrole, konsolidācija, struktūra, robežas, taupība, saglabāšana, spēks, disciplīna, virziens, gudrība, izturība, karma, ēna, sevis nosodīšana, laiks, bailes, noliegums, gudrība, atbilstība, mentors.

Simboliski 4 un 7 nav piedēvēti kādām no minētajām planētām, bet gan debesu punktiem, kas ir ziemeļu mezgls un dienvidu mezgls. Praktiskais un dvēseliskais.

URĀNS

Brīvību visiem un visur. Planēta, kas grib atbrīvoties no visiem ierobežojumiem. Radīt savu sistēmu. Te viss ir neprognozējams un vēl pastiprinātā līmenī. Radīt jaunas novitātes un attīstīt līdz nepazīšanai. Merkura augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: haoss, pārmaiņas, vibrācija, oriģinalitāte, neparedzamība, nepakļaušanās, novirze no normas, revolūcija, sacelšanās, augstākais saprāts, intuīcija, pārvaldības, atbrīvošana, pētniecība, sabrukums, ģēnijs, izgudrojums, tehnoloģija.

NEPTŪNS

Sapņi, ilūzijas, radošums un aizmirstība. Plūst bezrūpīgi pa straumi. Planētas ietekmē paaugstinās jūtīgums un saasinās uztveres spējas, aizvedot mūs uz sapņu pasauli un vilinot uz neierobežotajām iespējām. Venēras augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: neierobežotība, likvidēšana, iedvesma, ilūzija, ekstāze, romantiska mīlestība, bēgšana no īstenības, apgaismība, atkarība, nenoteiktība, šarms, maldināšana, misticisms, sairšana, ietekmējamība, neskaidrība, vaina, neatvairāmais, upurēšana, greznība.

PLUTONS

Transformēšanās, evolūcija un melno domu iznešana uz āru. Planētas uzdevums ir kaut ko atņemt un celt augšā pilnīgi citā gaismā – neatrisinātās dusmas, greizsirdību, skaudību un citus mošķus. Labi, ka planēta ir tālu un ikdienā reti jūtama. Marsa augstākā oktāva.

Atslēgas vārdi: vara, varmācība, piedzimšana-nāve-atdzimšana, iznīcināšana, tabu, piesārņojums, pārmaiņas, gāšana, apsēstība, piespiešana, zemapziņa, bojāeja, diktators, orgasms, reliģiska satura sarunas, psihoanalīze.

Astroloģija ir milzīga zinātne, kas var papildināt arī numeroloģiju. Tās pamati var noderēt gan ikdienā, gan plānošanā, gan daudz un dažādu lietu padziļinātākai izzināšanai.


Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi, citam vienādi pulksteņa cipari.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas, gan čika laiks. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.