Austrumu jaunā gada sagaidīšana 2024

UZ SĀKUMA LAPU

Čeku dedzināšanas laiki un kalendārs

Austrumu Jaunā gada sagaidīšana.

Austrumos astroloģijā Pūķa gadi skaitās veiksmes gadi. Kā debesu varenības zīme. Simbolizē dzīvi un tās uzlabojumus, labklājības pieaugumu, bagātību un harmoniju. Pūķis nevērtē tikai pēc ārējās izrādīšanās, bet atzinību gūs patiesums un īstā daba. Varenība ar izdomātu karnevāla tēlu. Neeksistējošā būtne atnāk, to tēlaini izceļ un sadedzina, un tad gaida atkal pēc 12 gadiem. Liesma, kas piešķiļ uguni tam, kam ir jāliesmo un sadedzina to, kas vairs nav gatavas pastāvēt.

Tuvojoties Austrumu Jaunajam gadam, kad iestājas Koka Pūķa gada stihija pēc Saules kalendāra ir 2024. gada 4. februārī, pl. 10:27 , bet ierasti svinēšana un tradīcijas ir pēc Mēness kalendāra, kas šogad sākas ar jaunu mēness ciklu, kas ir laikā no 10. februāra pl. 00:58 – 10. februāra pl. 08:52 pēc Latvijas laika.

Svarīgākais ir pievērsties tam, lai atbrīvotos no vecā un dotu iespēju jaunajam!

Sfēras, kuras var pārskatīt līdz 9. februārim paralēli mājas tīrīšanai ir:

  • Iepriekšējā gada mērķu, vēlmju, Sarkano lapu pārskatīšana un stingra izvērtēšana. Gan salikt plusiņu par to, kas ir, gan padomāt par to, kas nav.
  • Apsolījumu izvērtēšana. Vai kādam nav kas solīts un neizdarīts? Te ietilpst arī intelektuālais apsolījums sev. Piemēram, kā ar mācībām, kursiem, semināriem, pirktajiem PDF. Vai esi noklausījies, izlasījis visu ko iegādājies?
  • Ievērojamo pirkumu diagnostika. Gan praktiskās lietas, gan intelektuālās. Vai izmanto, vai noder, vai esi apmierināts ar savu izvēli?
  • Nenokārtotu attiecību vajadzība Tavā dzīvē. Ja lasot šo uzreiz galvā radās doma par kādu situāciju vai personu, tad tas ir aktuāli. Ja nevaru iedomāties, tad šo pat nedomā.
  • Sava izskata, stila, personības kritiska novērtēšana. Vai esi apmierināts par to, kā pēdējā gadā esi sevi lolojis, mīlējis, nosodījis? Ko varētu mainīt? Padomā.
  • Un protams, mājas fiziskā atbrīvošana. Novērtē esošo, izsapņo vēlamo un panāc reālo. Katrs stūrītis vai atvilktnīte ko sakārtoti būs ieguvums Tev pašam.
  • Viss atkarīgs no Tevis paša. Atrod laiku sev.

Manuprāt viss ir saprotams un zināms. Vienīgi par iepriekšējo gadu Sarkanajām lapām piebildīšu tiem, kas vēl to nav darījuši.

  1. Sarkanās lapas raksta katru gadu pirmās mēness dienas ietvarā, kad ir Austrumu Jaunais gads.
  2. Pēc sarakstīšanas tās var atvērt ne ātrāk kā pēc sešiem mēnešiem. Kad laiks pagājis un tuvāk nākamajam Jaunajam gadam, tad var sākt apskatīt, kas un kā jau ir realizējies un pie kā, iespējams pašam vairāk jāpiedomā, jo piemirsies.
  3. Rakstot jauno lapu, var rakstīt arī vēlmes no iepriekšējās, kas vēl nav piepildījušās, tikai piedomāt vai nevajadzētu savādāk formulēt. Pārraksta ar domu, ka iepriekšējais tiek “anulēts”.
  4. Veco lapu var paturēt, kā arhīvu vai iznīcināt, ja vairs nav aktuāla.

Arī Vēlmju kolāžas var pārskatīt un paturēt, atjaunot, uzlabot. Neaktuālo liekam arhīvā vai iznīcinām.

