Klātienes konsultācijas

UZ SĀKUMA LAPU

Šobrīd aktīvi notiek e-konsultācijas! Tas ir ērtākais un ātrākais veids, kā izzināt jebkurus ar numeroloģiju saistītos jautājumus.

Bieži ikdienas steigā mēs dzīvojam tādā kā rutīnā. Maz iznāk tādu brīžu, kad apstājamies un padomājam, kas mēs īsti esam šobrīd, kas ir tas, ko mēs vispār vēlamies un kas īsti ir paredzēts.

Uz numeroloģijas konsultācijām nāk dažādi cilvēki, tomēr nelaimīgo ir maz. Vairāk ir izziņas kārie un savu iespēju meklējumos esošie. Šī ir zinātne, kas caur cipariem palīdz saprast daudzas lietas, kuras ir mums apkārt, kādas ir šī brīža iespējas un tuvākā laika plāni. Konsultējot cilvēkus, ir patiess prieks redzēt, ka jau pēc īsa laika notiek progress. Tie, kas ņem vērā teikto, strādā ar vajadzīgo, saprot, kā uzlabot savu ikdienu. Protams, mēs paši labi zinām, kas ir mums pareizākais, bet šad tad cits skatījums no malas ir kā neliels grūdiens, kas liek sasparoties, atbalsts, uzmundrina.

Cilvēka dzimšanas dati, vārda un uzvārda kombinācija ietver sevī ļoti daudz informācijas. Tās parāda cilvēka labās īpašības, trūkumus, jūtas, intereses un pārdzīvojumus. Aprēķinot un savienojot visu, rodas numeroloģiskā portreta skaitļi, pēc kuru kombinācijām mēs varam iedziļināties personības dzīvē un raksturā.

Konsultācijā visbiežāk izvēlās izzināt šādas tēmas:

 • Cilvēka rakstura iezīmes, stiprās un vājās puses.
 • Dotības, spējas un talanti.
 • Piemērotākās darba sfēras, profesijas.
 • Attiecības ar cilvēkiem, partnerattiecības, profesionālās attiecības (analizējot sīkāk, nepieciešami iesaistīto cilvēku dati).
 • Vārda, uzvārda atbilstība konkrētam cilvēkam, tā analīze, mīļvārdiņu nozīme.
 • Vārda, uzvārda mainīšanas gadījumi, ieteikumi veiksmīgāku vārdu vai uzvārdu izvēlei.
 • Lietišķā numeroloģija: biznesa partneru izvēle, darbinieku analizēšana, kolektīva saliedēšana.
 • Uzņēmumu nosaukuma un reģistrācijas datuma piemeklēšana.
 • Atbildes uz personīgi interesējošiem jautājumiem.

Lielāks ieguvums ir, ja nākot uz konsultāciju, iepriekš sagatavojas. Nepieciešams saprast, kas ir tie jautājumi, ko vēlaties izzināt.

Vēlos teikt paldies visiem, kuri ir bijuši pie manis, uzticējušies un guvuši sev kaut ko! Man tiešām ir patiess prieks, ka dzīve mainās uz gaišākām krāsām! Jebkura jauka atsauksme rada man prieku un paldies par to!

Pieteikšanās konsultācijai:
Pieteikties var, rakstot uz simboli@simboli.lv
Pēc pieteikuma lūgums atsūtīt uz e-pastu datus, lai var sagatavot aprēķinus.

Nepieciešamie dati: dzimšanas datums, mēnesis, gads, vispirms vārds, uzvārds, ja mainīti, arī iepriekšējie varianti, ar visām garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm. Ja jautājumi ir saistīti ar partneri, tad arī otras personas dzimšanas datus.

Konsultācijas norises vietas:

 • Ādaži vai individuāli vienojoties. Iespējams arī pie klienta.

Konsultācijas maksa 75 eiro
Konsultācijas ilgums 1 st.
Pieteikties var, rakstot uz simboli@simboli.lv
Uz konsultāciju lūgums ierasties laicīgi, ja ir kādas izmaiņas – lūgums paziņot!

Papildus informācija:

 • Dzimšanas dati parāda resursus vai iedotās īpašības, ar kurām cilvēks var strādāt, lai veiksmīgi ietu sev paredzēto dzīves ceļu. Ja ejam pret to, attiecīgi saskaramies ar šķēršļiem.
 • Vārds, uzvārds izsaka cilvēka likteni. Tas ir kā instruments, kas parāda, vai spējam lietderīgi izmantot mūsu dzimšanas datus, parāda, cik ļoti tie palīdz vai nepalīdz dzīvē. Mainot vārdus vai uzvārdus, var mainīt cilvēka likteni. Numeroloģija palīdz uzzināt, vai šī maiņa būs labāka, neitrāla vai negatīvāka.
 • Uzņēmuma reģistrēšana parāda, kādas šim uzņēmumam būs iespējas, bet nosaukums parādīs, kāds uzņēmumam paredzēts liktenis.