Numeroloģija – sevis izzināšana

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģija - sevis izzināšana

Numerologa konsultācija, tas ir pats pamats, kas būtu jāzina ikvienam.

Numerologa konsultācijas ir labs sevis izzināšanas instruments. Tas ir pats pamats, kas katram cilvēkam būtu svarīgi zināt. Informācija ir rakstisks konspekts, kas sagatavots pēc konkrētā cilvēka dzimšanas datiem un vērtīgā informācija būs noderīga visu mūžu. Ir nemainīgais pamats, kas vienmēr paliks tāds kā ir, jo dzimšanas dati pēc numeroloģijas ir paliekoši, un ir mainīgie, kas saistās ar vārdu un uzvārdu, kā arī prognozes. Tās ir kā tematika, ar ieteikumiem, kurā periodā ir cilvēks šobrīd un kā šos dabas noteiktos ritmus izmantot savā labā.

Ikdiena cilvēka dzīvē pirmais un svarīgākais ir viņš pats. Tikai tad, kad zinām sevi, mēs varam pievērsties citiem. Ja zini, kas esi, vari iegūt ko vēlies.

Sevis izzināšana ir kā labs atgādinājums tam, kas ir mūsu stiprās puses un resursi, ko izmantojot, varam iet uz sev paredzētu dzīves ceļu. E-konsultācijas laikā, jeb aprakstā par dzimšanas datiem iespējams saprast to, kas mums dots, kādas iespējas un kā noteiktā periodā izmantot iedoto, lai virzītos pareizajā virzienā.

Tikai tad, kad ir zināms pamats, ir vērts interesēties par pārējo, kas dzīvē svarīgs. Tie ir gan līdzcilvēki, gan attiecības, gan darba un karjeras jomas, gan arī bizness.

E-konsultācijas aprakstā ietilpst:

  • dzimšanas datu dzīves ceļa apskats
  • vārda un uzvārda dotās iespējas
  • dažādas mazas nianses, kas pēc datiem jāņem vērā (darba vietas nosaukums, dzīves vieta, auto nr)

Maksa 72 eiro

Maksa kopā ar tekošā gada prognozi 90 eiro.

Nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Numeroloģija - sevis izzināšana

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.