(“arhīvs” šajā gadījumā ir kāda kaste vai lāde, kur turam savas vēstures, piemiņas lietas, ko gribas paturēt. Tai nav jābūt viesiem vai obligātai, bet skaistai un definētai. Tādu veido tikai tiem, kam sajūtas saka, ka tādu vajag)

Koka Pūķa gads sākas pēc saules kalendāra 4. februārī 2024.gadā.

Pūķis ir ambīciju pilns un alkst jaunu pieredzi. Varenais zvērs, kas simbolizē impērijas varu Ķīnā, aicinās uz varoņdarbiem un dāsni piedāvā iespējas, lai pietiktu ar nelielu piepūli, lai noķertu veiksmi aiz astes.

Tiesa, Pūķa spēcīgo raksturu tuvākajā gadā mīkstinās koka elementi un zaļā krāsa, kas ir miera, harmonijas un jauna sākuma simbols – tāpēc stabilitātes gribētājiem ir visas iespējas uz to.

Pūķis ir interesants, enerģisks, augstsirdīgs un krietns. Tas tiek saistīts arī ar lieliem dabas noslēpumiem un vēl neizdibināmām dzīves sfērām.

Lai vieglāk fizisko tīrīšanu saorganizēt, piedāvāju piedalīties kopējā pasākumā katram savās mājās! Sākam trešdien, 31.janvārī! Līdz tam meklējam kompasu un sadalām savu dzīves vietu sektoros 🙂

Informācija tiem, kas pirms Austrumu Jaunā gada piedalīsies mājas tīrīšanā pēc sektoriem.

  1. uzzīmējam mājas plānu vai sameklējam jau esošu.
  2. nosakām ampēram kur ir centrs.
  3. nosakām, kur ir Ziemeļu virziens.
  4. savelkam astoņos sektoros. Paraugs bildē.
  5. sarakstām virzienus Z,D,R,A,ZR,DR,ZA,DA.
  6. izskatām un vizualizējam katra sektora plānu ar reālo mājas vietu.
  7. gaidām info par katru virzienu. Dienu pirms, būs par nākamo dienu.
  8. dienas var jaukt vietām, var mainīt secību, var vienu dienu izlaist un otrā divus.
  9. katru dienu katru sektoru ar kritisku aci pārskatām. Gan pēc tēmas, ko tā simbolizē, gan stihijām, kas būs minētas, gan arī reāli, kurš sektors ir “sarežģītākais” vai pilnākais.

No otrdienas vakara, sociālajos tīklos katru dienu būs plāns nākamajai dienai. Līdz pat 10.februārim, jeb līdz sāksies Jaunais gads. Sekojat līdz un atceraties, ka to jūs darāt sev, nevis citiem!

Līdz tam – ņemam kompasu, nosakām virzienus, skatoties no mājas centra un nākamās 8 dienas parūpēsimies par katru sektoru. Sektorus dala apmēram, noskatoties, kur ir katrs virziens. Tie kopā ir 8. Var cītīgi pēc mājas plāna, var apmēram. Te centimetru precizitāte nebūs tik būtiska. Galvenais saprast virzienu.

Katrs paņem tik, cik vēlas, nekas nav obligāts!

Trešdiena, 31. janvāris

Ziemeļu sektors, kas simbolizē karjeru ne tikai darbā, bet visās dzīves jomās.

Ziemeļi. Elements – Ūdens. Krāsa – melna, zila, debeszila.

Šajā sektorā parādās viss, kas saistīts ar jūsu darbu un izaugsmi. Pēc attīrīšanas tas var palīdzēt uzkāpt pa karjeras kāpnēm, palielināt algu, iegūt vēlamo darbu, izmainīt profesiju – viss atkarīgs tikai no jūsu mērķiem un centieniem. Jo vairāk šī tēma mums ir aktuāla, jo vairāk mums jārūpējas par mājas Ziemeļiem.

Paskatāmies, kas tur atrodas. Ja ir kādas nevajadzīgas vai vecas lietas, kā arī pārblīvēti plaukti, tad savu mērķu sasniegšanā būs jāpārcieš zināmas grūtības. Šeit svarīga ir enerģijas plūsma.

Ceturtdiena, 1. februāris

Ziemeļu Austrumu sektors, kas simbolizē gudrību un zināšanas.

Ziemeļaustrumi. Elements – Zeme. Krāsa – bēša un visi brūnie toņi.

