Piektdiena – 13. datums.

horoskopi bērniem. zodiaka zīmes

Kas tas ir, ko tas nozīmē un kā izpaužas 13. datums un piektdiena.

Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka šajā dienā ir jānotiek kaut kam sliktam. Tomēr nevajag steigties ieslēgties mājās vienatnē vai baidieties no melna kaķa, kas pēkšņi šķērsoja ceļu – parastās māņticības dēļ cilvēks riskē palaist garām interesantus notikumus.

Vēstures faktos ir daudz dažādu mītu par šo ciparu un datumu. Tomēr jāsaprot, ka dabas cikli šajos datumos nebūs vieni un tie paši. Un, kā jau zināms, dabas spēks ir daudz varenāks nekā mēs spējam iedomāties.

Klasiskā numeroloģija ņem vērā skaitļus no 1 līdz 9. Skaitlis 13 sastāv no diviem skaitļiem “1” un “3”, un, tos saskaitot kopā, tiek iegūts skaitlis “4”. Tātad 1 ir līderība, mērķtiecība, iniciatīva. Trīs – mīlestība, radošums, zināšanas. Skaitlis 4 – stabilitāte, praktiskums, drošība, ​​spēja pabeigt iesākto.

Tas ir spēcīgs skaitlis, kas cilvēka dzīvē iedarbina pārmaiņas, transformācijas, bet tas, kas tas būs, ir atkarīgs no viņa paša. Cipariem ir gan pozitīva, gan negatīva ietekme. Skaitlis 13 kopumā aicina iemācīties mīlēt dzīvi visās tās izpausmēs, bez ierobežojumiem, un galvenais – novērtēt to. Mēģinām koncentrējieties tikai uz pozitīvajām lietām dzīvē. Darām to, kas patīk un dzenam prom visas negatīvās domas un bailes.

– 13. datumā dzimušie ar savu pozitīvo izpausmi var būt īsti līderi, kas sasniedz konkrētus mērķus, viņiem ir nestandarta domāšana tomēr viņi ne vienmēr viegli pieņem pārmaiņas dzīvē. Negatīvā izpausmē skaitlis 13 var radīt cilvēkam dažāda veida bailes, nepārliecinātību. Šiem cilvēkiem var būt grūtāk izkļūt no savas komforta zonas.

Kas attiecas uz piektdienu, tad šajā dienā valda Venera. Šī planēta pārstāv sievišķību, jūtīgumu. Tiek uzskatīts, ka viņa apvelta cilvēku ar izsmalcinātību, spēju novērtēt skaistumu, cēlumu, humora izjūtu un augstsirdību.

Piektdienā, 13. datumā, ieteicams atmest visus aizspriedumus un vienot spēkus un mīlestības enerģiju. Izdari sev ko jauku, iegādājies lietu, par ko jau sen sapņoji, apmeklē skaistumkopšanas salonu, iegādājies sev rotaslietas – kopumā palutini sevi, cik vien labi vari. Iepriecini mīļoto ar kādu labu vārdu, darbu vai dāvanu. Strādājiet, satiekaties ar draugiem un ģimeni, klausieties savu iecienīto mūziku un ēdiet garšīgus ēdienus. Pavadi dienu mīlestībā un priekā. Jo tieši tas ir galvenais atslēgas vārds aktīvo ciparu 1 un 3 reducētājā ciparā 4.

Dienas fonu veidos gan mēness, gan saules atrašanās noteiktā pozīcijā, kā arī citu planētu ietekme uz noteikto datumu, neatkarīgi no tā cipara.