Dzimšanas dienas sagaidīšana

UZ SĀKUMA LAPU

Dzimšanas dienas sagaidīšana

Dzimšana— tas ir brīdis, kad cilvēks uzsāk savu patstāvīgo dzīvi, kuru vairs neaizsargā mātes organisms. Līdz tam brīdim māte un bērns veidoja vienu kopēju enerģētisku struktūru. Tikko pārgriež nabas saiti, bērns sāk dzīvot autonomi, iegūstot pats savu enerģētisko ķermeni.

Reizēm notiek tā, ka savas dzimšanas dienas priekšvakarā cilvēks iekuļas nepatikšanās – sastrīdas ar kādu mājās vai darbā, saaukstējas, viņam ir slikts garastāvoklis un citas neveiksmes. Lai no tā izvairītos, dienu pirms dzimšanas dienas nevajag uzsākt nekādas nopietnas lietas. Gatavošanos svētkiem labāk uzticēt tuviniekiem vai sagatavoties dažas dienas iepriekš.

Atcerieties – jūs piedzimstat, un jums tas ir stress gan ķermenim, gan dvēselei, tādēļ vajag sevi pasaudzēt. Tomēr jūs varat sev arī palīdzēt ar dažādām maģiskām darbībām.

12 dienas, kas seko dzimšanas dienai tiek uzskatītas par solāra dienām.

Katra no šīm dienām atbilst astroloģijas mājai jeb noteiktām sfērām – pirmā diena – pirmajai mājai, otrā diena – otrajai mājai utt. Mājas raksturo cilvēka esības struktūru.

1. cilvēka ārējais izskats, raksturs, temperaments;
2. nauda, vērtības, kustamais īpašums;
3. tuvākā apkārtne, kaimiņi, kontakti, apmācība skolā, īsi braucieni;
4. vecāki, māja, ģimene, nekustamais īpašums, dzīves nobeigums;
5. jaunrade, mīlestība, bērni, dzimta, izklaides, māksla, spekulācijas;
6. darbs, dienests, veselība un slimības;
7. laulība, partneri, ienaidnieki;
8. sekss, sveša nauda, psiholoģiskas krīzes, nāve, mantojums, okultisms;
9. pasaules uzskats, reliģija, filozofija, augstākā izglītība, tāli ceļojumi;
10. karjera, aicinājums, godināšana, dzīves mērķi, priekšniecība;
11. cerības, draugi, negaidīti pavērsieni;
12. slepenība dzīvē, izolācija, klosteris, smagas slimības, mistika.

Ja vēlaties, lai visas šīs daļas dzīvē būtu kārtībā, tad katru no 12 dienām jānodzīvo ļoti aktīvi. Tā kā katram cilvēkam ir savs neatkārtojams horoskops, tad svarīgi, lai visas jūsu vēlmes piepildītos. Ļoti svarīgi, lai jums parādītos jaunas, vajadzīgas rakstura īpašības, kuras izjūtat ar visu savu būtību.

12 dienas – nākamais gads

Katram cilvēkam ir viņa individuālais dzīves gads, kas ir no dzimšanas dienas līdz nākamajai dzimšanas dienai. Simboliski tieši dzimšanas diena un 12 dienas pēc tās ir kā norāde nākamajiem 12 mēnešiem. Katru dienu kaut ko veidojot vai rakstot vēlmes, mēs enerģētiski iekustinām nākamo gadu. Katra no 12 dienām atbilst katram mēnesim nākamā gada garumā.

1. diena– lutinām sevi. Atvēlam brīdi, lai paanalizētu aizgājušo gadu un sarakstītu to, ko vēlētos nākamajā gadā. Šajā dienā jāparāda savs radošais gars, aktivitāte. Veselību nākamajam gadam jūs iegūsiet ar ūdens procedūrām un fiziskajiem vingrinājumiem. Jābūt ļoti patstāvīgam un jācenšas, lai savā paziņu pulkā jūs ievērotu, bet tas nenozīmē, ka citi jāapspiež vai jāuzvedas egoistiski. Sievietēm rekomendē uzpucēties un uzkrāsoties – radīt jaunu spēcīgu veidolu. Var pat pilnīgi izmainīt savu ārējo izskatu. Šajā dienā labāk viesus neaicināt, lai visa uzmanību varētu veltīt tikai sev.