Attīrīšanai svarīgs sektors, ja jums ģimenē ir skolnieki un studenti. Palīdz gūt sekmes un saglabāt iegūtās zināšanas. Šī sektora attīrīšana palīdzēs pilnveidoties – kļūt gudrākiem, daudzās lietās atrast risinājumus, kā arī pēkšņi saprast daudzu notikumu patieso būtību un jēgu.

Ja šajā sektorā ir aizsprostojumi, tad bieži mums ir problēmas arī ar atmiņu, nevedas darījumi un pieļaujam daudz kļūdu kādos nozīmīgos lēmumos!

Piektdiena, 2. februāris

Austrumu sektors, kas simbolizē ģimeni, tā ir dzimtas enerģija.

Austrumi. Elements – Koks. Krāsa – zaļa.

Ģimenes lietas, vecāku un bērnu, vecvecāku un mazbērnu savstarpējās attiecības – tas viss parādās šajā sektorā. Par to rūpējoties, jūs varat būtiski uzlabot klimatu ģimenē un pat palīdzēt gūt ģimenes pieaugumu! Šīs ir sava veida saknes, kas dod pamatus mūsu dzīvei. Mēs katrs esam radušies lielākā vai mazākā ģimenē. Nav nozīmes, vai tā ir jums līdzās vai nav. Pamati ir vērtība un ģimene ir viena no mūsu lielākām pamatvērtībām. Attīrot šo sektoru, mēs varam nostiprināt nākotni, celt savu ģimenes laimi. Kamēr pamati ir nestabili, tikmēr nevaram nekur augstu tikt. Rūpīgi pārskatām, vai mūsu pamatos nav krāmi un nevajadzīgas lietas.

Sestdiena, 3. februāris

Dienvidu Austrumu sektors, kas simbolizē bagātību un labklājību.

Dienvidaustrumi. Elements – Koks, Krāsa – zaļa, violeta.

Šis sektors atbild par bagātību, uzplaukumu un visu, kas ar to saistīts, tai skaitā arī varu. Tas ir nosacīti, jo nauda dod varu, brīvību un neatkarību. Rūpējoties par šo sektoru, iespējams iegūt visu, ko vēlaties. Jo pārpilnība un uzplaukums var izpausties dažādos veidos, ne tikai naudas izteiksmē! Šis ir viens no cilvēku mīlētākiem un pieminētākiem sektoriem. Noteikti nepieciešams par to rūpēties un kopt ne tikai gadu mijā, bet katra mēneša 29. mēness dienā pēc mēness kalendāra. Mūsdienās daudz kas ir atkarīgs no finansēm. Nevaram mēs gribēt kaut nelielu stabilitāti, ja šajā zonā valda nekārtība un disharmonija. Noteikti rūpīgi izanalizējam, ko glabāt šajā vietā. Viss, kas tur ir, savā ziņā vairojās… Arī negatīvais…

Svētdiena 4. februāris

Dienvidu sektors, kas simbolizē slavu ikvienā dzīves jomā.

Dienvidi. Elements – Uguns. Krāsa – sarkana.

Slavas sektors (tāds ir oficiālais nosaukums, taču dotais sektors atbild arī par veiksmi dzīvē, popularitātes sasniegšanu un kāpšanu augšup pa karjeras kāpnēm) palīdzēs jums apmierināt savu godkārību. Šis mājas sektors jūs atbalsta kā personību, palīdz gūt panākumus un atzinību sabiedrībā. Jūs varat ne tikai nostiprināt savu reputāciju darbā, bet arī gūt popularitāti un pat slavu visā savā darba laukā (ja pēc tās tiecaties).

Biznesam palīdz laba reputācija, tādēļ pievērsiet uzmanību slavas sektoram. Turklāt var notikt arī citas izmaiņas: bizness paplašināsies, kas automātiski ienesīs vairāk naudas; jums radīsies spēki uzsākt darbu, kas jūs saista, bet līdz šim nezin kāpēc to darīt baidījāties; jūs sāksiet saņemt atbalstu no tiem, kas agrāk jums neuzticējās. Sastrēgumi šajā sektorā var radīt sajūtu, ka par jums nerunā to labāko, atsauksmes vai nu nav vai ir negatīvas, kā arī var rasties nepiemēroti cilvēki jums apkārt.

Pirmdiena, 5. februāris

Dienvidu Rietuma sektors, kas simbolizē mīlestību, attiecības un laulības.

