Partnerības un saderības konsultācijas

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģija vārds un uzvārds

Saprotam no pus vārda, mācāmies vai arī viens otru neizprotam…

Pēc dzimšanas datiem ir iespējams atklāt saiknes un mijiedarbību starp cilvēkiem, to attiecības un patikas vai nepatikas viens pret otru. Dzimšanas cipari var sniegt ierosmi par saderību un iespējamu veiksmīgu ilgtermiņa attiecību potenciālu. Turklāt tie var arī palīdzēt saprast, kāda saderība var būt starp radiniekiem, ģimenes locekļiem un draugiem. Problēmsituācijās dzimšanas dati var sniegt norādes par to, uz ko vajadzētu pievērst uzmanību, lai uzlabotu attiecības.

E-konsultācijas ir pieejamas ikvienam, kuram ir interese par attiecībām un kas vēlas saprast. Kādi ir tās pamatprincipi un kādi ir faktori, kas var ietekmēt to attīstību. Šādas konsultācijas var būt noderīgas, piemēram, ja vēlaties iepazīties ar jaunu partneri un saprast viņu labāk, pirms pieņemat lēmumu par attiecībām vai laulību; vai arī gadījumos, kad attiecības nonāk krīzē un vēlaties atrast veidus, kā tās uzlabot.

Svarīgi atcerēties, ka šādas konsultācijas ir viens no rīkiem, kas var palīdzēt attīstīt un izprast attiecības. Tomēr tas nav absolūts likums vai noteikums, un katras attiecības ir individuālas. Lai sasniegtu veiksmīgas un ilgstošas attiecības, ir nepieciešama abu partneru kopēja apņemšanās, savstarpējs sapratnis un komunikācija.

E-konsultācijas aprakstā ietilpst:

  • Aprakstā ietilpst kopējās tendences un iespējas, tēmas, pie kurām jāpiedomā, kas varbūt ir jūtīgākās. Kā arī katra partnera galvenās un būtiskākās īpašības, kas svarīgas kopā būšanai.
  • Apraksti nav privātu detaļu atklāšana par partneri, līdz ar to, abi var iepazīties ar saderības aprakstu, lai kopā veidotu skaistu, interesantu un atbilstošu nākotni.

Cena 69 eiro. (no 01.09.2024 – 90 eiro)

Lai saņemtu aprēķinu nepieciešami:

Pilni dzimšanas dati abiem partneriem – datums, mēnesis, gads. Pilnvērtīgāka informācija būs tad, ja tiks pievienoti arī pilni vārdi un uzvārdi ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.