Simorons – metode, kas balstās uz humoru

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas iespējas.

Simorons – praktiskās psiholoģijas metode.

Simorons ir praktiskās psiholoģijas metode, kas caur humoru palīdz realizēt un piepildīt cilvēku vēlmes. Sākot ar auto novietošanu ikdienā, brīnumu pasūtīšanu līdz jaunu attiecību iegūšanai, karjeras izaugsmei un papildus finanšu piesaistīšanai.

Simorons mācībām:

Paduses kasīšana

Vispirms ar labo roku pakasa kreiso padusi, tad ar kreiso roku – labo padusi. Pēc tam sevi jānosauc burvju vārdā: «Es esmu tas (tā), kas kasa padusi!» Tas darbojas, jo kreisā roka mūsu apziņā asociējas ar pagātni, labā – ar nākotni. Kasot „pagātnes” padusi, mēs stimulējam uzkrātās zināšanas un pārnesam tās uz „nākotnes” padusi, transformējot veiksmi.

Nakts uz mācību grāmatas, lai iegūtās zināšanas nostiprinātu

Vakarā pirms eksāmena jāpaņem tā priekšmeta mācību grāmata, kurš nākamajā dienā jākārto. Lappusēs, kurās dotas atbildes uz eksāmena jautājumiem, jāieliek grāmatzīmes. Grāmata trīs reizes jāapsaitē ar sarkanu lenti un jāsaka: „Labās grāmatzīmes – tās man palīdzēs atcerēties, aizpildīt baltos plankumus, nostiprināt atmiņu. Kamēr es gulēšu, atbildes savirknēsies manā galvā, bet uz rīta pusi tās tur būs stingri iesēdušās. Mans vārds ir likums!”

Labā atzīme

Pusnaktī pirms eksāmena jāatver vēdlodziņš, pa to jāizbāž vaļēja ieskaišu grāmatiņa un trīs reizes skaļi jāsauc: „Cūkas laime, uzķeries!”

Pārliecības gūšana

2-3 dienas pirms eksāmena jānoformulē savs nodoms (mutiski vai rakstiski): „Es tādā un tādā datumā, tādā un tādā eksāmenā pavisam vienkārši saņemšu teicamu atzīmi!”

Vakara vizualizēšana

Vakarā pirms aizmigšanas jānodzēš gaisma, jāizslēdz mūzika, jāapguļas gultā un jāaizver acis. Jāatslābinās un lēni jāskaita no 50 līdz 1. Tiekot līdz vienam, jāiedomājas (jāvizualizē) eksāmens – kā pieiesiet pie pasniedzēja, iedosiet atzīmju grāmatiņu ar savu uzvārdu, kā pasniedzējs atvērs to vajadzīgajā vietā un ierakstīs „teicami” (vai „labi” – kā vēlaties). Pēc tam jāpacenšas aizmigt. Tas jādara 2 dienas pirms eksāmena, bet vēlreiz jāatkārto vakarā pirms eksāmena.

Labais sūtījums

Jāsūta pasniedzējam domās mīlestības apliecinājumi – jādomā, kā jūs viņu apbērsiet ar rožu ziedlapiņām, cik ļoti jūs viņu mīlat. Jāatkārto vairākas reizes.

Vērtīgas dāvanas

Domās jāstādās priekšā, kā jūs „uzpērkat” pasniedzēju – dāvināt dažādas vērtīgas lietas: mašīnu, dzīvokli, ziedus, rotaslietas, gleznas ar puskailām sievietēm, briljantus, konfektes utt. Viss atkarīgs no tā, vai pasniedzējs ir vīrietis vai sieviete. Jāiedomājas, kā jūs dāvanu pasniegsiet, kā saņēmējs priecāsies, kā tā viņam piestāvēs.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.


Simorons tievēšanai:

Balons

Paņemiet gaisa balonu un uz tā uzrakstiet, cik kilogramus vēlaties „nomest”. Tad piepildiet to ar ūdeni, aizsieniet un izmetiet pa logu uz ielas.

Superdiēta

Paņemiet tīru papīra lapu un uzrakstiet uz tā „Superdiēta”. Lieciet to sev zem dibena vienmēr, kad gribat apsēsties. Šīs tehnikas būtība – jūs burtiski „sēžat uz diētas”.

Jods uz vēdera

Paņemiet jodu un izdariet ar to uzrakstu savas nabas apvidū:

„Es novājēju par 3 kg”. Pēc tam ar jodu pāri uzrakstam pārvelciet tādu kā sietiņu un 30 minūtes guliet uz vēdera. Šajā laikā notiek svara pazemināšanās process.

