Zodiaka zīmes – horoskopi – bērniem.

UZ SĀKUMA LAPU

horoskopi bērniem. zodiaka zīmes

Horoskopa zīmes bērniem.

AUNS* (20.03. – 19.04.)

Auns* ir visaktīvākā, aizrautīgākā un enerģiskākā horoskopa zīme. Auniem patiks intensīvi, ātri un ekstrēmi hobiji. Aunam kā jau līderim patīk būt pirmajam, tāpēc interesēs izmēģināt arī visu jauno.

Interesēs un aizraus – tehniskās zinātnes, elektronika, militārās mācības, menedžments un politika, žurnālistika, sports.

Ieteicamie sporta pulciņi – visi aktīvie un enerģiskie, vairāk ir piemēroti individuālie sporta veidi, piemēram, bokss, džudo, austrumu cīņas, daiļslidošana, skrituļslidošana, sporta veidi, kas ir saistīti ar tehniku – autosports, motosports, kartings, autorallijs, kā arī ekstrēmie sporta veidi, piemēram – tramplīnlēkšana, parkūrs (parkour). 

Aunu tik ļoti neinteresēs komandas sporta veidi, izņemot hokejs, florbols, regbijs un militārie sporta veidi.

Ieteicamie mākslas pulciņi – teātra, popmūzikas, kā arī citi, kas ir saistīti ar uzstāšanos uz skatuves, piemēram – sporta, tautas vai īru dejas.

Citi pulciņi – robotika,  lidmodelisms, dronu konstruēšana/pilotēšana, jaunsardze.

VĒRSIS* (20.04. – 20.05.)

Vērsis ir pati pacietīgākā un neatlaidīgākā horoskopa zīme, estēts, kas novērtēs visu skaisto un baudāmo (gardas maltītes, skaistas lietas), mīl komfortu.

Interesēs un aizraus – dabas zinātnes, finanšu un ekonomikas zinātnes, lauksaimniecība, fizika un matemātika, tirdzniecība,  māksla, mode.

Ieteicamie sporta virzieni – sporta veidi, kas ir saistīti ar skaistumu, kustību un plastiku, piemēram – bodibildings, šeipings, sporta dejas, mākslas vingrošana, daiļslidošana, capoeira, kā arī sporta veidi, kuros ir nepieciešama izturība un iznesīgums, piemēram – svarcelšana, kultūrisms.

Ieteicamās mākslas nozares – glezniecība, zīmēšana, literatūra, skulptūra, tēlniecība, ainavu arhitektūra, juveliermāksla, keramika, teātris, dziedāšana, no mūzikas instrumentiem  – klavieres, ģitāra.

Citi hobiji  – apģērba modelēšana, šūšana, dizains, interjera veidošana, datorgrafika, amatniecība, arhitektūra, joga, vizāža, ķermeņa apgleznošana, dabas zinības, bioloģija, dārzkopība un puķkopība, kulinārija, viss, kas ir saistīts ar naudu un finansēm.

Dvīnis* (21.05.-21.06.)

Dvīnis ir pati zinātkārākā, komunikablākā, erudītākā un daudzpusīgākā horoskopa zīme, kura viegli pārslēdzas no vienas intereses uz citu. Savā dzīvē izmēģinās un ir jāizmēģina visdažādākie hobiji, bieži nodarbojas, aizraujas ar vairākām interesēm vienlaikus. Grūtības sagādās izvēlēties kaut ko vienu. Dvīņu hobiji var būt visdažādākie – sākot no krustvārdu mīklu  minēšanas, ķīniešu valodas apgūšanas, līdz dārzkopībai, kulinārijai un loka šaušanai. 

Interesēs un aizraus – filoloģija, valodas, lingvistika, žurnālistika, literatūra, pedagoģija, psiholoģija, menedžments, ģeogrāfija, bioloģija un arī tirdzniecība.

Ieteicamie sporta virzieni – vieglatlētika un komandas sporta veidi volejbols, pludmales volejbols, basketbols, taču patiks arī loka šaušana, badmintons un riteņbraukšana. 

Ieteicamās mākslas nozares – grafika, horeogrāfija, literatūra, dzeja, dejošana (karsējmeitenes).

Citi hobiji  – humoristika, satīra, izšūšana, adīšana, ceļošana, pavārmāksla, dārzkopība, pērļošana, astronomija, astroloģija, taro un vēl daudzi, daudzi citi.

Vēzis* (22.06.-22.07.)

