Cipari sadzīves tēmās

UZ SĀKUMA LAPU

Cipari sadzīves tēmās – adrese, telefona numurs, auto numurs utt.

Numeroloģija ir brīnišķīga zinātne, kas balstās uz aprēķiniem. Mūsdienās, tā ir kā ērts ikdienas instruments, kur ikviens var sev izrēķināt un izvēlēties piemērotākās lietas sev apkārt. Jo vairāk piemērotu, jo harmoniskāk un dabiskāk norisinās visi pārējie procesi.

Lai izvērtētu un pieņemtu lēmumus nopietnās situācijās, ieteikums konsultēties ar numerologu. Informācija par konsultācijām ir sadaļā “piedāvājumi”. Numerologs ir tas, kas spēs precīzāk aprēķināt un ieteikt piemērotākos variantus izvēles gadījumā. Tas palīdzēs pieņemt lēmumus un saprast notiekošo.

Cipari paši par sevi var būt tikai kā informācijas nesējs. Tomēr, to mijiedarbība un atrašanās noteiktās tēmas pozīcijā, jau iedod vērtīgu informāciju. Šī sērija plānota kā mazs ieskats tajā, ka ciparu būtība var būt līdzīga, bet tai pat laikā atšķirīga, jo atzīmē citu tēmu.

Visapkārt mums ir cipari, cits vairāk ietekmē, cits mazāk. Ja redzam un izzinām, varam vairāk saprast dažādus notikumus un likumsakarības, kā arī to, kā noteiktas lietas mūs ietekmē.

Svarīgākais ir cilvēka datu dotais, tad vārda un uzvārda sniegtās iespējas un pēc tam, viss, kas mums ir apkārt…

Visus aprēķinus var teikt izmantojot SKAITI PATS rīku, kas atrodas lapas pirmajā lapā.

Valstis un pilsētas pēc cipariem:

Summa 1.Piem. Ainaži, Ādaži, Baloži, Beverīna, Dobele, Ķegums, Ķekava, Lielvārde, Piltene, Roja, Rucava, Sala

Vietas, kas tendētas uz visu jauno, attīstās, meklē unikālas un inovatīvas lietas, katra savā jomā. Šādās vietās vieglāk realizēties tiem, kas pieņem jauno un aktīvo.

Summa 2.Piem. Aglona, Alūksne, Babīte, Burtnieki, Cesvaine, Dundaga, Ērgļi, Jelgava, Jūrmala, Krimulda, Lubāna, Limbaži, Ogre, Olaine, Pļaviņas, Preiļi, Priekuļi, Ropaži, Valdemārpils, Vangaži, Vecpiebalga

Vietas, kas tendētas uz sadarbību, laba dažādām komunikācijām un attiecībām. Šādās vietās vieglāk dzīvot un atrasties tiem, kam svarīgs ir miers un labas sajūtas.

Summa 3. Piem. Balvi, Cibla, Iecava, Ikšķile, Ilūkste, Jaunpils, Kārsava, Krāslava, Saulkrasti, Varakļāni, Bēne

Vietas, kur vairāk valda dažāda izdoma, jauninājumi, vieglums. Piemēroti izbraucieniem, atpūtai, nepiespiestai atmosfērai.

Summa 4. Piem. Sigulda, Aloja, Bauska, Kocēni, Kuldīga, Mālpils, Nīca, Ozolnieki, Pāvilosta, Priekule, Rugāji, Rūjiena, Seda, Sigulda, Skrīveri, Subate, Tukums, Vaiņode, Valka

Vietas, kur lēnāk, drošāk un stabilāk. Ir, kam tas nepieciešams, ir, kam būs kā ierobežojums. Jebkurā gadījumā, cītīgums attaisnosies.

Summa 5. Piem. Aizkraukle, Aknīste, Ape, Auce, Carnikava, Cēsis, Gulbene, Jaunjelgava, Kandava, Ludza, Mazsalaca, Rauna, Rīga, Sabile, Salacgrīva, Sēja, Smiltene, Staicele, Stende, Stopiņi, Talsi, Ventspils

Vietas, kur notikumi var nākt un iet. Daudz jaunumu, kas var pārsteigt, gan ar to precizitāti, gan pilnīgo aplamību. Baumas – patiesas un nepatiesas.