Maģiskā duša

Kad esat dušā, izrunājiet sekojošu frāzi: „Paldies tev, tauciņi, par darbu un aizsardzību! Karš beidzies – jūs esat atlaisti rezervē, izkūstiet un barojiet manas smadzenes!”

Soļu virtene

Pastaigas laikā vizualizējiet, kā ar katru soli jūs pakāpeniski atbrīvojaties no liekajiem kilogramiem. Varat soļu ritmā atkārtot sekojošu frāzi: „Viens solis, divi soļi, taukus zaudēju uz visiem laikiem!”

Brīnišķīgā dušas želeja

Nopērciet parastu dušas želeju un svinīgos apstākļos uz tās uzrakstiet „Želeja novājēšanai”. Jūs varat tai piestiprināt arī skaistu etiķeti ar uzrakstu „Antitauki”.

Izmantojiet katru reizi, kad ejat dušā.

Tievinošais krēms

Nopērciet sejas krēmu un uzlīmējiet uz tā etiķeti: „Krēms pret liekajiem kilogramiem”. Regulāri to lietojiet, skaitot dzejolīti:

Katru dienu paliek mazāk
Mani mīļie tauciņi.
Tagad esmu laimīga,
Skaista un smaidīga!

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.


Simorons, lai atbrīvotos no problēmām:

Rituāls ar spļaušanu

Ir tāds teiciens – „uzspļaut problēmai”. To jūs varat izmantot vistiešākajā nozīmē. Sarakstiet savas problēmas un tās burtiski apspļaudiet. Ticiet – darbojas!

Maģiskā istaba

Katram Burvim mājās ir maģiskā istaba, kurā jūs dienas laikā ne reizi nokļūstat, lai atbrīvotu savu ķermeni no kaut kā lieka. Tā ir tualete. Kāpēc to neizmanto savā labā? Tam nolūkam nepieciešams noformulēt problēmu, kas traucē dzīvot un spilgti iztēloties, kā tā notek kanalizācijā, uz atvadām pamājot tai vēl ar roku. Rezultātus sagaidīsiet samērā ātri.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.


Simorons attiecībām un laulībām:

Simorona laulību rituāls

Var noformēt pasūtījumu „Galvenajam vīru piegādātājam uz Zemes”. Nopērciet sarkanu sirdsveidīgu balonu un uz tā uzrakstiet pasūtījumu: vajadzīgs vīrs (īsi raksturojiet, kāds) un saņēmēja adresi: „Planēta Zeme. Galvenajam vīru piegādātājam” un jūsu paraksts.

Ja pielūdzējs, kas pēc tam gadīsies, izrādīsies pārāk uzbāzīgs, to var atsimoronēt atpakaļ, uz balona uzrakstot, ka lūgums preci paņemt atpakaļ, jo ir būtiskas nepilnības.

Simorona rituāls „Kā pasūtīt princi”

Uzrakstiet humoristisku paziņojumu, ka meklējat savu mīlestību. Aprakstiet vīrieša, kuru vēlaties satikt, vēlamās rakstura īpašības (piemēram, 27 gadus vecs, gaišmatis, aizraujas ar makšķerēšanu un sportu) un zīmīti ielieciet savā rokassomiņā. Nēsājiet to sev līdz, bet speciāli nevienu nemeklējiet, gaidiet kā princese. Darbība šeit nav svarīga – galvenais aiznest līdz Visumam savu vēlmi.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.


Simorons naudai:

Simorona naudas rituāls

Jūs kādreiz esat rausuši naudu ar lāpstu? Burtiskā nozīmē? Nē? Tad pamēģiniet! To vajag darīt labāk kompānijā, jo darbojas tā saucamā apļa enerģētika, kad to sūta uz Visumu vesela grupa cilvēku. Nosēdieties ap galdu un sāciet galda viduūmest monētas – labāk dzeltenā krāsā. Tad viens no sēdošajiem paņem mazu lāpstiņu un sāk naudu raust pie sevis. Pārējie parasti smejas, uzmundrina un parāda monētas, kas paripojušas tālāk. Pēc tam sāk visu no sākuma, un rauš kāds cits, kuram vajag naudu.

Simorona rituāls „Pelde naudā”

Paņemam glīti sagrieztus zaļa papīra gabaliņus, uz kuriem ar zaļu flomāsteru uzrakstām naudas vērtību pēc saviem ieskatiem. Piepildām vannu ar ūdeni kā parasti, pievienojam putas, eļļas, sāli utt., vēlams zaļā krāsā. Paņemam līdz glāzi šampanieša vai vīna. Ieguļamies vannā, jūtamies kā karaliene, iedzeram un pa vienam metam vannā zaļos papīriņus. Jo vairāk, jo labāk. Tie līp pie jūsu ķermeņa, bet jūs tai laikā varat skaitīt afirmācijas uz naudu, uzsaukt attiecīgus tostus u.t.t.