Vēzis ir emocionāla, empātiska un ģimeniska horoskopa zīme. Vairāk dzīvo savā iekšējā pasaulē, piemīt spēcīga intuīcija un bagātīga iztēle. Vēzim ir liela emocionālā saikne ar pagātni, īpašumu un savu dzimšanas vietu. Bieži aizrauj jomas, kuras ir saistītas ar mākslu, dabu, psiholoģiju, sociālo darbu, senatni un dzimteni.

Interesēs un aizraus – humanitārās zinātnes, vēsture un arheoloģija, žurnālistika, militārās zinātnes, 

pedagoģija, psiholoģija, parapsihiloģija, pediatrija, ekonomika, tirdzniecība, māksla, dabas zinātnes – botānika, zooloģija, ģeogrāfija un ekoloģija.

Ieteicamie sporta virzieni – dažādi ūdens sporta veidi, piemēram – burāšana, peldēšana, airēšana, smaiļošana; orientēšanās. 

Ieteicamās mākslas nozares – glezniecība, dziedāšana, keramika, mākslas vēstule, interjera dizains, fotografēšana, floristika.

Citi hobiji  – sporta tūrisms, joga, makšķerēšana un zvejošana, vides aizsardzība, dārzkopība, kulinārija, matemātika, dzimtas vēstures pētīšana un ciltskoka veidošana, senlietu kolekcionēšana, folklora.

Vēzis* (22.06.-22.07.)

Vēzis ir emocionāla, empātiska un ģimeniska horoskopa zīme. Vairāk dzīvo savā iekšējā pasaulē, piemīt spēcīga intuīcija un bagātīga iztēle. Vēzim ir liela emocionālā saikne ar pagātni, īpašumu un savu dzimšanas vietu. Bieži aizrauj jomas, kuras ir saistītas ar mākslu, dabu, psiholoģiju, sociālo darbu, senatni un dzimteni.

Interesēs un aizraus – humanitārās zinātnes, vēsture un arheoloģija, žurnālistika, militārās zinātnes, pedagoģija, psiholoģija, parapsihiloģija, pediatrija, ekonomika, tirdzniecība, māksla, dabas zinātnes – botānika, zooloģija, ģeogrāfija un ekoloģija.

Ieteicamie sporta virzieni – dažādi ūdens sporta veidi, piemēram – burāšana, peldēšana, airēšana, smaiļošana; orientēšanās.

Ieteicamās mākslas nozares – glezniecība, dziedāšana, keramika, mākslas vēstule, interjera dizains, fotografēšana, floristika.

Citi hobiji  – sporta tūrisms, joga, makšķerēšana un zvejošana, vides aizsardzība, dārzkopība, kulinārija, matemātika, dzimtas vēstures pētīšana un ciltskoka veidošana, senlietu kolekcionēšana, folklora.

Lauva* (22.07.-22.08.)

Lauva ir visspilgtākā horoskopa zīme, kuru nevar nepamanīt. Pašpārliecināta, demonstratīva, drosmīga un optimistiska. Lauvai ir svarīgi būt redzamai “spīdēt”, tāpēc bieži nodarbojas ar pedagoģiju, mākslu vai politiku.

Interesēs un aizraus – izglītības un pedagoģiskās zinātnes, viss, kas ir saistīts ar skatuvi – teātris, kino; tehniskās zinātnes – matemātika, fizika; dabas zinātnes – bioloģija, fizioloģija, zooloģija; kā arī menedžments un politika.

Ieteicamie sporta virzieni – sporta veidi, kuros ir iespēja sevi demonstrēt, piemēram – aerobika, kultūrisms, bodibildings, capoeira, mākslas vingrošana, bokss, autorallijs, kartings,  cīņas sporta veidi, jāšanas sports. Komandas sporta veidi, tikai ar nosacījumu, ja ir komandas kapteinis.

Ieteicamās mākslas nozares – visas, kuras ir saistīts ar skatuvi – aktiermāksla, dejošana, popmūzika, horeogrāfija un režija; arī literatūra un juveliermāksla.

Citi hobiji  – medības, kulinārija, mode, balets, opera.

Jaunava* (23.08.-22.09.)

Jaunava ir pati pedantiskākā un vērīgākā horoskopa zīme. Analītiska, uzmanīga, precīza un apzinīga. Jaunavas analītiskais prāts, palīdz tai kļūt par lielisku zinātnieku, analītiķi, kritiķi, pētnieku, konsultantu vai korektoru u.c. Jaunavas lielu uzmanību pievērš  veselībai, bieži nodarbojas jomās, kuras saistītas ar veselības aizsardzību  – zobu higiēnists, farmaceits, diētas un uzturas speciālists.