Dienvidrietumi. Elements – Zeme. Krāsa – terakota un visas zemes nokrāsas. Aktivizējas ar sarkano.

Otra populārākā tēma, kas cilvēkiem mūsdienās ir aktuāla. Dienvidrietumu sektors glabā sevī varenu potenciālu, kas spējīgs nozīmīgi uzlabot jūsu mīlestības, seksuālās un sociālās attiecības ar cilvēkiem. Šīs zonas attīrīšana un aktivizācija palīdzēs atdzimt laulāto attiecībām, piesaistīt jaunus draugus, atrast ceļabiedru dzīvei. Tādēļ jūsu mājvietas dienvidrietumu sektoram jākļūst par īstu Mīlestības saliņu, kas runā par mīlestību, izsaka mīlestību un piesaista mīlestību. Tad tas palīdzēs jums realizēt savus sapņus par mīlestību un laimi dzīvē. Jebkuri krāmi un liekas lietas šajā zonā var graut mūsu jau esošās attiecības un arī radīt problēmas jaunu, veiksmīgu attiecību izveidošanai.

Otrdiena 6. februāris

Rietumu sektors, kas simbolizē bērnus, kā arī jebkuru citu jaunradi.

Rietumi. Elements – Metāls. Krāsa – balta, metāliska, zelta un sudraba.

Šajā sektorā parādās viss, kam ir kāda saistība ar bērniem (jūsu, svešiem, nākamajiem vai esošajiem). Tādēļ šī sektora attīrīšanai jāpievērš liela uzmanība. Turklāt, nedrīkst aizmirst, ka šī zona atbild arī par radīšanu.

Tādēļ, ja jūs esat cilvēks ar radošu profesiju, ja sevī nēsājat kādu radošu projektu vai tiecaties pēc artistiskas pašizpausmes, tad šis sektors ir vajadzīgs arī jums. Tieši šajā rietumu sektorā jūs varat nodarboties ar jebkura veida radīšanu. Ja šo zonu atstājam novārtā, tad varam ieslīgt rutīnā, kā arī tas var traucēt mūsu attiecībām ar bērniem. Bērni ir dārgākais, kas mums ir. Runājam mēs par to vai nē, bet katra māte sirdī saprot, ka nekā dārgāka nav par viņas bērnu. Pat negribot mēs varam sabojāt attiecības, iekšēji to nevēloties. Ārēji radīti šķēršļi ir neizskaidrojami un šķēršļi Rietumu sektorā var būt viens no rādītājiem.

Trešdiena 7. februāris

Ziemeļu Rietumu sektors, kas simbolizē mūsu palīgus, autoritātes un veiksmīgus ceļojumus.

Ziemeļrietumi. Elements – Metāls. Krāsa – balta, metāliska, zelta un sudraba.

Tas ir mājas saimnieka sektors, tādēļ vairāk ietekmē tieši saimnieku. Šis sektors tāpat saistās ar cilvēkiem, kas jums dzīves ceļā sniedz savu palīdzību: autoritātēm, kolēģiem, vadītājiem. Pareizi aktivizējot, sektors par palīdzēt labvēlīgi noskaņot jums svarīgus cilvēkus, kā arī sniegt palīdzību no visnegaidītākajiem avotiem. Šis mājas sektors atbild arī par ceļojumiem. Tādēļ cilvēkiem, kuri sapņo doties kruīzā, iesaku šim sektoram pievērst īpašu uzmanību. Problēmas šajā vietā var noturēt mūs 4 sienās un neļaut paplašināt redzesloku. Un pat tajos gadījumos, kad esam nolēmuši kur doties, var rasties šķēršļi vai brauciens nenest gandarījumu. Ilgstoši atstājot novārtā Ziemeļu Rietumu sektoru, no mums var novērties tie, kas mums svarīgi, lai mēs saņemtu īstos norādījumus īstajā vietā un laikā.

Ceturtdiena 8. februāris

Noteikti ķeramies pie ledusskapja un naudas puķes.

Kad esam cītīgi izgājuši cauri visiem mājas sektoriem, tad ķeramies klāt dažām nozīmīgām lietām.

