Individuālās prognozes

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas prognozes 2022

Tematiskie individuālie gadi pēc numeroloģijas – palīdz ikdienai!

Prognozēšana nav apsolījums. Tas nepateiks, kas ar konkrēto cilvēku notiks. Bet gan kādā dabas dotā cikla periodā tas ir. Tas būs kā zīme, kas norādīs kam vairāk pievērst uzmanību un no kā izvairīties, lai būtu mazāk šķēršļu. Vairāk pozitīvas pieredzes stiprina un tieši šādi pamati dod iespējas sasniegt vairāk to, kas cilvēkam paredzēts. Nav vienādu cilvēku, katram savs dzīves ceļš un katram savi resursi un liktenis, ar kuru jāvirzās, lai iegūtu pilnību un harmoniju. Atbilstoši sev, savai patiesai būtībai un vēlmēm. Esi Tu pats un izmanto atbilstošos resursus piemērotākajā brīdī.

Numeroloģijas prognožu ieteikumi ir tieši tādi. Tie ir dabas ciklu zīmes, kas parāda paredzēto. Izmanto, lai gūtu ieguvumus!

Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus.

No numeroloģijas viedokļa var aprēķināt gada tematiku, atklājot iespējas, notikumus un gada nozīmi. Dzīvē ir iespējams izvairīties no šķēršļiem un negatīviem notikumiem. Ja Tu dari to, kas Tev attiecīgajā gadā paredzēts, viss izdodas vieglāk. Attiecīgi katrs mēness ir ar iespējām koriģēt gada tematiku un atrast labāko veidu, lai aktīvi darbotos, vai pretēji – tieši mazāk darbotos.

Sūtot sev un dāvanai vairākas – būs atlaide: trīs – 10%, četras – 15% piecas un vairāk -20% atlaide

E-konsultācijas aprakstā ietilpst:

  • Saņem savu gada prognozes aprakstu savā e-pastā.
  • Apraksts ietver gada tematiku un katra mēneša tematiku.

Maksa 39 eiro

Nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Prognozi iespējams pasūtīt jebkurā brīdī, attiecīgi saņemot gadam un 12 mēnešiem, no konkrētā mēneša! Piem. no 2021. gada marta līdz 2022. gada martam.

Numeroloģijas prognozes 2022

Iegūsti numeroloģijas prognožu instrukciju visai dzīvei!

Prognozēšana. Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus. Prognozes gada un mēnešu apraksts tekošajam gadam 39 eiro. Tā, kā ir deviņu gadu tēmas, kas iet uz riņķi, tad iespējams iegūt savā īpašumā arī visu 9 gadu aprakstus. Liels materiāls, kas būtu kā ceļvedis visam mūžam. Mazāk šķēršļu, vairāk sasniegumu! Šāda materiāla cena 300 eiro.