Darba jautājumi ciparos

UZ SĀKUMA LAPU

Darba jautājumi ciparos

Numeroloģija – zinātne par sevis izzināšanu. Galveno mūsu dzīves daļu sastāda darbs. Tajā mēs realizējam savu personību, attīstām savu fizisko un garīgo potenciālu. Lai darbs nestu apmierinājumu, nevis kaitinātu ar savu nepieciešamību un rutīnu, jāizdara pareizā izvēle un jāstrādā ar iedvesmu. Bieži vien par lielu kļūdu izvēršas iestāšanās mācību iestādē nevis aiz intereses par doto profesiju, bet pēc vecāku uzstājības, sekojot modei vai draugu un paziņu padomam. Tāpēc labāk vērsties pēc padoma pie astrologiem vai numerologiem. Pēc speciālistu atzinuma tāda novērtējuma precizitāte sastāda apmēram 80%. Ja astroloģija prasa plašas zināšanas, speciālu tabulu izmantošanu, kā arī precīzu cilvēka dzimšanas laiku un vietu, tad numeroloģijas aprēķiniem vajadzīga tikai pildspalva, papīrs, kalkulators un cilvēks dzimšanas datums. Katra personība ir pakļauta vairāku galveno skaitļu ietekmei: Dzīves Ceļa, Likteņa, Dvēseles un Brieduma skaitļiem. Profesijas izvēlei pietiek aplūkot tikai Dzīves Ceļa skaitļa ietekmi, kuru aprēķina no dzimšanas datuma.

Darba vietas nosaukums pēc numeroloģijas:

Summā 1.Piem. SIA ”akmens”

Griba, enerģija, darbīgums, dzīvīgums, veiklība, drosme, veiks­mīgi aizsākumi. Pirmrindas uzņēmums jeb uzņēmums, kas tiecas pēc iespējas vairāk būt kā pirmais. Tas var būt koncerns vai aģentūra, kura darbība balstās uz novatorismu, reizēm pat uz revolucionārām idejām.

Summā 2.Piem. SIA ”Māksla”

Uzņēmuma nosaukumu, kas veido sadarbību tieši tiem, kam svarīga ir savstarpējās attiecības, konsultēšana un diplomātiskas sarunas. Klasiski veido domstarpības un viedokļu nesakritību. Aktuāla aprunāšana.

Summā 3. Piem. SIA ”Mēness diena”

Uzņēmuma nosaukums, kas svarīgs tiem, kas vēlas ātri uzsākt savas idejas un ieceres, dot uzņēmumam vieglāku likteni un ātrākus panākumus. Labi komplektā ar piemērotiem datiem.