Ledusskapis zināmā mērā simbolizē mūsu labklājību. Svarīgi ir to iztīrīt gan no iekšpuses, gan ārpuses. Atkausēšana saldētavai ar būtu vēlama. Noteikti izmetam ārā visus produktus, kas bojāti, kā arī tos, ko zinām, ka neēdīsim. Pārskatām termiņus, lai tiešām atbrīvotos no liekā. Iztīrām visu cītīgi, bet der atcerēties, ka tieši tīrīšana ar prieku palīdz atbrīvoties no sastrēgumiem naudas lietās. Regulāra ledusskapja tīrīšana palīdz attīrīt materiālo enerģiju.

Naudas puķe: tie var būt gan gumijkoki, gan mazās naudas puķes, kuru lapas ir apaļas un biezas. Ja puķe nīkuļo, tā diemžēl ir jāmet ārā. Un iesākoties jaunajam gadam, varam dot mājienu draugiem, lai uzdāvina jaunu. Tieši dāvināta, ir tā, kas labākā. Ja puķe ir laba un augoša, tad noteikti notīrām tās lapas un arī pašu podu, kurā tā atrodas. Samīļojam un aprunājamies. Šī nav tikai puķe, bet rezultāts. Izturieties tā, it kā jau būtu saņemts rezultāts un katra jauna izdīgusi lapa atnesīs jaunas iespējas…

Nākamais ķeramies pie drēbju skapja un pagultēm, veļas kastēm.

Drēbju skapis: kamēr neesam atbrīvojušās no vecajām drēbēm, tikmēr netiekam pie jaunām. Jo vairāk atbrīvosimies no drēbēm, ko tāpat nevelkam, jo dosim iespēju atnākt jaunām. Tas pats arī attiecas uz drēbēm, ko taupām nebaltām dienām vai, ja nu atkal notievēsim, paliksim apaļāki utt… (par nebaltām dienām lieki piebilst, ka tas, kam mēs krājam, tas arī pienāks… padomājam, vai ir tā vērts…). Paveramies ar kritisku aci! Vai tiešām visas tās drēbes mums vajag? Atceramies, ka ir cilvēki, kam tiešām nav ko vilkt…

Kad esam atbrīvojušies no liekā, noteikti sakārtojam visu! Atceramies par apaviem – tos neieteiktu glabāt augstākos plauktos par jostas vietu, jo tas rada neuzticību.

Pagultes un veļas kastes: Noteikti atbrīvojamies no liekā. Šeit var glabāt tikai tīrās gultas veļas un segas, spilvenus, kas nepieciešami miegam. Jebkuras citas lietas traucē miega kvalitāti.

Piektdiena, 9. februāris

Pārskatām visu, atbrīvojamies no vietām, kas gausāk gāja prom un ir liekas, kā arī veicam nozīmīgus rituālus Truša gada pavadīšanai!

Lai no kaut kā atbrīvotos, labi izmantot 29. mēness dienu.

Lai veiksmīgi sagaidītu Jauno gadu, ir godam jāpavada Truša gads.

Svarīgākie darbi 9. februāris:

