Pirmā datuma spēle – vēlme

UZ SĀKUMA LAPU

Veiksmes spēle

Pirmā datuma spēle – vēlme!

Katru gadu jaunā gada sagaidīšana ienes jaunas domas, cerības un vēlmes.
Piedāvāju izmēģināt spēli, kurā ar metamo kauliņu palīdzību varēsiet sev noteikt virzienu, caur ko jāiet uz savu īpašo pirmā datuma vēlmi.
Spēli var spēlēt katra mēneša pirmajā datumā vai maģiskajā pirmajā mēness dienā!
Viss, kas nepieciešams – divi metamie kauliņi un lapiņa vēlmes pierakstīšanai.

Kā pareizi noformulēt vēlēšanos?

Ņemam mīļākās krāsas lapiņu un rakstām vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā mēnesī (katru uz savas lapas, lai katrai var savus ciparus izmest ar metamajiem kauliņiem). Izdomā kārtīgi un izvērtē. Rakstot noformulējam precīzi, vislabāk tagadnes formā, ka tas jau mums ir. Esi uzmanīgs, seko ieteikumiem, jo tas darbojas – ir pārbaudīts!

Kā pareizi mest metamos kauliņus vēlmju mijiedarbībai?

Noliekam lapiņu ar uzrakstīto vēlēšanos uz galda ar rakstīto uz leju. Paņemam abus metamos kauliņus kopā. Aizveram acis, padomājam par savu vēlmi uzpūšam uz saujas, kur ir kauliņi, un metam virs lapas. Skaidrojumā varēsi izlasīt, kādi ieteikumi jādara, lai sasniegtu vēlamo.
Uzmetot:
2 – galvenais trumpis uz mērķi būs sadarbība. Meklē atbildes līdzās esošajos draugos, prasi padomus, konsultējies un ievāc pēc iespējas vairāk informācijas. Nevar darboties ātri un asi. Visu labāk mierīgi, apdomīgi un ar maigumu.
3 – ļauj priekam iet roku rokā ar šo domu. Maksimāli daudz raksti visus plusus un ieguvumus. Ej uz vēlmi kā spēlējot spēli. Visu ar prieku, optimismu un pat ar dungošanu. Prieks rada prieku. Tiklīdz liekas, ka kaut kas neizdodas, tā atrod sev prieka devu. Kaut tasi gardas kafijas vai mīļākā saldējuma.
4 – labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu. Labs darbiņš būs padarīts, ja atradīsi veidu, kā to visu padarīt daudz praktiskāku. Padomā, ko vēl labu varētu izdarīt, lai sasniegtu vēlamo. Plāno pa soļiem, sadali starpmērķos un zini, ka cītīgs darbs tiks atmaksāts.
5 – nav ko plānot, jāķer mirklis. Liec savai vēlmei izskatīties pēc iespējas košākai un skaļākai. Radošais ies roku rokā. Galvenais nepieķeries tai domai, bet palaid svinīgi gaisā, lai tā realizējas. Gaidīšanu pārvērt kā ballīti, kur visi gavilē un priecājas. Draugu klātbūtne būs ļoti nepieciešama.
6 – radi kopā ar tiem, kas tuvākie. Pārvērt to par ģimenisku nodarbi, un darbojieties kopā, lai sasniegtu vēlamo. Savu vēmi vari aprakstīt kā pasaku, stāstu vai pat dzeju. Galvenais, lai ir kas praktisks un skaists izdarīts. Radi gaidīšanas sajūtu kā ģimenes kopīgo pasākumu.
7 – sapņo, domā, mirdzi. Radi apkārt sapņainu gaisotni, esi ārā, vairāk pie dabas. Lai piepildītu vēlamo, ir jābūt patiesam ticības avotam. Atrodi to savu dzirkstelīti, kas aizdedz acīs mirdzumu un sapņi tiks piepildīti. Galvenais, lai sajūtas notic un akceptē, radot vēlmi jau drīzumā piepildītu.
8 – par mērķiem nav jādomā, tie ir jāsasniedz. Nemaz nešaubies, lai ko darīsi, tas būs pareizais lēmums, galvenais, lai tiek izdarīts līdz galam. Ja ko kādam apsoli šajā sakarā, tad noteikti izdari. Solīts makā nekrīt, bet izdarītais vienmēr tiks apbalvots un šoreiz tas ir Tavs vēlmju piepildījums.
9 – gudrība rada gudrību. Viss, ko satiksi ceļā uz savu vēlēšanos, būs kā ieguvums. Kā papildus vērtība, lai arī ne vienmēr to sapratīsi uzreiz. Jebkurai izvēlei būs papildus izvēles un iespējas. Esi izvēlīgs un izvēlies to, kas dos lielāku gandarījumu. Mērķē uz augstāko vēlmes punktu un sasniedz to.
10 – rīkojies, jo aktīvāk jo labāk. Šoreiz nav laika, lai pētītu un domātu. Viss aktīvais attaisnosies. Ja vajag, ej skriet, ķer domas, idejas, risinājumus. Tieši skrienot var ienākt prātā viss neiedomājamākais. Šajā gadījumā tie būs pareizie virzieni, lai rīkotos un iegūtu vēlamo.
11 – uzraksti savu vēlmi vēlreiz, tikai uz sarkana papīra, noglabā to sev mīļā vietā un atver reizi nedēļā, lai sapratu, ka vēl to joprojām vēlies. Nedaudz maģijas, mantras un labu vārdiņu lasīšana noteikti noderēs. Izdomā savus buramvārdus, jo pateiktajam vārdam ir liels spēks.
12 – Bez brīnumiem pat brīnumi nesanāks. Savieno domās skaisto trīsvienību – ticību, cerību un mīlestību, un pārlasi klusībā vēlreiz savu vēlmi. Ja sajūti, ka process ir sācies, tad smaidi cik vien daudz vari. Radi prieku sev un tuvajiem. Neaizmirsti pateikties un mīlestība virzīs pareizā virzienā.

Numeroloģe Dita Blūma Balinska.

Ikdienā izmanto mēness dienas, mēness zīmes, mēness fāzes. Lieto mēness dienu kalendāru. Kalendārs ir ērts instruments. Caur to top arī atslodzes dienas un atslodzes laiki.

Šajā mājas lapā atradīsi arī dažādas tēmas atslodzei. Tādas, kā čeku dedzināšana, čeku dedzināšanas kalendārs, maģiskās dienas, vienādi pulksteņa cipari, retrogrādas planētas