Summa 6. Piem. Amata, Dagda, Daugavpils, Inčukalns, Mērsrags, Naukšēni, Riebiņi, Zilupe

Vietas, kur var atrast daudz praktisku nodarbju. Ja darīs, tad atradīs vēl ko darīt. Būs cilvēki, kas tur jutīsies drošībā, un būs, kam liksies, ka tiek vairāk ierobežoti.

Summa 7. Piem. Alsunga, Baldone, Brocēni, Durbe, Grobiņa, Jēkabpils, Krustpils, Saldus, Skrunda

Skaistas vietas, kur bieži var braukt, lai smeltos enerģiju, bet dzīvojot šeit, ja vēlas savu ģimenisko draudzīgumu, var sastapties vispirms ar vientulību. Labi jūtas tiem, kam intelektuālais kā prioritāte.

Summa 8– Aizpute, Jaunpiebalga, Koknese, Liepāja, Mārupe, Nereta, Pārgauja, Rēzekne, Strenči, Tērvete, Valmiera, Vārkava, Vecumnieki, Liepāja

Dinamiskas vietas, kur iet un skriet. Nav laika mieram un vieglprātīgumam. Plānot, darīt, rīkoties. Tieši aktivitātes te vislabāk novērtē.

Summa 9. Piem. Baltinava, Engure, Garkalne, Līgatne, Līvāni, Madona, Rundāle, Salaspils, Viesīte, Viļaka, Viļāni

Vietas, kur paplašināt savu redzes loku. Katrreiz atrast ko atkal jaunu un noderīgu. Pat nejauši var sastapt to, kas nākotnē var būt noderīgs.

Adrese pēc cipariem:

Summa 1.Piem. Saules iela 8

Akcents ikdienas dzīvē un mājās uz visu jauno, interesanto un aktīvo; otrajā plānā paliek attiecības. Visbiežāk cenšas iekārtot moderni un ērti. Lai visu var ātri atrast un viss pa rokai.

Summa 2.Piem. Saules iela 9

Pirmā plānā izvirzās attiecības un komunikācija. Visu ar vēlamu diplomātiskumus. Visbiežāk viss tiek izrunāts, pirms notiek kāda rīcība. Ērti savstarpējai sadarbībai.

Summa 3.Piem. Saules iela 1

Svarīgi ir draudzēties, priecāties un nerisināt liekas problēmas. No tām labāk izvairīties, jo tikai tas rada sarežģījumus. Jo vieglāk uztvers, jo optimistiskāk viss norisināsies.

Summa 4.Piem. Saules iela 2

Svarīgi ir visu sakārtot, pārkārtot un notikt savus noteikumus. Mākslinieciskā tipa cilvēkiem var būt grūti tādā adresē. Droši, bet noteiktā rāmī.

Summa 5.Piem. Saules iela 21

Tāds mazais burziņš, kas rada radošu, nepiespiestu un brīvu gaisotni. Rotaļīga vieta, kas draudzīga bērniem, radošiem cilvēkiem un ballīšu mīļiem.

Summa 6.Piem., Saules iela 13

Ģimeniska adrese, ar savām tradīcijām un vērtībām. Svarīgs ir mājīgums un sirsnīgums. Nevar lietas uztver nenopietni. Solījumu nozīme ir augsti vērtēta. Laba adrese ģimenēm.

Summa 7. Piem., Saules iela 5

Vairāk paredzēta vientuļniekiem, kas ir pašpietiekami. Tiem, kuri tiecas pēc savas ideālās iekšējās pasaules un nevēlas sadzīviskās lietas notikt pirmajā plānā.

Summa 8.Piem., Saules iela 6

Atbildība par to, kas pieradināts. Adrese, kas var gan pacelt, gan pazemināt. Kā pa amerikāņu kalniņiem. Ja cipars der, daudz sasniegumu, ja nē, daudz pārbaudījumu.