  • Atbrīvoties maksimāli no krāmiem un pievēršamies mājas tīrīšanai
  • 27 lietu izmešana. Melnā miskastes maisā savācam 27 nederīgas lietas un izmetam ārā tur, kur tajā un nākamajā dienā vairs neiesim garām.Tas simbolizē saiknes pārraušanu ar veco, kas jau savu nokalpojis. Princips ir tāds, ka no savas vides atlasa 27 dažādas lietas no kurām jāatbrīvojas noteiktā veidā. Lietām jābūt dažāda veida. Nederēs, ja ir 10 zeķes un 10 burku vāciņi. Te svarīgi ir, lai katra būtu savādāka. Kāda ieplīsusi krūze, rakstāmais, beidzies šampūns, saskrāpēts disks, bojāts aizkars utt. Tātad tās var būt pilnīgi jebkādas, bet svarīgi, lai ir dažādas. Visu var sākt jau vākt pamazām un atlikt līdz 9.februārim. 9. februārī jeb 29.mēness dienas ietvarā visas 27 lietas jāliek melnā miskastes maisā un jāizmet tur, kur vismaz 24h neies garām. (bet tur, kur tās tiks utilizētas, nevis paliks). Tie var būt kādi publiskie atkritumu konteineri vai kas cits. Kad lietas aiznestas un izmestas, turpinām darboties ar pārējiem darbiem un pirms Jaunā gada noteikti sāls vanna vai duša.
  • Mazgājam māju ar ūdeni, kam piejaukts nedaudz terpentīna vai sāls. Pēc mājas tīrīšanas izmetam ārā visas slotas un lupatas. (Tā var būt laba tradīcija vismaz reizi gadā nomainīt šīs lietas). Tīrot māju, atbrīvojas no visa vecā un liekā, kas pa gadiem ir sakrājies (ja to dara regulāri, tad no tā, kas ir sakrājies tikai iepriekšējā gadā), lai, sākoties jaunajam gadam, var mājā ielaist Jaunā gada laimi.
  • Ledusskapja īpašā tīrīšana. Tas savā ziņā simbolizē labklājību.
  • Dedzinām sveces, kadiķus, skandinām zvaniņu. Sākam no mājas ārdurvīm un stūros no augšas uz leju.
  • Ieejam sāls vannā vai noskalojamies dušā.
  • Atrisinām strīdus un pārpratumus ar visiem – ģimeni, draugiem, radiem vai vienkārši paziņām. Protams, ja šādi pārpratumu vai strīdi ir.
  • Naudas maka iztīrīšana, vecā nomaiņa
  • Baltās lapas rakstīšana. Baltās lapas ideja ir tāda, ka dienu pirms šī Austrumu Jaunā gada, kas vienmēr būs 29. mēness dienā, var vislabāk noskaņoties uz to, lai no kaut kā atbrīvotos. Enerģijas plūsma palīdz visam aiziet. Tas ir par dažādām sajūtām, domām, notikumiem. Tas, kas saistīts ar pašu cilvēku un viņa emocionālo pasauli. Te nevar “tikt vaļā” no kādiem cilvēkiem utt. Process ir tāds, kuru labi apvienot ar fizisko mājas tīrīšanu tajā dienā. Fiziskais plāns ir reālā mājas tīrīšana un garīgais plāns ir šīs Baltās lapas.
    Kas un kā ir jādara?

    • 29. mēness dienas ietvarā, atrodam laiku sev
    • paņemam A4 baltas lapas (var vairākas)
    • iededzam baltu sveci
    • ļaujamies domām, emocijām un rakstīšanai
    • nav noteikumu par teikuma uzbūvi, gramatiskajām kļūdām vai komatiem
    • svarīgi ir rakstīt visu, ko tajā brīdī jūt, kas traucē
    • sajūtas, aizvainojumus, bailes, dusmas, neērtās situācijas utt.
    • droši izlikt visas savas domas rakstiskā formā
    • asaras ir normāla parādība šajā procesā
    • rakstīt var tikai uz vienas lapas puses, tāpēc var izvēlēties vairākas lapas
    • pēc tam, kad uzrakstīts, var pārlasīt, domās no tā visa atvadīties
    • un drošā veidā sadedzināt to
    • vērot, kuri vārdi deg lēnāk, padomāt par to
    • un tad sadegušo noskalot podā. Lai aiziet prom. (Sausās tualetes te nederēs)
    • pēc tam nodzēš sveci
    • un vēlams ieiet sāls vannā vai tekošā dušā
      Izmēģini. Ja esi jau darījis, padalies ar savām domām.

Piektdienai mijoties uz sestdienu, 10. februāris 00:58 – 10. februāris 08:52 sagaidām jauno mēness ciklu un Jauno gadu! Nav jāķer konkrēta minūte, labi iekļauties tajā laikā.

Gada enerģija mainās pēc Saules kalendāra un tas notiek vienmēr ap 3-4to februārī. Šogad tas ir 4. februārī, pl.10:27!

Tradīcijas un svinēšanu skatās pēc mēness kalendāra. Tas sākās ar pirmo mēness dienu un iekļaujas ciklā. Tātad, sagaidot 10. februāris 00:58 – 10. februāris 08:52

