Zodiaka zīmes – horoskopi.

UZ SĀKUMA LAPU

Zodiaka zīmes, horoskopi, jeb saules atrašanās noteiktā zodiakā.

Zodiaka zīmes, horoskopi, jeb saules atrašanās noteiktā zodiakā.

AUNS — no 21. marta līdz 20. aprīlim 

Raksturīgās izpausmes 

Aunam ir ļoti darbīgas smadzenes, viņš vienmēr cenšas uzzināt visu jauno, pastāvīgi par kaut ko domā un kaut ko plāno. Tie ir jautri cilvēki, enerģiski, mainīgi, drosmīgi, asprātīgi, potenciāli ļoti labi zinātnieki. Viņiem ļoti svarīgi pastāvīgi uzzināt kaut ko jaunu, kā arī saieties ar spilgtiem, interesantiem cilvēkiem. Viņi reti meklē kabatā vārdus un vienmēr gatavi ar vārdiem aizstāvēt sevi un savu rīcību. Tiem Auniem, kuri dzīvo radoši, atbildība kļūst par viņu otro dabu. Tieši pateicoties tai viņi attīsta asu intuīciju, un tā kļūst par viņu uzticamu padomdevēju. Otra viņu dabas puse – bezatbildība, spītība, reizēm arī niknums – parādās gadījumos, kad viņi dzīvo sagraujoši. Tad viņi sabiedrībai sāk traucēt. Faktori, kas liek Aunam nogriezties no dabīgā radošā ceļa, reizēm var būt minerālu trūkums organismā, īpaši kālija fosfāts. 

Negatīvās tendences, kuras jāpārvar

Auniem ir ārkārtīgi augsts smadzeņu aktivitātes līmenis, kas var kļūt par iemeslu neiecietībai pret citiem cilvēkiem. Starp citu, pret tiem, kurus viņi mīl, Auni izturas ar tādu eņģeļa pacietību, ka tie viņam var mierīgi uzsēsties uz kakla. Tas var samazināt viņa intuīcijas drošumu un būt par iemeslu principiālām kļūdām spriedumos. Arī tad, ja Auni dzīvo konstruktīvi, viņiem jāseko, lai nepārvērtētu savas spējas, kā arī neaizrauties, iztukšojot savu organismu ilgstošos un saspringtos intelektuālās darbības periodos, nelīdzsvarojot tos ar nepieciešamo atpūtu un atslābināšanos. Tāda nevērība pret savu veselību var novest pie nervu enerģijas pazemināšanās, biežām galvas sāpēm, kā arī pilnīgi negaidītu neapdomātu rīcību. Auniem obligāti, pirms runāt, vispirms jāpadomā, īpaši, ja tā ir kritika. Kad viņi pār sevi vairs nevalda, asā mēle savienojumā ar ugunīgo temperamentu var likt sarunāt daudz lieka. 

VĒRSIS no 21. aprīļa līdz 20. maijam 

Raksturīgās izpausmes 

Vērši ir dominējoši, spēcīgi un neatlaidīgi cilvēki, kuri atrod sev ērtāko kustības izpausmes formu. Tie ir ārkārtīgi uzticami un uzticīgi draugi, prognozējami un tādi, kas pelna lielu uzticēšanos. Turklāt viņi ir ļoti ortodoksāli, kas traucē pieņemt jaunas idejas. Vērsis darbojas ar smadzenītēm, zemākajām smadzenēm un nervu centru, kas regulē fizisko kustību, tādēļ Vērsis drīzāk kaut ko izdarīs, nevis sāks par to domāt. Rezultātā viņi biežāk reaģē, nekā darbojas apzināti, tādēļ emocionāli izrādās spēcīgi iesaistīti situācijā un kaismīgi izsaka savu pozīciju. Tomēr tā ir Zemes zīme, kuras stabilizējošā ietekme spēj līdzsvarot emocionālos pārrāvumus, izņemot gadījumus, kad spēcīgi satraucoši faktori darbojas ilgstošu laiku. Pie normālas notikumu gaitas šie cilvēki ir visai miermīlīgi, viņus samērā grūti izsist no līdzsvara. Ja kādam tomēr izdodas panākt viņu satraukumu, tad tas atgādina vulkāna izvirdumu. Starp citu, pēc emocionālā uzliesmojuma rodas iespaids, it kā viņu būtu nolaiduši lieko tvaiku un tagad apmierināti un nomierinājušies atgriežas savā sākotnējā līdzsvara stāvoklī. Vēl viena Zemes ietekme izpaužas kā Vēršu īpaša mīlestība uz komfortu, finansiālu neatkarību un visādiem dzīves priekiem, īpaši bagātīgam un garšīgam ēdienam. Tomēr viņiem vajadzētu atzīt, ka bagātīgs ēdiens nav pati labākā izvēle tam, kurš vēlas saglabāt savu ķermeni veselu un enerģisku.