Interesēs un aizraus – precīzās zinātnes (fizika un matemātika), finanses un grāmatvedība, kā arī filoloģija, žurnālistika un valodas, pedagoģija, medicīna un farmakoloģija, veterinārmedicīna, no dabas zinātnēm – mikrobioloģija un mineraloģija.

Ieteicamie sporta virzieni –  riteņbraukšana, volejbols un basketbols, kā arī intelektuālie sporta veidi, piemēram, šahs, dambrete.

Ieteicamās mākslas nozares – grafika, literatūra, keramika, kokapstrāde, amatniecība, modelēšana, rokdarbi.

Citi hobiji – visi, kas ir saistīti ar veselīgu dzīvesveidu; kā arī dārzniecība, joga, kolekcionēšana, krustvārdu mīklu minēšana, galda spēles, robotika, astronomija, orientēšanās.

Svari* (23.09.-23.10.)

Svari ir harmoniska, komunikabla un diplomātiska horoskopa zīme, kura ir vērsta uz sadarbību. Svariem ir izsmalcināta gaume un laba skaistuma izjūta. Bieži realizējās tādās profesijās kā jurists (advokāts), diplomāts, vai mākslas jomā kā modelis, aktieris, tērpu vai interjera dizaineris, vizāžists u.c.

Interesēs un aizraus – psiholoģija, jurisprudence, māksla, arhitektūra, kultūra.

Ieteicamie sporta virzieni – svari ar sportu pārāk neaizrausies, taču patiks pāra sporta veidi, piemēram – teniss, sporta dejas, kā arī vieglatlētika, daiļslidošana un mākslas vingrošana.

Ieteicamās mākslas nozares – visdažādākās, taču tām ir jābūt saistītām ar skaistumu – tērpu modelēšana, gleznošana, fotografēšana, teātra māksla, estrāde, klavierspēle, dziedāšana,  dejošana, floristika, dizains, juveliermāksla u.c.

Citi hobiji – izšūšana, apģērba modelēšana, mājas un dārza labiekārtošana,  vizāža, ķermeņa apgleznošana, mode.

Skorpions* (23.10.-22.11.)

Skorpioni ir harizmātiska, noslēpumaina un ļoti vērīga horoskopa zīme, kura ir apveltīta ap spēcīgu intuīciju. Labi saprot cilvēkus, instinktīvi sajūt cilvēku slēptās jūtas un domas. Skorpioni ir apveltīti ar lielu enerģiju un izturību. Bieži kļūst par ārstu, izmeklētāju, privātdetektīvu, psihiatru, pētnieku, zinātnieku, kādas jomas ekspertu vai uzņēmēju.

Interesēs un aizraus – militārās zinātnes, politika, tehniskās zinātnes, elektronika, ķīmija un fizika, zooloģija, anatomija un medicīna, no humanitārajām zinātnēm – (filoloģija, psiholoģija), jurisprudence.

Ieteicamie sporta virzieni – visi cīņas sporta veidi, kā arī autosports, autorallijs, bokss, šaušana, atlētika, dažādi ekstrēmie un bīstamie sporta veidi.

Ieteicamās mākslas nozares – tēlniecība, gravēšana, mūzika, balets, literatūrā – satīra un kritika.

Citi hobiji – grāmatu lasīšana (īpaši detektīvromāni un trilleri), medības, astroloģija, taro, hiromantija, tetovēšana, netradicionālā medicīna, niršana, snorkelēšana, aizraus viss riskantais, noslēpumainais, mistiskais, slepenais, neizskaidrojamais un eksotiskais.

Strēlnieks* (22.11.-21.12.)

Strēlnieki ir optimistiska, filozofiska, aizrautīga un dzīvespriecīga horoskopa zīme. Strēlnieku aizraus intelektuāls darbs, kas sniedz brīvību. Piemērota tūrisma ceļojuma gida, pilota, filozofa, privātskolotāja, lektora, skolotāja, sabiedrisko attiecību speciālista, rakstnieka, sporta trenera, kā arī mācītāja profesija.

Interesēs un aizraus – visdažādākās zinātnes – filozofija, filoloģija, ģeogrāfija, antropoloģija, finanses, fizika, jurisprudence,  militārā zinātne, medicīna un sports kā zinātnes nozare. Interesē zinātne kā zinātne, joma ir otršķirīga.

Ieteicamie sporta virzieni – Strēlnieki ir ar sportu uz “Tu”, tāpēc patiks dažādi sporta veidi, bet īpaši ieteicami ir futbols, teniss, loka šaušana, jāšana, burāšana, snovbords, sērfošana, volejbols un basketbols.