2. diena– rūpējamies par sevi. Diena, kad var saņemt dāvanas, tērēt naudu un iegūt dažādas vērtīgas lietas. Šajā dienā lietderīgi saņemt daudz dāvanu, arī skopoties, lepoties ar savu mantu. Labi veikt ziedojumu vai no tīras sirds izdāļāt to, kas jums liekas vērtīgs. Ja jums naudas pelnīšana nāk ar lielām grūtībām, tad visu dienu varat veltīt naudas pelnīšanai. Pacentieties saprast, ka jūs savu nabadzību vienkārši esat izdomājuši un no šīs dienas jums ir pilnas tiesības uz bagātību. Šajā dienā obligāti kaut kas jānopelna un jāiztērē kaut kam derīgam. Pārbaudiet savus rēķinus, parādsaistības. Nekādā gadījumā šajā dienā nedrīkst aizņemties naudu un aizdot arī citiem.

3. diena– informācijas diena. Esam kopā ar draugiem, komunicējam, dodamies kādā izbraucienā, tiekamies ar domubiedriem.Šajā dienā vairāk vajag klusēt vai maz runāt, ja pēc dabas esat runīgs un sabiedrisks. Ja klusētājs esat pēc dabas, tad labāk vairāk kontaktēties, apmainīties domām un idejām. Labi šajā dienā atturēties no TV negatīvo raidījumu skatīšanās un ziņu lasīšanas. Labāk uzturēties dabā vai kopā ar saviem brāļiem un māsām, tuvajiem draugiem.

4. diena– pie ģimenes. Pavadām dienu kopā ar ģimeni, labi, ja var ieplānot aizbraukt pie vecākiem, radiem. Ievērojiet, kur jums šajā dienā gribas doties – varbūt uz mežu vai to vietu dabā, kur var pieminēt savu dzimtu, palūgt senčiem palīdzību un atbalstu. Vislabāk šajā dienā apciemot radiniekus. Labi nodarboties ar mājas darbiem, sakārtot dārzu. Labāk neuzsākt neko jaunu, neizrādīt īpašu aktivitāti, taču nenodoties ar bezdarbībai, slinkumam, skumjām un asarām, citādi tas viss jūs pavadīs visu nākamo gadu.

5. diena– beidzot izklaide. Organizējam paši kādu ballīti vai ejam pie citiem, izklaidējamies, esam uzmanības centrā. Šajā dienā labāk neaizrauties ar piedzīvojumiem mīlas frontē, turēties pretī pat lieliem kārdinājumiem, nespēlēt azarta spēles un neaizrauties ar dārgiem pirkumiem. Labi uzturēties bērnu vidū – pavērojiet viņu rotaļas un pārliecinieties, cik daudz tajās ir prieka, uzmanības un patiesuma. Var nodoties arī kādai lietai, ko nekad agrāk neesat darījuši. Iesakām atcerēties bērnību – izdarīt kaut ko tādu, ko jums toreiz vecāki kategoriski bija aizlieguši. Mīlas piedzīvojumos gan vajadzīga atturība – vēlāk pagūsiet. Svarīgu vietu ieņem dabiska saskarsme ar saviem un citu bērniem.

6. diena– SPA un pirts diena. Rūpes par savu ķermeni un veselību. Labi veikt kādas procedūras, kas atjauno ķermeņa spēkus. Tā ir diena, kad pilnībā var sevi veltīt darbam, ikdienas rūpēm. Var pavirzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm ar cītīga darba palīdzību. Tā ir mierīga diena, kurā nevajag baidīties no rutīnas. Pavērojiet, vai jūs neapņem sīkas ikdienas lietas, aiz kurām pazūd galvenais, svarīgais. Labi šajā dienā iemēģināt jaunu diētu vai palutināt sevi ar vieglu barību.