Sagaidot jauno gadu, svarīgi iekļauties maģiskajā laikā

  • Tātad, jau iesākoties Jaunajam gadam, kārtīgi izvēdinām māju. Atveram visus mājas logus un durvis! Ielaižam jauno enerģiju.
  • Šampanietis vai dzirkstošais vīns ledusskapī. Austrumu Jaunajā gadā ledusskapī liek šampanieti un atstāj to tur uz visu gadu līdz nākamajam. Kāpēc? – Šampanietis ir simbolika… Tas būtu vienkāršiem vārdiem skaidrojams ar domu, ka Visums saņem signālus, ka, ja jau ledusskapī var atļauties šampanieti, tad var dot vairāk šikāku lietu 🙂 Tāpēc tādu, kas pašam asociējas ar “šikāku” vai “labklājīgāku” dzīvi 🙂 Te nav noteikums vai tas ir īsts, alkoholisks vai dzirkstošs vīns. Var pielāgot krāsu stihijai, var piemeklēt, kas asociējas ar gada dzīvnieku. Te ir brīva improvizācija. Galvenās ir tās emocijas ar kādām ievieto un sūta signālus Visumam. Tieši mūsu emocijas un visumam sūtītie signāli ir pats svarīgākais… ielikt tikai tāpēc, ka tā ir uzrakstīts ir pilnīgi lieki. 🙂 Ja ir pagājušā gadā ielikts, ko dara ar to?
    • var izmantot Jaunā gada sagaidīšanai, jo vienas vēlmes rakstīšanai noderēs. Un svinēšanai 🙂
    • var izņemt ārā, pirms Jaunā gada ledusskapja tīrīšanas, domās pateikties par jau iedoto un likt to pašu no jauna, kad sākas Jaunas gads.
    • var nomainīt uz labāku/piemērotāku stihijai utt., un šo vienkārši atlikt, ja nav vēlme taisīt vaļā. Un tad jau izmantot vēlāk pēc vajadzības un vēlmēm.

    Nav zinātniska pamata… bet pamēģini! 🙂

  • Vienu, īpaši svarīgu vēlēšanos uzrakstām uz pergamenta papīra, sadedzinām, pelnus ieberam glāzē ar šampanieti un izdzeram. (ļoti labi darbojas, ja ģimenē ir viena liela vēlme un to dara visi, kas iesaistīti un var)
  • Jauna maka iekārtošana (vai labi iztīrīta iepriekšējā)
  • Tā kā nauda mīl gaismu, tad visas darbības, kas saistās ar naudu, šogad varam paveikt februārī līdz pl. 8:52 no rīta, piemēram – ielikt makā 3 vienādas naudaszīmes vai to imitācijas no sarkana papīra, ielikt ledusskapī trīs vienādas monētas ar ģerboni uz augšu, palikt naudaszīmi zem virtuves galdauta, makā ielikt ķīniešu monētiņas, zvīņas utt.
  • Sarkanās lapas rakstīšana.

Sarkanās lapas rakstīšana ir ļoti sena tradīcija Austrumu Jaunajā gadā. Tā ir kā vēlmju un ieceru sēkla, kas iesēta pareizā laikā. Sarkanā krāsa simbolizē aktivitāti, kas apvīta ar mīlestību. Lapa katru gadu ir sarkana, bet rakstāmlietas krāsu var izvēlēties atbilstoši stihijai, kāda tuvojas. 2024. gadā tas būs koks, līdz ar to der arī zaļie toņi.

♥️ Sarkanā lapa ir lapa, kur minam visu, ko šajā gadā vēlamies realizēt.. Svarīgi 2024.gadā iekļauties 10.02.pl. 00:58 – 10.02.pl. 08:52. p.s. Šajā laikā esošais čika laiks vēlmēm un labām domām netraucē. Tas ir, ka mēness ir bez kursa un neveido nevienu nozīmīgu aspektu ar tuvajām planētām līdz zīmes beigām. Tas parasti ietekmē kādu darbību, bet ne plānošanu, domāšanu. Vairāk pretēji – tieši sajūtām tas var palīdzēt.

♥️ Ņemam sarkanu A4 lapu un mierīgā gaisotnē rakstām visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (tikai viena lapa un tikai no vienas puses). Fonā var aizdedzināt sarkanu sveci.

♥️ “Manas vēlēšanās uz 2024. gadu”

♥️ Izdomājam kārtīgi un vērīgi apsveram. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Rakstām tagadnes formā un noteikti maģiskās pirmās mēness dienas ietvarā.

♥️ Raksta pa punktiem (piemēram, attiecībā uz veselību, naudu, mīlestību, ģimeni, darbu, izglītību, izklaidi u.c.). Katru vēlēšanos izsaka ļoti konkrēti, norādot – ko, kad, kur, ar ko, cik daudz, cik bieži, kādā veidā utt.. atbilstoši situācijai.

