Čeku dedzināšana

UZ SĀKUMA LAPU

Čeku dedzināšanas dienas un laiki kalendārs 2022

Čeku dedzināšanas kalendārs. Tās ir maģiskās dienas, ko ko var izmantot šim rituālam.

Jebkuriem maģiskiem procesiem mēs gaidām noteiktās maģiskās dienas, kurām ir lielāks spēks. Sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule katru otro nedēļu tiek publicēts Maģisko dienu kalendārs, kur var šīs dienas un ne tikai arī var atrast. Tiem, kas ikdienā lieto mēness dienu kalendāru, tās ir 1., 6. un 13. mēness diena pēc Mēness kalendāra. Protams, efektīgāk ir, ja tas nav čika laiks.

Maģiskās dienas 2023. gada sākumā.

Katru mēnesi, kad sākas jauns mēness cikls, tas ietver noteiktas mēness dienas, kas noder dažādu maģisku ikdienas lietu veikšanai. Cikla sākums, jeb pirmā mēness diena ir vispiemērotākā plānošanai. Papildus tam, var veikt arī pārējās ikdienišķās maģijas. Dažas ir minētas, bet tas neizslēdz vēl citas, kas katram aktuālas un jau pārbaudītas.

Mēness cikla sākuma diena dotajos datumos atzīmēta ar sarkanu krāsu. Iegaumē – ko sēsi, to pļausi!

Čeku dedzināšanas kalendārs ir atrodams šeit

Maģiskās dienas piemērotas dažāda veida ikdienišķajām maģijām

Čeku dedzināšana.
Simorona tehniku uzsākšana.
Vēlmju kolāžu veidošana.
Maka iekārtošana un uzlādēšana.
Veselīgu paradumu sākšana.
Un citas nodarbes, kas ikdienā iezīmējas kā maģiskas un nozīmīgas.

Kas tas ir un kā to dara?

Mēneša plānu rakstīšana (katru mēnesi, kad izcelti datumi)

Jauna mēness cikla pirmā diena ir maģiska, tādēļ tajā dienā sētais labi augs. Ir svarīgi izvirzīt mērķus, plānot un arī pasapņot. Plānus raksta uz lapām vai iekārto atsevišķu kladi jeb “burvju grāmatu”, ko var regulāri papildināt. Var rakstīt arī plānotājā, ja tādu lieto. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā var plānus rakstīt arī datorā, planšetē, telefonā utt. Svarīgs ir darbošanās process, lai būtu ērti un patīkami to darīt.

Visus plānus raksta pa punktiem – tematiski vai secīgi. Labi pieminēt jau ieplānotās lietas. Tad tās veiksmīgāk realizēsies. Jāraksta tagadnes formā un pēc iespējas precīzāk, lai rezultātu var atpazīt. Piemēram – esmu labi nokārtojis eksāmenu, tas novērtēts ar 9 punktiem. Esmu novadījis veiksmīgu prezentāciju un saņēmis 3 jaunus pasūtījumus, utt.

Gada plānu rakstīšana

Plānu raksta reizi gadā (2023. gadā Austrumu jaunais gads ir 21.01 22:53 – 22.01 10:01). Jāraksta uz sarkanajām lapām, jo tas savā ziņā ir maģisks process. Lapā minam visu, ko šajā gadā vēlamies realizēt. Tas jādara mierīgā gaisotnē. Rakstām visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (lapai tikai uz vienas puses). Visu, ko vēlamies, precīzi noformulējam, izdomājam, kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Klāt pierakstām izpildes termiņus. Rakstām tagadnes formā. Esiet uzmanīgi, ir pārbaudīts, ka tas darbojas! Kad lapa sarakstīta, to salokām un noglabājam savas dzīvesvietas Dienvidaustrumu pusē.

Tematiskā gada plānu rakstīšana

Numeroloģiski septembris ir īpašs mēnesis. Tas spēcīgi ietekmē visu gadu. Tādēļ šī mēneša maģisko dienu, kad sākas jauns mēness cikls, var izmantot savā labā, turklāt dubultā. (2023. gadā tas ir 13.09 03:40 – 15.09 6:02). Tēmas saistās ar individuālajiem gadiem. Šī gada tēmas var apskatīt pielikumā kādā no blakus sadaļām.

Čeku dedzināšana

Mēs ikdienā iepērkamies. Maksājot naudu atstājam veikalā, par to saņemot preci un čeku. Atstājot savu čeku veikalā, mēs simboliski atstājam arī savu naudu. Nauda ir enerģija un ar to ir jāapietas smalki. Ja preču čekus savācam, tad tos atbilstošimaģiskajam kalendāram varam sadedzināt un „pelnus palaist gaisā”, piedomājot, ka naudiņa atgriezīsies.

Vislabāk čekus dedzināt brīvā dabā (ugunskurs, grils u.c.). Iztēlojamies, kā naudas enerģija paceļas gaisā un tad atgriežas atkal pie mums. Ja dedzinām iekštelpās, arī tad pelni ir jāizkaisa gaisā. Vienkārši iemest krāsnī nav jēgas, jo tad tas var nedarboties.

Simorona tehniku uzsākšana

Simorons ir praktiskās psiholoģijas metode, kas caur humoru palīdz realizēt un piepildīt cilvēku vēlmes. Tās var būt ļoti dažādas – auto novietošana ikdienā, brīnumu pasūtīšana, jaunu attiecību iegūšana, karjeras izaugsme un papildus finanšu piesaistīšana. Ja apgūsiet dažādas Simorona tehnikas un tās savienosiet ar maģiskajām dienām, vēlmju realizēšanās manāmi uzlabosies.

Vēlmju kolāžu veidošana

Kolāžas ir viens no vizualizēšanas veidiem, kā „nodot Visumam pasūtījumu”, koncentrējot enerģiju uz savām vēlmēm un plāniem. Svarīgs ir vizuālais noformējums. Visbiežāk uz lielākas papīra lapas salīmē no žurnāliem izgrieztus attēlus, kuri simbolizē to, ko vēlamies. Ieteicams to veikt vai papildināt maģiskajās dienās – tas vairos pozitīvo enerģiju un ļaus vēlmēm ātrāk realizēties.

Maka iekārtošana un uzlādēšana

Maks ir naudas māja. Vispirms jānovērtē – ja jūs paši būtu nauda, vai gribētu dzīvot tādā mājā? Maka krāsa tiek vērtēta dažādi, bet svarīgākais ir izvēlēties tādu, kas pašiem patīk. Nav ieteicams pirkt pašu lētāko maku uz akcijām. Labāk izvēlēties tādu, kas asociējas ar naudas piesaisti un bagātību. Kad maks iegādāts, tā iekārtošanai labi ir izvēlēties maģisko dienu, jo tas vairo ienākumus. Tīri simboliski maku vajadzētu arī uzlādēt, it kā pieslēdzot pie lādētāja. Tas dos pozitīvas emocijas, un rezultāti neizpaliks.

Veselīgu paradumu sākšana

Kā iesāks jaunu mēness ciklu, tā pavadīs visu atlikušo mēnesi. To var darīt ar veselīgu maltīti, sportisku nodarbību vai kādu savam dzīvesveidam atbilstošu paradumu, kuru vēlas turpināt ilgstoši. Galvenais ir atrast katram savu pieeju, tad pamati būslabi ielikti.

Seko līdz Simboli.lv Facebook lapai

Autore: Dita Blūma – Balinska