7. diena– personīgie kontakti. Veltiet šo dienu laulātajam draugam un centieties panākt augstāku līmeni savstarpējās attiecības. Ja dzīvojat ar partneri, tad būtu ļoti labi šo dienu pavadīt kopā un apspriest kopīgos nākotnes plānus. Tas var būt kaut kas jauns, uz ko agrāk nevarējāt saņemties. Varbūt jūs beidzot sāksiet runāt tieši un tā noskaidrosiet savas attiecības. Labi atmiņā pārcilāt visus savus partnerus un saprast, kāpēc jums ar viņiem attiecības ir vai nav izdevušās. Labāk netiesāties, nešķirties, neslēgt līgumus. Ja tomēr nākas parakstīt kādus dokumentus, tad pārbaudiet tos ne vienu reizi vien.

8. diena– meditācija un spēku uzkrāšana. Pavadiet kādu mirkli vienatnē un pievērsieties eksistenciāliem jautājumiem. Pati sarežģītākā diena, ko vajadzētu pavadīt vienatnē un sakārtot domas, lai novērstu nopietnas izmaiņas gan uzvedībā, gan domās. Nevajadzētu šajā dienā nodarboties ar seksu, jaukties citu dzīvē un būt greizsirdīgiem. Svarīgi iemācīties kontrolēt savas emocijas un sajūtas. Esiet gatavi uz to, ka tieši šajā dienā no jūsu dzīves aizies kaut kas sen novecojis, tomēr vēl dārgs. Zaudējums nozīmē atbrīvošanos un ir laba zīme. Šajā dienā nedrīkst baidīties.

9. diena– ceļojumi un mācības. Padomājiet par to, kur vēlaties aizbraukt, sastādiet sarakstu, salīmējiet bildes. Tas pats par mācībām – padomājiet, kur varētu pilnveidoties. Var iemācīties kaut jo jaunu – un tas ir labi. Labi tikties ar tāliem viesiem, doties tālā ceļojumā, ja esat nodomājis ceļot visu nākamo gadu. Šajā dienā svarīgi nesēdēt mājās. Aizejiet uz muzeju, izstādi, bibliotēku, palasiet zinātnisku žurnālu. Tikai nedrīkst nevienu pamācīt – ne radiniekus, ne draugus un pat ne bērnus, kaut arī jums rodas liela vēlme to darīt.

10. diena– karjeras izaugsme. Padomājiet arī par savu reputāciju, par to, kā palielināt vai noturēt savu autoritāti. Neesiet valdonīgi, lepni, neizvirziet melīgus un nesasniedzamus mērķus. Šajā dienā var uznākt spēcīga tieksme justies kā priekšniekam, taču tas nav vēlami. Ja dzīvē kā cilvēks neesat godkārīgs, tad tieši vajag censties sasniegt kādu augstieni, izvirzīt grūtus mērķus un uzdevumus, plānot reālas darbības to sasniegšanai. Obligāti atcerieties visu savus priekšniekus un domās pasakiet paldies par gūto mācību.

11. diena– laiks hobijiem. Atvēliet laiku kādam savam hobijam. Ja līdz šim tāds nav bijis, tad ir vērts piedomāt un šādu nodarbi ieviest. Diena, kad izmainīsies jūsu Liktenis. Ja jūsu cerības piepildījušās, tad var veidot jaunus plānus. Šajā dienā jūs varat sapulcināt visus savus draugus un sarīkot grandiozas svinības. Ja no kāda jums šajā dienā burtiski „metas nelabi”, tad tas jums nav draugs. Var pat viesus speciāli neaicināt, bet pārbaudīt, kuri atnāks bez uzaicinājuma – tātad tie ir īsti draugi.

12. diena– atbrīvojies no liekā. Noteikti vajag padomāt, kas ir tas, no kā vēlaties atbrīvoties, un pie tā piestrādājiet. Labi ieplānot un tikt vaļā no kaitīgiem ieradumiem. Jebkura veida atbalsts nāks tikai par labu. Labi izdarīt kopsavilkumu, izjust savus spēkus, aiziet uz baznīcu. Šajā dienā jāparāda pacietība, jābūt miermīlīgiem un līdzcietīgiem pret citiem cilvēkiem. Ļoti labi kādam palīdzēt grūtā situācijā un pilnībā atbrīvoties no atmiņu sloga, no visiem iepriekšējiem gadiem, piedot saviem aizvainotājiem, sajust mīlestību uz visu pasauli, pret visiem cilvēkiem.