Summa 9.Piem., Saules iela 16

Nekad neapstātos pie mazumiņa. Šī vieta pievelk vēl un vēl. Lai arī bieži viss nāk arī neesot mājās, jo tam var nepietikt laika.

Mājas/dzīvokļa numurs pēc cipariem:

Telpai ir sava enerģētika, jebkuras sienas glabā savu iemītnieku informāciju. Labklājību, laimi un veselību ietekmē daudzi faktori, bet viens no svarīgākajiem ir dzīvokļa vai mājas numurs. Tas šoreiz ir tas cipars, kas tuvākais. Ja māja, tad mājas nr., ja dzīvoklis, tad dzīvokļa nr. (mājas ar nosaukumiem šoreiz šeit nebūs)

Ciparus skaita kopā, līdz vienam ciparam. Piemēram 72 ir 7+2=9 vai 119 ir 1+1+9=11=1+1=2

1. Tāds dzīvoklis atrodas tādā kā Saules ietekmē. Parasti dzīvo spilgtas personības kas, ja savu talantu attīsta, ir ar veiksmīgu karjeru. Piemērots radošām personībām. Dzīves vieta ar ciparu 1 savus iemītniekus piepilda ar enerģiju un iespēju būt uzmanības centrā. Nav laika mieram, te ir jābūt aktīviem. Noteikti vietu atradīs kādas inovācijas vai dažādi jaunākie izgudrojumi. Labi dzejniekiem, māksliniekiem, rakstniekiem un dziedniekiem. Ideāli, ja telpās ir daudz gaismas ķermeņu un interjers dzeltenos un terakota toņos.

2. Laba dzīves vieta lielai ģimenei, kurā daudz bērnu, suņu, kaķu vai citu dzīvnieku, kā arī daudz siltuma un mājīguma. Skaitlis piemērots lielai mājai, kurā tiek ievērotas dzimtas tradīcijas un dzīvo daudzas paaudzes. 2 atbild par cilvēciskām attiecībām, sapratni un atver mūsu intuīciju. Dzīves vieta piemērota psihologiem, ezotēriķiem, fotogrāfiem, pavāriem, mājsaimniecēm, medmāsām. Galvenais akcents jāliek uz spoguļiem – tiem vienmēr jābūt tīriem. Mājas centrā ieteicams apaļš galds, pie kura visa ģimene ietur kopīgas maltītes. No šādām telpām jāizvairās emocionāliem cilvēkiem, vientuļiem vīriešiem, lai neciestu pašvērtējums.

3. Trīs – aktivitāte, izlēmība, iniciatīva. Šī telpa nav domāta sliņķiem. Ja būsiet pasīvi, tad lēmumi tiks pieņemti bez jums. Šajā mājā vienmēr var būs kaut kas jālabo – ūdensvads, krēsli, atslēgas. Cipars 3 savus saimniekus vienmēr turēs pastāvīgā kustībā, dos iespējas, notikumus un draugus. Reti kad var būt klusums. Izteikta smalka izjūta, ar ievērojamiem akcentiem. Neizpaliks pietiekami liela nozīme tehnoloģijām. Interjerā vajadzīga sarkanā krāsa un daudz sveču. Piemērota dzīves vieta sportistiem, ārstiem, ķirurgiem, militāristiem. Galvenā vietā – priekšnams.

4. Tādās telpās būs pietiekami daudz cilvēku un sadzīviskas informācijas. Var ciemos pieteikties kaimiņi, draugi, organizēties pasēdēšana, tējas dzeršanas, dažādu problēmu apspriešana. Cilvēki no šādām dzīves vietām ir komunikabli, vienmēr uzmanības centrā, prot citus pārliecināt. Sadzīvē jāvalda godīgumam, jo meli kā bumerangs nāks atpakaļ. Lielu lomu spēlēs kārtība. Gan vizuāli, gan tehniski. Telefoniem, televizoram un citām tehnikām vienmēr jābūt kārtībā. Palīdzēs darbā grāmatvežiem, tirgotājiem, menedžeriem, finanšu darbiniekiem, rakstniekiem, žurnālistiem, skolotājiem, komentētājiem, kā arī tiem, kam darbs ir nopietns un saistīts ar palīdzēšanu citiem.

