Vārda dienas

UZ SĀKUMA LAPU

Šodien vārda dienu svin:


Vārda dienas un vārda skaitlis. Numeroloģija.

Numeroloģijā katram vārdam ir sava enerģija vai vibrācija, ko var noteikt caur cipariem. Tas neparāda, ka visi cilvēki ar vienādiem vārdiem ir vienādi, bet gan vārda skanīgumu. Skatoties vārda saistību ar citiem cilvēka datiem un dzimtas enerģiju jeb uzvārdu, mēs par cilvēku varam izdarīt vairākus secinājumus. Viens pats vārds ir vairāk skatāms no tā viedokļa, kā mūs ar šo vārdu uztver apkārtējie, kā viņu ausīs šis vārds skan. Ja cilvēkam vārds nav atbilstošs, tad bieži jau dabiskā ceļā cilvēks tiek pie pseidonīma, iesaukas un var nonākt arī līdz vārda maiņai.

Šeit ir parādīts tikai vārda simboliskais raksturojums, kas nebūt nav jāņem vērā kā cilvēka raksturojums! Šis cipars mums var būt tuvs tikai tad, ja vārdu jūtam kā savējo.

Numerologijā vārda skaitlis – 1

Ar šo vārdu apkārtējie redz, ka jums ir stabila mērķtiecība un konkrēta tiekšanās uz panākumiem. Izvirzāt tikai vienu svarīgu mērķi un tam veltāt visus savus spēkus. Spēcīgas personības: optimistiski, spītīgi, pašpaļāvīgi, godkārīgi un agresīvi, gatavi par katru cenu aizstāvēt savus uzskatus un apliecināt savu taisnību. Piemīt atklājēju īpašības, vilina viss jaunais un neparastais. Cilvēki ar šādu vārdu pārējiem liekas neatkarīgi, nemīl pildīt citu pavēles, sekot svešiem padomiem un sadarboties ar citiem cilvēkiem. Savu līdzcilvēku acīm esat vientuļie kalnu gāzēji. Dominējot ciparam 1, citiem var būt grūti ar to sadarboties.

Ja jūs kādu uzrunājat šajā vārdā, tad uzskatāt, ka no šī cilvēka var sasniegt vēlamo.

Numerologijā vārda skaitlis – 2

Šis skaitlis izceļas ar īpašībām, kas tradicionāli tiek uzskatītas par sievišķīgām, jutekliskām un maigām. Vārdam ir maigs, padevīgs un līdzsvarots raksturs. Rāmi un taktiski, vienmēr gatavi uz kompromisiem, mieru un harmoniju. No malas rodas asociācija, ka viņi labprātāk spēlē otro vijoli, un no viņiem iznāk lieliski padotie – centīgi, akurāti un pieticīgi. Tādi vārda īpašnieki vairāk ir vadāmie, nevis vadošie; ja viņi kaut ko vēlas sasniegt, tad tikai ar pārliecināšanu un diplomātiju, bet ne rupju spēku. Apkārtējiem liekas, ka reizēm viņi kļūst arī nedroši un pat kautrīgi, bieži maina savu uzskatus, parāda neizlēmību un svarīgas lietas atliek uz „pēc tam”, lai iegūtu vairāk laika pārdomām.

Ja jūs kādu uzrunājat šajā vārdā, tad uzskatāt, ka ar šo cilvēku var vairāk ko sarunāt mierīgā ceļā.

Numerologijā vārda skaitlis – 3

Šim skaitlim raksturīgs spožs prāts, bagāta iztēle, elastība, daudzpusība un enerģiskums. No malas redzams, ka tādi cilvēki savus uzskatus pauž katrā iespējamā gadījumā, turklāt droši, spilgti un daiļrunīgi. Trijnieks – spožuma un varavīksnes starojuma skaitlis. Šī skaitļa īpašnieki parasti ir asprātīgi, kustīgi, valdzinoši, un dzīvē gūst lielus panākumus. Viņiem bieži piemīt izcili talanti, īpaši mākslas sfērā. Viņi ir samērā vieglprātīgi un reti kaut ko uztver nopietni. Apkārtējie redz, ka parasti viņiem arī veicas, ka panākumi atnāk gandrīz bez piepūles. Šos cilvēkus var uztvert arī kā lepnus un neatkarīgus, godkārīgus, valdonīgus, reizēm pat ar diktatoru tendencēm.

Ja Jūs kādu uzrunājat šādā vārdā, tad varat būt pārliecināti, ka viņiem ļoti rūp popularitāte un apkārtējo atzinība.

Numerologijā vārda skaitlis – 4

Tas ir pamatīgu, praktisku, piezemētu cilvēku skaitlis. Apkārtējie liekas, ka tādiem cilvēkiem nedaudz trūkst radošās dzirkstelītes, toties viņi ir teicami organizatori un administratori. Mierīgi, centīgi, darbīgi un respektabli, viņi var kļūt par īstiem sabiedrības pīlāriem. Jau uzreiz redzams, ka viņi mīl stingru dienaskārtību un precizitāti, darbam gatavi atdot visus savus spēkus. Tomēr cilvēki ar Vārda Skaitli 4 mēdz būt arī pārāk nopietni, drūmi un garlaicīgi, tiecas apspiest apkārtējos un ar aizdomām un aizkaitinājumu attiecas pret visiem, kuru dzīves veids nav līdzīgs viņu dzīves veidam.

Ja Jūs kādu uzrunājat šādā vārdā, tad sagaidāt, ka šis cilvēks visu paveiks rūpīgi un cītīgi, neko lieki nesolot.