Kad visas 12 dienas būs pavadītas, turpiniet sekot šiem noteikumiem. Varat visu gadu dzīvot pēc tiem pašiem noteikumiem, kā tas jums izdevās šajās 12 dienās – pirmo mēnesi kā 1.dienu, otro mēnesi kā 2.dienu. Un tad jūsu dzīvē daudz kas sāks mainīties. Pie jums var atnākt jauna mīlestība, jauns darbs. Jūs varat kļūt veiksmīgāks, laimīgāks un veselāks. Visvienkāršāk šo dienu notikumus pierakstīt dienasgrāmatā un laiku pa laikam pārlasīt.

Numeroloģijas iespējas.

Dzimšanas diena nedēļas dienās.

Katru gadu dzimšanas diena ir noteiktā nedēļas dienā. Tas simboliski parāda, kāds būs gads no dzimšanas dienas līdz nākamajai dzimšanas dienai. Tāpēc skaties, kurā nedēļas dienā šajā gadā iekrita dzimšanas diena.

Katru gadu dzimšanas diena ir noteiktā nedēļas dienā.

Ja šogad dzimšanas diena iekrīt pirmdienā, tad šis attiecas uz gadu no dzimšanas dienas līdz nākamajai dzimšanas dienai… Tas ir simboliski 🙂

(šis ir vairāk atslodzei, intereses pēc var salīdzināt, kā bijis citus gadus. Darbojas no dzimšanas dienas, līdz dzimšanas dienai)

Pirmdienā:

Pirmdiena ir Mēness aizbildnībā. Cilvēki Mēness ietekmē ir samtaināki, emocionālāki un jutīgāki.

 • pastiprinātāk rodas vēlēšanās izrādīt maigumu un par kādu rūpēties
 • praktisko rīcību var nomainīt emocionālāka un arī neloģiskāka vai nesaprotamāka
 • jāļaujas vairāk dabas ritmiem, jārūpējas par ķermeni ne tikai fiziski, bet arī no emocionālās puses
 • vairāk nekā citos gados varam izjust Mēness fāžu maiņu, garastāvokļa pacēlumus un kritumus
 • pastiprināsies intuīcija, var parādīties neparasti un krāsaini sapņi

Gads var likties plūstošs un sentimentāls un aktīva skriešana pret plūsmu var būt sarežģīta. Tāpēc jāļaujas vairāk notikumiem, kas nav pašu iniciēti.

Otrdienā:

Otrdienu pārvalda planēta Marss. Cilvēki Marsa ietekmē var sākt rīkoties vīrišķīgāk.

 • vīrieši parāda savas labākās īpašības un vairāk rīkojas.
 • sievietes aizmirst kaprīzes un kļūst izlēmīgākas.
 • var būt vairāk strīdu, bet taisnības uzvara paredzama praktiski jebkurā strīdā.
 • labi padosies visi darbi, kur cilvēku vadīs entuziasms, iniciatīva un rīkošanās.
 • rīcība un uzvara. Galvenais, lai ir mērķis!

Garlaikoties nevajadzēs, tas ir viens no interesantākajiem gadiem. Ja kādam otrdienā ir dzimšanas diena, tad visā ģimenē mierīgas dzīves nebūs.

Trešdienā:

Trešdienu pārvalda planēta Merkurs. Cilvēki Merkura ietekmē sāk dažādot savu dzīvi.

 • vairāk kontakti, tikšanās ar paziņām, vietēja mēroga ceļojumi,
 • var būt vairāk jaunas iepazīšanās un aizraušanās,
 • mājās apgrozīsies vairāk jaunu cilvēku, kuri palīdzēs justies jauneklīgam,
 • iespējama nodarbošanās, dzīvesvietas un darba maiņa,
 • jebkurš uzsāktais darbs virzīsies daudz vieglāk,
 • radīsies vēlme mācīties, uzzināt kaut ko jaunu.

Gads ir viens no patīkamākajiem, jo aizritēs viegli, var uzlabosies fiziskais stāvoklis.

Ceturtdienā:

Ceturtdienu pārvalda planēta Jupiters. Cilvēki Jupitera ietekmē sāk vairāk sapņot un apzināties savas perspektīvas.