Tas jādara augošā mēnesī.

Zeķes

Pirmdienā novelkam zeķubikses un uzkarinām uz lampas (sievietes). Ceturtdienā novelk zeķes un arī karina uz lampas (vīrieši). To darot, jāsaka: „Es esmu tā (tas), kas karina zeķubikses (zeķes) uz lampas”. Jātur diennakts.

Naudai

Kāpostu sagriezt ar šķērēm, pieliek garšvielas, olu. Cep pīrāgu un cienā ciemiņus, pie sevis domājot: „Es esmu tā, kas izcepa naudas pīrāgu”.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.


Simorons pārmaiņām:

Simorona rituāls slavas piesaistīšanai

Paņemam lielu papīra lapu un zīmējam televizora ekrānu. Tad ekrāna vietu akurāti izgriežam, bet iegūto rāmīti piestiprinām pie spoguļa tā, lai tajā atspoguļotos mūsu seja. Un katru reizi, ieskatoties spogulī, jāsaka: „Mana popularitāte aug ar katru dienu!”

Nomaini apavus – iesoļo jaunā dzīvē

Gribi sākt jaunu dzīvo profesionālajā sfērā – nomaini kurpes.

Gribi sākt jaunu dzīvi, kurā vajadzēs daudz „karot”, nomaini zābakus.

Gribi sākt jaunu dzīvi, kas pilna mīlestības un kaisles, nomaini balles kurpītes.

Gribi sākt jaunu dzīvi komfortā – nomaini čības.

Simorona rituāls „Es – karaliene!”

No šīs dienas jūs esat karaliene! Izdomājiet sev visu jaunu – vārdu, bagātus un aristokrātiskus senčus. Un uzvedieties kā karaliene. Tikai kā īsta karaliene, kas kalpo savai tautai, neaizmirstot arī pat sevi. Neaizmirstiet palikt šajā tēlā uz visiem laikiem, un pavisam nemanāmi jūsu dzīve kļūs par pasaku.

Zīmējiet – sevi, savas vēlmes, savus smaidošos tuviniekus un apkārtējo pasauli. Un atcerieties, ka jūs tagad esat cita! Tātad – labsirdīga, priecīga, mīloša, laimīga! Jebkurā situācijā sev to atgādiniet.

„Katru dienu 3 brīnumi”

No rīta, kad pamosties, pasaki sev domās „šodien notiks trīs brīnumi”, noklikšķini ar pirkstiem, sakot „atļauju” un turpini dienu kā iesākts. Vakarā pirms gulētiešanas paņem iepriekš iekārtoto „brīnumu blociņu” un padomā, kas ir tas, kas pa dienu noticis. Pieraksti šos brīnumus. Tie var būt dažāda veida – iekārotā prece ar atlaidi, bērns pats izpildījis mājas darbu, piezvanīja kāda sena draudzene, vīrs iznesa miskasti utt. Mazie brīnumi ar katru dienu kļūs lielāki! Galvenais nosacījums – šos brīnumus pasūti katru rītu!

Simoroniskais – Fenšui

Uz fēna uzraksta „šui”, pielīmē. Pūš telpā gaisu.

„ES esmu tā, kam mājas ir labs fenšui”.

„ES esmu tā, kam galvā labs fenšui”.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.


Simorons saistībā ar transportiem:

„Ieslēdzu mūziku kamieļiem”

Dodoties ar auto uz kādu nozīmīgu tikšanos vai pasākumu, tiklīdz iedomājies, ka priekšā varētu sagaidīt sastrēgumi vai šķēršļi, saki: „Ieslēdzu mūziku kamieļiem”. Tad noklikšķini ar pirkstiem un pasaki „atļauju”! Galvenais – ar prieku!

„Es esmu tas, kas karina baranku uz zelta nagliņas”

Tā ir simorona tehnika automašīnas pārdošanai vai iegādei. Paņem zelta krāsas nagliņu, iedzen to mājās virs durvīm, pa kurām visvairāk staigā. Pakarini baranku ar domu par auto: „Es esmu tas, kas karina baranku uz zelta nagliņas”, noklikšķini ar pirkstiem, sakot „atļauju”! Tiklīdz atceries par faktu, kas saistās ar auto, tā domās skaiti šo maģisko teikumu!

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.