Biznesam un karjerai

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģija karjerai, biznesam un uzņēmumiem

Numeroloģija, kā palīgs uzņēmējiem, karjerā un biznesā.

Uzņēmuma darbībā bieži viens nedaudz savādāks skats no malas ir tas, kas palīdz saprast dažādas nianses. Numeroloģija ir viens no instrumentiem ar kuras palīdzību var redzēs šīs nianses.

Viens no būtiskākajiem ir tieši nosaukumu un reģistrācijas datu izzināšana.

Biežāk jautātās tēmas e-konsultācijās:

 • Jauna uzņēmuma dibināšana
 • Esoša uzņēmuma izvērtēšana
 • Personāla novērtēšana
 • Karjeras, darba vietas maiņa
 • Prognozes un noteiktā perioda ieteikumi uzņēmumam un tā īpašniekiem
 • Uzņēmumu rīku izvērtēšana atbilstoši numeroloģijai – nosaukums, adrese, telefona numurs, auto numurs, piemērotie cipari cenām.

Simboli@simboli.lv

Prognožu ieteikumi uzņēmumiem.

Arī uzņēmumiem ir savi “dzimšanas dati” un tie veido tematisko gadu ieteikumus. Iekļaujoties šajos ciklos, var mērķtiecīgāk sasniegt izvirzītos mērķus un uzlabot uzņēmuma ikdienu.

Prognozes gadam – 39 eiro.

Visu deviņu ciklam (gadiem un mēnešiem, kas noderīgs visu mūžu, jo dabā ir šis cikliskums) – 200 eiro.


Numeroloģija karjerai, biznesam un uzņēmumiem

Numeroloģija – uzņēmuma nosaukums.

Ko dod katra uzņēmuma nosaukuma cipars. Vispārīgi, ne personīgi.