♥️ Tad visu pārlasa, sarkano lapu divreiz uz pusēm saloka (to vēl var ielikt sarkanā aploksnē) un noglabājam savas dzīves vietas DA sektorā, vai kādas mīļākās vai aktīvākās istabas DA sektorā. Tur arī var šajā laikā pielabināties ar monētiņām, naudas puķi u.c. sarkanīgiem un naudīgiem aksesuāriem.

♥️ Ja iepriekšējā gadā rakstīta sarkanā lapa, to gada beigās pārskata, atzīmē ar “+” to, kas ir piepildījies (ļoti uzmanīgi analizē un izvērtē to, kas ir bijis). Jauno lapu var likt uz iepriekšējās, ja secinājums, ka gribas, lai tā turpina savu darbību, vai arī, ja vairs nav aktuāli, tad var sadedzināt un jaunajā ietvert tās tēmas un vēlmes, kas ir aktuālas šobrīd.

♥️ Ja ģimenē ir mazs bērns, kurš vēlas piedalīties šādā Jaunā gada sagaidīšanā, vecāki var saprotamā veidā to izskaidrot. Bērns var nevis rakstīt, bet uzzīmēt uz sarkanās lapas ko grib.

♥️ Vēlēšanās ir pozitīva; sasniedzama; atkarīga no paša cilvēka; pierādāma (pastāv iespēja zināt, ka ir piepildījusies); ekoloģiska (pārdomāta, kā tā var ietekmēt turpmāko savā un citu cilvēku dzīvē). Katra vēlēšanās mērāma atbilstoši kā 100%. Jāņem vērā, ka konkrēta vēlēšanās rada konkrētu rezultātu, savukārt abstrakta vēlēšanās – abstraktu rezultātu.

♥️ Ja mērķis ir saistīts ar materiālajām lietām, precīzi jānorāda, cik liela naudas summa būs vajadzīga konkrētajā laika periodā (ja tas ir iespējams). Ja mērķis nav saistīts ar materiālajām lietām (izveidot ģimeni u.c.), precīzi jānorāda, kādu (nevis kuru) vēlas partneri. Ja vēlme pēc jaunas darba vietas, tad apraksta kādu vēlas, nevis konkrētu uzņēmumu.

♥️ Galvenais ir spēja skaidri atbildēt pašam sev uz jautājumu: Ko es īsti gribu? Vai tas man ir vajadzīgs? Vai es tam ticu? Svarīga spēja precīzi noteikt savu stāvokli dzīvē – uz ko cilvēks pats ir gatavs. Jāņem vērā, ka gada laikā daudz kas (pats cilvēks, apstākļi u.c.) var mainīties. Rakstīt tikai rakstīšanas pēc nav jēga. Svarīgi, lai sajūtas akceptē un tam tic, ka tas var būt. Ja uzrakstīs “man ir jahta”, tad diez vai sajūtas tam ticēs.

Jaunā gada enerģijai piemīt liels spēks, tādēļ jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko domā un saka. Sekojiet savām domām, darbiem, tāpat arī tam, ko jūs ēdat un ar ko komunicējat. Šeit arī radies maģiskais rituāls ar vēlmju rakstīšanu uz sarkanajām lapām.

Aktivizē tikai tās zonas, kas ir aktuālas! Nedrīkst pārspīlēt! Nav jēga aktivizēt, ja zona nav iztīrīta! Esiet uzmanīgi un ticiet!

Austrumu jauno gadu ir labi sagaidīt jaunās un skaistās drēbēs un kopā ar cilvēkiem, kas sagādā patīkamas izjūtas. Tērpā var ietvert pūķa simbolikas krāsas, kas mijas ar gada stihijas krāsām. Gan melnu, gan sarkanu, gan zeltu un sudrabu, gan zaļu, kas simbolizē šo koka enerģiju.

Pūķim patīk greznība, tāpēc neskopojies, bet pasniedz to, ar ko jau sen vēlējies sevi palutināt –  jūras produktus, liellopa gaļu, jēra gaļu, cūkgaļu, pīli vai tītaru. Akcentu dos ugunīgums un asums.

Dzērieniem vajadzētu būt dzirkstošiem un burbuļojošiem. Var pieskaņot greznas tekstūras un krāsas glāzes. Vienkāršību var atmest un ļauties izpausmei.

Uzsvars var būt uz detaļām, bet tām nav jābūt perfektām. Radošu garu un izpausmi.

Veiksmi Tev Jaunā gada sagaidīšanā!