5. Šis cipars savā ziņā derēs arī garīgiem cilvēkiem, politiķiem, zinātniekiem. Tas ir mainīgs un vienmēr prasa spēju paraudzīties uz visu ar radošu skatu. Der tiem, kuri vēlas paaugstināt savu enerģētiku. Mājā var valdīt nepiespiesta radošā kārtība, kas tiek identificēta pēc sava skatu punkta. Ne viss, kas der vienam, der arī otram. Vairāk tendence uz detaļām un interjera priekšmetiem, kas nav klasiski. Ideāla mājvieta cilvēkiem, kuri daudz ceļo, tādēļ parasti izrotāta ar priekšmetiem, kas atvesti no ārzemēm. Šeit var dzīvot juristi, advokāti, diplomāti, pasniedzēji, ārsti, cilvēki, kas nodarbojas ar tūrismu.

6. Šādās mājās parasti būs harmonija, mīlestība un romantika. Tādā mājoklī mīl atrasties dārgs interjers, iekārtots ar gaumi un dizaina elementiem, puķēm. Tas būs ne vien skaists, bet arī ērts un praktisks. Telpa arī tās iedzīvotājiem dod skaistumu un jaunību. Saimnieki labprāt uzņem viesus pie pilna galda. Liela nozīme ir baudām, kas tiek gūtas visdažādākajos veidos. Piemērots radošu profesiju pārstāvjiem, kas saistīti ar mūziku un mākslu, aktieriem, dejotājiem, dizaineriem, kosmetologiem, stilistiem. Sekmē naudas plūsmu tiem, kas rada skaistas un praktiskas lietas.

7. Nedaudz tā kā vientulības un apcerēšanas templis. Cilvēki, kas dzīvo šādā telpā, parasti ir pašpietiekami, askētiski un, viņuprāt, ar pareizu dzīves veidu. Savā ziņā baidās par savu autoritāti, tādēļ vienmēr rūpējas, lai kaimiņi par viņiem labi domātu. Lietas izvēlās pēc intuīcijas, izmeklētas, skaistas, bieži arī nepraktiskas. Der arī astrologiem, ezotēriķiem un okultistiem. Nepavisam neder pragmātiķiem un materiālistiem. Piemērota dzīves vieta neordinārām personām, programmētajiem , IT speciālistiem, cilvēkiem, kas nodarbojas ar netradicionālo medicīnu, jaunām tehnoloģijām, lidotājiem un TV meistariem.

8. Atbildības uzņemšanās ne tikai par mājiniekiem, bet arī pašu māju. Ja tās iemītnieku enerģija tiks izmantota nepareizi, gaidiet signālus – pārdegs lampiņas un bojāsies elektroierīces. Tādā mājā logiem vienmēr jābūt tīriem. Kāda dzīves joma šīs mājas iemītniekiem var būt saistīta ar finansēm. Tas var būt no vienas puses algots darbs, bet no otras puses – naudas tērēšana. Var arī veidot uzkrājumus, attīstīt profesionālo darbību. Māja prasa savu kārtību un skaidrību. Piemērota vieta militāristiem, finansistiem, grāmatvežiem, kārtības mīļotājiem, savas saimnieciskās darbības veicējiem.

9. Tā var būt piemērota dzīves vieta talantīgākajiem muzikantiem, gaišreģiem, telepātiem un cilvēkiem ar noteiktu misiju uz Zemes. Piemērota vieta garīdzniekiem, jūrniekiem, ekstrasensiem. Mājā labi turēt intelektuāla rakstura lietas, grāmatas, kopotos rakstus. Tomēr 9 enerģija ir arī ļoti smalka – ja to izmantos nepareizi, tad šajā dzīves vietā būs daudz “netīrumu”, sāks zelt alkoholisms un citi kaitīgi ieradumi. Un dzīvoklis var pārvērsties par pritonu vai Bermuda trijstūri, kurā pastāvīgi pazudīs dažādi priekšmeti vai atgadīsies velnišķīgas lietas.