Ieteicamās mākslas nozares – literatūra un teātris.

Citi hobiji – viss kas ir saistīts ar ceļošanu un dažādu valstu kultūru, pārgājieni.

Mežāzis* (21.12.-21.01.)

Mežāzis ir pacietīga, praktiska un izturīga horoskopa zīme, kura izcili tiek galā ar grūtībām. Piemīt labas organizatora spējas, liela atbildības un pienākuma sajūta, spējas pamanīt sīkumus un iedzimta gudrība. Bieži uztver dzīvi pārāk nopietni, taču piemīt arī laba humora izjūta. Mežāžiem piemērotas ir vadītāja, politiķa, arhitekta, celtnieka, ģeologa, biogrāfa vai matemātiķa profesijas.

Interesēs un aizraus – sociāli ekonomiskās zinātnes, politekonomika, politika, pedagoģija, ģeoloģija, mineraloģija, medicīna, klasiskā māksla.

Ieteicamie sporta virzieni –  kalna tūrisms, kalnu slēpošana, alpīnisms, snovbords, maratona skriešana, cīņas sporta veidi.

Ieteicamās mākslas nozares – poēzija, arhitektūra, kokapstrāde, podniecība, tēlniecība, keramika, grafika, datorgrafika, skatuves māksla.

Citi hobiji – lasīt biogrāfiskas vai dokumentālas grāmatas, dārzkopība, pārgājieni, joga, golfs, muzeju apmeklējumi; aizrausies ar dārgu, kvalitatīvu vai senatnīgu lietu kolekcionēšana.

Ūdensvīrs* (21.01.-18.02.)

Ūdensvīrs ir pati ekscentriskākā, spilgtākā, novatoriskā un netradicionālākā horoskopa zīme. Objektīva, sabiedriska, zinātniska, kurai patiks reformas un būs daudz progresīvu ideju.  Bieži kļūst par zinātnieku, pētnieku, izgudrotāju, kvantu fiziķi, sistēmu analītiķi, antropologu vai sociologu, astronomu, astronautu un astrologu.

Interesēs un aizraus – inženierzinātnes, elektronikas un datorzinātnes, fizika, kibernētika, aviācija, astronomija, arī filozofija, filoloģija un psiholoģija.

Ieteicamie sporta virzieni – skriešana, riteņbraukšana, slēpošana, dejošana, riskantie sporta veidi, piemēram, tramplīnlēkšana,  ziemas sporta veidi – distanču un kalnu slēpošana, slidošana, kamaniņu braukšana, elektroniskais sports.

Ieteicamās mākslas nozares – literatūra, dramaturģija, skatuves māksla, režija, balets.

Citi hobiji – datorspēles, zinātniskā fantastika, bungu nodarbības, komiksu skatīšanās un visdažādākie neparastie/netradicionālie hobiji, kā arī ezotērika un netradicionālā medicīna.

Zivis* (19.02.-19.03.)

Zivis ir jūtīgas un iejūtīgas, sapņainas, maigas, empātiskas, kautrīgas, ar spēcīgu iztēli un intuīciju. Piemērotas dažādas radošās profesijas – aktieris, mākslinieks, dejotājs, dzejnieks, fantāzijas romāna rakstnieks, kā arī var kļūt par labu hipnoterapeitu, medmāsu, psihiatru un psihologu.

Interesēs un aizraus – filoloģija, pedagoģija, psiholoģija, astropsiholoģija un socioloģija, māksla.

Ieteicamie sporta virzieni – ūdens sporta veidi, piemēram, peldēšana, burāšana, sporta veidi, kas ir saistīti ar skaistumu, piemēram, mākslas vingrošana, daiļslidošana.

Ieteicamās mākslas nozares – visdažādākās radošās nozares, piemēram, dziedāšana, klavierspēle, vijoļspēle, ģitārspēle, modernās, eksotiskās, tautiskās vai īru dejas, balets, zīmēšana, gleznošana, dzeja, poēzija, literatūra, kino, teātris, fotografēšana  u.c.

Citi hobiji –  joga, meditācija, makšķerēšana, pastaigas gar jūru, braucieni ar kruīzu, kā arī viss kas saistīts ar mistiku.

* detalizētam personas raksturojumam ir jāanalizē individuālā astroloģiskā karte, kurā tiek ņemti vērā arī citi faktori. Horoskopu autore astroloģe Kristīnes BT. Publicēšana saskaņota personīgi.