Numerologijā vārda skaitlis – 5

Šī personība ir interesantāka un spilgtāka. Apkārtējie redz, ka piecnieks ir nemierīgs, gudrs, nepacietīgs un nevar ilgi nosēdēt uz vietas. Visa viņa dzīve – piedzīvojumu virkne. Viņu piesaista viss neparastais un dīvainais. Viņš mīl ceļot, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un bieži mainīt apkārtējo iekārtojumu. Ja tas ir tipisks Piecnieks, tad skaidri redzams, ka viņš ķeras klāt visam, taču tā īsti neprot neko; viņu vilina viss, bet nekas viņu nespēj piesaistīt uz ilgu laiku. Tādi cilvēki atgādina avantūristus: viņi dievina azarta spēles, spekulācijas un riskantas situācijas. Var būt lieliski tirgotāji. Citiem cilvēkiem viņi liekas gan pievilcīgi, gan pārāk ironiski un godkārīgi. Citiem šķiet, ka šie cilvēki dzīvo piesātinātu un interesantu dzīvi.

Ja Jūs kādu uzrunājat šādā vārdā, gaidāt, ka jūs iedvesmos, uzklausīs un uzmundrinās. Kā prieka deva visai dienai.

Numerologijā vārda skaitlis – 6

Sešnieks ir harmonijas, mājīguma un bezrūpīgas laimes skaitlis. Šos cilvēkus apkārtējie uztver kā nosvērtus, labsirdīgus un drošus. Viņi burtiski radīti draudzībai, mājai un ģimenes dzīvei. Viņi ir uzticami, apzinīgi, ideālistiski un piekļāvīgi. No malas uzreiz redzams, ka viņi izceļas ar precīzu domāšanas veidu un tiecas pieturēties pie paražām un nosacījumiem. Visvairāk asociējas ar tiem, kas tieši tālākā perspektīvā spēj gūt atzīstamus panākumus. Laimei viņiem vajadzīgs miermīlīgu draugu loks un mierīga ģimenes dzīve.

Ja Jūs kādu uzrunājat šādā vārdā, tad sagaidāt, ka viņi ir stabili, spējīgi un centīgi izpildītāji.

Numerologijā vārda skaitlis – 7

Zinātnieku, filozofu, mistiķu un okultisma skaitlis. No malas liekas, ka šādi cilvēki pēc savas dabas ir savrupnieki. Viņi cenšas paslēpties no pasaulīgās rosīšanās, lai vienatnē pārdomātu par dižām lietām. Apkārtējie parasti novērtē šo cilvēku pašcieņu, izturētību un nopietnību, redz, cik viņi labi sevi kontrolē, necieš muļķošanos un nelietderīgas lietas. Nauda un materiālās ērtības izskatās, ka viņus īpaši neinteresē. Nemīl strīdēties. No malas var likties, ka cilvēks ir noslēgts un nedaudz uz pesimismu, bet iekšēji šāda vārda īpašnieki veido citu būtību.

Ja Jūs kādu uzrunājat šādā vārdā, tad sagaidāt, ka viņam ir spēcīgs, vērīgs prāts, ar bagātīgu iztēli, kam vienmēr būs kāds rīcības plāns.

Numerologijā vārda skaitlis – 8

Šis skaitlis simbolizē spēku, naudu un pasaulīgas rūpes. Tas ir vai nu materiālas veiksmes vai materiāla jucekļa skaitlis. Citu cilvēku acīs Astoņnieki ar šādu vārdu ir spēcīgi, neatlaidīgi, praktiski cilvēki, veiksmīgi politiķi vai biznesmeņi. Pamats panākumiem – cīņa, saspringtas pūles, piesardzība un smags, cītīgs darbs. Apkārtējie redz, ka visus savus plānus viņi dzīvē realizē ar lielu piesardzību un saprātu, taču bez lielas iedvesmas. Aiz šāda vārda slēpjas nemiers un brīvdomība, kas reizēm izraisa ekscentriskus izlēcienus.

Ja Jūs kādu uzrunājat šādā vārdā, tad Jūs sagaidāt, ka šis cilvēks ir spējīgs gūt iespaidīgus panākumus.

Numerologijā vārda skaitlis – 9

Tas ir skaitlis, kas virza uz augstāko intelektuālo un garīgo darbību. Citi cilvēki redz, ka Devītnieki ir ideālisti, sapņotāji un spējīgi domāt plašās kategorijās. Viņi ir arī romantiski, impulsīvi un kaislīgi, apveltīti ar vienreizēju valdzinājumu un bagātīgi dala apkārtējiem savu mīlestību. Apkārtējie prot novērtēt viņu lielo tieksmi palīdzēt citiem cilvēkiem un kalpot visai cilvēcei kopumā. No viņiem izveidojas brīnišķīgi zinātnieki, skolotāji un mākslinieki. Viņiem piemīt stingra griba un izlēmība, viņi ir iedvesmoti paši un iedvesmo arī apkārtējos; taču mazāk talantīgie līdzcilvēki viņus bieži nosoda, uzskatot par neprognozējamiem, nepraktiskiem un vispār „neērtiem”.

Ja kādu uzrunājat šādā vārdā, tad jums var būt sajūtas, ka šie cilvēki kopumā ir simpātiski un valdzinoši, tikai reizēm tik ļoti pārņemti ar mīlestību uz kaut kādu abstraktu, ka aizmirst par realitāti.

Tāpat arī jebkuru citu vārdu vai atvasinājumu no vārda var rēķināt, lai uzzinātu kā uztver jūs konkrētais cilvēks, kas jūs tieši tā sauc! Lai rēķinātu, izmanto: Skaiti pats