Sapņu tulks

UZ SĀKUMA LAPU

Sapņu tulks. Sapņu tulkotājs. Mēness fāzes. Nedēļas dienas

Sapņu tulks pēc nedēļas dienām.

Sapnis naktī no svētdienas uz pirmdienu

Sapnis atspoguļo cilvēka psiholoģisko un emocionālo stāvokli, jo sapņa aizbildnis ir Mēness, bet tas dāvā neviennozīmīgas enerģijas plūsmas. Kāds var nokļūt depresijā, bet kāds cits izstarot pozitīvo enerģiju un ar savām rūpēm apveltīt visus apkārtējos.
Ja sapnis īss un saprotams, visas nepatikšanas tiks viegli pārvarētas. Ja sapnis garš, samezglots un neizprotams, var sekot nepatikšanas vai nu pašam, vau tuviniekiem. Sapņos no svētdienas uz pirmdienu nav nekādu tālejošu pareģojumu. Šos sapņus vairāk ietekmē cilvēka zemapziņa nedēļas notikumu iespaidā – vai tie bijuši negatīvi, vai pozitīvi.

Sapnis naktī no pirmdienas uz otrdienu

Otrdienu pārvalda kareivīgais Marss, virzot cilvēku tikai augšup un uz priekšu. Ja plānos ir lieli sasniegumi, tad sapnis var simbolizēt tiekšanos uz šo mērķi. Tas var simbolizēt arī pašrealizācijas un pašattīstības ceļu.

Ja sapnis ir nepatīkams un smags, tā var būt zīme par tuvojošiem konfliktiem un strīdiem. Sapnis par tiem savā veidā brīdina. Ja tas ir gaišs un viegls, tā ir zīme, ka nepatikšanas aizies garām, bet sīkās nekārtības atrisināsies pašas no sevis.

Sapnis naktī no otrdienas uz trešdienu

Sapnis parasti viegls, neuzbāzīgs, gaisīgs un bieži arī nepaliek atmiņā, jo saistīts ar Merkuru. Tas vairāk kā informācijas nesējs, kas ziņo, ka var brīvi atvērt prātu kam jaunam un vienkāršām. Nevajag sarežģīt pārāk daudz.
Ja sapnis tomēr spilgts un paliek atmiņā, tad tas var dot risinājumu kādai paša vai tuvinieku problēmai. Iespējams arī ilgstošs un tāls komandējums, pārvākšanās vai darba maiņa, ja tāda ir plānota.

Sapnis no trešdienas uz ceturtdienu

Ceturtdienu pārvalda Jupiters, tādēļ viss, uz ko nosapņos, būs saistīts ar cilvēka esošo darbu. Ja cilvēks nobriedis darba maiņai, tad tieši sapnis var pateikt priekšā, kādu sfēru izvēlēties, lai gūtu ne tikai naudu, bet arī gandarījumu. Sapnī redzētie cilvēki grib un var palīdzēt.
Ja sapnī redz kādu mirušu tuvinieku, tad drīz var nāksies vai nu vadīt kādu ģimenes uzņēmumu, vai pašiem to dibināt. Smagi sapņi šajā laikā var likt pārdomāt lielākus plānus un izvērtēt lielos labvēļus, kas līdz šim ir bijuši līdzās.

Sapnis no ceturtdienas uz piektdienu

Šis sapnis var arī piepildīsies, ja saistīts ar dzīves romantisko un mīlas dzīvi, jo pārvalda Venēra. Šī planēta cilvēkam palīdz labāk izprast savas jūtas, emocijas, pārdzīvojumus. Ja sapņo līdz pusnaktij, sapnis piepildīsies, tikai nāksies nedaudz pagaidīt. Ja no pusnakts līdz trijiem naktī, sapnis piepildīsies 3 mēnešu laikā. Sapnis pēc trijiem piepildīsies gandrīz uzreiz.
Ja sapnis melnbalts, tas norāda uz grūtībām mērķu sasniegšanā, bet spilgti krāsains būs labvēlīgs. Negatīvie sapņi var liecināt par papildus finanšu tēriņiem, bet tas vairāk paša cilvēka interesēs.

Sapnis no piektdienas uz sestdienu

Sestdiena atrodas pašās tālākās planētas – Saturna pārvaldījumā. Tas skaitās likteņa pārbaudītājs. Sapnī var parādīties, no kā jāatsakās, lai nekaitētu ne sev, ne apkārtējiem. Noteikumi par sapņu pasaulē.
Ja sapnis spilgts, patīkams, tad cilvēka plāni tuvākajā laikā realizēsies bez liekas piepūles. Ja sapnis smags, tumšs un nospiedošs, nāksies piepūlēties, pasvīst un arī tad kaut kas var nerealizēties. Lai mazinātu negatīvā sapņa ietekmi, jācenšas to izstāstīt pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam.

Sapnis no sestdienas uz svētdienu

Sapņi atrodas Saules ietekmē. Ja tie ir viegli, gaiši un atspoguļo cilvēka radošo pusi, var gaidīt tikšanos ar jauniem talantīgiem draugiem. Ja aktuāli, iespējams arī satikt savu otro pusīti vai atrisināt senu konfliktu. Sapņi, kas atstāj nepatīkamu iespaidu, ir smagi un tumši, visdrīzāk parāda, ka esi stipri pārpūlējies. Tas ir kā brīdinājums pamēģināt atslābināties un pievērsties savai veselībai.

Sapņu tulks. Sapņu tulkotājs. Mēness fāzes. Nedēļas dienas

Sapņu tulkotājs pēc mēness fāzēm.

Sapņu tulks – sapnis jaunā Mēnesī

Jaunais Mēness atšķirībā no pilnā ir daudz mierīgāks periods. Emocijas nomierinās, cilvēki atslābinās. Sapņos iespējams saskatīt to, kas cilvēkā dziļi noslēpts. Kad nav nekā, var tapta kaut kas. Iespējams tieši sākums, vai doma kam jaunam.

Sapņu tulks – sapnis augošā Mēnesī

Iespējams nosapņot, kas jauns iestāsies cilvēka dzīvē. Īpaši, ja vajag kaut ko mainīt. Tas var būt darbā, biznesā, kārtības ievešana personīgajā dzīvē, ģimenē vai naudas lietās. Šajā laikā pat paši neticamākie sapņi var piepildīties. Daudzi ezotēriķi uzskata, ka tie pat pareģo nākotni.

Sapņu tulks – sapnis pilnmēnesī

Šajā periodā cilvēki redz pašus neticamākos sapņus, jo pilnmēness pats par sevi ir mīklains, iedarbojas gan uz dabu, gan cilvēku. Daba piepildās ar tādu enerģiju, ka pat jūrās sākas paisums, upēs, ezeros kļūs bagātāki ar ūdeni. Tā laika sapņiem labāk nepievērst uzmanību un netērēt enerģiju tos iztulkošanai, jo izmainīt situāciju Jūs neesat spējīgi.

Sapņu tulks – sapnis dilstošā Mēnesī

Sapņu speciālisti uzskata, ka līdz ar Mēness dilšanu no mūsu dzīves aiziet viss liekais. Tādēļ šajā laikā nevajadzētu satraukties pat par briesmīgiem sapņiem. Tieši otrādi – briesmīgs sapnis – gaišas joslas vēstnesis. Mēs vienkārši attīrāmies no nepatikšanām, mūsu dzīve kļūst harmoniskāka un gaišāka.