Telefona numurs pēc cipariem:

Summā 1 vai pašā numurā dominē cipars 1.Piem. 29112112

Dod aktivitāti, iniciatīvu, var daudz ko uzsākt, bet grūtāk ar rezultātu iegūšanu. Ja mērķis cēls, to nevajag aizmirst, kad atnāk nākamais.

Summā 2 vai pašā numurā dominē cipars 2.Piem. 29223227

Sarunas par un ap visu. Ja nav viedokļu sakritības, tad konflikts. No saturiskām runām pie dažādām pļāpām. Gan mīļi, gan asi.

Summā 3 vai pašā numurā dominē cipars 3.Piem. 26133933

Sarunas, kas veidojas ar interesi, vieglumu un draudzīgumu. Bieži piemēroti, ja izmanto arī mārketinga komunikācijai.

Summā 4 vai pašā numurā dominē cipars 4. Piem. 23944144

Par un ap darbu, kā risinājumu, ne iespēju. Vairāk piemērots fiziskā darba veicējiem, grūtāk, ja ir kā reklāmas vai mārketinga. Bieži jārisina arī finansiālas sarunas.

Summā 5 vai pašā numurā dominē cipars 5. Piem. 23955755

Nepiespiesti, brīvi un radoši. Nekad nevar zināt, ar ko sarunas beigsies, grūti plānot, viegli ļauties sarunu plūsmai. Var būt arī daudz tukšu sarunu un aprunāšanas.

Summā 6 vai pašā numurā dominē cipars 6. Piem., 26966166

Numurs, kas ir kā ģimeniskums, praktiskums, izdevīgums, stabilitāte. Labi risināt gan darba sarunas, gan rūpes par ģimeni. Grūtāk aizrauties uz kaut ko jaunu.

Summā 7 vai pašā numurā dominē cipars 7. Piem., 27977677

Nav paredzēts plašām un daudzpusīgām sarunām. Drīzāk kā padomiem vai pamācībām. Noder vairāk klusējot, nekā runājot. Var būt arī zvani, kas līdz galam nav izprotami.

Summā 8 vai pašā numurā dominē cipars 8. Piem., 26988488

Sarunas par un ap biznesu, naudu, iespējām un pienākumiem. Jārēķinās arī ar daudz neizprotamiem un mistiskiem zvaniem. Nekad neko nevar paredzēt.

Summā 9 vai pašā numurā dominē cipars 9. Piem., 26999199

Zvani un sarunas ne tikai mazās, bet arī lielās un starptautiskās. Labi, ja piemērotas ir intelektuālās tēmas, jo praktiskās lietas risinās mazāk.

Cipari dažādās tēmās.

Ciparu skaits dzimšanas datos:

Vairāki cipari 1 dzimšanas datos. Piem. 11.11.1991

Jo vairāk 1, jo cilvēks ir vairāk uzņēmīgāks, cīnītājs un līderis. Patīk, lai vis notiek pēc viņa noteikumiem. Retāk dzird otra viedokli, jo bieži nemaz nepieņem, ka citiem arī ir viedoklis. Ja kaut ko vajag panākt, tad to izdarīs.

Vairāki cipari 2 dzimšanas datos. Piem. 22.12.1982

Jo vairāk 2, jo cilvēkiem vairāk saules enerģijas. Spēcīgas sajūtas, intuīcija un jutekliskums. Ja ir par daudz, tad tas ir jāmācās izlādēt, lai neapdedzina. No priekiem uz asarām var būt viens solis.

Vairāki cipari 3 dzimšanas datos. Piem. 03.03.1993

Jo vairāk 3, jo cilvēkam ir attīstīta domāšana laikā. Spēja ātrāk visu uztvert, analizēt un reaģēt. Jebkurā gadījumā, tā atšķiras no tiem, kam nav trijnieki. Pārāk daudz trijnieki dod specifisku domāšanu un lietu uztveri.

Vairāki cipari 4 dzimšanas datos. Piem. 14.04.1994

Jo vairāk 4, jo vairāk fiziskā spēka un jauda. Ja ir ļoti daudz, tad viegli enerģija aiziet fiziskā agresijā. Labi, ja var nodarboties ar sportu.

