Zodiaka zīmes – horoskopi – bērniem.

horoskopi bērniem. zodiaka zīmes

Horoskopa zīmes bērniem.

AUNS* (20.03. – 19.04.)

Auns* (20.03.-19.04) ir visaktīvākā, aizrautīgākā un enerģiskākā horoskopa zīme. Auniem patiks intensīvi, ātri un ekstrēmi hobiji. Aunam kā jau līderim patīk būt pirmajam, tāpēc interesēs izmēģināt arī visu jauno.

Interesēs un aizraus – tehniskās zinātnes, elektronika, militārās mācības, menedžments un politika, žurnālistika, sports.

Ieteicamie sporta pulciņi – visi aktīvie un enerģiskie, vairāk ir piemēroti individuālie sporta veidi, piemēram, bokss, džudo, austrumu cīņas, daiļslidošana, skrituļslidošana, sporta veidi, kas ir saistīti ar tehniku – autosports, motosports, kartings, autorallijs, kā arī ekstrēmie sporta veidi, piemēram – tramplīnlēkšana, parkūrs (parkour). 

Aunu tik ļoti neinteresēs komandas sporta veidi, izņemot hokejs, florbols, regbijs un militārie sporta veidi.

Ieteicamie mākslas pulciņi – teātra, popmūzikas, kā arī citi, kas ir saistīti ar uzstāšanos uz skatuves, piemēram – sporta, tautas vai īru dejas.

Citi pulciņi – robotika,  lidmodelisms, dronu konstruēšana/pilotēšana, jaunsardze.

VĒRSIS* (20.04. – 20.05.)

Vērsis ir pati pacietīgākā un neatlaidīgākā horoskopa zīme, estēts, kas novērtēs visu skaisto un baudāmo (gardas maltītes, skaistas lietas), mīl komfortu.

Interesēs un aizraus – dabas zinātnes, finanšu un ekonomikas zinātnes, lauksaimniecība, fizika un matemātika, tirdzniecība,  māksla, mode.

Ieteicamie sporta virzieni – sporta veidi, kas ir saistīti ar skaistumu, kustību un plastiku, piemēram – bodibildings, šeipings, sporta dejas, mākslas vingrošana, daiļslidošana, capoeira, kā arī sporta veidi, kuros ir nepieciešama izturība un iznesīgums, piemēram – svarcelšana, kultūrisms.

Ieteicamās mākslas nozares – glezniecība, zīmēšana, literatūra, skulptūra, tēlniecība, ainavu arhitektūra, juveliermāksla, keramika, teātris, dziedāšana, no mūzikas instrumentiem  – klavieres, ģitāra.

Citi hobiji  – apģērba modelēšana, šūšana, dizains, interjera veidošana, datorgrafika, amatniecība, arhitektūra, joga, vizāža, ķermeņa apgleznošana, dabas zinības, bioloģija, dārzkopība un puķkopība, kulinārija, viss, kas ir saistīts ar naudu un finansēm.

Dvīnis* (21.05.-21.06.)

Dvīnis ir pati zinātkārākā, komunikablākā, erudītākā un daudzpusīgākā horoskopa zīme, kura viegli pārslēdzas no vienas intereses uz citu. Savā dzīvē izmēģinās un ir jāizmēģina visdažādākie hobiji, bieži nodarbojas, aizraujas ar vairākām interesēm vienlaikus. Grūtības sagādās izvēlēties kaut ko vienu. Dvīņu hobiji var būt visdažādākie – sākot no krustvārdu mīklu  minēšanas, ķīniešu valodas apgūšanas, līdz dārzkopībai, kulinārijai un loka šaušanai. 

Interesēs un aizraus – filoloģija, valodas, lingvistika, žurnālistika, literatūra, pedagoģija, psiholoģija, menedžments, ģeogrāfija, bioloģija un arī tirdzniecība.

Ieteicamie sporta virzieni – vieglatlētika un komandas sporta veidi volejbols, pludmales volejbols, basketbols, taču patiks arī loka šaušana, badmintons un riteņbraukšana. 

Ieteicamās mākslas nozares – grafika, horeogrāfija, literatūra, dzeja, dejošana (karsējmeitenes).

Citi hobiji  – humoristika, satīra, izšūšana, adīšana, ceļošana, pavārmāksla, dārzkopība, pērļošana, astronomija, astroloģija, taro un vēl daudzi, daudzi citi.

Vēzis* (22.06.-22.07.)

Vēzis ir emocionāla, empātiska un ģimeniska horoskopa zīme. Vairāk dzīvo savā iekšējā pasaulē, piemīt spēcīga intuīcija un bagātīga iztēle. Vēzim ir liela emocionālā saikne ar pagātni, īpašumu un savu dzimšanas vietu. Bieži aizrauj jomas, kuras ir saistītas ar mākslu, dabu, psiholoģiju, sociālo darbu, senatni un dzimteni.

Interesēs un aizraus – humanitārās zinātnes, vēsture un arheoloģija, žurnālistika, militārās zinātnes, 

pedagoģija, psiholoģija, parapsihiloģija, pediatrija, ekonomika, tirdzniecība, māksla, dabas zinātnes – botānika, zooloģija, ģeogrāfija un ekoloģija.

Ieteicamie sporta virzieni – dažādi ūdens sporta veidi, piemēram – burāšana, peldēšana, airēšana, smaiļošana; orientēšanās. 

Ieteicamās mākslas nozares – glezniecība, dziedāšana, keramika, mākslas vēstule, interjera dizains, fotografēšana, floristika.

Citi hobiji  – sporta tūrisms, joga, makšķerēšana un zvejošana, vides aizsardzība, dārzkopība, kulinārija, matemātika, dzimtas vēstures pētīšana un ciltskoka veidošana, senlietu kolekcionēšana, folklora.

 

Turpinājums sekos…

* detalizētam personas raksturojumam ir jāanalizē individuālā astroloģiskā karte, kurā tiek ņemti vērā arī citi faktori. Horoskopu autore astroloģe Kristīnes BT. Publicēšana saskaņota personīgi.