Līgo svētku horoskopi

UZ SĀKUMA LAPU

Numeroloģijas iespējas.

Līgo svētku horoskops

♈️Auns
Auniem patīk un patiks atrasties uzmanības centrā un gūt ievērību. Nekas tā nepaceļ pašapziņu, kā negaidīts novērtējums no apkārtējiem. Tas Aunus rosinās uz aktīvāku darbību arī šajos Līgo svētkos. Ja nelēks pāri ugunskuram neapdomīgi, tad arī veiksme šajos svētkos paspīdēs.
♉️Vērsis
No sevis izzināšanas uz pasaules atklājumiem. Pat viena Jāņu nakts var iedot vairāk atklāsmes un domas, kā pēdējie mēneši. Apdomīgi, ar ko un kā pavada šos svētkus. Zīmīgi var būt ne tikai satiktie cilvēki. Tieši neuzmanības kļūdas un pārsteidzība var radīt nepareizus pieņēmumus.
♊️Dvīņi
Visa laba Jāņu zāle, kas skaisti nobildēta. Te ar alu, te ar sieru, te ar gardo pīrādziņu. Ne visus svētkus vajag skriet, lai iedvesmotu. Var izvēlēties savus mazos, ideālos. Var sevī ko pamainīt, kādu jaunu stilu ieviest, bet ne citu dēļ, vairāk sevis, sava prieka. Tie, kas daudz ieguldījuši, viennozīmīgi saņems novērtējumus.
♋️Vēzis
Viss, pat svētkos, grozās ap darbu, naudu, ikdienas notikumiem. Sapņot drīkst un pat ir vēlams, bet reālie svētku gatavošanās darbi tā pat būs jādara. Kas gan galdu labāk noformēs, ja ne pats. Svētku vakarā noteikti vērts izvēlēties skaistu un jaunu Līgo tērpu. Uzmanības apliecinājumi būs pastiprināti.
♌️Lauva
Neskumstiet, ja uzreiz jau ballītes sākumā nesaņemat visu uzmanību, ko vēlaties. Lai kā gribas spīdēt, nelielu pacietību – popularitāte nezudīs. Kādu alu, kādu sieru un jau dziesmas būs kā pašsaprotama vakara deva. Tik uzmanieties no kārdinājumiem, kas novērsīs uzmanību no visa, kas bija svētkos ieplānots.
♍️Jaunava
Netērējiet lieki laiku svešiem cilvēkiem, bet pievērsieties sev un savējiem. Labs svētku galds nenozīmē zināt izcilās receptes, tās noteikti jārealizē. Nevajag pārspīlēt ar daudzumu. Priekšroka kvalitātei, ne kvantitātei. Un, ja uznāk bēdīgs prāts, tad laiks jestrai dziesmai un dejai.
♎️Svari
No sevis pie citiem. Svariem jākoncentrējas vairāk uz citiem, nevis uz sevi. Vērojiet citus, un mācieties no viņu jaunās Līgo paražas. Nav ieteicams aizrauties ar pārmērībām un liekiem pīrādziņiem. Labi pievērsties jautrai dejai ar tuvākajiem draugiem. Nemetiet aci uz tiem, kas nav rokas stiepiena attālumā.
♏️Skorpions
Var teikt, ka uzmanības centrs ir ļoti tuvu, tāpēc sagatavojies kā nākas. Aizrauties ar dzērieniem nevajag. Esi patiess, uzvelc skaistas svētku drēbes un ielīksmo ar kādu Līgo priekšnesumu. Līdz vakara svinēšanai vienā steigā, darbu apdarīšana, ziedu meklēšana un mājas rotāšana. Uzmanīgi ar lēkšanu pār ugunskuru.
♐️Strēlnieks
Pat svētkos daudz strādāts, daudz darīts, bet arī daudz saņemts pēc nopelniem. Aktuāli ir viss, kas ir jauns, radīts un neatklāts. Ir vērts būt kopā ar tiem, kas iedvesmos un gribēs kopā visu to organizēt. Labākai omai kādu alu, sieru un klasisko pīrādziņu. Vēlā vakarā gan tiekšanās pēc komforta un ērtībām.
♒️Mežāzis
Svētki ar nelielu atelpu ierastai mājas dzīvei, bet tikai uz brīdi. Ierastais ritms ātri uzņems apgriezienus un liks par sevi manīt. Uzmanība jāpievērš vērtībām, ko var ietērpt jaunā veidolā. Tās var būt senās senču receptes sieram, pīrāgiem vai pat alum. Izbaudiet un ļaujieties nelielai garšas kārpiņu lutināšanai.
♒️Ūdensvīrs
Šiks un mode draugu vidū. Jebkuri apslēptie nodomi var kļūt par realitāti. Tikai vajag nedaudz vairāk pie tā piedomāt. Ja gribas kā neierastāk svētkus svinēt, tad jādomā laicīgi. Var pamēģināt ko jaunu un neierastu, vai arī uzlabot jau ierasto un iemīļoto. Tas gan par svētku noformējumu, gan atmosfēru. Radi pats savus svētkus.
♓️Zivis
Zivīm būs vēlme iepeldēt arī lielajos ūdeņos, un arī slūžas uz to pusi būs vaļā. Ja svin, tad ar vērienu. Jauns tērps un daudz ziedu un rotu. Tas viss mijas ar satraukumu, kas neļaus svētkus vienkārši noslinkot. Pat, ja pirms svētkiem lielais nogurums uznāk, tas nemaina to, ja jāsvin uz pilnu jaudu, bet skaisti.
Līgo numeroloģija
Autore Dita BB