Vairāki cipari 5 dzimšanas datos. Piem. 15.05.1955

Jo vairāk 5, jo vairāk radošuma un izdomas, kas pārspīlējot veido pārpratumus un neskaidrības. Optimālā variantā, spēj defektu pārvērst par efektu. Grūtāk ar precizitāti uz darbiem.

Vairāki cipari 6 dzimšanas datos. Piem. 26.06.1966

Jo vairāk 6, jo vairāk uz praktisko un mantisko vērtību vērsti. Tās ir gan iemaņas, gan vēlme pēc stabilā un drošā. Maksimāla kvalitāte, kas pārspīlētos gadījumos var traucēt ikdienā. Ja nav neviena 6 datos, tad cilvēks ir vairāk teorētiķis.

Vairāki cipari 7 dzimšanas datos. Piem. 27.07.1977

Jo vairāk 7, jo vairāk neparedzamā. Tas ir kā zīmogs, ka nekas vairs nav klasisks un vienkāršs, No vienas puses kā zīme no debesīm, no otras, kā pārbaudījums uz kaut ko neizskaidrojumu.

Vairāki cipari 8 dzimšanas datos. Piem. 18.08.1988

Jo vairāk 8, jo ir par ko padomāt. Savā ziņā daudz 8 cilvēka datos parāda to, kā zīmi uz labestību, bet, ja kaut kas ir par daudz, tad tas var nākt par skādi. Šajā gadījumā jāuzmanās, ka cilvēks netiek izmantos. Jāmācās pateikt nē un jāpārstāj izdabāt citiem.

Vairāki cipari 9 dzimšanas datos. Piem. 19.09.1999

Jo vairāk 9, jo plašāka dzīves uztvere un domāšana. Plašums nav savienojams ar detaļām , tāpēc tiem, kam mazāk ir vairāk uz tām orientēti, kam vairāk, tie uz globālo. Ja par daudz, tad pasaules staigātāji.

Ja tomēr nekur neatrodi ciparu noteikto ciparu sev apkārt:

1 – tieši visam aizsākumam ir jābūt cilvēka pārziņā. Jāmācās uzņemties iniciatīva un aktīvāk teikt savas idejas.

2 – ar steigu izvērtē, kā īsti citi Tevi redz. Vai neesi pārāk auksts, vai spēj iet uz kompromisu un vai pats vēlētos tādu cilvēku sev blakus, kā sevi? Mācies sadarboties.

3 – jāmēģina atrast kaut ko, kas dod mazos priekus. Sākt ar mazumiņu. Radīt harmonisku atmosfēru, jaukus notikumus un priecāties par ikdienas mazajām lietām, kas ir, nevis bēdāties par to, kas nav.

4 – jācenšas saprast, kas ir plānošana un stabilitātes nodrošināšana. Nav jāgaida tikai uz citiem, ir jāvirza savi noteikumi un likumi. Plānus var dalīt mazākos, tad liksies, ka vairāk paveikts. Izzinot 4, var labāk saprast, kāpēc noteiktos periodos ir jāpiebremzē.

5 – tas ir kā zīme, ka jākļūst elastīgākiem un jāmācās pielāgoties. Galvenais 5 mācīs to, ka nevar vienmēr visam pieķerties un visu ielikt rāmī. Ja nav 5, tad īpaši jāmācās visu uztvert daudz vienkāršāk.

6 – tas vien liecina, ka pietiek domāt teorētiski, jāsāk visu praktiski. Ar steigu jāceļas, jāmēģina pēc iespējas vairāk jaunu un praktisku lietu. Sajust drošību caur noteiktiem likumiem.

7 – ieskaties dziļāk un niansētāk. Atrodi mazākās un smalkākās dvēseles stīgas. Sameklē jomu, kur jūties neaizsargāts, bet pasargāts. Iepazīsti smalkmateriālo pasauli.

8 – jāuzņemas atbildība vairāk par apkārtējiem. Īpaši pret tuvajiem, kā arī tiem, ko esam pieradinājuši. Nevar izvairīties no tā, jo pretēji ar vien vairāk būt uzdevumi, kur tā pat tas būs jārisina.