Negatīvās tendences, kuras jāpārvar

Vērša dzīvē pārāk liela loma ir impulsīvajām vēlmēm. Viņiem jāiemācās  vairāk spriest un domāt pirms tam, kā kaut ko izdarīt, tad viņi iemācīsies rīkoties, nevis reaģēt. Viņu neatlaidībai nekad nevajadzētu pārvērsties spītībā, bet devīgumam – liekā iecietībā. Tās ir tieši tādas emocionālās reakcijas, kurās bieži glābjas cilvēki, kas pārdzīvo bailes – bailes pirms pārmaiņām, bailes kādam neiepatikties vai bailes no nedrošības. Smadzenītes reizēm sauc par dzīvnieku smadzenēm, jo tās pārvalda ķermeņa neapzinīgās kustības un kaislības. Vēršiem jāizvairās no emocionālām pārmērībām, jo kaislība saprāta balsi nedzird.

DVĪŅI — no 21. maija līdz 20. jūnijam 

Raksturīgās izpausmes 

Šeit mums nāksies aplūkot divus cilvēkus vienā. Simboliski parādīta kā dvīņi, šī zīme norāda uz divu personību eksistēšanu: viena ir saistīta ar cilvēka iedzimto individualitāti, otra attiecināma uz personību, kas mijiedarbojas ar sociumu. Piederīgi Triādes Galvas gaisa zīmēm, cilvēki Dvīņi ārkārtīgi jūtīgi un pakļauti ātrai un negaidītai domas maiņai. Kustīgās smadzenes piedod kaut kādu nepastāvību raksturā, tomēr tas dod arī dažas visai noderīgas spējas, kā piemēram, prasmi izprast cilvēkus un komunikācijas talantu. Turklāt Dvīņiem raksturīga spēja momentā atšķirt jēgu no bezjēdzības, taisnību no meliem, realitāti no fantāzijas. Viņiem viegli padodas savas domas uzlikt uz papīra, turklāt tad viņu doma  plūst brīvāk nekā runājot.

Negatīvās tendences, kuras jāpārvar

Dvīņu personības divējādība var izsist no jēgas jebkuru. Pat paši Dvīņi nevar būt līdz galam pārliecināti par to, kāda būs viņu reakcija vienā vai otrā situācijā. Kopumā viņi ar savu emocionālo un garīgo dabu svārstās starp savu zemāko “Es” un augstāko “Es”. Tikko kā viņi iemācīsies nevis vienkārši reaģēt, bet vispirms nesteidzīgi un domīgi aplūkot situāciju kopumā, viņi aizvien retāk noslīdēs līdz elementārām emocionālām reakcijām. Kamēr tas nav noticis, viņi bieži vien atklās, ka viņu spējas koncentrēties samazinās līdz ar pārliecības trūkuma un nervozitātes pieaugumu. Kontrolēt savus nervus var palīdzēt pietiekami ilgs laiks, kas atvēlēts atpūtai un atslābinājumam. Viņiem obligāti jāiesaistās kādā mākslinieciskā jaunradē, piemēram, var dziedāt, spēlēt kādu mūzikas instrumentu, gleznot, nodarboties ar poēziju vai kādu citu mākslas formu. Tas viņu dzīvei dos līdzsvaru un kļūs par lielisku balzāmu nervu sistēmai.

VĒZISno 21. jūnija līdz 21. jūlijam 

Raksturīgās izpausmes 

Vēža zīmē dzimušie ir neatlaidīgi, piesardzīgi un apdomīgi, turklāt viņiem piemīt dziļi jūtīga un maiga daba. Vēžu neatlaidība pastiprinās līdz ar nocietināšanos, kas ir mākslīgā aizsardzība smalkajai juteklībai. Viņi mīl savu māju un rūpējas par sava “cietokšņa” drošību un visu tajā atrodošos labklājību. Mīlestība uz bērniem bieži rada lielas ģimenes. Vēl viena raksturīga Vēža īpašība ir tieksme vākt lietas, pēc kurām nav nekādas vajadzības un no kurām nav liela labuma tagad un nebūs arī nākotnē. Vēžiem īpaši spilgti izteikta tieksme kādu aizsargāt. Šiem cilvēkiem no dabas dota laba atmiņa, kuru cenšas izmantot.  Viņi ir dzimuši dziedinātāji un dziļi norūpējušies par visas cilvēces labklājību. 

