Numeroloģija – sevis izzināšana

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģija vārds un uzvārds

Tavas personības numeroloģija.

Tavu dzimšanas datu ceļvedis – pats pamats, kas būtu jāzina ikvienam.

Bieži, kad rodas jautājumi, neliels skats no malas ir tieši laikā. Numeroloģija ir tā, kas var pateikt Taviem datiem dotas iespējas. Ne velti mēs katrs piedzimstam noteiktā datumā un tiek piešķirts konkrētais vārds un uzvārds. Svarīgākais ir mūsu dzīves ceļš, dzimšanas datu dotie resursi, vārda un uzvārda dotās iespējas un periods kādā cilvēks šobrīd ir.

Kā Visuma vēstule caur cipariem, kura tulkojumu uzraksta numerologs.

Es, Dita Blūma – Balinska, konsultēju jau kopš 2009. gada. Pieredzē gan kursu un semināru vadīšana daudzviet Latvijā, gan klātienes konsultācijas, gan publikācijas žurnālos un citos mēdijos, gan dažādu projektu un pasākumu pieredze. Šajā periodā e-konsultācijas, ar paliekošu un regulāri pārlasāmu informāciju.

Vairāk informācijas www.simboli.lv vai rakstot e-pastu uz simboli@simboli.lv

Arvien vairāk apstiprinās, ka nepiemērota vārda vai uzvārda kombinācija dzīvē ir labi pamanāma…

Ja kāds stāsta, ka kādam patiesi nav viegli, tad parēķinot cipari to apstiprina. Gan jauniem, gan vecākiem cilvēkiem…

Citi to sauc par sakritību, citi par muļķībām, citi par atstrādātu karmu, ja reiz tas uzzināts un var ko darīt lietas labā… jebkurā gadījumā, tic tam vai nē, cilvēks pats to atspoguļo.

Numerologa konsultācijas ir labs sevis izzināšanas instruments. Tas ir pats pamats, kas katram cilvēkam būtu svarīgi zināt. Informācija ir rakstisks konspekts, kas sagatavots pēc konkrētā cilvēka dzimšanas datiem un vērtīgā informācija būs noderīga visu mūžu. Ir nemainīgais pamats, kas vienmēr paliks tāds kā ir, jo dzimšanas dati pēc numeroloģijas ir paliekoši, un ir mainīgie, kas saistās ar vārdu un uzvārdu, kā arī prognozes. Tās ir kā tematika, ar ieteikumiem, kurā periodā ir cilvēks šobrīd un kā šos dabas noteiktos ritmus izmantot savā labā.

Ikdiena cilvēka dzīvē pirmais un svarīgākais ir viņš pats. Tikai tad, kad zinām sevi, mēs varam pievērsties citiem. Ja zini, kas esi, vari iegūt ko vēlies.

Sevis izzināšana ir kā labs atgādinājums tam, kas ir mūsu stiprās puses un resursi, ko izmantojot, varam iet uz sev paredzētu dzīves ceļu. E-konsultācijas laikā, jeb aprakstā par dzimšanas datiem iespējams saprast to, kas mums dots, kādas iespējas un kā noteiktā periodā izmantot iedoto, lai virzītos pareizajā virzienā.

Tikai tad, kad ir zināms pamats, ir vērts interesēties par pārējo, kas dzīvē svarīgs. Tie ir gan līdzcilvēki, gan attiecības, gan darba un karjeras jomas, gan arī bizness.

E-konsultācijas aprakstā ietilpst:

  • dzimšanas datu un dzīves ceļa apskats
  • vārda un uzvārda dotās iespējas
  • dažādas numeroloģiski nozīmīgas nianses, kas pēc datiem jāņem vērā (darba vietas nosaukums, dzīves vieta, auto nr)
  • prognozes
  • bonuss

Maksa 99 eiro (no 01.09.2024 – 120 eiro)

Nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

numeroloģija vārds un uzvārds

Mūsu ikdiena ir kā visuma nebeidzamās iespējas un resursi. Daudz dažādu lietu, kas liek iedvesmoties gan ikdienai, gan sapņu piepildījumam. Daudz iespējas dod numeroloģija un mēness dienu kalendārs. Citam svarīgs var būt arī sapņu tulks, citam taro kārtis, citam horoskopi.

Mēness dienu kalendārs, kas ir, gan mēness fāzes, gan mēness zīmes, gan mēness dienas. No tām var ikdienā skatīties visas tēmas, ko pārvalda mēness, kas ir vairāk uz sajūtu pasauli, cilvēka domām un ķermeni. Svarīgās mēness fāzes, kas ir jauns mēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness. Izmantojot mēness ciklus, tiek veidotas atslodzes dienas un atslodzes laiki, kā arī maģiskās dienas, kas ir arī čeku dedzināšana, vēlmju kolāžas veidošana, mērķu uzstādīšana, motivēšana un atbalsts.

Numeroloģija ir zinātne, ko vislabāk pārzinās numerologs, jeb numerologa konsultācijas. Numeroloģijā tiek apskatīti dzimšanas dati, Pitagora matrica, vārdi un uzvārdi, kuru noteikšanai tiek izmantos latviešu alfabēts, latīņu alfabēts, angļu alfabēts un visi pārējie pēc aktualitātēm.

Horoskops ir tikai viena maza daļa no astroloģijas niansēm. Liela nozīme ir zodiakam un individuālai kartei. Ierastais horoskops ir 12 zodiaka zīmēm, kas ir auns, vērsis, dvīņi, vēzis, lauva, jaunava, svari, skorpions, strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs, zivis.

Numeroloģe Dita Blūma – Balinska. Konsultante numeroloģijas jautājumos jau vairāk kā 10 gadus. Projekta “Simboli.lv” izveidotāja. Žurnāla “Citādā Pasaule” regulāro rakstu autore.