 1. Griba, enerģija, darbīgums, dzīvīgums, veiklība, drosme, veiks­mīgi aizsākumi. Pirmrindas uzņēmums jeb uzņēmums, kas tiecas pēc iespējas vairāk būt kā pirmais. Tas var būt koncerns vai aģentūra, kura darbība balstās uz novatorismu, reizēm pat uz revolucionārām idejām. Reizēm aprīkojums vai preces, ko te ražo, ir jaunums tirgū, kas krasi atšķiras no visa pārējā. Ja uzņēmums ir gatavs ieguldīt jaunās lietās, spert pirmo soli, tad šī vibrācija sola panākumus. Griba, enerģija, darbīgums, dzīvīgums, veiklība, drosme, veiksmīgi aizsākumi. Iesākt viegli, līdz galam realizēt grūtāk.
 2. Intuīcija, intelekts, kultūra, progress, tomēr pastāv tieksme uz konfliktiem un diskusiju nesamērīgumu. Šim skaitlim nav izteikti komerciāls raksturs. Tas būs labvēlīgāks uzņēmumam, kurš ieiet kādas apvienības sastāvā. Panākumi būs atkarīgi no visas apvienības panākumiem un kopējām vibrācijām. Sadarbībai atbalsts izzinošās un diskutablās nozares. Intuīcija, intelekts, kultūra, progress, tomēr pastāv konflikta risks.
 3. Aktivitāte, strādātgriba, čaklums, finansiāla veiksme visās jomās. Šis skaitlis ir labvēlīgāks uzņēmumiem, kuriem ir kāda saikne ar vispārēju dzīves uzlabošanu, kā arī, ja tas saistīts ar produkciju vai darbību, kura dod cilvēkiem prieku un baudu. Tie var būt arī izklaides centri. Aktivitāte, strādātgriba, čaklums, finansiāla veiksme ļoti daudzās jomās.
 4. Nav nekādu īpašu izredžu uz panākumiem. Uzņēmumam salīdzinoši smags liktenis. Nav iespējas uz ātru izaugsmi. Viss sasniegtais nāk vai nu lēni, vai ar ļoti smagu darbu. Var strādāt vairāk darba pēc, bet ne ar peļņu. Var būt labi uzņēmuma dibināšanas datumi, bet ar šo kombināciju uzņēmums pakļauts neveiksmei. Nav vērts paļauties uz veiksmi vai laimīgu gadījumu, firmu finansiālajā virsotnē var uzvest tikai saskaņots darbs, veiksmīgi darījumi un uzticami partneri.
 5. Uzņēmējdarbība un risks uz afēras robežas, kas tomēr galu galā rada ilglaicīgus panākumus. Pietiekami mainīga vibrācija. Uzņēmumos ar šādu vibrāciju parasti valda nemitīga kustība un haoss. Visbiežāk šie uzņēmumi nes lielus ienākumus. Taču tajos bieži vien rodas iekšējie konflikti: administratīvie, personīgie vai saistīti ar ražoto produkciju. Tās var būt tūrisma firmas, laulību aģentūras, firmas, kas nodarbojas ar visāda veida pretenzijām pret citiem uzņēmumiem utt. Uzņēmējdarbība un risks uz afēras robežas, kas tomēr galu galā rada ilglaicīgus panākumus.
 6. Atklājēja talants, radošs spēks, vienmērīga, harmoniska izaugsme. Šis skaitlis labvēlīgāks tādiem uzņēmumiem, kuri ražo pirmās nepieciešamības preces un preces, kas dod patīkamas sajūtas. Uzņēmumi var būt saistīti arī ar izglītības sistēmu vai viesnīcu biznesu. Piemērots arī firmām, kuras ražo preces bērniem, tas var bērnu apģērbs, ēdiens, rotaļlietas. Šādu firmu attīstība norit diez gan vienmērīgi. Atklājēja talants, radošs  spēks, vienmērīga, harmoniska izaugsme. Labi ikdienas un pašpatēriņa lietām, kas dod praktiskumu, stabilitāti un ģimenisko.
 7. Uzvaru nesošs cīņas spars, mērķtiecība, smaga darba iegul­dījums attaisnosies. Šī skaitļa vibrācija labvēlīga firmām, kuras ražo skaistas un izsmalcinātas lietas. Tie var būt juvelierizstrādājumi, apģērbs, aksesuāri u.c. Produkcija bieži nes slavenu cilvēku vārdus, kas garantē labu kvalitāti. Šī skaitļa vibrācija sola vispārējo atzinību un popularitāti. Šādiem uzņēmumiem „laimes rats” ļoti bieži pagādās izdevīgus darījumus un priekšlikumus. Uzvaru nesošs cīņas spars, mērķtiecība, smaga darba ieguldījums attaisnosies. Labākais nosaukums ar garīgu un ezoterisku novirzi saistītiem uzņēmumiem. Ieguvums vairāk intelektuāls, nekā materiāls. Nav peļņām.
 8. Divējāda nozīme: salikumā ar labiem personas skaitļiem po­zitīva, pretējā gadījumā draud neveiksme. Šī vibrācija būs piemērota liela mēroga projektiem. Uzņēmumi, kas tai pakļauti, parasti gūst starptautisku atpazīstamību. Šis skaitlis simbolizē augstas investīcijas, kas nes miljoniem lielu peļņu. Tomēr nozīme ir divējāda: salikumā ar labiem personas skaitļiem pozitīva, pretējā gadījumā draud neveiksme. Dinamisks, progresīvs un notikumiem bagāts, bet tikai roku rokā ar piemērotiem vadītāja cipariem.
 9. Augstu mērķu sasniegšana, piemēroti priekšnoteikumi jau­niem aizsākumiem. Šis skaitlis ļoti labvēlīgs firmu īpašniekiem un ražotājiem, kuri rūpējas tikai par ienākumu gūšanu. Bet nav labākas vibrācijas par šo, ja runa ir par labdarības organizācijām un institūtiem. Augstu mērķu sasniegšana, piemēroti priekšnoteikumi jauniem aizsākumiem. Labi starptautiskiem un intelektuāliem, izglītojušiem projektiem. Vairāk teorijas, nekā prakses.

Arī pats var aprēķināt citas nozīmīgas lietas, kas ir adrese, telefona numurs, auto numurs un cits. Instrukcijas un apraksti šeit.