Individuālās prognozes

UZ SĀKUMA LAPU

numeroloģija vārds un uzvārds

Tematiskie individuālie gadi pēc numeroloģijas – palīdz ikdienai!

Prognozēšana nav apsolījums. Tas nepateiks, kas ar konkrēto cilvēku notiks. Bet gan kādā dabas dotā cikla periodā tas ir. Tas būs kā zīme, kas norādīs kam vairāk pievērst uzmanību un no kā izvairīties, lai būtu mazāk šķēršļu. Vairāk pozitīvas pieredzes stiprina un tieši šādi pamati dod iespējas sasniegt vairāk to, kas cilvēkam paredzēts. Nav vienādu cilvēku, katram savs dzīves ceļš un katram savi resursi un liktenis, ar kuru jāvirzās, lai iegūtu pilnību un harmoniju. Atbilstoši sev, savai patiesai būtībai un vēlmēm. Esi Tu pats un izmanto atbilstošos resursus piemērotākajā brīdī.

Numeroloģijas prognožu ieteikumi ir tieši tādi. Tie ir dabas ciklu zīmes, kas parāda paredzēto. Izmanto, lai gūtu ieguvumus!

Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus.

No numeroloģijas viedokļa var aprēķināt gada tematiku, atklājot iespējas, notikumus un gada nozīmi. Dzīvē ir iespējams izvairīties no šķēršļiem un negatīviem notikumiem. Ja Tu dari to, kas Tev attiecīgajā gadā paredzēts, viss izdodas vieglāk. Attiecīgi katrs mēness ir ar iespējām koriģēt gada tematiku un atrast labāko veidu, lai aktīvi darbotos, vai pretēji – tieši mazāk darbotos.

Sūtot sev un dāvanai vairākas – būs atlaide: trīs – 10%, četras – 15% piecas un vairāk -20% atlaide

E-konsultācijas aprakstā ietilpst:

  • Saņem savu gada prognozes aprakstu savā e-pastā.
  • Apraksts ietver gada tematiku un katra mēneša tematiku.

Maksa 39 eiro

Nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Prognozi iespējams pasūtīt jebkurā brīdī, attiecīgi saņemot gadam un 12 mēnešiem, no konkrētā mēneša! Piem. no 2021. gada marta līdz 2022. gada martam.

numeroloģija vārds un uzvārds

Iegūsti numeroloģijas prognožu instrukciju visai dzīvei!

Prognozēšana. Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus. Prognozes gada un mēnešu apraksts tekošajam gadam 39 eiro. Tā, kā ir deviņu gadu tēmas, kas iet uz riņķi, tad iespējams iegūt savā īpašumā arī visu 9 gadu aprakstus. Liels materiāls, kas būtu kā ceļvedis visam mūžam. Mazāk šķēršļu, vairāk sasniegumu! Šāda materiāla cena 300 eiro.

numeroloģija vārds un uzvārds

Savs numeroloģiskais kalendārs.

Man ir jaunums! Ir tapis jauns materiāls, jeb e-kurss instrukcijas veidā.

Unikāls produkts ar milzīgu vērtību.

Tas dod iespēju iemācīties un sekot līdz savām prognozēm caur cipariem. Individuālais gads ir gads, kas veidojas 1-9 gadu ciklā. Tas veidojas secīgi un iet uz riņķi kā dabas cikls. Tas tematiski ir salīdzināms ar augšanas procesu no sēklas līdz ražai.

Uzdāvini sev, izzini un esi tas, kas iepriecina arī ģimeni un draugus svētkos, izstāstot viņu nākamā gada iespējas!

Informācija, kas noderīga ne tikai gadu mijā, bet arī visu gadu un katru gadu!

Informatīvi apjomīgs e-kurss, kas ir kā drukājams PDF ar visām darba lapām sava kalendāra veidošanai!

Tas palīdzēs sajust savus piemērotos ciparus un iepazīt ne tik piemērotos. Materiālā iekļauti visu Dzīves ceļu varianti, ar cipariem, kas kuram der dabiskāk un, kas vairāk jāiepazīst.

Uzdāvini sev jaunu skatījumu ne tikai ar notikumiem savā apkārtnē, bet arī cipariem un to nozīmei Tavā dzīvē.

Tā nav prognozēšana kā apsolījums. Tā ir iespēja saprast un izzināt notikumus caur cipariem. Vienkārša, ērta un izcila plānošanas metode pēc numeroloģijas.

Vislabākais ir iekļaušanās šajā ciklā. Izdzīvot tam atbilstošu katra gada tēmu. Neskriet ar galvu sienā pretojoties tam, kas paredzēts. Mēģināt kaut ko jaunu laikā, kad tam nav īstais brīdis, var būt daudz grūtāk. Var palaist garām arī labu prognozi, aizbildinoties “es jau mēģināju, man nesanāca”. Cilvēki bieži ir slinki, un, kad ir labs periods, tad jau arī jūtas labi, un, ja jūtas labi, tad noslinko. Ir taču labi, kāpēc ko darīt… un palaiž garām savu iespēju.

Noderēs gan tiem, kas prot numeroloģiju, gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir savas prognozes, gan tiem, kam vēl nav! Unikāls materiāls, kas ir kā atslēga numeroloģijas metodes svarīgajā plānošanā. Zināt un izmantot ir daudz vērtīgāk, nekā skriet ar galvu sienā, nesaprotot, kāpēc vienu lietu darot citreiz izdodas, bet citreiz nē. Esi gudrāks!

Lai pēc iespējams vairāk cilvēkiem būtu iespējas šo informāciju veiksmīgi ieviest savā dzīvē, tā maksa ir mazāka par tā vērtību. Šis unikālais kurss, kas ērti lietojams, jo ir kā printējams PDF maksā 60€. (no 01.09.2024 – 90 eiro) Vērtība daudz lielāka un noderīgs visu mūžu gan sev, gan savai ģimenei!

Materiālā ietilpst:

  • Individuālo gadu, mēnešu un dienu aprēķināšana.
  • Apraksti par gada vibrācijām, to pielietojums uz gadu, mēnesi, dienu.
  • Individuālo dienu atslēgas vārdi ērtākai lietošanai.
  • Dzīves ceļš un ieskats tajā.
  • Ciparu atbilstība katram Dzīves ceļam.
  • Bonusā. Saderības ieskats, kā ir, kad otram cita gada tēma. Akcenti, kas jāņem vērā.
  • Ērtībai arī paraugi. Darba lapas.

Ieguvums? – Milzīgs!

Instrukcija uz visu mūžu. Gan izskaidrojot nopietnas lietas, gan iespēja izmantot mājas ballītēs saviem draugiem. Kolosāla un ārkārtīgi noderīga informācija, ja to izzina un izmanto dzīvē! Tā ir atslēga, kas atslēgs daudz vairāk piemērotu lietu piemērotā laikā!

Pasūti sev šo fantastisko dāvanu! Raksti savu pieteikumu uz simboli@simboli.lv un saņem savu e-kursa PDF jau dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas.