Konsultācijas klātienē

UZ SĀKUMA LAPU

Astroloģija

 

Mēs katrs esam dažādi. Citam svarīga informācija, kur apkopota visa svarīgākā esence, citam tikai atslēgas, lai pats varētu urbties un izzināt, bet citam tā ir saruna. Klātienes konsultācijas ir piemērotas tiem, kam svarīgi ir izrunāt savas aktualitātes un saņemt ieteikumus no numeroloģijas, lai pilnvērtīgāk izprastu notiekošo un to uzlabotu.

Bieži ikdienas steigā mēs dzīvojam tādā kā rutīnā. Maz iznāk tādu brīžu, kad apstājamies un padomājam, kas mēs īsti esam šobrīd, kas ir tas, ko mēs vispār vēlamies un kas īsti ir paredzēts.

Uz numeroloģijas konsultācijām nāk dažādi cilvēki, tomēr nelaimīgo ir maz. Vairāk ir izziņas kārie un savu iespēju meklējumos esošie. Šī ir zinātne, kas caur cipariem palīdz saprast daudzas lietas, kuras ir mums apkārt, kādas ir šī brīža iespējas un tuvākā laika plāni. Konsultējot cilvēkus, ir patiess prieks redzēt, ka jau pēc īsa laika notiek progress. Tie, kas ņem vērā teikto, strādā ar vajadzīgo, saprot, kā uzlabot savu ikdienu. Protams, mēs paši labi zinām, kas ir mums pareizākais, bet šad tad cits skatījums no malas ir kā neliels grūdiens, kas liek sasparoties, atbalsts, uzmundrina.

Cilvēka dzimšanas dati, vārda un uzvārda kombinācija ietver sevī ļoti daudz informācijas. Tās parāda cilvēka labās īpašības, trūkumus, jūtas, intereses un pārdzīvojumus. Aprēķinot un savienojot visu, rodas numeroloģiskā portreta skaitļi, pēc kuru kombinācijām mēs varam iedziļināties personības dzīvē un raksturā.

Klātienes konsultācijās visbiežāk tiek runāts par:

  • personas Dzīves ceļu, iespējām un likteni
  • vārda un uzvārda aprēķināšana un izvēle
  • prognozēm, dzīves posmiem un plānošanu
  • saderību, attiecībām un partnerību
  • bērniem, to talantiem, skolām un apkārtējo vidi
  • uzņēmumu izveidošana, nosaukums un datums
  • c.

Online konsultācija:

Saziņa video zvanā. (whatapp vai zoom pēc izvēles)

Pirms tam ir jāatsūta dati aprēķinam un jāsaskaņo zvana laiks. Tas būs pilnīgi nedalīts laiks Tev, kad izrunāsim par visiem interesējošiem jautājumiem, meklēsim atbildes un izstāstīšu par to, kā labāk šo informāciju izmantot tālāk.

Pirms konsultācijas saņemsi savu darba lapu. Sazinoties, kopā apskatīsim Tavus datus, vārda un uzvārda dotās iespējas, piemērotos ciparus sadzīvē un resursu matricu. Tāpat arī atbildēšu uz jautājumiem, kuri būs radušies un būs saskatāmi ciparos.

Konsultācijas ilgumu iespējams dalīt.
Mazākiem jautājumiem: līdz 30 min maksa 36 eiro.
Līdz 60 min maksa 69 eiro.
Līdz 30 min maksa 99 eiro.

Klātienes konsultācija:

Individuāla tikšanās ar nedalītu laiku Tev. Iespēja pārrunāt visus jautājumus, kas saistās ar Taviem datiem un lēmumiem. Pirms tam jāiesūta dzimšanas dati, lai sagatavotu aprēķinus. Tiekoties iespējams izrunāt visu interesējošo saistībā ar sevi, saviem datiem un jautājumiem.

Konsultācijas ilgums līdz 1 stunda.
Norises vieta Ādaži. Maksa 75 eiro.