Negatīvās tendences, kuras jāpārvar

Saasinātais jūtīgums Vēžiem  ir svarīgs garīgajai izaugsmei un spējām rūpēties par citiem cilvēkiem. Bet, kamēr viņi nav sasnieguši tādu līmeni, ka spēj pār savām jūtām valdīt, viņi maksās ar pilnīgu spēku izsīkumu, kļūstot par savu emociju upuriem. Tas var izpausties kā nervu sabrukums vai ilgstošs slikts garastāvoklis un nozīmīgi iztukšot enerģijas krājumus. Vecākiem īpaši jāparūpējas, lai savus bērnus Vēžus iemācītu būt pārliecinātākiem par sevi un savām jūtām un nereaģēt pārāk emocionāli uz nejūtīgāku cilvēku muļķības un vienaldzības parādīšanu. Ja no agras bērnības viņos neieaudzinās pašdisciplīnu, tad pastāv risks, ka viņi var pārvērsties par vientuļniekiem, pārmērīgi kautrīgiem un neizlēmīgiem cilvēkiem, īpaši ja piemīt Īpaši Augsta Jūtīguma Bulta. Ārpus savas mājas sienām Vēži nemitīgi satraucas par visu, kas ar māju saistīts, arī bērnu veselību. Daudziem Vēžiem satraukuma avots ir bailes no finansiālās nestabilitātes. Ja visam, par ko Vēzis satraucas, ļaus plaukt un  ziedēt, tad var par nonākt līdz psihiskai saslimšanai.

LAUVA — no 22. jūlija līdz 22. augustam

Raksturīgās izpausmes 

Lauvas – dzimuši vadoņi un tikpat kustīgi, reizēm pat agresīvi kā savvaļas lauvas. Viņi ir pārliecināti par savām spējām un nelaimīgi, ja nākas pakļauties kādam citam. Piemītošā lielā enerģija dod pašpārliecību un bezbailību. Lauvas spēj gan radīt, gan graut. Viņi vienmēr cenšas visu pakļaut savām vēlmēm un pāridarījumus atmaksāt. Šie cilvēki pazīstami ar savu nepastāvību un nenoturību. Radošie Lauvas savu spēcīgo gribu izmanto kopējam labumam, viņiem simpatizē tie cilvēki, kas nokļuvuši nelaimē un kuriem dzīvē nav veicies.

Negatīvās tendences, kuras jāpārvar

Ar savu lielo neatlaidību Lauvas bieži kaitē veselībai, īpaši sirdij un nerviem. Ieteicams pievērsties meditācijai vai vairāk laika veltīt atpūtai. Vajadzētu izvairīties no strīdiem un emocionāliem pasākumiem. Neko labu nedod arī sīkas mīlas intrigas un flirts, jo tas var novājināt nervu enerģiju. Viņiem vajadzētu iemācīties būt ieturētākiem, lai nezaudētu kontroli pār savām jūtām. Lauvas viegli saniknojas, bet tas var novājināt psihi. Gadās, ka viņiem piemītošo līdzjūtību cilvēki izmanto savtīgos nolūkos. Tikko Lauva pamanīs, ka tiek izmantots, viņš jutīsies ļoti pazemots un centīsies savas jūtas nocietināt.

JAUNAVAno 23. augusta līdz 22. septembrim

Raksturīgās izpausmes 

Jaunavas simbolizē tīrību un nevainojamību. Viņas ir prasīgas pret sevi, rūpējas par savu veselību.  Šīs zīmes cilvēki ir izvēlīgi un prātīgi, mīl precizitāti. Jaunavas kļūst par uzticamiem draugiem un bieži cenšas citiem cilvēkiem uzlabot dzīvi. Reizēm citi viņas sāk uzskatīt par kritizētājām, lai gan faktiski Jaunavas vairāk kritizē sevi nekā citus. Viņām piemīt iedzimtas dotības dziedināt, tomēr tas nedrīkst atsaukties uz pašas veselību. Citādi šīs iedzimtās spējas dziedināt var pazust un līdz ar to sagrūt visi plāni par cilvēku dzīves uzlabošanu.

Negatīvās tendences, kuras jāpārvar

Jaunavām piemīt tendence pārāk satraukties, pat bez iemesla. Tas var notikt profesionālajā dzīvē, ja nākas uzņemties atbildību un ir bailes, vai spēs tikt galā. Tas graujoši ietekmē pašpārliecību. Jaunavām vieglāk strādāt, ja kāds vada, uzmundrina un novērtē viņu profesionālās īpašības. Tad Jaunavas darbam nododas ar lielu entuziasmu. Jaunavām mazāk jāpārdzīvo par plāniem, kas nav izdevušies, jo grūti pārdzīvo vilšanos. Lai apmierinātu savu ego, dažas Jaunavas meklē apmierinājumu dzimumdzīvē, bet tas var būt tikai īslaicīgi.

 

Turpinājums sekos…

 

p.s. Zīmes sākuma un beigu datums var katru gadu nedaudz atšķirties, tāpēc, lai tie, kam ir robežas datumi, iesaku noskaidrot pie astrologiem vai kādā programmā internetā, kurā datumā un laikā noteiktajā gadā mainījās saules zīme.