 • vieglāk atrast jaunu un perspektīvu darbu
 • var kļūt par daudz ietekmīgāku personu esošajā darbavietā
 • rodas vēlēšanās tikties ar ietekmīgiem cilvēkiem, paplašināt darbības jomas
 • gribēsies ļoti daudz izdarīt, piem., izremontēt dzīvokli, iestāties vienlaikus vairākās augstskolās.
 • var rasties vēlēšanās un arī iespējas aizbraukt uz ārvalstīm.
 • dzīve pati par sevi var likt daudz ko mainīt.

Vērienīgi sapņi var palikt par mērķiem un pareizi mērķi ir vienmēr realizējami. Sasniegumi atkarīgi arī no sapņu apjomiem.

Piektdienā:

Piektdienu pārvalda planēta Venēra. Viss kļūst daudz skaistāks, baudāmāks un vērtīgāks.

 • spilgtāk parādīsies vēlēšanās izmēģināt visu, kas nes labsajūtu un apmierinājumu
 • kārdinājumu var būt daudz, tāpēc jāizvērtē tos pēc savām vērtībām un nepieciešamās kvalitātes
 • mīlas dzīve kā aktualitāte, bet arī tajā no mīlas līdz naidam var būt tikai viens solis
 • par skaistumu it visā – runā, izturēšanās veidā, ģērbšanās stilā
 • var rasties vēlēšanās un arī iespējas stabilizēt savu materiālo stāvokli.

Gads ir tik skaists, cik cilvēks pats tā jūtās. Liela māksla ir pāriet no kvantitātes uz kvalitāti. Radīt baudu, kaifu un, lai viss skaisti arī izskatās.

Sestdienā:

Sestdienu pārvalda planēta Saturns. Saturns mīl visu klasisko un tradicionālo, bet labāk jau zināmais ar pieredzi, nevis meklēt ko jaunu.

 • nāksies strādāt vairāk un ar lielāku atbildības un pienākuma izjūtu
 • šajā gadā var būtiski uzlabot materiālo stāvokli, bet darot nevis gaidot
 • nevajadzētu tērēt naudu par sīkumiem, labāk sākt krāt nākotnei, ja to vēl nedara
 • aktuālas var būt attiecības ar vecākiem cilvēkiem vai priekšniecību
 • iespējams vieglāk atmest sliktos ieradumus vai atbrīvoties no liekā svara, ieviest kārtību domās, lietās un attiecībās
 • likumam ir spēks, par to vajadzētu piedomāt un ievērot pat sīkumos

Gads kā ieguldījums nākotnei. Nevar gaidīt puķītes un konfektītes, te ir laiks, kad jāsavelk groži un nopietnība jālaiž pa priekšu.

Svētdienā:

Svētdiena ir Saules pārziņā. Saules gads liek tiekties pēc skaistas dzīves, radoši izpausties un mirdzēt.

 • var atklāt sevī jaunus talantus, dotības un arī vērtības, kas vainagosies ar veiksmi
 • iespējams ieņemt augstāku amatu vai kļūt par līderi ģimenē
 • Saule ir mīlestības nesēja, tāpēc varat sastapt īstu un skaistu mīlestību
 • visas iespējas kļūt par sabiedrības mīluli un justies patiesi laimīgs
 • labi pavadīt laiku vairāk saules gaismā, braukt uz siltajām zemēm un izbaudīt gaišumu it visā
 • mīlestība pret sevi, mīlestība pret otru un mīlestība visapkārt

Gads, lai spīdētu un mirdzētu ar savu patieso Es. Bez stereotipiem, bez citu ietekmes. Esi tas, kas esi un atļauj sev tādam būt.

Numeroloģijas iespējas.

Numeroloģe Dita Blūma Balinska.

Ikdienā izmanto mēness dienas, mēness zīmes, mēness fāzes. Lieto mēness dienu kalendāru 2022. Kalendārs ir ērts instruments. Caur to top arī atslodzes dienas un atslodzes laiki.

Šajā mājas lapā atradīsi arī dažādas tēmas atslodzei. Tādas, kā čeku dedzināšana, čeku dedzināšanas kalendārs, maģiskās dienas, vienādi pulksteņa cipari, retrogrādas planētas