9 – jāpaceļ galva mazliet augstāk un jācenšas saskatīt vairāk, kas notiek apkārt. Redzēt ne tikai sevi, savu šķīvi, bet arī vairāk. Biežāk iziet no mājas.

Numeroloģija – automašīnu numuri

Automašīnas numurs parāda īpašnieka saikni ar auto. Tas savā ziņā simboliski atklāj, vai konkrētais auto der vai neder. Ja maina numuru, mainās saikne. 

Auto numuru aprēķina, skatoties atsevišķi gan ciparus un burtus, gan summu, kas ir pati nozīmīgākā. Auto numuru summu aprēķina, ciparus skaitot kopā ar burtiem, izmantojot latīņu alfabētu. 

Ērtākam aprēķinam burtus un ciparus var ievadīt mājas lapā Simboli.lv sadaļā “SKAITI PATS”, izmainot alfabētu uz latīņu valodu.

Svarīgākā ir summa un tas, vai kāds no cipariem numurā izteikti dominē. Ja atkārtojas vienu reizi, tā ietekme ir minimāla. Spēcīga ietekme ir, ja atkārtojas trīs reizes un vairāk, piemēram, HA 3033. 

Cipari auto numuros:

1 – gribas ātrāk uzsākt, aktīvi pārvietoties
2 – sadarbība; ja neder, konflikts uz ceļa, grūti sadarboties
3 – vienkārša pieeja, ja neder, vieglprātīga attieksme
4 – jārūpējas, vairāk izmanto darbam; ja neder, daudz remontu
5 – radoša pieeja; ja neder, pārgalvība un risks
6 – praktiskums un prātīgums; ja neder, pārāk daudz jārūpējas
7 – domas citur; ja neder, grūtāk koncentrēties uz praktiskām lietām
8 – dinamiski; ja neder, nekad nevar saprast, kas notiek, kas par vainu
9 – ātrums un plašumi; ja neder, var nejusties droši.

Plus var skatīties, kas kuram cilvēkam pēc Dzīves ceļa ir atbilstošāks:

Dzīves ceļa skaitlis 1 – vispiemērotākie 3,9, bet jāizvairās no 2,4,8
Dzīves ceļa skaitlis 2 – vispiemērotākie 6, bet jāizvairās no 5,7
Dzīves ceļa skaitlis 3 – vispiemērotākie 3,6,9, bet jāizvairās no 2,4,8
Dzīves ceļa skaitlis 4 – vispiemērotākie 6, bet jāizvairās no 3,5,7
Dzīves ceļa skaitlis 5 – vispiemērotākie 3,9, bet jāizvairās no 2,4,8
Dzīves ceļa skaitlis 6 – vispiemērotākie 3,6,9, bet jāizvairās no 5,7
Dzīves ceļa skaitlis 7 – vispiemērotākie 3,9, bet jāizvairās no 2,4,6,8
Dzīves ceļa skaitlis 8 – vispiemērotākie 6, bet jāizvairās no 5,7
Dzīves ceļa skaitlis 9 – vispiemērotākie 3,6,9, bet jāizvairās no 2,4,8

Ja auto nav piemērots numurs pēc cipariem, bet dzīvē viss ir labi, nevajag satraukties, jo ir citi, cilvēkam tuvāki dati, kas strādā spēcīgāk. 

Ja jūt, ka kaut kas tomēr nav, un ciparos sakrīt, ka arī nav, tad gan iesaku mainīt. 

p.s. skatoties tikai auto nr., nebūs pilnīgs skaidrojums, jo viss vairāk atkarīgs no tā, kas ir cilvēkam pamata datos. Ja tie ir numeroloģiski sakārtoti, tad arī labāk strādās un darboties šādas ikdienas lietas. Ja pamatos jau ir bardaks, tad viens, labi izvēlēts pats auto numurs, neko daudz nedos. Iesaku vispirms sākts ar komplektu “sevis izzināšana”, kas ir mājas lapā sadaļā zem “piedāvājumiem”.